https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Półkolonie językowe dla dzieci i młodzieży 6 – 13 lat w Warszawie – Czyli nasz pomysł na lato 2023!

PÓŁKOLONIE JĘZYKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 6 - 13 LAT W WARSZAWIE- CZYLI NASZ POMYSŁ NA LATO 2023

PÓŁKOLONIE JĘZYKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 6 - 13 LAT W WARSZAWIE- CZYLI NASZ POMYSŁ NA LATO 2023

Drodzy Rodzice, 

Czy na myśl o nadchodzących wielkimi krokami wakacjach, dwóch miesiącach spędzonych w domach z pełnymi energii pociechami i wiecznie ożywionymi ośmiolatkami przeszywają Was dreszcze? Nie martwcie się, gdyż szkoła językowa Cambridge School of English przychodzi z pomocą! Nasz pomysł na Wakacje w Warszawie 2023 łączy w sobie rozrywkę z praktycznym rozwojem umiejętności językowych dziecka. 

Czym są półkolonie językowe dla dzieci i młodzieży 6 - 13 lat w Warszawie?

Szkoła Językowa Cambridge organizuje w tym roku aż 9 turnusów, a zajęcia odbywają się w dwóch trybach  – warsztaty poranne oraz całodzienne. Poza tym, organizowane są także wycieczki fakultatywne, w trakcie których kursanci poznają fascynującą historię Warszawy i poszerzą, nie tylko swoje umiejętności językowe, ale także te związane z pojmowaniem kultury.

Zajęcia odbywają się w Centrum Warszawy, w dzielnicach Żoliborz i Śródmieście. Dzięki takiemu położeniu w ramach naszego intensywnego, letniego kursu języka angielskiego Wasze dzieci będą miały szansę poznać wiele ciekawych i historycznych miejsc w stolicy.

Zajęcia organizowane z udziałem wysoko wykwalifikowanego non-native speaker’a oraz native-speaker’a ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii lub Kanady prowadzone są w sposób kreatywny – aktywności jakie podejmują nasi nauczyciele obejmują między innymi zajęcia muzyczne, warsztaty teatralne, zajęcia ruchowe w parku czy zajęcia kulinarne. Wszystkie te aktywności, a także wiele innych, rozwijają umiejętności językowe i kulturowe dotyczące konkretnych sfer życia, jednocześnie wpływając pozytywnie na inne, przydatne w życiu zdolności w sposób kreatywny, zachęcając tym samym kursantów do wysiłku i pracy.  

Poznawanie kultury krajów anglojęzycznych, rozwój umiejętności językowych i komunikacyjnych dziecka za pomocą zajęć plastycznych, muzycznych, ruchowych to idealny sposób spędzenia wakacji w Warszawie 2023 i przygotowanie dziecka na wyzwania następnego roku szkolnego i dalszej nauki języka.

Zajęcia organizowane są w małych grupach od 4 do 10 osób, co jest uważane w społeczności edukacyjnej jako najbardziej skuteczne i przyjazne warunki do nauki języka obcego, gwarantujące pełną uwagę i zaangażowanie nauczyciela w stosunku do indywidualnego podejścia do każdego kursanta.

Nasze warsztaty językowe łączą w sobie komfort małych grup, rozwój umiejętności językowych związanych ze stałym używaniem na zajęciach języka angielskiego, kreatywne sposoby nauki poprzez aktywności artystyczne i ruchowe. Są więc idealną mieszanką dla dzieci chcących w ciekawy sposób spędzić te wakacje w Warszawie i nauczyć się czegoś nowego – o języku, historii, kulturze czy o tym, jakie aktywności najbardziej je same rozwijają i fascynują.

Uczestnikom kursu gwarantujemy brak nudy, pełne wsparcie i profesjonalizm ze strony kadry pedagogicznej, postęp w umiejętnościach językowych i zapoznanie się z life skills, a rodzicom – spokojne wakacje i czas na relaks!

Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Państwa dziećmi w te wakacje, w Warszawie na ulicach Widok 10/1(Warszawa Centrum) oraz Konwiktorskiej 7 (Warszawa Śródmieście), by razem rozwijać ich sprawność językową w ramach naszych półkolonii!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.