Blended-learning: jedna z najbardziej efektywnych metod nauki języka obcego? Sprawdź i przekonaj się!

  • by

Metoda nauki blended-learning! Połącz naukę z nauczycielem z pracą własną i odnoś niesamowite wyniki w nauce! W naszej szkole możesz uczyć się na wiele, efektywnych sposobów! Naukę dostosuj w pełni pod siebie – ucz się gdzie chcesz, z kim chcesz i jak chcesz dzięki naszej bogatej ofercie! 

Dzisiaj proponujemy naukę blended-learning – jeden z lepszych sposobów na uatrakcyjnienie poznawania języków obcych!

Nauka języka angielskiego i innych języków obcych dzięki nauce blended-learning w szkole językowej online


Czym jest blended-learning?

Jest to połączenie dwóch aspektów uczenia się: zajęć bezpośrednio z nauczycielem (online bądź stacjonarnie) oraz pracy własnej.

 

Ta metoda pozwala na jednoczesne korzystanie z zalet nauki z lektorem oraz samodzielnej pracy. Z jednej strony masz nauczyciela, dzięki któremu możesz rozwiać wszystkie swoje wątpliwości, uczyć się efektywnie i z większą motywacją, a z drugiej masz czas na myślenie i zapoznawanie się np. z tekstem czy innymi zadaniami, w dowolnym czasie.

Jakie są zalety blended-learning?

Dzięki nauce z nauczycielem, czy to lektorem polskim czy native speakerem, masz pewność, że Twoja nauka jest prowadzona rzetelnie i profesjonalnie. Sposób prowadzenia naszych zajęć przez lektorów jest sprawdzany przez nasz zespół metodyków, dlatego możesz liczyć na najlepszy i najefektywniejszy sposób prowadzenia zajęć!

 

Dzięki pracy własnej na platformie e-learningowej, możesz się uczyć na telefonie, komputerze, w komunikacji miejskiej, czy w domowym zaciszu, o każdej porze! Pracuj na wygodnych i dostarczających ciekawych aktywności językowych aplikacjach!

Nauka języka angielskiego i innych języków obcych dzięki nauce blended-learning w szkole językowej online

Dowiedz się co możesz osiągnąć dzięki nauce u nas!

Masz okazje rozwinąć znajomość języka obcego na naprawdę wielu płaszczyznach! W naszej szkole nie tylko nauczysz się poprawnej gramatyki:

– Masz okazję poznać akcent dzięki nauce z Native Speakerem lub na naszej innowacyjnej platformie e-learningowej Cambridge AI Speech Tutor, która nie tylko nauczy Cię akcentu, ale także poprawi wszystkie Twoje błędy w angielskiej wymowie,

– Poprawisz swoje rozumienie ze słuchu dzięki platformie Sensations English, na której przeczytasz i obejrzysz materiały wideo z różnych zakątków świata oraz sprawdzisz swoją wiedzę, 

– Przygotujesz się do egzaminów językowych dzięki naszemu Cambridge EXAM, a nawet kupisz test, z przykładowymi zadaniami, których możesz się spodziewać na egzaminie w Nuadu! A to nie koniec możliwości, które przygotowaliśmy! 

– Porozmawiasz z wieloma ludźmi na świecie w ich ojczystym języku, jednocześnie ucząc się go w angażujący sposób dzięki Speakingo

– Poznasz język marzeń (mamy ich w wyborze ponad 140!) z uTalk.

-Pomożesz też dziecku w nauce języka obcego i przedmiotów szkolnych dzięki platformie Squla… 


A to wszystko znajdziesz właśnie u nas w Cambridge School of English!
Daj nam szansę i wypróbuj nieograniczone możliwości w nauce języka w sposób, jaki tylko zapragniesz!

Nauka języka angielskiego i innych języków obcych dzięki nauce blended-learning w szkole językowej online

Chcesz zdać egzamin językowy dzięki metodzie blended-learning? Mamy dla Ciebie idealny zestaw! Połącz trzy produkty dla lepszego efektu​

Tags: