DON QUIJOTE - szkoła języka hiszpańskiego z tradycjami

Przewodnimi wartościami szkoły są: jakość, innowacyjność i partnerstwo. Placówka oferuje ponad 30-letnie doświadczenie w nauczaniu hiszpańskiego połączone z nowoczesnymi metodami edukacyjnymi. Istotna jest także szeroko zakrojona współpraca z innymi instytucjami. Uczniowie mogą wybierać spośród szeregu destynacji w Hiszpanii (Alicante, Barcelona, Granada, Madryt, Malaga, Marbella, Salamanca, Sewilla, Teneryfa, Walencja), jak i w Ameryce Łacińskiej (ArgentynaBoliwiaChileDominikanaEkwadorKolumbiaKostarykaKubaMeksykPeru). Każde z tych miejsc posiada niepowtarzalną atmosferę, zaś w każdym dostępnym kraju język hiszpański brzmi nieco inaczej. Odkryj jego różnorodność z nami!

Warunki nauki i zamieszkania

Szkoła języka hiszpańskiego zapewnia bardzo dobre warunki do zdobywania wiedzy. Grupy zajęciowe są małe, średnio 4-osobowe (max 8 osób). Uczniowie pochodzą z 80 krajów świata, a zatem z pewnością poznacie nowych przyjaciół z różnych krańców globu.

Możliwe jest stworzenie w pełni spersonalizowanego programu – wybranie kilku miast, uczestnictwo w ciekawych zajęciach dodatkowych, prywatne lekcje i najdogodniejsza forma zakwaterowania nieopodal szkoły. Do wyboru mamy:

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Rodzinę goszczącą – doskonała opcja dla tych, którzy pragną używać hiszpańskiego także w domu. Mieszkając u rodziny najłatwiej poznać codzienne życie w obcym kraju i odkrywać jego bogata kulturę;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Akademik – pobyt w akademiku ułatwi nawiązanie nowych znajomości z uczniami szkoły, którzy również podzielają pasję do hiszpańskiego;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Apartament studencki – da większą niezależność i pozwoli szybko stać się częścią lokalnej społeczności;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Hotel – szkoła pomaga w wyborze i dokonaniu rezerwacji dla kursantów, którzy preferują prywatne kwatery.

Wszystkie miejsca zamieszkania są położone w pobliżu szkoły i dobrze skomunikowane z centrum miast, co sprzyja poznawaniu kultury i najważniejszych zabytków.

 

Akredytacje i jakość usług

Don Quijote nawiązał współpracę ze 120 organizacjami, by zapewnić kursantom naukę na najwyższym poziomie. Do instytucji, które udzieliły szkole akredytacji należą najważniejsze podmioty w Hiszpanii i na świecie.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Instytut Cervantesa to jedna z najbardziej rozpoznawanych podmiotów, nadających międzynarodowe certyfikacje. Wyróżnione placówki cechować się muszą wysoką jakością nauczania, dążeniem do ciągłego samodoskonalenia, posiadaniem wykwalifikowanej kadry, jak i gwarantowaniem uczniom szeregu udogodnień. Akredytacją taką pochwalić się mogą placówki w Barcelonie, Madrycie, Salamance, Walencji, na Teneryfie i w Santo Domingo de Heredia (Kostaryka), Playa del Carmen (Meksyk), Quito (Ekwador).

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

FEDELE (Federación Española de Asociaciones de Escuelas de Español para Extranjeros) zrzesza hiszpańskie placówki zasłużone dla nauki hiszpańskiego jako języka obcego. Do organizacji należą szkoły w Barcelonie, Madrycie, Walencji i na Teneryfie.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Madrycka Izba Handlowa to prestiżowa instytucja, która gwarantuje wysoką jakość prowadzonych przez szkołę kursów przygotowujących do egzaminu z hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym. Chodzi tu zarówno o świetnie przygotowaną kadrę, jak i korzystanie z wciąż aktualizowanych, atrakcyjnych pomocy dydaktycznych.

Na przestrzeni lat, we współpracy z uczelniami z Ameryki i Europy, szkoła Don Quijote stworzyła kursy idealnie dopasowane do międzynarodowych standardów. Zatem odbywając zajęcia u naszego partnera możliwe jest jednoczesne uzyskanie zaliczenia z uczelni.

Opinie studentów o kursach angielskiego

Tradycyjna szkoła języka hiszpańskiego Don Quijote wieloletnim partnerem Cambridge School of English

Oferujemy szeroki wachlarz kursów języka hiszpańskiego:

  • intensywne (do wyboru 15, 20, 25 lub 30 godzin zajęć/tydzień);
  • przygotowanie do egzaminów (DELE 20 i 30 godzin/tydzień, SIELE, egzamin Madryckiej Izby Handlowej);
  • specjalistyczne (lekcje indywidualne 10 i 20 zajęć, zajęcia pół-indywidualne, Premium 25/30 godzin/tydzień – zajęcia grupowe oraz lekcje indywidualne w mniejszym wymiarze czasu);
  • hiszpański dla os. 50+;
  • szkolenia dla nauczycieli;
  • hiszpański dla pracowników służby zdrowia;
  • kurs bożonarodzeniowy;
  • zajęcia dodatkowe – salsa/flamenco.
 

Dla dzieci i młodzieży oferujemy program junior, dla osób w wieku 14-18 lat oraz letnie obozy językowe z hiszpańskim/angielskim. Wyjazdy wakacyjne dedykowane są dla uczestników w wieku 5-17 lat. Zajęcia odbywają się w wymiarze 20h/tydzień. Nastolatkowie do wyboru mają, oprócz lekcji językowych, liczne zajęcia sportowe (np. nurkowanie, jeździectwo), wycieczki czy warsztaty (np. teatr, taniec nowoczesny, wystąpienia publiczne). Absolwenci szkół średnich i studenci z pewnością zainteresują się programem Gap Year, kursami uniwersyteckimi, zajęciami dla stażystów i wolontariuszy.

Miejscowości w ofercie to: Barcelona, Malaga, Marbella Las Chapas/Centro/Elviria, Madryt, Salamanka, Walencja.

Na kurs można też pojechać całą rodziną, niezależnie od poziomu znajomości hiszpańskiego.

 

Nie zwlekaj, znajdź kurs dla siebie, a my dopełnimy za Ciebie wszelkich formalności! Napisz do nas office@cambridge.com.pl lub zadzwoń (22) 622 30 19.

Cambridge School of English Warsaw foreign language school: individual lessons and language courses, tutoring, individual lessons and learning English for seniors - English with transport, courses for middle school English exam for young people or matura courses (Warsaw)