Egzamin i certyfikat z języka angielskiego Cambridge A2 Key Beginner (KET) jest testem sprawdzającym Twoje umiejętności na poziomie podstawowym. Nasza szkoła językowa daje Ci możliwość zdobycia certyfikatu, który będzie kolejnym krokiem w kierunku Twojego rozwoju!
Czym jest certyfikat z języka angielskiego Cambridge English A2 Key Beginner (KET) dla osób na podstawowym poziomie?

KET to pierwszy z serii egzaminów Cambridge English Qualifications, które są przeznaczone dla osób na podstawowym poziomie znajomości języka. Poziom egzaminu to A2 w skali CEFR, a sprawdza on, czy potrafisz posługiwać się językiem angielskim tak, by  przekazywane informacje były zrozumiałe i przyniosły oczekiwany skutek. 

Certyfikat KET sprawdza umiejętności z zakresu:

  • zadawania i odpowiadania na prostsze pytania, 
  • rozumienia ogłoszeń i instrukcji 
  • streszczenia poznanego przekazu

 

Korzyści jakie da Ci kurs przygotowanie, egzamin i certyfikat z języka angielskiego Cambridge English A2 Key Beginner (KET) dla osób na podstawowym poziomie

  • Rozwiniesz swoje umiejętności językowe i zaczniesz się posługiwać językiem na co dzień
  • Jest to dobry początek na ścieżce rozwoju w szkolnictwie czy w pracy
  • Poznasz podstawowe sformułowania potrzebne do komunikacji 
  • Zrobisz kolejny krok w stronę Twojego rozwoju

Jak wygląda przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online KET w naszej szkole językowej?

Nasza szkoła językowa poprowadzi Cię na drodze do otrzymania certyfikatu KET. Samodzielne przygotowanie jest trudne, ponieważ nie zawsze znasz odpowiedź na każde pytanie. Oddaj się w ręce specjalistów! Nasi lektorzy znają konstrukcję egzaminu KET. Pomogą Ci w zadaniach skonstruowanych pod ten egzamin. Część ustna odgrywa kluczową rolę. Jak najlepiej ćwiczyć do egzaminu ustnego? Odpowiedź jest prosta – z lektorem.

Zapisz się na kurs przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online - certyfikat z języka angielskiego Cambridge English A2 Key Beginner (KET) dla osób na podstawowym poziomie już dziś:

office@cambridge.com.pl lub pod numerem telefonu 22 6223019.

Cambridge School of English Warsaw foreign language school: individual lessons and language courses, tutoring, individual lessons and learning English for seniors - English with transport, courses for middle school English exam for young people or matura courses (Warsaw)