Nauka i kursy języka angielskiego General English online, z dojazdem i stacjonarnie w naszej szkole językowej w Warszawie

Nauka i kursy języka angielskiego General English online i z dojazdem

Kursy i nauka języka angielskiego online lub stacjonarnie z dojazdem

Jeśli pragniesz poszerzyć znajomość języka angielskiego z zakresu tematyki ogólnej oraz nabyć umiejętność komunikowania się w codziennych sytuacjach, to ten kurs jest idealny dla Ciebie! Nasza szkoła językowa oferuje kursy indywidualne, grupowe zarówno online jak i stacjonarnie. Oferujemy również wiele pakietów łączących zajęcia online z platformami e-learningowymi wspomagającymi naukę z lektorem polskim bądź native speakerem.

Jakie korzyści przyniesie mi nauka i kursy języka angielskiego online lub z dojazdem?

Nauka i kursy języka angielskiego online lub stacjonarnie z dojazdem przynosi bardzo wiele korzyści. Przeczytaj o nich więcej i zacznij uczyć się języka już dziś!

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Pozwoli Ci poznać nową kulturę i obyczaje innych państw;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Wzbogaci Twoje CV i zwiększy twoje szanse na rynku pracy;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Otworzy Ci drogę do międzynarodowych kontaktów;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Inwestujesz w swoją przyszłość.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Pomoże Ci się dostać na wybraną uczelnię w Polsce lub za granicą;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Doda Ci pewności siebie i przyniesie wiele satysfakcji;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Sprawi, że rozmowa z cudzoziemcem nie będzie dla Ciebie problemem;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Pomoże ćwiczyć Twoją pamięć;

Są też badania, które udowadniają, że nauka języków obcych zmniejsza ryzyko zachorowania na Alzheimera.

Dostosuj kurs języka angielskiego ogólnego online lub stacjonarnie pod swoje preferencje

W naszej ofercie znajdziesz zajęcia indywidualne, w duecie jak i w małych grupach. Wybierz te, które najbardziej Ci pasują. Masz też do wyboru uczestniczenie w kursie w trybie online lub stacjonarnie w jednej z naszych szkół językowych w Warszawie, a przy indywidualnych lekcjach oferujemy również dojazd do klienta. Każdy kurs możesz uzupełnić o platformę e-learningowych, która oferuje dodatkowe materiały ćwiczeniowe, może być używana również na zajęciach jako wirtualny podręcznik. Aby zwiększyć efektywność zajęć, możesz dodatkowo używać platformy edukacyjnej do pogłębiania wiedzy zaczerpniętej na zajęciach oraz ćwiczenia wymowy angielskiej, czy słuchania. 

Przeczytaj więcej o naszych platformach: Platformy e-learningowe do samodzielnej nauki online.

Jeśli nie jesteś pewn_ jakiego języka chcesz się uczyć, zajrzyj tutaj: Jakich języków obcych warto się uczyć?

Dowiedz się na jakim poziomie językowym jesteś i ćwicz swój angielski

Jeśli chcesz sprawdzić swój poziom językowy, by dobrać idealny kurs dla Ciebie, rozwiąż nasz darmowy test poziomujący! Wykonanie go zajmie Ci tylko kilka minut, a wyniki dostaniesz od razu po skończeniu testu na swoją skrzynkę mailową. 

Po co potrzebna jest mi dobra znajomość języka angielskiego ogólnego (kursy General English)?

Przede wszystkim dlatego, że nie znając podstaw języka angielskiego nie będziesz się w stanie nim porozumiewać. Jeśli interesuje cię znajomość Business English (język angielski biznesowy), musisz najpierw opanować angielski ogólny. Dzięki niemu nauczysz się prowadzić rozmowę w codziennych sytuacjach jak i prawidłowo używać konstrukcji gramatycznych, a codzienne rozmowy nie będą już dla Ciebie problemem. Ponadto, przyswoisz umiejętność poprawnego tworzenia maili, listów oraz innych form pisanych w tym języku, jak również słuchania ze zrozumieniem. Ukończenie takiego kursu będzie cennym atutem w CV i nieraz okaże się pomocne za granicą.

General English pomoże Ci na naprawdę wielu płaszczyznach życia codziennego. Odczytanie instrukcji obsługi po angielsku, rozmowa z nowo poznanym cudzoziemcem lub pomoc komuś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z nauką angielskiego, nie będą stanowiły dla Ciebie żadnego problemu. Znajomość języka obcego, zwłaszcza angielskiego, jest w dzisiejszych czasach niezwykle ważna, gdyż wymaga się jej na wielu stanowiskach pracy, jak i na uczelniach wyższych. Zapisz się na kurs językowy online lub stacjonarnie i doceń na własnej skórze przydatność języka angielskiego w różnych sytuacjach codziennego życia.

Wybierz odpowiedni kurs języka angielskiego ogólnego online lub stacjonarnie dla siebie
Dostosuj kurs językowy do swojego wieku i zacznij naukę już dziś!

Nauka General English na indywidualnych zajęciach online bądź stacjonarnie

Przed wybraniem kursu warto się zastanowić, czy preferujesz naukę samodzielną czy pod okiem doświadczonego lektora. Każda z nich ma swoje zalety, dlatego należy rozważyć je obie. Jeśli jesteś osobą zapracowaną, możesz wybrać zajęcia indywidualne. Są one o tyle wygodne, że sam_ możesz wybrać godziny zajęć. Dodatkowo, mamy w naszej ofercie zajęcia online z nauczycielem, podczas których uczysz się w domu, ale jednocześnie osoba doświadczona egzekwuje Twoją naukę. 

Samodzielna nauka języka angielskiego online z jedną z naszych językowych platform e-learningowych

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, umiejącą zachować dyscyplinę, możesz wybrać naukę samodzielną, na platformie edukacyjnej online. Pomoże ci zachować ład i porządek w swoim nauczaniu, a także urozmaicić ćwiczenia językowe. Ale nie zatrzymujemy się tutaj, w naszej ofercie posiadamy też platformy uczące poprzez oglądanie oraz czytanie wiadomości z całego świata jak i poprzez rozmowę z komputerem, dzięki czemu możesz udoskonalić swoją wymowę. Zapoznaj się z naszą ofertą różnych języków, których możesz uczyć się samodzielnie! 

Platformy e-learningowe uzupełniające naukę angielskiego online

W naszej ofercie posiadamy również platformy edukacyjne, które uzupełniają kursy językowe online, jak również mogą być używane indywidualnie do samokształcenia lub uzupełnienia wiedzy. Więcej informacji o poszczególnych platformach e-learningowych znajdziesz klikając w wybrany przycisk.

Dowiedz się jak skutecznie motywować się do samodzielnej nauki języka

Jeśli bardzo zależy Ci na nauce samodzielnej, a nie wiesz jak zachować motywację i samozaparcie w nauce języka obcego, dowiedz się jak skutecznie motywować się do kształcenia swojego języka.

Korzyści nauki samodzielnej vs z wykwalifikowanym lektorem języka angielskiego

Jeśli jesteś osobą otwartą, lubiącą poznawać nowych ludzi i z nimi rozmawiać, a jesteś w stanie wygospodarować mniej więcej godzinę lub półtorej na naukę języka, warto pomyśleć o zajęciach z nauczycielem. Dla swojej wygody możesz wybrać czy wolisz naukę stacjonarnie w jednej z naszych szkół w Warszawie lub online w domowym zaciszu. Lektor dobierze odpowiedni tok nauczania pod Ciebie i zwróci szczególną uwagę na to, z czym masz problemy. Dodatkowo, będzie nieocenionym wsparciem, gdy napotkasz nierozwiązywalny dla ciebie problem, czy gdy będziesz miał wątpliwości do pewnych zagadnień czy tematów poruszanych na zajęciach. Nie możemy też zapomnieć o korzyściach nauki z nauczycielem, indywidualnie lub w grupie – ćwiczenia swojego akcentu, płynności wymowy i rozumienia ze słuchu. Na zajęciach grupowych takie ćwiczenia będą nawet jeszcze cenniejsze, ponieważ będziesz nie tylko wsłuchiwać się w poprawny lub autentyczny akcent lektora, ale również w wymowę swoich kolegów i koleżanek. Dzięki temu, będzie ci łatwiej zrozumieć nie tylko rodzimych użytkowników języka obcego, ale i innych, którzy dopiero się go uczą.

Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z nauki samodzielnej vs z nauczycielem

Jeżeli już wybierzesz naukę samodzielną, a w czasie wykonywania zadań na platformie napotkasz problemy czy zrodzą się wątpliwości, wypróbuj nasze 25-minutowe korepetycje, w czasie których lektor odpowie na wszystkie nurtujące cię pytania, lub wyjaśni niezrozumiałe zagadnienia. Nie musisz zapisywać się na cały kurs, możesz wybrać 1, 5 lub nawet 15 25-minutowych lekcji i wykorzystać je do woli.

Nauka języka angielskiego dla dzieci online lub stacjonarnie

Jeżeli rozważasz zapisanie swojego dziecka na kurs języka angielskiego ogólnego, nie mogł_ś trafić lepiej. Mamy w ofercie zajęcia, które pomogą „rozwinąć skrzydła” Twojej pociechy. Zapewnią jej możliwość poznania kultury i zwyczajów obcego kraju. W późniejszych latach nauki szkolnej, dziecko może skupić się na innych przedmiotach objętych podstawą programową, bo angielski będzie miało już opanowane. Dodatkowo znajomość języka angielskiego otworzy Twojemu dziecku drogę do dostania się na wymarzone studia na polskiej lub zagranicznej uczelni. Dzięki temu twoja pociecha będzie miała „lepszy start” w życiu. A kto wie, może spodoba się mu/jej nauka języków obcych i będzie chciał_ nauczyć się innych?

Zastanawiasz się, czy zapisać swoje dziecko na kurs językowy General English? Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z wczesnej nauki języka angielskiego u dzieci!

Chcesz zainwestować w przyszłość swojego dziecka? Sprawdź dostępne kursy i wybierz ten, który będzie najlepszy dla Ciebie i Twojej pociechy! Sprawdź tutaj: w jakim wieku dziecko powinno zacząć naukę języka angielskiego, aby wyniosło z nich największe korzyści!

Czego mogę oczekiwać po kursie General English?

Podczas kursu możesz kształcić się zarówno w mówieniu, czytaniu, pisaniu jak i słuchaniu. To sprawi, że Twoja ogólna znajomość angielskiego wzrośnie, a nauczyciel dopilnuje, żebyś rozwijał się na każdej płaszczyźnie językowej. Lektorzy wykorzystują różne metody nauczania. Dzięki podejściu eklektycznemu (korzystaniu z wielu źródeł i różnych sposobów nauczania) kursanci równomiernie rozwijają wszystkie sprawności językowe.

Lekcje na wyższych poziomach językowych prowadzone są po angielsku, aby uczniowie mogli osiągnąć najlepsze efekty, w jak najkrótszym czasie. Jeżeli uczniowie są na niższych poziomach (A1-A2), przy zajęciach z lektorem polskim, naprzemiennie używa się mowy ojczystej i obcojęzycznej, aby kursanci mogli osłuchać się z językiem, a jednocześnie, wszystko zrozumieli. Nasi lektorzy posiadają kwalifikacje uprawniające do nauczania języków obcych (wykształcenie wyższe kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne) oraz wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie, a niektórzy mają również wykształcenie czy doświadczenie w obszarach niezwiązanych z nauczaniem, z której to wiedzy korzystają przy zajęciach specjalistycznych.

 

Przygotowanie lektorów do nauki angielskiego online i stacjonarnie

Aby upewnić się, że nasi nauczyciele są jak najlepiej przygotowani, organizujemy odpowiednie szkolenia, które uzupełniają ich wiedzę metodologiczną. Na sam koniec kursu, praca każdego nauczyciela jest ewaluowana, zarówno przez naszych metodyków jak i Ciebie, poprzez ankiety satysfakcji z zajęć. Warto zaznaczyć, że metody nauczania są dobierane indywidualnie, w zależności od potrzeb studentów. Lektor korzysta z takich rozwiązań, by zajęcia były atrakcyjne i efektywne dla kursantów. Poza podręcznikiem wiodącym korzystają z licznych materiałów dodatkowych takich jak m.in. gry językowe, quizy, fiszki, nagrania audio i wideo, artykuły, strony internetowe oraz aplikacje. Wszystko po to, by zajęcia były jak najbardziej atrakcyjne i efektywne.

Po ukończeniu kursu dostajesz dokument, który zawiera informacje o postępach w zakresie poszczególnych sprawności językowych. Znajduje się tam również komentarz od lektora, poświadczający nabyte przez Ciebie umiejętności.

Jeśli, natomiast szukasz kursu językowego, który poszerzy Twoje słownictwo w kontekście biznesowym i pozwoli zabłysnąć Ci na rynku pracy, koniecznie zapoznaj się z naszymi kursami Business English! 

Jeśli dalej nie jesteś zdecydowan_, zapisz się na darmową lekcję próbną!  * applies to a trial lesson in a group course   

   

  Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

  cambridge.pl

  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.