https://cambridge.pl
Skip to content
Język angielski biznesowy Business English nauka języka angielskiego i innych języków obcych online w szkole językowej

Business English, czyli język angielski specjalistyczny - biznesowy. Nauka języka angielskiego biznesowego w szkole językowej online

Kobieta uczestnicząca w kursie Business English online i odnosząca sukcesy w pracy

Jesteś osobą, która chce poprawić swoje umiejętności językowe z zakresu tematyki biznesowej? Na codzień posługujesz się biznesową odmianą języka angielskiego i chcesz rozbudować swoje słownictwo?

Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Kursy Business English prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania w skali CEFR, więc na pewno znajdziesz kurs idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o kursach Business English lub zacznij naukę już teraz!

Jak przebiegają zajęcia Business English w naszej szkole językowej?

Staramy się, aby nasze kursy były jak najbardziej efektywne i zróżnicowane, dlatego nasi lektorzy wykorzystują różne metody nauczania. Dzięki korzystaniu z wielu źródeł i różnych sposobów nauczania na wielu płaszczyznach zagadnień językowych, równomiernie rozwiniesz wszystkie swoje umiejętności językowe. Lekcje prowadzone są w języku angielskim po to, by osiągnąć jak najlepsze efekty, w możliwie jak najkrótszym czasie. Nasi nauczyciele posiadają kwalifikacje uprawniające do nauczania języków obcych (wykształcenie wyższe kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne) oraz doświadczenie zarówno przy prowadzeniu zajęć indywidualnych, jak i grupowych. Dodatkowo lektorzy dołożą wszelkich starań, żeby lekcje przebiegały w przyjaznej i komfortowej atmosferze. 

Po ukończeniu zajęć wszyscy uczestnicy otrzymują dokument poświadczający nabyte umiejętności. Dodatkowo lektorzy przygotowują informację o postępach w zakresie poszczególnych sprawności językowych. 

Wzbogać swoje CV i wyjdź na przeciw swojej konkurencji na rynku pracy, zapisując się na nasz kurs Business English. 

Po co jest mi potrzebny język angielski biznesowy - Business English?

Ukończenie kursu Business English pozwoli Ci rozmawiać o sprawach zawodowych w środowisku międzynarodowym. Bez problemu przeprowadzisz konwersacje, negocjacje i korespondencję mailową na tematy służbowe. Oprócz tego zniknie Twój stres przed prezentacjami w języku angielskim, a zrozumienie tekstów i konwersacji branżowych nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Pnij się po drabinie kariery i zacznij kurs Business English!

Jeśli jednak jeszcze nie pracujesz w środowisku międzynarodowym, kurs Business English także będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. W obecnych czasach, praktycznie w każdym miejscu pracy wymagana jest znajomość języka angielskiego. Umiejętności językowe związane z daną branżą na pewno będą wielkim atutem podczas rozmów kwalifikacyjnych. Zaskocz swojego rekrutera i zostaw w tyle konkurencję!

kursy języka angielskiego specjalistycznego

Specjalistyczny Business English w Twojej branży - Skill Pills czyli nauka języka angielskiego biznesowego online

Chcesz uczyć się języka angielskiego, który skupia się na słownictwie typowym dla Twojej branży? Wypróbuj nasze Skill Pills English Master Class! Są to kursy odbywające się w niewielkiej grupie (od 2 do 6 osób) z lektorem, które skupiają się na tematyce związanej z konkretną branżą.

Kursy językowe Skill Pills przeznaczone są dla wszystkich, którzy marzą o rozpoczęciu swojej kariery w konkretnej branży, lub chcą nadać jej rozpędu, dzięki nauce języka angielskiego.

Business English - lekcje indywidualne online

Skill Pills English Master Class

Jeśli chcesz sprawdzić, jakim zawodom oferujemy specjalistyczną naukę języka angielskiego, koniecznie przeczytaj o naszych kursach Skill Pills.

kursy języka angielskiego biznesowego

Innowacyjne kursy Business English - Online Business Simulation!

Stworzony przez Cambridge School of English we współpracy z EDUardo Business Simulation, nasz zestaw symulacji biznesowych stanowi innowacyjne podejście do nauki języka angielskiego w kontekście zawodowym. To połączenie doskonalenia umiejętności językowych z praktycznymi kompetencjami biznesowymi. Symulacje odzwierciedlają realne środowisko pracy, co wzmocnia zrozumienie zagadnień językowych w kontekście biznesowym.

Dzięki tym symulacjom będziesz mógł stawić czoła rzeczywistym sytuacjom zawodowym, co umożliwi lepsze zrozumienie ich mechanizmów i wspomoże w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Nasza oferta kursu Business English online – Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim jest niezwykle unikalna. Każda symulacja zawiera wyjątkowe materiały, w tym bazę wiedzy, artykuły, raporty, wykresy, wideo i wiele innych, co pozwala na dogłębne zanurzenie się w temacie oraz praktyczne wcielenie się w różnorodne role. To z kolei przekłada się na osiągnięcie doskonałych wyników.

Szkolenia dla firm Business English

Szkolenia dla firm - in-company training

Zapewnij swojemu zespołowi kompleksowe i skuteczne przygotowanie do używania języka angielskiego biznesowego w pracy dzięki naszym szkoleniom dla firm.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze lektorskiej, dostosowaniu harmonogramu kursów do potrzeb klienta, personalizacji każdego kursu, możliwości modyfikacji programu kursu w trakcie jego trwania, organizacji audytu językowego przed rozpoczęciem kursu, możliwości sprawdzenia kompatybilności lektora z  uczniami na lekcji próbnej, oraz dużej ilości interesujących materiałów dydaktycznych (np. TED Talks, artykuły prasowe) nasze kursy języka angielskiego biznesowego – Business English są niezwykle elastyczną ofertą, łączącą w sobie profesjonalizm z wieloma możliwościami personalizacji procesu nauki. Wszystkie udogodnienia mają jedno zadanie – sprawić, by nauka w Cambridge School of English była jak najbardziej przyjazna i skuteczna!

Kursy języka angielskiego dla managerów

Kursy dla managerów

Kadra kierownicza powinna posiadać zdolność do posługiwania się językiem angielskim, ponieważ jest to kluczowe narzędzie do skutecznej komunikacji w globalnym otoczeniu biznesowym. Angielski pełni rolę międzynarodowego języka, wykorzystywanego do kontaktów z partnerami, klientami oraz zespołami z różnych państw. Umiejętność swobodnej komunikacji umożliwia efektywne zarządzanie projektami, przeprowadzanie negocjacji oraz wymianę pomysłów z kolegami z pracy i współpracownikami.

Dlatego też w naszej Cambridge School of English także managerowie odnajdą kursy języka angielskiego biznesowego – Business English, skupione na umiejętnościach przywódczych i kierowniczych. Żeby dowiedzieć się więcej, kliknij poniżej!

Kursy general English

Podstawowa znajomość języka angielskiego (General English)

Zanim zaczniesz swoją przygodę z Business English, musisz opanować język angielski ogólny – General English na poziomie B1. Bez znajomości języka na tym poziomie będzie Ci ciężko  zrozumieć tematykę omawianą na kursach Business English.

Dzięki kursom z tematyki General English nauczysz się prowadzić rozmowę w codziennych sytuacjach oraz będziesz prawidłowo używać konstrukcji gramatycznych. Ponadto, przyswoisz umiejętność poprawnego tworzenia maili, listów i innych form pisemnych, a także nauczysz się słuchać ze zrozumieniem native speakerów.

Przeczytaj więcej o General English!

Przeczytaj o kursach odpowiednich dla Twojego poziomu!

Rozwiąż nasz bezpłatny test poziomujący bądź weź udział w audycie językowym, by przekonać się o swoim poziomie języka angielskiego!

Możliwość kursów językowych 80-100% razem z KFS

Krajowy fundusz szkoleniowy (KFS), został utworzony ze środków funduszu pracy i ukierunkowany jest na wsparcie kształcenia ustawicznego pracodawców oraz pracowników.
Jego zasadniczym celem jest zapobieganie utracie zatrudnienia przez osoby aktywne zawodowo z powodu kwalifikacji i kompetencji nieadekwatnych do wymagań dynamicznie zmieniającego się rynku pracy i gospodarki.

Inwestycja w potencjał kadrowy umocni zarówno pozycję przedsiębiorstw, jak i samych pracowników na konkurencyjnym rynku pracy.

Środki finansowe płynące z Krajowego Funduszu Szkoleniowego wspomagają przekwalifikowanie lub aktualizację wiedzy oraz umiejętności osób pracujących lub poszukujących pracy. Szkolenia językowe organizowane są na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2 zgodnie z metodologią Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego) i uwzględniają elementy języka specjalistycznego oraz profesjonalnej komunikacji w docelowym środowisku pracy.

Przeczytaj więcej tutaj

Skontaktuj się z nami w sprawie KFS!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych: cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

en_GBEnglish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Are you going out?

Try our new tool to learn correct English pronunciation in two versions, original / extended on our global site for free for 1 day.

Join the newsletter and get a code!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.