Język angielski biznesowy Business English

Business English, czyli język angielski specjalistyczny (biznesowy)

Kobieta uczestnicząca w kursie Business English online i odnosząca sukcesy w pracy

Jeśli jesteś osobą, która chce poprawić znajomość języka angielskiego z zakresu tematyki biznesowej, ten rodzaj kursu jest właśnie dla Ciebie! Są one prowadzone na różnych poziomach zaawansowania w skali CEFR.

Jak przebiegają zajęcia Business English w naszej szkole językowej?

Lektorzy wykorzystują różne metody nauczania. Dzięki podejściu eklektycznemu (korzystaniu z wielu źródeł i różnych sposobów nauczania na wielu płaszczyznach zagadnień językowych) równomiernie rozwiniesz wszystkie sprawności językowe. Lekcje prowadzone są w języku angielskim po to, abyś m_gł_ osiągnąć jak najlepsze efekty w możliwie jak najkrótszym czasie. Nasi nauczyciele posiadają kwalifikacje uprawniające do nauczania języków obcych (wykształcenie wyższe kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne) oraz doświadczenie zarówno przy prowadzeniu zajęć indywidualnych, jak i grupowych. Dodatkowo dołożą wszelkich starań, abyś osiągn_ł_ jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.

Tak jak przy kursach General English, po ukończeniu zajęć uczestnicy otrzymują dokument zawierający informacje o postępach w zakresie poszczególnych sprawności językowych, jak i informację od lektora prowadzącego zajęcia poświadczającą nabyte umiejętności. Wzbogać swoje CV i wyjdź na przeciw swojej konkurencji na rynku pracy, zapisując się na nasz kurs Business English. 

Specjalistyczny Business English w Twojej branży - Skill Pills

Chcesz uczyć się języka angielskiego, który skupia się na słownictwie typowym dla Twojej branży? Wypróbuj nasze Skill Pills English Master Class! Są to kursy odbywające się w niewielkiej grupie (od 2 do 6 osób) i lektorem, które skupiają się na tematyce związanej z konkretną branżą.

Kursy językowe Skill Pills przeznaczone są dla wszystkich, którzy marzą o rozpoczęciu swojej kariery, lub nadaniu jej rozpędu, dzięki nauce języka angielskiego!

Kursy języka angielskiego w pracy (Kursy języka angielskiego specjalistycznego) - kursy i nauka specjalistycznego języka angielskiego dla różnych zawodów online

Skill Pills English Master Class

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, albo sprawdzić, jakim zawodom oferujemy taką specjalistyczną naukę, koniecznie sprawdź nasze kursy Skill Pills.

Po co jest mi potrzebny język angielski biznesowy (Business English)?

Ukończenie tego kursu pozwoli Ci rozmawiać o sprawach zawodowych w środowisku międzynarodowym. Bez problemu poprowadzisz konwersacje, negocjacje i korespondencję mailową na tematy służbowe, wygłosisz prezentacje, oraz zrozumiesz wszystkie autentyczne teksty pisane, oraz słuchane związane z Twoją branżą. Jeśli marzysz o tym, by piąć się po drabinie Twojej kariery, Business English będzie idealny dla Ciebie.

Podstawowa znajomość języka angielskiego (General English)

Jeśli jednak nie opanował_ś jeszcze podstaw języka angielskiego, zacznij naukę od General English. Bez znajomości języka na poziomie przynajmniej B1 będzie Ci ciężko zrozumieć tematykę omawianą na Business English.

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.