Kurs przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online - certyfikat z języka angielskiego Cambridge Young Learner English A1 - A2 dla najmłodszych

Egzaminy Young Learners (YLE) to egzaminy oferowane młodym uczniom, dostosowane do treści Cambridge Young Learners English Tests (CYLET) i przeznaczone dla uczniów w wieku od 7 do 12 lat, którzy uczą się angielskiego jako drugiego lub dodatkowego języka.
 

Czym jest certyfikat z języka angielskiego Cambridge Young Learner English A1 - A2 dla najmłodszych?

Kurs językowy przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-12 lat, od poziomu poniżej A1 do A2 w skali CEFR. Porusza tematykę bliską najmłodszym i skupia się na rozwoju umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania w języku angielskim. Egzaminy mają trzy poziomy: Starters, Movers i Flyers, które sprawdzają umiejętności uczniów we wszystkich czterech umiejętnościach języka angielskiego: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Uczniowie mogą rozpocząć naukę na poziomie dostosowanym do ich aktualnej znajomości języka angielskiego, zgodnie z oceną nauczyciela.

  • Certyfikat Young Learner English Starters (YLE Starters) – jest to pierwszy z trzech certyfikatów YLE. Obejmuje poziom niższy od A1 i trwa 45 minut.
  • Certyfikat Young Learner English Movers (YLE Movers) – drugi z trzech egzaminów YLE. Trwa około godziny i obejmuje poziom A1 w skali CEFR.
  • Certyfikat Young Learner English Flyers (YLE Flyers) – ostatni, trzeci z certyfikatów YLE. Jego poziom to A2, a czas to 75 minut.

Korzyści jakie da Ci kurs przygotowanie, egzamin i certyfikat z języka angielskiego Cambridge Young Learner English A1 - A2 dla najmłodszych

  • Treści YLE wprowadzają uczniów w codziennym mówionym i pisanym języku angielskim w angażujący, zabawny i metodyczny sposób, aby pomóc dzieciom zdobyć wiedzę i pewność siebie, która pomoże w nauce i doskonaleniu nowych umiejętności. Dostarczone materiały są zaprojektowane specjalnie dla młodszych uczniów i zawierają ciekawe, kolorowe i żywe obrazy z powiązanymi postaciami i tematami, aby poszerzyć ich słownictwo oraz umiejętności rozumienia.


    Egzaminy są podzielone na trzy sekcje – słuchanie, czytanie i pisanie oraz mówienie – i są prowadzone w przyjemny sposób, aby zapewnić młodym uczniom wygodę czy pewność siebie. Po zdaniu egzaminu studenci otrzymują świadectwo egzaminacyjne, które przyznaje im tarcze za każdą część egzaminu. W każdej sekcji uczniowie mogą otrzymać od jednej do pięciu tarcz, które wskazują ich mocne strony i obszary wymagające poprawy.Jak wygląda przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online YLE w naszej szkole językowej?

Nasza szkoła poprowadzi Twoją pociechę na drodze do otrzymania certyfikatu YLE. Pod okiem wyspecjalizowanych lektorów nauka będzie przyjemna i bezstresowa. Zaoferuj swojemu dziecku pomoc pod okiem specjalistów, którzy znają konstrukcję egzaminu YLE pomogą w zadaniach skierowanych pod ten egzamin. 
Zapisz się na kurs przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online - certyfikat z języka angielskiego Cambridge Young Learner English A1 - A2 (YLE) dla osób na podstawowym poziomie już dziś:

office@cambridge.com.pl lub pod numerem telefonu 22 6223019.

Cambridge School of English Warsaw foreign language school: individual lessons and language courses, tutoring, individual lessons and learning English for seniors - English with transport, courses for middle school English exam for young people or matura courses (Warsaw)