podstrona pet

Egzamin i certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) jest testem sprawdzającym Twoje umiejętności na poziomie średniozaawansowanym. W naszej szkole językowej możesz sprawdzić się, na ile jesteś gotów do zdania certyfikatu PET! 
 

Czym jest certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych?

Cambridge English Certyfikat B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych jest drugim pod względem zaawansowania egzaminem w serii egzaminów Cambridge English. Certyfikat B1 Preliminary (PET) pokazuje, że posiadasz umiejętność posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach życia codziennego, a jego zdanie sprawi, że będziesz czuć się pewniej, np. na wakacjach za granicą. 

Certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych sprawdza czy umiesz:

  • czytać proste podręczniki i artykuły w języku angielskim
  • pisać listy i e-maile na codzienne tematy
  • robić notatki ze spotkania
  • wykazywać świadomość opinii i nastroju w mówionym i pisanym języku angielskim

Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego online na poziomie średniozaawansowanym B1 dla egzaminu z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary PET

B1 w skali CEFR widnieje jako poziom średniozaawansowany. Na tym poziomie posługujesz się językiem sprawnie w przypadku rozmów dotyczących życia codziennego, czyli tematów dotyczących pracy, szkoły, czasu wolnego itd. Potrafisz poradzić sobie w większości sytuacji komunikacyjnych, które mogą się zdarzyć w czasie podróży w regionie, gdzie mówi się danym językiem. Umiesz także tworzyć proste, spójne wypowiedzi ustne lub pisemne na tematy w języku angielskim, które są Ci znane, lub Cię interesują. Potrafisz także opisywać doświadczenia, zdarzenia, nadzieje, marzenia i zamierzenia, krótko uzasadniając bądź wyjaśniając swoje opinie i plany.Korzyści jakie da Ci kurs przygotowanie, egzamin i certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych

  • Rozwiniesz swoją umiejętność komunikowania się w języku angielskim w praktycznych zadaniach i sytuacjach.
  • Zdobędziesz cenną kwalifikację i wiedzę. 
  • Poprawisz swoje perspektywy pracy, nauki i podróży.

Jak wygląda przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online PET w naszej szkole językowej?

Przykładowy certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych możesz uzupełnić online w naszej szkole językowej! 

Zasoby dydaktyczne przygotowujące do egzaminu zostały dostarczone przez Innova Press – brytyjskiego wydawcę ELT, którego misją jest promowanie innowacji w edukacji językowej. Innova Press specjalizuje się w publikowaniu materiałów przygotowujących do testów i ćwiczeń opartych na najnowszych badaniach w zakresie edukacji językowej, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb ucznia. 

Skuteczne ćwiczenia pomogą Ci na osiągnięcie zamierzonych wyników i sprawdzą Twoją gotowość do testu! Zmierz swoje postępy i sprawdź umiejętności przed przystąpieniem do prawdziwego egzaminu!

Już teraz wypróbuj nasze przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online i sprawdź się!
Zapisz się na kurs przygotowanie do certyfikatu językowego PET z angielskiego online - certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych już dziś:

office@cambridge.com.pl lub pod numerem telefonu 22 6223019.

Cambridge School of English Warsaw foreign language school: individual lessons and language courses, tutoring, individual lessons and learning English for seniors - English with transport, courses for middle school English exam for young people or matura courses (Warsaw)