https://cambridge.pl
Skip to content

Szkoła językowa Cambridge School of English - Nasza wizja i misja - Klucz do sukcesu

Nasza wizja i misja

„W Cambridge School of English czujemy się odpowiedzialni wobec naszych klientów, studentów, personelu, nauczycieli, dostawców, a także wobec otoczenia społecznego, w którym działamy. Nasze decyzje korporacyjne i nasze działania są przejrzyste i charakteryzują się ciągłością i trwałością, a także profesjonalizmem.

Dzięki temu zapewniamy wiarygodność, wartość, motywację i sukces mierzalny zgodnie z wzorcowymi efektami kształcenia. Stawiamy na jakość, otwartość, elastyczność i uczciwą współpracę w duchu partnerstwa.”

1. Misja

Naszą misją jest zapewnienie Wam, naszym słuchaczom i klientom

pełnej satysfakcji z nauki języka obcego!

… i dlatego cały czas rozwijamy nasze produkty i usługi i poszukujemy nowych rozwiązań w dziedzinie zintegrowanego innowacyjnego środowiska nauczania i uczenia się języków obcych na najwyższym poziomie jakości, wydajności i skuteczności, aby wspomagać naszych słuchaczy/klientów zgodnie z ich osobistymi celami i potrzebami edukacyjnymi. Zobowiązujemy się do zapewnienia wsparcia zgodnie z najlepszymi praktykami i globalnymi standardami naszej branży poprzez wspólne opracowanie celów i założeń, ich identyfikację i wreszcie poprzez opracowanie optymalnego programu i ścieżki nauki oraz optymalny wybór odpowiednich nauczycieli i najlepiej dopasowanych narzędzi edukacyjnych aby osiągnąć cel w łatwy i przyjemny sposób.

Proces nauki szkoła językowa Cambridge School of English - Wizja i misja

Pragniemy zapewnić najwyższą jakość za uczciwą cenę we wszystkich zakresach oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem i najszczerszą intencją jest pełne zadowolenie naszych klientów.

Nasze atuty to:

 • zespół kompetentnych profesjonalistów, którzy rozumieją potrzeby naszych klientów i, korzystając z zasobów firmy, są w stanie przełożyć to na doskonałe wyniki naszych słuchaczy i klientów, dzięki holistycznemu, spersonalizowanemu podejściu.
 • stały proces rekrutacji i selekcji najlepszych nauczycieli i trenerów dostępnych na rynku, a także zapewnienie im ciągłego szkolenia i dokształcania, jak również akademickie centrum doradcze w zakresie kluczowych kompetencji, aby wszędzie na świecie zagwarantować najwyższy standard usług edukacyjnych.
 • opracowywanie zindywidualizowanych metod, globalnych standardów i procedur
 • korzystanie z najlepszych na rynku, innowacyjnych narzędzi, wspomagających proces nauki języka, które pozwalają nam również na sprawdzanie poziomu postępów i jakości procesu nauczania naszych słuchaczy, monitorowanie wyników i w razie potrzeby dostosowanie ścieżki edukacyjnej, zestawu narzędzi i procesu nauczania, aby w jak najbardziej komfortowy sposób osiągali najlepsze wyniki
 • obserwacja globalnego rynku i trendów w zakresie dostępnych narzędzi i technologii
 • rozpoznawanie i podążanie za potrzebami naszych słuchaczy i klientów, a także wdrażanie nowych, innowacyjnych produktów/usług i narzędzi w połączeniu z tradycyjnymi wartościami i najlepszymi praktykami edukacyjnymi, aby wyznaczać trendy w sektorze edukacji jako globalny lider.

 

Naszymi klientami firmy i instytucje publiczne, jak również osoby prywatne. Uczymy słuchaczy z całego świata i w różnym wieku: od małych dzieci, poprzez nastolatków, po dorosłych (również seniorów). Nasze profesjonalne produkty i usługi są zaprojektowane tak, aby odpowiadały każdemu słuchaczowi i klientowi, a nasza naczelną dyrektywą działania jest stałe świadczenie usług edukacyjnych wysokiej jakości, zorientowanych na słuchaczy, tak aby mogli oni realizować swoje cele w przyjemny sposób i w przyjaznym środowisku edukacyjnym.

2. Wizja

Stać się jedną z wiodących organizacji na świecie oraz

profesjonalnym Akademickim Centrum Kompetencji dla optymalizacji procesu nauczania

w zakresie edukacji, szkoleń i usług związanych z językami na najwyższym poziomie jakości.

Chcemy stać się numerem jeden dla naszych klientów, jeśli chodzi o usługi językowe i edukację – teraz, a także w przyszłości zorientowanej na innowacje i technologie, w której jednak więzi społeczne i nauczanie w osobistym kontakcie ze słuchaczem nadal pełnić będą ważna rolę – z indywidualnym podejściem, rozwiązaniami i pakietami dostosowanymi do potrzeb, opartymi na omówionych i zdefiniowanych konkretnych celach i pożądanych osiągnięciach naszych słuchaczy i klientów, w przystępnych budżetach – w sposób zrównoważony, z myślą o przyszłości naszej planety, aby pozostawić przyszłym pokoleniom świat, w którym warto żyć.

The Cambridge School of English profesjonalny i innowacyjny proces uczenia się zapewniający najlepsze postępy w nauce

Nasza filozofia edukacji opiera się na badaniu celów, form, metod, narzędzi i znaczenia nauczania i uczenia się w sposób holistyczny, w trosce o wszystkie potrzeby ucznia i przy jego zaangażowaniu w tworzenie optymalnego programu dla opanowania umiejętności językowych  w jak najprzyjemniejszy sposób (“Edutainment” – uczynienie nauki przyjemną).

3. Szkoła językowa Cambridge School of English - Klucz do sukcesu

Zawiera się w  dwóch słowach – “We care…” – „zależy nam” – a dźwignią naszego biznesu jest pasja i ciężka praca, którą wkładamy w codzienne działania i podejmowanie nowych wyzwań.

Cambridge Care & Edutainment Programme

Language school Cambridge School of English – Nasz sukces zawdzięczamy następującym czynnikom:

 • Kluczem do naszej działalności jest akademicka kompetencja w otwartym i zorientowanym na przyszłość środowisku, w którym priorytetem jest proaktywne zaspokajanie potrzeb słuchacza.
 • Profesjonalne, zindywidualizowane i zrównoważone podejście do nauczania i uczenia się – prawdziwa i głęboka nauka online w przyjemny sposób => Edutainment
 • Te sam globalny standard usług, ale z adaptacją do lokalnych potrzeb
 • Myślenie niesztampowe, innowacyjne, zorientowane na przyszłość, ale także krytyczne i stawiające sobie wyzwania
 • Uczciwe ceny z naciskiem na wysoką jakość, jak również na najlepszą relację cena / wartość -> dobrej jakości nie można zapewnić za darmo
 • Podejście ukierunkowane na słuchacza/klienta, zorientowane na cele i wartości
 • Opieka nad klientem i orientacja na usługi
 • Nasze własne Know-How oparte na doświadczeniu i wiedzy o naszej branży
 • Wykorzystanie innowacyjnych technologii w kreatywnym procesie rozwoju produktu / usługi
 • Ciągły rozwój naszych produktów oraz tworzenie nowych usług i innowacyjnych narzędzi
 • Wysoko wykwalifikowany personel, nastawiony na świadczenie usług i dbający o naszych klientów i partnerów
 • Zaangażowanie w sprawy naszych partnerów i ścisła współpraca
 • Produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta
 • Wybór najlepszych lektorów i wewnętrzny proces kształcenia/szkolenia globalnie wykwalifikowana i dobrze dobrana pula nauczycieli i trenerów

Nasze motto to

Poszukiwanie Doskonałości”:

najlepszych lektorów i trenerów, najlepszych i najbardziej innowacyjnych narzędzi dla zapewnienia optymalnej obsługi klientów i nieustanne wspierania indywidualnych ścieżek uczenia się naszych słuchaczy i czynienia przez nich postępów w drodze do osiągnięcia osobistych celów edukacyjnych.

en_GBEnglish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Are you going out?

Try our new tool to learn correct English pronunciation in two versions, original / extended on our global site for free for 1 day.

Join the newsletter and get a code!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.