https://cambridge.pl
Skip to content

Kursy języka angielskiego dla seniorów w naszej szkole językowej Cambridge School of English – naucz się czegoś nowego!

Kursy języka angielskiego dla seniorów w naszej szkole językowej Cambridge School of English

Kursy języka angielskiego dla seniorów w naszej szkole językowej Cambridge School of English – naucz się czegoś nowego!

Jeżeli masz zbyt wiele czasu na emeryturze i pragniesz odwiedzić zagraniczne kraje, Twoja rodzina mieszka na emigracji, Twój zięć, synowa lub wnuczęta nie mówią po polsku my w naszej szkole języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School of English mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – kursy języka angielskiego dla seniorów!

Dzięki naszym kursom udoskonalisz swoje umiejętności językowe, będziesz mógł utrzymać kontakt z rodziną za granicą czy ułatwić komunikację z zięciem, synową czy wnukami.

Nasza oferta kursów językowych jest bardzo zróżnicowana, co jest spowodowane misją naszej firmy, jaką jest nauka języka angielskiego z najlepszymi efektami w najbardziej komfortowej formule dla każdego, indywidualnego klienta. Dlatego też harmonogramy zajęć, poziom, nauczyciel, forma nauki, wybór między zajęciami grupie lub indywidualnie, z dojazdem czy online zależny jest od Ciebie!

Działamy po to, by spełniać Twoje marzenia i cele językowe!

Zapoznaj się z naszą różnorodną ofertą kursów językowych!

Nasze całkiem nowe kursy językowe dla seniorów z języka angielskiego od podstaw, które będą odbywać się jesienią 2023 stacjonarnie w Warszawie to wspaniała opcja nauki języka angielskiego dla każdej starszej osoby, która chciałaby poznać podstawy języka w przyjemnej, ciepłej atmosferze w otoczeniu osób w podobnym wieku i poziomie, przy pomocy cierpliwego i wyrozumiałego lektora.

W trakcie kursu:

  • poznasz nowe formy gramatyczne i wzbogacisz swój zasób słownictwa o interesujące tematy;
  • nauczysz się komunikacji w sytuacjach codziennych;
  • w trakcie kursu nawiążesz nowe znajomości, osoby, z którymi będziesz mógł/mogła ćwiczyć rozmowy po angielsku;
  • będziesz pracować z różnorodnymi materiałami dodatkowymi, takimi jak nagrania, krzyżówki, filmy, piosenki czy artykuły.

Zapisz się już teraz, by wziąć udział w naszym kursie w trakcie semestru jesiennego!

Dzięki naszym kursom General English będziesz mógł zacząć naukę języka angielskiego od samego początku (poziom A0 i A1) bądź od innych, wyższych poziomów, jeżeli znasz podstawy języka. Poznasz wszystkie konstrukcje zdaniowe, zasady gramatyczne, potrzebne do komunikacji słownictwo. Przećwiczysz wymowę, nauczysz się jak prowadzić rozmowę w języku obcym i pozbędziesz się bariery językowej. Nasi lektorzy (native speakerzy, czyli osoby, których językiem ojczystym jest angielski oraz non-native speakerzy, którzy są lektorami polskimi) to wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą Ci osiągnąć pożądany poziom umiejętności językowych.

Kursy języka angielskiego dla seniorów prowadzone w grupach, złożonych z osób w podobnym wieku oraz na podobnym poziomie językowym to także dobry sposób na poznanie kogoś nowego i nawiązanie relacji towarzyskich z osobami w podobnej sytuacji!

Harmonogram i termin rozpoczęcia zajęć zależny jest tylko od Ciebie, od Twoich potrzeb i preferencji!

Jeżeli jesteś osobą zajętą i potrzebujesz szybkiej powtórki, ekspresowych ćwiczeń konwersacyjnych z języka angielskiego, wypróbuj nasze 25-minutowe e-korepetycje! Pomogą Ci one osiągnąć płynność w języku obcym i sprawią, że używanie go nie będzie dla Ciebie straszne!

Harmonogram i data startu zajęć jest zależny tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb!

Już dzisiaj wypróbuj nasze e-korepetycje – pierwsze zajęcia to bezpłatna lekcja próbna!

W trakcie indywidualnych lekcji językowych online będziesz intensywnie ćwiczyć swoje zdolności mówienia, słuchania i czytania koniecznych do osiągnięcia wyznaczonych przez Ciebie, osobistych celów. Dzięki nam i naszym lektorom rozwiniesz swoje umiejętności językowe, poprawisz płynność wypowiedzi i poprawną wymowę w języku angielskim.

Indywidualna forma zajęć pozwala na dostosowanie kursu, jego formuła, harmonogramu, poziomu do potrzeb i celów kursanta, które są najważniejszymi wyznacznikami w całym procesie nauki.

Gwarantujemy szeroką gamę ćwiczeń komunikacyjnych oraz interesującą tematykę zajęć uzależnioną od Twoich potrzeb!

Dodatkowo, wraz z tradycyjnymi kursami online w ramach oferty Premium uzyskujesz dostęp do naszych wspaniałych platform e-learningowych: Cambridge Online Tutor oraz Cambridge AI Speech Tutor, które pomogą Ci samodzielnie rozwinąć umiejętności wprowadzone na kursie, w tym pomogą Ci poprawić wymowę w języku angielskim. Są one zaprojektowane tak, by były bardzo proste i innowacyjne w użyciu!

Kursy języka angielskiego dla seniorów w naszej szkole językowej Cambridge School of English

English Self-Learning Booster to pakiet złożony z dwóch innowacyjnych platform e-learningowych. Dzięki niemu będziesz mógł samodzielnie uczyć się języka angielskiego, a jednocześnie, być może, będą one pomocne w zrozumieniu działania nowoczesnych technologii.

Oto nasze platformy do nauki online:

Cambridge Online Tutor

Dzięki temu nowoczesnemu narzędziu poznasz podstawy języka angielskiego konieczne do skutecznej komunikacji z osobami obcojęzycznymi. Setki różnorodnych ćwiczeń i unikalnych materiałów do każdego tematu pomogą Ci utrwalić wiadomości.

Cambridge AI Speech Tutor

Innowacyjny sposób nauki wymowy języka angielskiego stworzony przez naszą szkołę językową Cambridge School of English. Dzięki niemu udoskonalisz swoją wymowę w języku angielskim w wybranym przez Ciebie akcencie – australijskim, amerykańskim czy brytyjskim.

Dzięki naszym platformom e-learningowym we własnym tempie będziesz uczyć się języka obcego z możliwością obserwacji swoich postępów i poziomu umiejętności. 

Są one idealnym urozmaiceniem dla każdego z naszych kursów w formule tradycyjnej, pozwalającym na powtarzanie i doskonalenie umiejętności uzyskanych przy pomocy lektora.

Nasze kursy stworzone są po to, by pomóc Ci osiągnąć Twój cel językowy, by doprowadzić Cię do poziomu, którego potrzebujesz.

Jeżeli wciąż nie wiesz, jaki kurs i jego formuła byłaby dla Ciebie odpowiednia, możesz zasięgnąć naszej rady, a my dostosujemy kurs pod Twoje potrzeby!

Napisz o swoim celu językowym na naszego maila:  office@cambridge.com.pl

Lub zadzwoń do nas na nasz numer:

 22 622 30 19

Jednak jeżeli chcesz poznać wszystkie nasze propozycje w kategorii kursy języka angielskiego dla seniorów, kliknij poniżej!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tags:

Leave a Reply

en_GBEnglish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Are you going out?

Try our new tool to learn correct English pronunciation in two versions, original / extended on our global site for free for 1 day.

Join the newsletter and get a code!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.