https://cambridge.pl
Skip to content

Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego online – FCE w szkole języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School of English – dlaczego warto?

Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego online - FCE w szkole języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School of English

Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego online - FCE w szkole języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School of English

Czym jest certyfikat FCE?

Egzamin FCE (First Certificate in English) to międzynarodowy egzamin z języka angielskiego, który ocenia umiejętności komunikacyjne na poziomie B2, czyli upper intermediate. Uzyskanie certyfikatu FCE potwierdza, że osoba posiada średniozaawansowaną znajomość języka angielskiego na poziomie odpowiednim do codziennych sytuacji życiowych, w pracy oraz naukowych. Egzamin składa się z pięciu sekcji: Reading (czytanie), Writing (pisanie), Use of English (gramatyka i słownictwo), Listening (słuchanie) i Speaking (mówienie). Egzamin FCE jest powszechnie uznawany na całym świecie przez pracodawców i uczelnie jako potwierdzenie dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego online - FCE w szkole języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School of English

Jakie są korzyści uzyskania certyfikatu FCE?

 • W trakcie przygotowań do egzaminu, doskonalisz praktyczne umiejętności języka angielskiego i rozwijasz cztery kluczowe zdolności językowe.
 • Ten certyfikat jest uznawany przez instytucje, szkoły i uczelnie na całym świecie jako potwierdzenie znajomości angielskiego na poziomie B2 (upper intermediate).
 • Daje możliwość łatwiejszego dostania się na studia zarówno w kraju, jak i za granicą. Otwiera też drzwi do udziału w programach wymiany międzyuczelnianej, na przykład w programie Erasmus+
 • Umożliwia zdobycie stopnia licencjackiego w języku angielskim w krajach, gdzie nie jest to język ojczysty.
 • Ten certyfikat może przyczynić się do osiągnięcia sukcesu zawodowego i uzyskania wyższych zarobków zarówno w Polsce, jak i za granicą, ponieważ jest uznawany przez renomowane firmy, takie jak Adidas, Coca-Cola, Siemens sp. z o.o., Hewlett-Packard Poland.
 • Po odpowiednim przygotowaniu pedagogicznym, ten certyfikat umożliwia nauczanie języka angielskiego w przedszkolach oraz w klasach 1–3 szkół podstawowych w Polsce.
 • Certyfikat ten jest uznawany przez Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie znajomości angielskiego, które jest wymagane od pracowników polskiej służby cywilnej.
 • Ministerstwo Edukacji Narodowej (MEN) honoruje ten certyfikat jako potwierdzenie biegłości językowej, które jest wymagane od pilotów wycieczek.
Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego online - FCE w szkole języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School of English

Dlaczego Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego online - FCE w szkole języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School of English są najlepszym przygotowaniem do zdania certyfikatu?

W trakcie naszych kursów przygotowawczych do egzaminu FCE nasi wspaniali nauczyciele i lektorzy wykorzystują różne skuteczne metody nauki do egzaminów językowych, dzięki którym każdy kursant będzie z nakładem własnego wysiłku mógł uzyskać jak najwyższy wynik na egzaminie. Czuwa nad nimi zespół naszych metodyków z wieloletnim doświadczeniem, którzy upewniają się, że nauczyciele są na bieżąco z najnowszymi, efektywnymi metodami nauki.

Grupy szkoleniowe składają się z maksimum ośmiu osób, gdyż praca w małych grupach okazuje się być najbardziej skuteczna jeśli chodzi o naukę języka angielskiego i innych języków obcych online.

Nasi specjaliści wykazują się także niezwykle przydatną umiejętnością podchodzenia do każdego z uczniów indywidualnie, co daje mu jak największą możliwość rozwoju swoich zdolności językowych, rozpoznania i korygowania swoich błędów.

W trakcie warsztatów oprócz idealnego przygotowania merytorycznego do pytań egzaminu certyfikującego, za pomocą rozwiązywania próbnych arkuszów egzaminacyjnych uczeń zapozna się z jego formułą, typem zadań, sposobem ich rozwiązywania i zarządzania czasem w trakcie egzaminu.

Nasze kursy odbywają się w formule zajęć online, co zwiększa komfort i jest dużym udogodnieniem – do kursu mogą przystąpić osoby z całej Polski, nie tylko mieszkańcy największych miast z możliwością dojazdu do miejsca warsztatów.

Dodatkowo, do kursu możesz dostąpić w każdym momencie! Zapisy trwają cały rok!

Zapisz się i zacznij Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego online - FCE w szkole języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School of English

A jeżeli potrzebujesz jeszcze bardziej indywidualnego podejścia...

W trakcie kursu rozwiniesz wszystkie wymagane umiejętności językowe do zdania egzaminu, posiadając niepodzielną uwagę nauczyciela i swobodę w wyborze harmonogramu zajęć!

Dodatkowo - Platforma e-learningowa!

Nasza platforma do nauki online Cambridge-Exam.courses może jednocześnie stanowić dopełnienie naszych kursów egzaminacyjnych online oraz samodzielny sposób na naukę i przygotowanie do zdania certyfikatu FCE z języka angielskiego. Dzięki platformie uzyskasz dostęp do wielu materiałów, takich jak przykładowe zadania egzaminacyjne, ćwiczenia, karty do nauki słownictwa i gramatyki, plan nauki. Będziesz miał możliwość śledzenia swojego postępu. Dzięki naszej platformie do nauki online przygotujesz się całkowicie do zdania egzaminu FCE!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tags:

Leave a Reply

en_GBEnglish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Are you going out?

Try our new tool to learn correct English pronunciation in two versions, original / extended on our global site for free for 1 day.

Join the newsletter and get a code!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.