https://cambridge.pl
Skip to content

Kursy języka hiszpańskiego online w Cambridge School of English – Szkoła języka angielskiego, hiszpańskiego i innych języków obcych

Kursy języka hiszpańskiego online w Cambridge School of English - Szkoła języka angielskiego, hiszpańskiego i innych języków obcych.

Język hiszpański jest trzecim – po chińskim i angielskim – najbardziej rozpowszechnionym językiem na całym świecie! Jest też drugim – także po angielskim – najczęściej stosowanym językiem w celu komunikacji międzynarodowej. Posługuje się nim ponad 400 milionów osób na całym świecie! Jest on językiem urzędowym w 21 krajach. Oprócz Hiszpanii są to: Argentyna, Boliwia, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Kuba, Dominikana, Ekwador, Salwador, Gwinea Równikowa, Gwatemala, Honduras, Meksyk, Nikaragua, Panama, Paragwaj, Peru, Urugwaj i Wenezuela, a także Puerto Rico.

Fenomen języka hiszpańskiego wynika głównie z jego prostoty i przyswajalności.

Poprzez swoją popularność i szerokie rozprzestrzenienie język hiszpański jest jednym z najbardziej pożądanych języków do nauki. Jego znajomość daje bowiem szansę rozwoju zawodowego, komfortowej aklimatyzacji w kraju hiszpańskojęzycznym – w trakcie wakacji, albo nawet przy przeprowadzce. Poznanie nowego języka często postrzegane jest jako część rozwoju osobistego.

Jak zacząć uczyć się języka hiszpańskiego? – Najlepiej w Cambridge School of English – Szkoła języka angielskiego, kurs języka hiszpańskiego i innych języków obcych!

Nasze zajęcia językowe online w “Cambridge” School of English to kompleksowa nauka wielu języków obcych, w tym języka hiszpańskiego. Z pomocą wykwalifikowanych specjalistów, autorskich materiałów dydaktycznych tworzonych przez certyfikowanych egzaminatorów, aplikacji do nauki w formule blended-learning, elastycznego harmonogramu dostosowanego do Twoich potrzeb, sprawdzonych i nowoczesnych metod nauki wprowadzanych przez naszych metodologów doprowadzimy Cię do Twojego językowego celu!

Zaufało nam wiele osób, w różnym wieku, na każdym poziomie językowym, oraz wiele firm i organizacji, takich jak np. Ministerstwo Zdrowia czy instytucja UE Frontex.

Ty też nam zaufaj i osiągnij z nami swój cel!

Sprawdź naszą ofertę “Premium VALUE” – Kursy języka hiszpańskiego online w “Cambridge” School of English – jednej z najlepszych szkół językowych w Polsce! Kursy językowe z języka hiszpańskiego online na poziomie A1-B2 z lektorem polskim

Jesienią 2023 ruszają nowe kursy języka hiszpańskiego w naszej szkole językowej!

Semestralne kursy grupowe online w Cambridge School of English – profesjonalna i utytułowana Szkoła języka angielskiego i innych języków obcych to idealne połączenie dwóch światów: kontaktu z drugim człowiekiem, ćwiczenia rozmów z osobami na podobnym poziomie językowym, możliwości poznania nowych osób z wygodą i komfortem lekcji online, zapewniających elastyczność i możliwość wybrania jak najbardziej dogodnego harmonogramu.

Osoba prowadząca zajęcia to lektor polski posiadający wysokie kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu, potrafiący do każdego z uczniów podejść indywidualnie i pomóc mu w dojściu do językowego celu.

Wraz z kursem online uzyskujesz dostęp do naszej wspaniałej aplikacji uTalk!

Na platformie znajdziesz kompletny zestaw materiałów edukacyjnych zaprojektowanych na 180 godzin nauki na każdy miesiąc. Zawiera on 2500 użytecznych słów i zwrotów oraz ponad 60 tematów do opanowania. Cała ścieżka nauki została starannie opracowana, aby zapewnić maksymalną efektywność.

Poziom trudności stopniowo wzrasta w miarę postępów. Dzięki temu będziesz w stanie śledzić swoje osiągnięcia i unikniesz przytłoczenia nadmiarem informacji na różnych etapach nauki.

Ta wyjątkowa aplikacja do nauki języków obcych online koncentruje się na aktywizacji różnych obszarów mózgu, oddziałując na zmysły. Wszystkie zadania są wzbogacone o obrazy, które pomagają skojarzyć nowe słownictwo z konkretnymi obiektami lub sytuacjami. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom możesz rozwijać umiejętności słuchania, czytania, mówienia oraz zapamiętywania, często integrując te aspekty w sposób interesujący i przyjemny!

Kursy języka hiszpańskiego online w Cambridge School of English - Szkoła języka angielskiego, hiszpańskiego i innych języków obcych.

Kursy języka hiszpańskiego online w "Cambridge" School of English - Kurs przygotowujący do egzaminów certyfikacyjnych z języka hiszpańskiego

W szkole “Cambridge” School of English oferujemy Ci wszechstronne przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych z języka hiszpańskiego. Nasze kursy przygotowujące do egzaminów z języka hiszpańskiego to intensywna nauka wszystkich potrzebnych informacji i umiejętności do egzaminu, gwarantująca – przy własnym wkładzie – jak najlepsze przygotowanie do każdego z egzaminów.

Oto egzaminy, do których przygotujesz się w “Cambridge” School of English – Szkoła języka angielskiego i innych języków obcych:

 • DELE to egzamin międzynarodowy, który potwierdza poziom znajomości języka hiszpańskiego. Uznawany jest przez szereg firm oraz instytucji. Egzamin przeprowadza Instytut Cervantesa w ośrodkach egzaminacyjnych DELE na całym świecie, a na jego podstawie uzyskuje się odpowiedni certyfikat.
 • BRIGHT Español to uznawany w wielu krajach na całym świecie egzamin, który sprawdza poziom znajomości języka hiszpańskiego. Uzyskany certyfikat jest niezwykle przydatny dla osób chcących objąć wyższe stanowisko lub starających się o pracę za granicą. Wykorzystywany jest również przez uczelnie wyższe do oceny kompetencji językowych.

Wiemy, że potrzeby naszych kursantów są różne. Dlatego też proponujemy im bogaty wybór sposobów nauki – każdy z nich skuteczny i efektywny!

Oto nasze propozycje przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych z języka hiszpańskiego:

Nasza platforma e-learningowa to idealny sposób nauki dla osób zabieganych, mających mało czasu na tradycyjne kursy. 

Wraz z dostępem do Cambridge-Exam.courses uzyskujesz:

 • karty do nauki słownictwa i gramatyki,
 • śledzenie postępu,
 • przykładowe ćwiczenia,
 • kilkanaście do kilkudziesięciu godzin szkoleniowych,
 • testy praktyczne,
 • plan nauki, uwzględniający datę egzaminu.

Dzięki naszej platformie samodzielnie i wszechstronnie przygotujesz się do egzaminu. Wraz z nią dostajesz dostęp do mock exams – testów próbnych, stworzonych przez certyfikowanych egzaminatorów i nauczycieli. Dzięki nim nauczysz się jak wygląda egzamin, jak rozwiązywać zadania i jak radzisz sobie pod presją czasu, oraz jak nim zarządzać.

Indywidualny kurs online przygotowujący do wybranego egzaminu językowego w formule blended-learning!

Jeżeli oprócz nauki samodzielnej potrzebujesz fachowej pomocy wykwalifikowanego specjalisty, sprawdź nasze indywidualne kursy przygotowujące do egzaminu z języka hiszpańskiego!

Podczas zajęć językowych będziesz pogłębiać swoją wiedzę w zakresie struktur gramatycznych i słownictwa. Zapoznasz się również z kryteriami oceny i wymogami formalnymi związanymi z egzaminem językowym, którym się interesujesz. Twój nauczyciel przedstawi Ci przydatne techniki pracy z arkuszem egzaminacyjnym, które ułatwią Ci skuteczną naukę.

Nauczyciel dostosowuje plan nauczania do Twojej wiedzy, potrzeb i obecnego poziomu zaawansowania w języku obcym. Podczas zajęć zapoznasz się z formatem wybranego egzaminu, a w przypadku wyboru naszej autorskiej platformy Cambridge.Exam będziesz miał okazję utrwalić zdobytą wiedzę i ćwiczyć odpowiednie techniki.

Na platformie dostępne są też egzaminy próbne, które pozwolą Ci sprawdzić swoje umiejętności i jednocześnie zapoznać się z formatem egzaminu. Twój nauczyciel będzie miał dostęp do Twojego konta, dzięki czemu będzie na bieżąco monitorować Twoje postępy i identyfikować obszary, które wymagają dodatkowej pracy. W razie potrzeby plan nauczania będzie modyfikowany, aby osiągnąć jak najlepsze efekty.

Zajęcia indywidualne i e-learning połączone razem zapewnią skuteczną oraz komfortową naukę. Podczas lekcji z nauczycielem będziesz miał okazję omówić trudne zagadnienia gramatyczne i słownictwo, a także przećwiczyć zadania. Równocześnie będziesz mógł korzystać z różnorodnych materiałów edukacyjnych na platformie Cambridge.Exam w dowolnym i dogodnym dla Ciebie czasie, co pozwoli Ci na elastyczne dostosowanie nauki do innych zajęć i obowiązków.

W “Cambridge” School of English stosujemy rozwiązania, które pozwolą Ci na jak najbardziej komfortowe i najskuteczniejsze osiągnięcie Twoich celów!

By zobaczyć wszystkie Kursy języka hiszpańskiego online w "Cambridge" School of English - Szkoła języka angielskiego i innych języków obcych, kliknij poniżej!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Tags:

Leave a Reply

en_GBEnglish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Are you going out?

Try our new tool to learn correct English pronunciation in two versions, original / extended on our global site for free for 1 day.

Join the newsletter and get a code!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.