https://cambridge.pl
Skip to content

Kurs języka angielskiego dla studentów w Cambridge School of English

Kurs języka angielskiego dla studentów w Cambridge School of English - nasza szkoła językowa przygotuje Cię do dorosłego życia!

Studiowanie przez wielu uważane jest za najlepszy okres w życiu człowieka, w którym często definiuje się także jego przyszłość – przynajmniej ta zawodowa.

Jest to też okres pełen wyzwań. W Cambridge School of English jesteśmy po to, by pomóc Ci, przynajmniej w wypełnianiu Twoich celów językowych!

Jeżeli planujesz studia zagraniczne, potrzebujesz poznać język specjalistyczny dla Twojego zawodu, przygotowujesz się do uzyskania certyfikatu językowego lub wyjazdu za granicę w ramach programu Erasmus+, czytaj dalej a dowiesz się, jak nasza szkoła językowa “Cambridge” School of English może pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów!

W “Cambridge” School of English zdajemy sobie sprawę, jak intensywnym okresem w życiu jest studiowanie, dlatego też prezentujemy szeroką ofertę kursów językowych, w różnych formułach. Wiele z nich to kursy realizowane online, przy których masz możliwość wyboru harmonogramu, terminu pierwszych zajęć, długości lekcji, ich tematu. Chcemy, by proces nauki był jak najbardziej komfortowy i przyjemny – by nauka kojarzyła się tylko i wyłącznie pozytywnie!

Poznaj nasze kursy dla studentów!

Kurs języka angielskiego dla studentów w Cambridge School of English - Kursy przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych online

Posiadanie poświadczenia o umiejętnościach językowych jest bardzo ważne dla studentów ubiegających się o kwalifikacje na studia zagraniczne – w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Norwegii…Na niektórych uczelniach – polskich, jak i zagranicznych – posiadanie określonego certyfikatu zwalnia z wewnętrznych egzaminów językowych!

Certyfikat z języka angielskiego jest także wartościowym poświadczeniem umiejętności językowych dla osób chcących skorzystać z programu unijnego Erasmus+. Jest on jednocześnie formalną, jak i praktyczną pomocą. Wiedza zdobyta na kursie przygotowującym z całą pewnością okaże się przydatna w trakcie pobytu na zagranicznej uczelni i państwie.

Oto certyfikaty często wybierane przez studentów, do których przygotujesz się w szkole języka angielskiego i innych języków obcych “Cambridge” School of English:

  • FCE (First Certificate in English) – potwierdzający umiejętności językowe na poziomie B2;
  • TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – egzamin powszechnie uznawany w środowisku akademickim. Jest akceptowany w ponad 130 krajach, przez ponad 10 000 szkół wyższych;
  • Linguaskill (dawne BULATS) – certyfikat chętnie wybierany przez polskich kandydatów do programu ERASMUS. Można zdać go na poziomach A1-C2;
  • IELTS (International English Language Testing System) – najbardziej popularny test z języka angielskiego ogólnego, który honorują niemal wszystkie uczelnie wyższe w Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii czy Kanadzie;
  • CAE (Certificate in Advanced English) – certyfikat poświadczający znajomość języka angielskiego na poziomie C1, czyli zaawansowanym, powszechnie uznawany w środowisku akademickim.
  • CPE (Certificate of Proficiency in English) – egzamin potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym, czyli C2. Umożliwi Ci podjęcie studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów doktoranckich lub podyplomowych na anglojęzycznych uczelniach.

Kursy przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych online w Cambridge School of English

Nasze kursy języka angielskiego dla studentów przygotują Cię kompleksowo do każdego z wcześniej wymienionych egzaminów, dzięki nim polepszysz swoje umiejętności językowe, uzyskasz płynność w języku angielskim i przełamiesz barierę językową. 

Do wyboru jest wiele trybów naszych kursów egzaminacyjnych, które pomogą Ci w jak najlepszym przygotowaniu do egzaminu w najdogodniejszy dla Ciebie sposób.

Proponujemy następujące formuły:

Możliwości jest bardzo wiele – zacznij się uczyć w taki sposób, jaki będzie dla Ciebie najbardziej komfortowy!

Kursy językowe dla studentów online - Kursy Business English

Nasze kursy językowe dla studentów Business English to idealna opcja dla studentów wiążących swoją przyszłość ze studiami lub pracą za granicą. Na zajęciach rozwiniemy zagadnienia dotyczące terminologii biznesowej i sposobów jej używania w praktyce, w realnych sytuacjach zawodowych. Nasi lektorzy to osoby wykształcone, które potrafią przekazywać wiedzę w sposób profesjonalny z indywidualnym podejściem do każdego Kursanta.

Formy nauki Business English w Cambridge School of English:

Nasz kurs języka angielskiego dla studentów General English to idealny sposób na naukę języka angielskiego ogólnego dla studentów chcących podróżować po świecie, studiować za granicą lub wiążących swoją przyszłość z pracą poza Polską. Dzięki naszym kursom pokonasz swoją barierę językową, rozwiniesz wszystkie umiejętności językowe, nauczysz się płynnie porozumiewać w języku obcym.

Kursy General English mogą także funkcjonować jako korepetycje dla osób, które mają problem z językiem angielskim na studiach, bądź potrzebujących dodatkowego przygotowania do egzaminów wstępnych na uczelnię.

Nauka języka angielskiego online - poprzez nasze platformy e-learningowe!

Jeżeli jesteś osobą zabieganą, zapracowaną i nie możesz poświęcić swojego wolnego czasu na tradycyjny kurs języka angielskiego dla studentów, rozważ ten nowy sposób nauki – poprzez platformy e-learningowe!

Mogą one być jednocześnie samodzielnym sposobem na naukę oraz wspaniałym urozmaiceniem naszych wszystkich, tradycyjnych kursów!

Cambridge Online Tutor

Platforma zapewniająca kompleksową naukę języka angielskiego na wszystkich jego poziomach i płaszczyznach poprzez setki starannie stworzonych i wyselekcjonowanych ćwiczeń!

Cambridge AI Speech Tutor

Innowacyjne narzędzie pozwalające na naukę poprawnej wymowy w języku angielskim w wybranym przez Ciebie akcencie (brytyjski, amerykański lub australijski). 

Jeżeli jesteś studentem i masz wielkie ambicje związane z nauką języka angielskiego – zwróć się do nas, a my pomożemy Ci w tym!

Kurs języka angielskiego dla studentów w Cambridge School of English - nasza szkoła językowa przygotuje Cię do dorosłego życia!

Nie widzisz kursu, którego szukasz? Skontaktuj się z nami, a znajdziemy razem kurs, który pomoże Ci osiągnąć Twój cel językowy!

Skontaktuj się z nami mailowo: office@cambridge.com.pl
Lub telefonicznie: (22) 622 30 19

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tags:

Leave a Reply

en_GBEnglish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Are you going out?

Try our new tool to learn correct English pronunciation in two versions, original / extended on our global site for free for 1 day.

Join the newsletter and get a code!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.