https://cambridge.pl
Skip to content

Kursy języka angielskiego dla młodzieży w naszej szkole językowej Cambridge School of English – nauka, która nie musi być nudna!

kurs językowy dla młodzieży online

W naszej szkole języka angielskiego i innych języków obcych “Cambridge” School of English kursy językowe są dostosowywane do grupy wiekowej, poziomu zaawansowania i umiejętności kursantów po to, by doświadczenie i proces nauki był jak najbardziej płynny, przyjemny i skuteczny. Nasze kursy językowe dla młodzieży to idealne, dopasowane do poziomu i programu szkolnego zajęcia, które pomogą w zdobyciu lepszych ocen, osiągnięciu jak najlepszych wyników na egzaminach ósmoklasisty i maturze oraz w ogólnym rozwinięciu umiejętności i osiągnięciu pewności i swobody w korzystaniu z języka obcego.

Dlaczego kursy języka angielskiego dla młodzieży w naszej szkole językowej “Cambridge” School of English to najlepszy sposób na naukę online?

Kursy językowe w “Cambridge” School of English to sposób na systematyczną naukę, która przyniesie widoczne skutki. Prowadzone są one przez wykwalifikowanych specjalistów – native speakerów oraz lektorów polskich, a także metodyków, którzy przekazują wiedzę w sposób efektywny, używając różnych, sprawdzonych metod nauczania języków obcych. Potrafią oni też podejść do kursanta indywidualnie i pomóc mu w korygowaniu błędów przez niego popełnianych. Na naszych kursach językowych możliwość indywidualnego podejścia do każdego ucznia jest spotęgowana małymi grupami – od 3 do 8 osób. Dzięki temu, każdy kursant ma szanse na uzyskanie indywidualnego pokierowania przez specjalistę.

Nasze kursy języka angielskiego dla młodzieży są także bardzo zróżnicowane - pewne jest to, że znajdziesz taki, który będzie Ci odpowiadał!

Odbywają się one w wielu trybach dostosowanych do potrzeb uczniów. Mogą się oni uczyć z lektorem polskim lub native speakerem w następujących formułach:

  • Kursy w systemie standardowym – pozwalające na systematyczne, efektywne i spokojne przyswajanie wiedzy;
  • Lekcje angielskiego dla młodzieży dwa razy w tygodniu po 45, 60 lub 90 minut – rzadsze, ale efektywne kursy dające możliwość samodzielnej nauki i przygotowania przy nadzorze wykwalifikowanego specjalisty;
  • Intensywne kursy weekendowe – nauka szybka, intensywna i skuteczna – kursy skupione na jak najszybszym i najbardziej skutecznym przekazywaniu wiedzy;
  • Lekcje angielskiego dla młodzieży 3-5 razy w tygodniu po 90 lub 120 minut – lekcje pozwalające na dokładną, spokojną naukę przynoszącą długotrwałe efekty;

Nasze lekcje to także możliwość wyboru między kursami online, dzięki którym nauka jest komfortowa, nie wymaga dojazdów, oraz kursami stacjonarnymi, dzięki którym uczeń może nawiązać relacje z nauczycielem czy innymi kursantami.

Innym wyborem, który możesz dokonać to wybór między nauką indywidualną i nauką grupową – wszystko jest zależne od Twoich osobistych preferencji!

Szkoła językowa Cambridge School of English chce zapewnić każdemu nastolatkowi jak najbardziej komfortowe środowisko i sposób do nauki – a dla każdego oznacza to coś innego. Dlatego też sprawiliśmy, by nasz wybór kursów i ich formuł był do granic możliwości szeroki!

Poniżej opisaliśmy nasze kursy językowe dla młodzieży online - wybierz odpowiadającą Ci formę nauki i zacznij się uczyć!

Nasze kursy językowe dla ósmoklasistów to idealny sposób na przygotowanie się do pierwszego, poważnego egzaminu w życiu. Ułożone na podstawie wymagań CKE, nasze kursy, skupią się na zapoznaniu i utrwalaniu informacji i umiejętności koniecznych do zdania egzaminu na jak najwyższym możliwym poziomie. Nauczyciel zachęca uczniów do aktywnego udziału w lekcji dzięki czemu dzieci mają szansę na przećwiczenie umiejętności językowych i zbudowanie pewności siebie w poruszaniu się w języku obcym poprzez przełamanie bariery językowej.

Nasze kursy dla licealistów i maturzystów są zbudowane na podstawie wymagań i programu MEN. Mają na celu jak najlepsze przygotowanie do egzaminu maturalnego – podstawowego i rozszerzonego, poprzez powtarzanie i utrwalanie wiedzy gramatycznej, słownictwa, konstrukcji zdaniowej, fraz i zwrotów oraz rozumienia ze słuchu. Dzięki pracy, rozmów prowadzonych w parach o maturzyści przygotowują się także do ustnej części egzaminu – i pozbędą się stresu i bariery językowej związanej z prowadzeniem konwersacji w języku angielskim.

Jeżeli już teraz wiesz, że chcesz pracować lub studiować za granicą bądź w trakcie “gap year” wyjechać na zagraniczny wolontariat zapisz się na nasz kurs przygotowawczy do wybranego egzaminu online! Nie tylko przygotujesz się na nim do zdobycia certyfikatu, ale wiedza na nim przekazana pomoże Ci także w jak najlepszym zdaniu egzaminu maturalnego!

Przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego może odbywać się w wielu formułach- od lekcji grupowych, przez lekcje indywidualne online, do nauki przez platformę e-learningową, stworzoną specjalnie, by osiągnąć ten cel.

Nasze indywidualne lekcje językowe to idealny sposób na polepszenie swoich umiejętności językowych potrzebnych do osiągnięcia Twoich indywidualnych celów. Ich harmonogram, długość jednostki lekcyjnej, formuła jest całkowicie zależna od Ciebie i Twoich potrzeb – chcemy, by proces nauki był doświadczeniem sprawiającym jak najmniej problemów i by był pomocą, która doprowadzi Cię do Twojego osobistego celu.

Nasze kursy indywidualne zapewniają profesjonalne podejście, naukę na wysokim poziomie i osobiste podejście do kursanta.

Kursy indywidualne w szkole językowej Cambridge School of English to także nauka w formule blended-learning w ofercie Premium – wraz z pakietem spotkań z lektorem uzyskujesz dostęp do naszych platform e-learningowych – Cambridge Online Tutor oraz Cambridge AI Speech Tutor, które rozwiną różne obszary umiejętności językowych i dadzą szansę na naukę samodzielną, wzbogacającą tradycyjny kurs.

Odbywające się w lato kursy konwersacyjne dla młodzieży online to idealny sposób na spożytkowanie czasu w wakacje. Zapewniają one przygotowanie do następnego roku szkolnego. Są ogromną pomocą w przełamaniu bariery językowej i nabraniu pewności siebie w dyskutowaniu w języku angielskim. Są one także idealnym przygotowaniem na zagraniczny wyjazd czy na maturę ustną.

Zajęcia odbywają się w małych grupach, co umożliwia poświęcenie uwagi każdemu uczestnikowi szkolenia oraz sprzyja aktywnej komunikacji, co wpływa na odpowiednią dynamikę pracy. Podczas kursu skupiamy się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych w różnorodnych sytuacjach poprzez prowadzenie dialogów, dyskusji oraz projektów grupowych. Obejmuje on poszerzanie i utrwalanie znajomości struktur gramatycznych oraz słownictwa z zakresu języka ogólnego, a uczestnicy zapoznają się z ponad 1000 nowymi słówkami w ciągu roku. Dodatkowo, uczniowie przyswajają nowe grupy tematyczne wyrazów, synonimy, antonimy oraz idiomy. Skupiamy się także na doskonaleniu umiejętności pisania, wykorzystując wprowadzone słownictwo i gramatykę.

Nasi uczestnicy doskonalą także umiejętności słuchania, co obejmuje zarówno ogólne rozumienie tekstu, jak i skupianie się na szczegółowych informacjach. W ramach kursu uczestnicy pracują nad umiejętnością czytania ze zrozumieniem, korzystając z różnorodnych rodzajów tekstów dostosowanych do ich zainteresowań. Wszyscy uczestnicy poszerzają swoją wiedzę na temat krajów anglojęzycznych. Kursanci również rozwijają własną strategię systematycznej nauki dzięki zadaniom domowym i powtórkom materiału.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską.

Grupowe kursy dla młodzieży są także okazją do poznania nowych osób i rozwoju osobistego!

Nasze kursy grupowe angielski dla młodzieży ruszają już jesienią 2024!

Nie widzisz kursu, którego szukasz? Skontaktuj się z nami, a znajdziemy razem kurs, który pomoże Ci osiągnąć Twój cel językowy!

Skontaktuj się z nami mailowo: office@cambridge.com.pl
Lub telefonicznie: (22) 622 30 19

kurs językowy dla młodzieży online

Pakiet pozwalający na kompleksową, skuteczną i nowoczesną naukę języka angielskiego przy pomocy naszych dwóch innowacyjnych platform e-learningowych:

Cambridge Online Tutor

Nowoczesna platforma do nauki języka angielskiego, złożona z setek starannie przygotowanych zadań obejmujących wszystkie poziomy zaawansowania językowego, wszystkie tematy i konstrukcje gramatyczne.

Cambridge AI Speech Tutor

Nowa, innowacyjna platforma, dzięki której, za pomocą sztucznej inteligencji, nauczysz się poprawnej wymowy w języku angielskim w wybranym przez Ciebie akcencie – brytyjskim, amerykańskim czy australijskim!

Jak można zauważyć, oferowane przez nas w Cambridge School of English Kursy języka angielskiego dla młodzieży są różnorodne i stworzone po to, by jak najlepiej służyć Tobie i pomóc Ci w spełnianiu Twoich celów!

Sprawdź nasze kursy dla młodzieży tutaj:

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tags:

Leave a Reply

en_GBEnglish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Are you going out?

Try our new tool to learn correct English pronunciation in two versions, original / extended on our global site for free for 1 day.

Join the newsletter and get a code!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.