https://cambridge.pl
Skip to content

– Marzysz o rozwijaniu swojej biznesowej kariery w Polsce i na arenie międzynarodowej dzięki Business English

– Pragniesz poznać nowy język obcy, lub udoskonalić znajomość tego, który już znasz?

– Chcesz rozwinąć znajomość General English?

– Rozważasz pracę lub wyjazd za granicę?

– Planujesz zdanie certyfikatu językowego poprzez angielski dla dorosłych online?

– Chcesz znacznie podnieść swoje kompetencje zawodowe dzięki poznaniu nowego języka?

Chcesz nauczyć się języka, który przyda Ci w wielu różnych sytuacjach, nie tylko zawodowych, ale i osobistych…?

Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Marzysz o rozwijaniu swojej biznesowej kariery w Polsce i na arenie międzynarodowej dzięki Business English? Rozważasz pracę lub wyjazd za granicę i zdać certyfikat językowy? Sprawdź angielski dla dorosłych online lub z dojazdem

Z nami staniesz się prawdziwym profesjonalistą w swoim zawodzie nie tylko w języku ojczystym… Ale też w języku obcym!

Nie ważne, czy chcesz pracować za granicą, czy w Polsce w dużej firmie, która ma kontakty międzynarodowe. Pomożemy Ci uatrakcyjnić Twoje CV, podpowiemy ci, które egzaminy językowe warto zdać by wyjechać w sprawach branżowych za granicę, jakie kursy Business English warto wybrać oraz jak wykorzystać znajomość języka obcego w zawodzie!

Dowiedz się jakie egzaminy językowe są honorowane w biznesie i spełniaj marzenia na arenie międzynarodowej! Dzięki certyfikatowi zmniejsz swoją konkurencyjność na rynku pracy i odnoś sukcesy podczas zagranicznych kontraktów!

Poznaj nasze kursy Business English i dowiedz się o korzyściach jakie Ci przyniosą w Twoim zawodzie! Zyskaj możliwość pracy za granicą i miej pewność, że poradzisz sobie z każdym językowym wyzwaniem czekającym na Ciebie w pracy!

Sprawdź nasze wyjątkowe kursy języka angielskiego dla dorosłych w szkole językowej – Premium ESP Master Class (Angielski do zadań specjalnych) i dowiedz się jak posługiwać się obcym językiem w Twojej pracy!

Pragniesz poznać nowy język obcy, lub udoskonalić znajomość tego, który już znasz w szkole językowej online? Poznaj język angielski dla dorosłych online lub z dojazdem, który przyda Ci w wielu różnych sytuacjach, nie tylko zawodowych, ale i osobistych!

Zawsze marzyłeś o tym, żeby poznać jakiś język obcy? A może chcesz podszkolić swoją znajomość angielskiego, mówić z pięknym akcentem amerykańskim, brytyjskim lub australijskim? Z nami nauczysz się każdego języka obcego! Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na naukę, a satysfakcja z wyników, jakie osiągniesz zostanie z Tobą do końca życia!

Jeśli chcesz zacząć naukę nowego języka, to rozpoczniesz od poziomu A0 – jeśli dalej nie wiesz, jak wolisz się uczyć, czy samodzielnie na platformie e-learningowej czy z nauczycielem online, a może wybrać metodę blended-learning, dowiedz się więcej zanim zdecydujesz!
Dowiedz się też, jaki język do nauki warto wybrać!

Jeśli chcesz kontynuować swoją naukę języka obcego dzięki nauce i kursom językowym dla dorosłych, ale od dawna nie sprawdzałeś/aś swojego poziomu wiedzy, warto wykonać bezpłatny test poziomujący na naszej stronie! Dzięki temu w dobry sposób określisz od jakiego momentu warto zacząć lub wznowić naukę!

Jeśli zależy Ci na indywidualnej nauce języka angielskiego lub innego języka obcego dla dorosłych z nauczycielem lub native speakerem online, to u nas znajdziesz kursy właśnie dla Ciebie! Posiadamy naprawdę bogaty wybór personalizowanych kursów!

Zależy Ci na posługiwaniu się pięknym akcentem brytyjskim, amerykańskim lub australijskim dzięki nauce online, a przy okazji chcesz podszkolić swoją znajomość angielskiego? Zapoznaj się z naszą platformą e-learningową Cambridge AI Speech Tutor!

Chcesz uczyć się języka obcego online? Poznawać język poprzez czytanie autentycznych artykułów, oglądanie treści wideo, naukę poprawnej wymowy z native speakerami lub z komputerem? Sprawdź nasze platformy e-learningowe!

Dowiedz się dlaczego wybrać kursy i naukę - język angielski dla dorosłych online lub z dojazdem w szkole językowej Cambridge School of English!

– Przygotowujemy do różnych celów i spełniamy językowe marzenia;

– Działamy od 1991 roku, a w nasze kursy wkładamy serce i lata doświadczenia;

– Posiadamy ogromny wybór kursów języka angielskiego oraz innych języków obcych online lub z dojazdem;

– Nasze zajęcia są prowadzone w dowolnej formule, w zależności od potrzeb klienta;

– W naszej szkole językowej pracują najlepsi nauczyciele i Native Speakerzy z całego świata;

– Zostaliśmy laureatami wielu konkursów i zaufało nam już ponad 100 tysięcy osób.

Szkoła Językowa Cambridge School of English pomoże Ci spełnić swoje marzenia poprzez język angielski dla dorosłych online!

Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, to właśnie znalazłeś/aś idealne rozwiązanie! Cambridge School of English to szkoła językowa, która specjalizuje się w wielu zajęciach online! Z nami nie tylko rozwiniesz swoją ogólną znajomość języka obcego, ale także zrealizujesz marzenia! Odpowiednio wyselekcjonowane przez nas kursy pomogą Ci realizować swoją karierę, wyjechać za granicę, czy to w celu pracy, studiów, czy rekreacyjnym. Z nami efektywnie nauczysz się każdego języka oraz możesz mieć pewność, że zadbamy o to, byś osiągnął każde swoje językowe marzenie! 

Realizacja marzeń zawodowych i osobistych masz na wyciągnięcie dłoni! Poznaj nasze wyjątkowe kursy i wybierz odpowiedni dla siebie!

Wyjątkowa, różnorodna nauka i kursy językowe - język angielski dla dorosłych online w naszej szkole językowej!

Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, to właśnie znalazłeś/aś idealne rozwiązanie! Cambridge School of English to szkoła językowa, która specjalizuje się w wielu zajęciach online! Z nami nie tylko rozwiniesz swoją ogólną znajomość języka obcego, ale także zrealizujesz marzenia! Odpowiednio wyselekcjonowane przez nas kursy pomogą Ci realizować swoją karierę, wyjechać za granicę, czy to w celu pracy, studiów, czy rekreacyjnym. Z nami efektywnie nauczysz się każdego języka oraz możesz mieć pewność, że zadbamy o to, byś osiągnął każde swoje językowe marzenie! 

Realizacja marzeń zawodowych i osobistych masz na wyciągnięcie dłoni! Poznaj nasze wyjątkowe kursy i wybierz odpowiedni dla siebie!

Dowiedz się więcej!

Poznaj nasze kursy General English!

Kursy General English online

Courses General English są przeznaczone dla osób, które chciałyby rozwijać umiejętności z zakresu komunikacji w ramach języka ogólnego. Na zajęciach koncentrujemy się na poszerzaniu słownictwa, kształceniu umiejętności rozumienia tekstu mówionego oraz wypowiadania się w języku angielskim. Nie pomijamy kwestii związanych z doskonaleniem z umiejętności pisania i słuchania. Nauczyciel prowadzący stymuluje uczestników szkolenia do aktywnego udziału w zajęciach, zabierania głosu w dyskusjach, przygotowywania projektów. Uczniowie pracują w grupach, w parach i indywidualnie. Kursy General English to również możliwość powtórzenia zasad i struktur gramatycznych. Zajęcia z zakresu języka ogólnego prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania w skali CEFR (A1- C2).

Dowiedz się więcej!

Poznaj nasze kursy egzaminacyjne!

Kursy egzaminacyjne online

Certyfikat językowy to świetne zwieńczenie Twojej nauki języka obcego, ale co ważniejsze, jest przydatny, a czasem wręcz konieczny do dalszego rozwoju (czy to na studiach czy w pracy).

W zależności od kraju, wymagania co do potwierdzenia znajomości języka będą inne. Warto zawsze sprawdzić na oficjalnych stronach danego kraju, jaki certyfikat i na jakim poziomie jest tam wymagany, ale też spytać przyszłego pracodawcę o uznawane dokumenty w firmie. Jeśli nie wiesz jaki certyfikat wybrać, dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Poznaj nasze kursy Business English!

Kursy Business English online

Courses Business English przeznaczone są dla osób, które chciałyby rozwijać umiejętności z zakresu komunikacji w ramach języka angielskiego biznesowego online lub stacjonarna. Na zajęciach koncentrujemy się na poszerzaniu słownictwa ogólnego o elementy języka biznesowego, między innymi z zakresu negocjacji, prezentacji, HR, zarządzania i obsługi klienta. Kursanci mają możliwość zabierania głosu w dyskusjach, odgrywają scenki, wykonują rozmowy telefoniczne, przeprowadzają rozmowy rekrutacyjne, przygotowują prezentacje, sporządzają określone pisma przydatne w życiu zawodowym.

Dowiedz się więcej!

Poznaj nasze platformy e-learningowe!

Kursy na platformach e-learningowych online

Cambridge School of English ma w swojej ofercie kilka platform e-learningowych. Każda z nich jest wyjątkowa. Odkryj odpowiednią dla Ciebie platformę do nauki języków obcych online. Wybierz odpowiednią platformę dla siebie: 
Cambridge Online Tutor;
uTalk;
Cambridge EXAM;
Cambridge AI Speech Tutor;
Speakingo.

Kursy języka angielskiego specjalistycznego (branżowego) dla dorosłych - nauka języka angielskiego biznesowego online w szkole językowej

Chcesz podnieść swoje kompetencje zawodowe? Pragniesz pracować za granicą lub w firmie z kontraktami międzynarodowymi? Chcesz być profesjonalistą, który wyróżni się wśród tłumu innych kandydatów? 

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Kursy i nauka, język angielski dla dorosłych online lub z dojazdem: Kursy języka angielskiego w pracy (Kursy języka angielskiego specjalistycznego) – kursy i nauka specjalistycznego języka angielskiego dla różnych zawodów koncentrują się głównie na wybranej branży, a także na poprawie komunikacji werbalnej z dodatkowym naciskiem na umiejętność posługiwania się językiem angielskim w specyficznym, rzeczywistym środowisku pracy. Kurs języka angielskiego specjalistycznego online w naszej szkole językowej będzie dostosowany specjalnie pod Twoje potrzeby!

Stań się prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie dzięki nauce języka angielskiego biznesowego online!

Szukasz czegoś innego? Sprawdź nasze kursy online lub z dojazdem dla dzieci, młodzieży, studentów i seniorów!

Nauka języka angielskiego dla dorosłych online lub stacjonarny - jak uczymy w Cambridge School of English?

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Nasi Kursanci dobierani są w kameralne grupy o bardzo zbliżonym poziomie znajomości języka, dzięki czemu przyswajanie materiału odbywa się szybciej i skuteczniej.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Systematyczne organizujemy powtórki materiału w różnorodnej formie – przeprowadzamy gry językowe, quizy i inne ćwiczenia utrwalające wprowadzone słownictwo i struktury gramatyczne. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom zachęcamy słuchaczy do spontaniczności i kreatywności podczas zajęć oraz przełamujemy bariery językowe.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

We know that the ability to speak a foreign language is crucial, therefore discussions, negotiations and role play in everyday life are an important part of each lesson.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Classes are organized in such a way as to provide our students with multidimensional interaction during the classes, thanks to which we use the time devoted to learning to the maximum. The students work in pairs or small groups, and the teacher listens carefully and corrects their mistakes on an ongoing basis.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zajęcia prowadzone są w języku obcym, którego uczy się Kursant. Język polski używany jest w sytuacjach wyjątkowych.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

We start with verifying the level of English language proficiency in two steps. First, the student is asked to complete a written test which aims to determine the grammar structures and range of vocabulary the student possesses. Secondly, the student takes part in a conversation with the Academic Manager, who aims to assess the level precisely and evaluate the learner’s strengths and weaknesses. It is of crucial importance to discuss student’s language aims and expectations to ensure that the course is tailored to their needs.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

The language classes at the Cambridge School of English are thoughtful and carefully prepared. Introducing and consolidating new vocabulary and grammatical structures takes place in a way that engages the audience.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Effectively motivates students to learn and we regularly check the progress made by students in learning the language through revisions, homework, tests during the semester and final exams.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Nasi nauczyciele nie korzystają jedynie z podręcznika wiodącego, ale przygotowują dodatkowe materiały dydaktyczne. Nierzadko włączają w tok nauki pomoce zaczerpnięte ze źródeł autentycznych, a zatem artykuły, wystąpienia, studium przypadku.

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

 

en_GBEnglish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Are you going out?

Try our new tool to learn correct English pronunciation in two versions, original / extended on our global site for free for 1 day.

Join the newsletter and get a code!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.