Jakie są plusy nauki z lektorem polskim?

Nauka angielskiego online z lektorem polskim w szkole językowej

Pomimo tego, że nauka z pomocą native speakera stała się w ostatnim czasie bardzo popularna i modna – nie można dyskredytować zajęć z lektorem mówiącym w naszym rodzimym języku. 

Korzyści nauki z lektorem polskim

Podobne doświadczenia

Lektor polski też musiał nauczyć się akcentu, gramatyki i pisowni. Wie jakie wyrażenia mogą być trudne dla ucznia i może pokazać metody oraz nauczyć ,,trików’, które pozwolą sobie z nimi poradzić. Lektor polski ma za sobą własne doświadczenie nauki, którym może się z Tobą podzielić. Na podstawie własnego doświadczenia i kwalifikacji taki nauczyciel z całą pewnością będzie potrafił, dobrać do Ciebie odpowiedni tok lekcji.


Możliwość mówienia po polsku

Lektor polski zna ten język w stopniu natywnym. Jeśli czegoś nie rozumiesz, bądź nie umiesz powiedzieć, możesz zawsze zwrócić się do niego w języku polskim i prosić o przetłumaczenie wyrazu lub wyrażenia na język polski. W ten sposób zachowujesz i komfort i robisz postępy w nauce. Umożliwia to również naukę osobom, które zaczynają przygodę z językiem obcym od początku.

Co ważne – taki nauczyciel będzie wiedział, które zagadnienia gramatyczne lub fonetyczne są szczególnie problematyczne dla Polaków, i nad którymi trzeba dłużej popracować, by osiągnąć efekt. Dodatkowo zyskasz wybór: konstrukcje gramatyczne, słownictwo, fonetyka itp., mogą być wyjaśnione w Twoim języku lub w języku, którego się uczysz.

Jak widać, polscy lektorzy mają wiele do zaoferowania, a nauka z nimi może przynieść naprawdę świetne efekty.Jeśli szukasz dla siebie kursu z lektorem polskim – zajrzyj na stronę i sprawdź naszą ofertę!

Szkoły językowe Warszawa, kursy językowe, kursy maturalne (Warszawa), szkolenia językowe dla firm z dojazdem lub online, kursy języka angielskiego stacjonarne (Warszawa) lub online, angielski z Native Speakers, szkoła językowa Warszawa Kurs językowy - angielski dla dzieci - angielski dla młodzieży - angielski dla dorosłych szkolenia językowe dla firm - kursy językowe dla firm - kurs język angielski Warszawa kursy wyjazdowe - wyjazdy językowe Anglii - Native Speaker - blended learning - e-learning - angielski online - wirtualna klasa - kursy i nauka języka angielskiego online - szkoły językowe Warszawa