Kursy języka angielskiego w pracy (Kursy języka angielskiego specjalistycznego)

baner kurs języka ang. specjalistycznego

Kursy języka angielskiego specjalistycznego online w szkole językowej - Master Class

Master Class, czyli kursy języka angielskiego specjalistycznego online w szkole językowej, przeznaczone są dla firm nastawionych na sukces, a także dla osób prywatnych, które chcą wykorzystać swój potencjał, związany z osiąganiem wyznaczonych celów edukacyjnych oraz biznesowych.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć czym są kursy języka angielskiego oraz dla jakich branży je oferujemy lub zapisz się już teraz!

Czym są nasze kursy Master Class - Kursy języka angielskiego specjalistycznego online

Kursy języka angielskiego specjalistycznego online odbywają się w relaksującej i bezstresowej atmosferze, tworząc przyjazne, zachęcające i pozbawione presji środowisko uczenia się. Podczas kursów możesz odkrywać swój potencjał i doskonalić umiejętności w bezpiecznym środowisku,bez odczuwania negatywnych komentarzy z powodu ewentualnych błędów popełnionych podczas szkolenia. Na kursach Master Class skupiamy się na tym, aby pomóc Ci z powodzeniem wykorzystać wiedzę i umiejętności w rzeczywistych, biznesowych sytuacjach. Zajęcia koncentrują się głównie na wybranym temacie, a także na poprawie komunikacji werbalnej i zwiększeniu swobody podczas posługiwania się językiem angielskim, z naciskiem na umiejętność posługiwania się nim w realnym środowisku pracy.

Twoje priorytety są naszymi priorytetami, a zajęcia Master Class są zorientowane na Twój cel! Każdy kurs języka angielskiego specjalistycznego jest starannie i precyzyjnie dostosowany do indywidualnych wymagań i koncentruje się na wybranym przez Ciebie temacie. Dodatkowo, aby dać Ci jak największą swobodę podczas nauki, podzieliliśmy kurs na 6 lekcji po 25 minut, które odbywają się dwa razy dziennie. Dzięki temu masz pełną swobodę i możesz wybrać kiedy dołączyć, a sam cały kurs możesz zrealizować w kilka dni lub nawet kilka tygodni, w przypadku nagłego braku czasu.

Podczas kursu Master Class nasi nauczyciele będą pomagać Ci osiągnąć wyznaczone cele. Oprócz tego podkreślą Twoje mocne strony i dostosują tryb nauki do Twoich idywidualnych potrzeb. Będą także starannie korygować błędy, żeby pokazać Ci postępy w nauce oraz opracują dla Ciebie strategię porozumienia się z innymi podczas rozmów w realnych sytuacjachNasi nauczyciele to utalentowani edukatorzy, często powiązani ze środowiskiem biznesowym więc praca z nimi przyniesie Ci wiele satysfakcji i na pewno będzie efektywna!

Specyfikacja kursów języka angielskiego specjalistycznego
Master Class

Język kursów:

Angielski, polski, oraz inne języki obce.

Grupa docelowa:

Każdy, kto jest chętny i może uczestniczyć w zajęciach.

Nauczyciel:
Native speaker lub Non-Native Speaker z wysokimi kwalifikacjami i specjalizacją w zakresie konkretnych tematów biznesowych.

Rodzaj kursu:

Wszystkie rodzaje kursów są możliwe: standardowe i intensywne, weekendowe i te w pełnym wymiarze – w dowolnych godzinach

Wartość dodatkowa:

Małe grupy o wysokiej elastyczności i statusie priorytetowym. 

Minimalny poziom języka, aby uczestniczyć w kursie:

B1 lub wyższy.

Długość:

Zależnie od tematu.

Wielkość grupy:

Minimalnie 2, maksymalnie 6 uczestników.

Lokalizacja:

Dowolna lokalizacja naszej szkoły lub lokalizacja klientów.

Catering:

Nie, z wyjątkiem wody oraz kawy lub herbaty. Może być zorganizowany catering za dodatkową opłatą.

Cena za lekcję:

W zależności od tematu, lokalizacji i nauczyciela ceny mogą się różnić.

Dla każdego uczestnika, który wykupi u nas cały, 6-lekcyjny kurs – dodajemy darmowy, miesięczny dostęp do platformy poprawiającej angielską wymowę Cambridge AI Speech Tutor. 

*Ceny nie obejmują kosztów wynajmu w specjalnych lokalizacjach (z wyjątkiem lokalizacji naszej szkoły językowej) oraz wyżywienia.

Previous
Next

Co sprawia, że kursy języka angielskiego specjalistycznego w naszej szkole językowej
są klasy "premium"?

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Indywidualna ocena pod kątem osobistych celów i potrzeb, na podstawie testu kwalifikacyjnego

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Wygodne godziny poranne i późno-popołudniowe

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Kursy weekendowe, kursy dzienne, kursy intensywne - do wyboru

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Certyfikat ukończenia - Premium Graduation Certificate od Cambridge School of English

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Bezpłatny dostęp do naszej platformy e-learningowej przez cały czas trwania kursu

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Małe grupy zaczynające się od 2 do 6 osób
*Aby lekcja mogła się odbyć, musi być co najmniej 2 uczestników, jeśli nie - 24 godziny wcześniej, lekcja zostanie odwołana.
W razie potrzeby można również zorganizować lekcje na podstawie indywidualnego harmonogramu, rozpoczynając w czasie, który będzie odpowiadał całej grupie.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Możliwość nadrobienia zajęć w innej grupie

 

Nasi wykwalifikowani nauczyciele – native speakerzy lub non-native speakerzy pomogą Ci osiągnąć wyznaczone cele, w jak najkrótszym czasie dając wszystkie narzędzia, niezbędne do szybkiego, sprawnego i skutecznego podnoszenia umiejętności językowych. Udzielą także profesjonalnej porady, jak przyswoić zdobytą wiedzę i wykorzystać nowe kompetencje. 

Platformy e-learningowe do nauki języków obcych uzupełniające naukę języka angielskiego online

Platformy e-learningowe to coraz popularniejsza forma nauki języków obcych. Dzięki elastyczności oraz możliwości dopasowania zadań do swojego poziomu językowego, są idealnym uzupełnieniem tradycyjnych kursów językowych. W swojej ofercie posiadamy platformy e-learningowe rozwijające zarówno umiejętności pisania i czytania, jak i słuchania oraz ćwiczenia swojego akcentu.

Zapoznaj się i spraw, żeby Twoja nauka była jeszcze efektywniejsza!

SpeakingGo 

Sensations English

Cambridge AI Speech Tutor 

Cambridge Exam 

Połącz platformy e-learingowe z kursem języka angielskiego specjalistycznego i stań się prawdziwym Masterem w swojej branży!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych: cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.