https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Blended-learning: jedna z najbardziej efektywnych metod nauki języka obcego? Sprawdź i przekonaj się!

  • przez

Metoda nauki blended-learning! Połącz naukę z nauczycielem z pracą własną i odnoś niesamowite wyniki w nauce! W naszej szkole możesz uczyć się na wiele, efektywnych sposobów! Naukę dostosuj w pełni pod siebie – ucz się gdzie chcesz, z kim chcesz i jak chcesz dzięki naszej bogatej ofercie! 

Dzisiaj proponujemy naukę blended-learning – jeden z lepszych sposobów na uatrakcyjnienie poznawania języków obcych!

Nauka języka angielskiego i innych języków obcych dzięki nauce blended-learning w szkole językowej online


Czym jest blended-learning?

Jest to połączenie dwóch aspektów uczenia się: zajęć bezpośrednio z nauczycielem (online bądź stacjonarnie) oraz pracy własnej.

 

Ta metoda pozwala na jednoczesne korzystanie z zalet nauki z lektorem oraz samodzielnej pracy. Z jednej strony masz nauczyciela, dzięki któremu możesz rozwiać wszystkie swoje wątpliwości, uczyć się efektywnie i z większą motywacją, a z drugiej masz czas na myślenie i zapoznawanie się np. z tekstem czy innymi zadaniami, w dowolnym czasie.

Jakie są zalety blended-learning?

Dzięki nauce z nauczycielem, czy to lektorem polskim czy native speakerem, masz pewność, że Twoja nauka jest prowadzona rzetelnie i profesjonalnie. Sposób prowadzenia naszych zajęć przez lektorów jest sprawdzany przez nasz zespół metodyków, dlatego możesz liczyć na najlepszy i najefektywniejszy sposób prowadzenia zajęć!

 

Dzięki pracy własnej na platformie e-learningowej, możesz się uczyć na telefonie, komputerze, w komunikacji miejskiej, czy w domowym zaciszu, o każdej porze! Pracuj na wygodnych i dostarczających ciekawych aktywności językowych aplikacjach!

Nauka języka angielskiego i innych języków obcych dzięki nauce blended-learning w szkole językowej online

Dowiedz się co możesz osiągnąć dzięki nauce u nas!

Masz okazje rozwinąć znajomość języka obcego na naprawdę wielu płaszczyznach! W naszej szkole nie tylko nauczysz się poprawnej gramatyki:

– Masz okazję poznać akcent dzięki nauce z Native Speakerem lub na naszej innowacyjnej platformie e-learningowej Cambridge AI Speech Tutor, która nie tylko nauczy Cię akcentu, ale także poprawi wszystkie Twoje błędy w angielskiej wymowie,

– Poprawisz swoje rozumienie ze słuchu dzięki platformie Sensations English, na której przeczytasz i obejrzysz materiały wideo z różnych zakątków świata oraz sprawdzisz swoją wiedzę, 

– Przygotujesz się do egzaminów językowych dzięki naszemu Cambridge EXAM, a nawet kupisz test, z przykładowymi zadaniami, których możesz się spodziewać na egzaminie w Cambridge Online Tutor! A to nie koniec możliwości, które przygotowaliśmy! 

– Porozmawiasz z wieloma ludźmi na świecie w ich ojczystym języku, jednocześnie ucząc się go w angażujący sposób dzięki Speakingo

– Poznasz język marzeń (mamy ich w wyborze ponad 150+!) z uTalk.

A to wszystko znajdziesz właśnie u nas w Cambridge School of English!
Daj nam szansę i wypróbuj nieograniczone możliwości w nauce języka w sposób, jaki tylko zapragniesz!

Nauka języka angielskiego i innych języków obcych dzięki nauce blended-learning w szkole językowej online

Chcesz zdać egzamin językowy dzięki metodzie blended-learning? Mamy dla Ciebie idealny zestaw! Połącz trzy produkty dla lepszego efektu​

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.