https://cambridge.pl
Przejdź do treści
Kurs przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online - certyfikat z języka angielskiego Cambridge Young Learner English A1 - A2 dla najmłodszych

Egzaminy Young Learners (YLE) to egzaminy oferowane młodym uczniom, dostosowane do treści Cambridge Young Learners English Tests (CYLET) i przeznaczone dla uczniów w wieku od 7 do 12 lat, którzy uczą się angielskiego jako drugiego lub dodatkowego języka.
 

Czym jest certyfikat z języka angielskiego Cambridge Young Learner English A1 - A2 dla najmłodszych?

Kurs językowy przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-12 lat, od poziomu poniżej A1 do A2 w skali CEFR. Porusza tematykę bliską najmłodszym i skupia się na rozwoju umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania w języku angielskim. Egzaminy mają trzy poziomy: Starters, Movers i Flyers, które sprawdzają umiejętności uczniów we wszystkich czterech umiejętnościach języka angielskiego: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Uczniowie mogą rozpocząć naukę na poziomie dostosowanym do ich aktualnej znajomości języka angielskiego, zgodnie z oceną nauczyciela.

  • Certyfikat Young Learner English Starters (YLE Starters) – jest to pierwszy z trzech certyfikatów YLE. Obejmuje poziom niższy od A1 i trwa 45 minut.
  • Certyfikat Young Learner English Movers (YLE Movers) – drugi z trzech egzaminów YLE. Trwa około godziny i obejmuje poziom A1 w skali CEFR.
  • Certyfikat Young Learner English Flyers (YLE Flyers) – ostatni, trzeci z certyfikatów YLE. Jego poziom to A2, a czas to 75 minut.

Korzyści jakie da Ci kurs przygotowanie, egzamin i certyfikat z języka angielskiego Cambridge Young Learner English A1 - A2 dla najmłodszych

  • Treści YLE wprowadzają uczniów w codziennym mówionym i pisanym języku angielskim w angażujący, zabawny i metodyczny sposób, aby pomóc dzieciom zdobyć wiedzę i pewność siebie, która pomoże w nauce i doskonaleniu nowych umiejętności. Dostarczone materiały są zaprojektowane specjalnie dla młodszych uczniów i zawierają ciekawe, kolorowe i żywe obrazy z powiązanymi postaciami i tematami, aby poszerzyć ich słownictwo oraz umiejętności rozumienia.


    Egzaminy są podzielone na trzy sekcje – słuchanie, czytanie i pisanie oraz mówienie – i są prowadzone w przyjemny sposób, aby zapewnić młodym uczniom wygodę czy pewność siebie. Po zdaniu egzaminu studenci otrzymują świadectwo egzaminacyjne, które przyznaje im tarcze za każdą część egzaminu. W każdej sekcji uczniowie mogą otrzymać od jednej do pięciu tarcz, które wskazują ich mocne strony i obszary wymagające poprawy.Przygotuj się do egzaminu z języka angielskiego -
z Cambridge Online Tutor!

Jeżeli chcesz samodzielnie, skutecznie i efektywnie przygotować się do dowolnego egzaminu certyfikacyjnego z języka angielskiego, poznaj naszą platformę e-learningową – Cambridge Online Tutor!

Dzięki naszej platformie przygotujesz się do następujących egzaminów językowych: KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, TOEIC, LanguageCert, YLE – STARTERS, YLE – MOVERS oraz YLE – FLYERS!

Zrobisz to z pomocą zróżnicowanych, ciekawych i stymulujących ćwiczeń stworzonych przez praktykujących nauczycieli z dyplomami DELTA! Uzyskasz dostęp do arkuszy dotyczących słownictwa i gramatyki, funkcji śledzenia swoich własnych postępów oraz stworzonych przez egzaminatorów Cambridge ESOL materiałów egzaminacyjnych – testów próbnych “mock exams”, dzięki którym zapoznasz się z formułą egzaminu, typami zadań oraz nauczysz się zarządzać czasem w jego trakcie.

Na platformie dostępna jest jej wersja przeznaczona specjalnie dla najmłodszych użytkowników w przypadku kursów przeznaczonych dla nich, np. kursów z serii YLE. Zawiera ona bogaty zestaw zabawnych i edukacyjnych gier, które nie tylko angażują dzieci, lecz także przekształcają naukę języka angielskiego online w niezwykle przyjemną zabawę – tworząc kursy w formie EDUTAINMENT!

Nauka bez ograniczeń dzięki naszej ofercie Premium “VALUE”!

Cambridge Online Tutor to nie tylko przygotowanie do egzaminów, ale wiele więcej!

Dzięki naszej platformie e-learningowej opanujesz każdy poziom językowy – od początkującego poziomu A1 do najwyższego zaawansowania językowego – C2. Będziesz miał okazję zapoznać się nie tylko z językiem ogólnym, ale także z innymi odmianami – z językiem biznesowym oraz specjalistycznym dla konkretnych branż!

Wraz z naszą platformą do nauki online zyskasz możliwość poznania ponad 6000 działów językowych!

W ich kontekście, za pomocą różnorodnych, angażujących i ciekawych ćwiczeń stworzonych przez certyfikowanych nauczycieli i egzaminatorów rozwiniesz wszystkie obszary umiejętności językowych!

Wraz z zakupem dostępu uzyskujesz dostęp do całej platformy, do wszystkich kursów na niej obecnych – niech Twoja nauka nie ma limitu!

Połącz naukę z Cambridge Online Tutor z kursem tradycyjnym - i rozpocznij naukę w formule blended-learning!

Połącz samodzielną naukę i utrwalanie wiadomości we własnym tempie z pomocą platformy e-learningowej z zajęciami z pomocą lektora  – i zacznij uczyć się w najbardziej efektywny, szybki i skuteczny sposób! 

Już teraz wypróbuj Cambridge Online Tutor za darmo!

Zarejestruj się na https://tutor.cambridgeschool.online/ i wykonaj bezpłatny test poziomujący.

Po tym zostanie aktywowany dla Ciebie 3-dniowy, bezpłatny okres próbny!

Jak wygląda przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online YLE w naszej szkole językowej?

Nasza szkoła poprowadzi Twoją pociechę na drodze do otrzymania certyfikatu YLE. Pod okiem wyspecjalizowanych lektorów nauka będzie przyjemna i bezstresowa. Zaoferuj swojemu dziecku pomoc pod okiem specjalistów, którzy znają konstrukcję egzaminu YLE pomogą w zadaniach skierowanych pod ten egzamin. 

Zapisz się na kurs przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online - certyfikat z języka angielskiego Cambridge Young Learner English A1 - A2 (YLE) dla osób na podstawowym poziomie już dziś:

office@cambridge.com.pl lub pod numerem telefonu 22 6223019.

Szkoła języków obcych Cambridge School of English Warszawa: indywidualne lekcje i kursy językowe, korepetycje, lekcje indywidualne i nauka języka angielskiego dla seniorów – angielski z dojazdem, kursy dla egzamin gimnazjalne z angielskiego dla młodzieży lub kursy maturalne (Warszawa)

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.