W Cambridge School of English nauczamy również polskiegio jako języka obcego –  kursy języka polskiego (Polish for foreigners – Polski dla obcokrajowców).

Obcokrajowcom, którzy przyjechali do Polski, oferujemy praktyczne lekcje, które pomogą w codziennym życiu. Nabędą u nas Państwo umiejętność posługiwania się językiem polskim oraz zapoznają się z elementami polskiej kultury.

Co oferujemy w ramach nauki polskiego?

Crown

Wszystkie poziomy zaawansowania: zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, zgodnie z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego CEFR (Common European Framework of Reference).

Crown

Zapisy do grup: naukę można rozpocząć w dowolnie wybranym terminie, tempo kursu jest zawsze dopasowane do preferencji kursantów. Nasza szkoła nie jest zamykana na okres wakacji ani ferii, dlatego też każdy moment jest dobry, aby zaczać się uczyć.

Crown

Darmowa lekcja próbna dla Kursantów zainteresowanych podjęciem nauki w grupie.

Crown

Zajęcia indywidualne: całkowicie dostosowanych do Państwa potrzeb, celów, możliwości lingwistycznych i czasowych.

Crown

Lokalizacje: lekcje w szkole, u ucznia, w firmie pracownika, w domu ucznia, w siedzibach naszych szkół:

Crown

Centrum, ul. Widok 10

Crown

Centrum, ul. Marszałkowska 8/17

Crown

Śródmieście, ul. Konwiktorska 7

Crown

Centrum, ul. Chmielna 21

Crown

Materiały edukacyjne: nauczając języka polskiego wykorzystujemy wybrane i sprawdzone publikacje m.in.: serię " Krok po kroku" oraz "Hurra". Nie opieramy się jednak tylko na pracy z podręcznikiem. Lektorzy wzbogacają zajęcia o materiały dodatkowe, krótkie filmiki, artykuły z gazet itp., aby zachęcić do dyskusji i wyrażania opinii. W ramach naszej grupy szkół językowych, funkcjonujących na rynku polskim od 1991 roku, powstał podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego: „Witamy w Polsce!”.

Crown

Lektorzy: kadra nauczycielska Akademii Cambridge i Cambridge School of English to wyłącznie wykwalifikowani lektorzy, posiadający odpowiednie wykształcenie filologiczne i/bądź lingwistyczne oraz bogate doświadczenie zawodowe. Wyróżniają się także wyjątkowymi cechami osobowości takimi jak życzliwość, entuzjastyczne podejście do nauczania, otwartość na nowe metody.

English school Warsaw, English language school Warsaw, English language courses in Warsaw, English classes