https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Cambridge Online Tutor

Cambridge Online Tutor - platforma e-learningowa do nauki i kursy języka angielskiego online dla dzieci, młodzieży, dorosłych, firm, szkół i nauczycieli

Cambridge Online Tutor - platforma e-learningowa do nauki i kursy języka angielskiego online dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm, dla szkół i nauczycieli

Cambridge Online Tutor to nowa, innowacyjna platforma e-learningowa do nauki języka angielskiego online dla dzieci, młodzieży, dorosłych, firm, szkół i nauczycieli, którą oferuje nasza szkoła językowa – Cambridge School of English. Została stworzona jako nowoczesne narzędzie wykorzystywane, aby uzupełnić tradycyjne kursy języka angielskiego online ogólnego (General English) i biznesowego (Business English) z lektorem.

Przetestuj naszego “Cambridge Online Tutor” za darmo!

Zarejestruj się na https://tutor.cambridgeschool.online/ na darmowy test poziomu języka angielskiego.

Klikając „Take the Test”, a po zarejestrowaniu się tam i wykonaniu bezpłatnego testu poziomu, aktywujemy dla Ciebie 3-dniowy bezpłatny okres próbny.

Dlaczego warto wybrać platforma e-learningowa Cambridge Online Tutor?

Każdy znajdzie tu rozwiązanie idealne dla siebie. Platforma oferuje naukę w formule blended-learning lub flipped classroom, ale także kompleksową samodzielną naukę języka obcego. Nasze nowe metody obejmują szerszy zakres języka angielskiego niż jakakolwiek inna platforma e-learningowa dostępna obecnie na rynku. Znajduje się tu około 6000 zadań z języka angielskiego, na poziomach od A1 do C2 w skali CEFR, co pozwala na swobodną naukę na każdym etapie zaawansowania.

Platforma zapewnia setki starannie przygotowanych typów ćwiczeń, pogrupowanych tematycznie: od quizów gramatycznych do zadań obejmujących słownictwo, czytanie, słuchanie, pisanie, mówienie i gramatykę biznesową, ćwiczenia ortograficzne, korektę tekstów oraz stronę dedykowaną dla młodszych użytkowników. 

Na platformie możesz tworzyć i publikować własne materiały oraz prace, dołączać pliki wideo, pliki pdf czy prezentacje. Nasze materiały są powiązane z 300 podręcznikami, co zapewnia uzupełnienie dla dowolnej książki i wydawcy, z którego korzystasz. 

Platforma e-learningowa do nauki i kursy języka angielskiego online dla dorosłych i firm

Użytkownik naszej platformy  może na  bieżąco przeglądać swoje raporty i postępy w nauce. Rozbudowany system pozwala na tworzenie swoich materiałów takich jak teksty, audio, wideo i obrazy. Innowacyjne rozwiązanie pozwala importować filmy z aplikacji tj. YouTube. 

Aby sprawdzić swoją wymowę, wystarczy nagrać swój głos w ćwiczeniach przeznaczonych na rozwój mówienia, a platforma wskaże wszystkie elementy niewłaściwej wymowy. 

Naszym celem jest zachęcenie każdego do korzystania z platformy każdego dnia, niezależnie od tego czy mają tam pracę domową od nauczycieli, czy nie. W tym celu utworzyliśmy 365 lekcji na różnych poziomach CEFR. Studenci otrzymują lekcje codziennie od pierwszego dnia. Są to zadania ze słownictwa, czytania, gramatyki i słuchania. Są one dostępne przez cały tydzień.

Platforma działa w myśl zasady edutainment, która polega na nauce przez zabawę. Każdy użytkownik może ćwiczyć język w formie gry, która bardziej angażuje do nauki i zdecydowanie nie nudzi.

Egzaminy

Przygotowujemy do egzaminów takich jak: KET, PET, FIRST, ADVANCED, PROFICIENCY, IELTS, TOEFL, TOEIC, STARTERS, MOVERS i FLYERS. 

 Wszyscy nasi autorzy są praktykującymi nauczycielami z dyplomem DELTA i uznanymi autorami tekstów ELT., natomiast autorzy materiałów egzaminacyjnych są egzaminatorami Cambridge ESOL, a autorzy materiałów biznesowych są specjalistami od angielskiego w biznesie. 

 Oprócz posiadania całych egzaminów, aby użytkownicy mogli ćwiczyć swoją wiedzę, każdy dzielimy na jego części składowe, aby przeanalizować z czego się składa, typowe pułapki i porady dotyczące rozwiązywania pytań we właściwy sposób. Ćwiczenia są zsynchronizowane w czasie, aby symulować środowisko egzaminacyjne i zachęcać do efektywnego zarządzania czasem. Wszystkie materiały egzaminacyjne są napisane przez praktykujących nauczycieli, przygotowujących do egzaminów i egzaminatorów Cambridge.

Platforma e-learningowa do nauki i kursy języka angielskiego online dla szkół i nauczycieli

Każda szkoła może skorzystać z naszej bazy materiałów i własnych treści, aby tworzyć kursy języka angielskiego dla swoich uczniów. Funkcja planowania umożliwia tworzenie lekcji online lub stacjonarnych dla wszystkich klas i nauczycieli przez cały semestr w ciągu kilku minut.

Nauczyciele mogą uzupełniać plany lekcji na platformie i wysyłać swoim uczniom zadania przed i po zajęciach. Każde ćwiczenie wykonane przez uczniów jest przechowywane i możliwe do pobrania przez nauczycieli. Nauczyciele mogą obserwować postępy uczniów indywidualne lub klasowe. 

Nasza platforma e-learningowa do nauki i kursy języka angielskiego działa na komputerze, tablecie i smartfonie. Każda strona zostanie zmieniona tak, aby wyglądała jak witryna Twojej szkoły, wraz z Twoją grafiką, danymi kontaktowymi i wszelkimi innymi treściami, które chcesz mieć.

Posiadamy ogromny bank materiałów dostępnych dla uczniów. Mogą swobodnie wędrować po wirtualnej bibliotece i wybrać czego chcą się uczyć. Jednak niektóre szkoły i uczniowie wolą bardziej ustrukturyzowane podejście do nauki i w tym celu współpracujemy ze szkołami, aby stworzyć kursy, które uczniowie mogą śledzić. Kurs to lista materiałów, jest pogrupowana według wymagań szkoły i przedstawiona w formie linearnej. Uczniowie pracują nad materiałami po jednej jednostce na raz, a ponieważ kursy są tworzone zgodnie z potrzebami szkoły, nauczyciele mogą być pewni, że uczniowie postępują zgodnie z zalecaną kolejnością uczenia się. Szkoły mogą szybko i łatwo tworzyć własne kursy. 

Uczniowie są testowani pod kątem ich wiedzy na różne sposoby. Zadania dotyczą wypełniania luk, dopasowywania par, zmiany kolejności, ćwiczeń polegających na wykrywaniu błędów i mogą być wielokrotnego wyboru. Uczniowie mogą również cyfrowo kolorować zdjęcia, a także je drukować.

Zadania dotyczące czytania i słuchania obejmują szeroki zakres kontekstów. W tych ćwiczeniach duży nacisk kładziemy na odpowiedni akcent i wymowę. Słownictwo obejmuje zestawy leksykalne, szersze pola semantyczne, kolokacje, słowotwórstwo, idiomy i czasowniki frazowe.

Każde ćwiczenie wykonane przez ucznia jest rejestrowane na serwerach i jest dla niego dostępne oraz dla jego nauczyciela do obejrzenia samodzielnie lub jako część bardziej kompleksowego raportu o postępach ucznia.

 

Kursy języka angielskiego online dla dzieci i młodzieży

Nasza platforma dedykowana jest również najmłodszym. Jest ona znacznie prostsza w obsłudze, dostosowana do potrzeb dziecka. Znacznie większy nacisk kładzie na kolorową grafikę, gry, nagrody i zabawę.

Platforma jest też przeznaczona dla dzieci w wieku od sześciu do dziesięciu lat. Posiada specjalne obszary ćwiczeń egzaminacyjnych dla uczniów przystępujących do egzaminów: Cambridge Starters, Movers i Flayers. Znajdują się tutaj ćwiczenia, z którymi uczniowie będą mieli do czynienia na właściwym egzaminie, na przykład kolorowanie na ekranie i identyfikowanie osób na zdjęciu. Nasz ogólny obszar Young Learners obejmuje audio, a obrazy z kreskówek są uwzględniane w ćwiczeniach wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. 

Najmłodsi użytkownicy są nagradzani przy każdym logowaniu do platformy, zbierając monety, które można wymienić na przedmioty do umieszczenia we własnym domku na drzewie lub mogą je przeznaczyć dla zwierząt, które można umieścić we własnym, indywidualnym zoo. 

Darmowy dostęp do platformy!

Skorzystaj z 3 dni darmowego okresu próbnego w Cambridge Online Tutor! Oferujemy 3 dni próbne po zalogowaniu, a dodatkowo test Twojego poziomu języka! Wystarczy, że wejdziesz na stronę tutor.cambridgeschool.online i wykonasz darmowy test poziomujący. Po wypełnieniu testu, zostanie przyznany Ci 3-dniowy, bezpłatny dostęp do wszystkich możliwości platformy. Sprawdź już teraz!

 

Skorzystaj z możliwości Cambridge Online Tutor już teraz i ucz się online tak, jak jeszcze nigdy! Wszystko na własnych zasadach i w angażujący oraz efektywny sposób!

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

 

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.