https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Nauka i kursy języka angielskiego General English online lub stacjonarnie w szkole językowej!

Nauka i kursy języka angielskiego General English online i z dojazdem

Ucz się języka angielskiego online lub stacjonarnie na naszych kursach językowych – General English w szkole językowej!

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę językową i nabyć umiejętność komunikowania się w języku angielskim, podczas codziennych sytuacji? Ten kurs jest idealny dla Ciebie!

Nasza szkoła językowa oferuje indywidualne nauka i grupowe kursy językowe i języka angielskiego, które odbywają się zarówno online, jak i stacjonarnie. Dzięki temu możesz dostosować formę kursu do własnych preferencji, przez co nauka będzie jeszcze bardziej efektywna! Oprócz kursów językowych oferujemy też wiele pakietów łączących zajęcia online z platformami e-learningowymi, na których wiedzę przekażą Ci lektorzy lub native speakerzy.

Czytaj dalej aby dowiedzieć się jak dobrać idealny kurs języka angielskiego General English online lub stacjonarnie.
Previous slide
Next slide

Zastanawiasz się jakie korzyści przyniesie Ci nauka języka angielskiego
General English online?

Przeczytaj o nich i zacznij uczyć się języka angielskiego lub innych języków obcych online już dziś!

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Język angielski pozwoli Ci poznać nową kulturę i obyczaje innych państw.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Znajomość języka obcego wzbogaci Twoje CV i zwiększy szanse na rynku pracy.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Otworzy Ci drogę do międzynarodowych kontaktów.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Pomoże Ci się dostać na zagraniczne uczelnie.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Doda Ci pewności siebie i przyniesie wiele satysfakcji.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Pomoże Ci wyćwiczyć pamięć.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Sprawi, że rozmowa z obcokrajowcami nie będzie dla Ciebie problemem.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Będzie dobrą inwestycją.

Podczas kursu będziesz ćwiczyć wszystkie umiejętności językowe: mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie. Dzięki temu Twoja ogólna znajomość języka angielskiego wzrośnie i rozwiniesz się na każdej płaszczyźnie językowej. Oprócz tego zyskasz szanse na lepsze warunki zatrudnienia, ponieważ znajomość języka angielskiego to wymóg w praktycznie każdym miejscu pracy. 

Dowiedz się więcej i przeczytaj nasz artykuł o 10 powodach, dla których warto uczyć się języków obcych!

Po co potrzebna jest dobra znajomość General English?

Nazwa General English kryje za sobą ogólne zagadnienia języka angielskiego. Podstawy językowe to fundament do zrozumienia innych odmian języka. Jeśli na przykład interesuje cię znajomość Business English (kurs online języka angielskiego biznesowego), dobrze jest na początku opanować język angielski ogólny ponieważ bez tego trudniej będzie Ci zrozumieć niektóre konstrukcje językowe.

Dzięki kurs General English online nauczysz się prowadzić rozmowę w codziennych sytuacjach oraz będziesz prawidłowo używać konstrukcji gramatycznych. Ponadto, przyswoisz umiejętność poprawnego tworzenia maili, listów i innych form pisemnych, a także nauczysz się słuchać ze zrozumieniem native speakerów.

General English pomoże Ci na wielu płaszczyznach życia codziennego. Odczytanie instrukcji obsługi po angielsku, rozmowa z nowo poznanym cudzoziemcem lub pomoc komuś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z nauką języka angielskiego – nie będą stanowiły dla Ciebie żadnego problemu. 

Znajomość języka obcego, zwłaszcza języka angielskiego, jest w dzisiejszych czasach niezwykle ważna, gdyż jest to umiejętność wymagana na wielu stanowiskach pracy. Ukończenie kursu General English z pewnością będzie więc cennym atutem w CV i wiele razy okaże się pomocne za granicą.

Zapisz się na kurs językowy online lub stacjonarnie i oceń przydatność języka angielskiego!

Dostosuj nauka i kurs języka angielskiego General English do własnych preferencji i ucz się stacjonarnie w szkole językowej Cambridge School of English lub online!

Dostosowanie kursu języka angielskiego do własnych preferencji to zdecydowany MUST HAVE. Dzięki nauce języka w ulubionej formie jesteś w stanie osiągnąć niesamowite efekty. Spraw żeby nauka była przyjemnością!

W szkole językowej Cambridge School of English dbamy o to, aby każdy kursant znalazł dla siebie idealny kurs językowy. Z tego względu w naszej ofercie znajdziesz zarówno zajęcia online, jak i stacjonarne, które odbywają się w jednej z naszych szkół w Warszawie. Dodatkowo możesz wybrać czy chcesz uczestniczyć w kursie indywidualnie, w duecie czy w małej grupie. Przy lekcjach indywidualnych oferujemy także dojazd do klienta. Co więcej, każdy kurs możesz uzupełnić o platformę e-learningową, która oferuje dodatkowe materiały ćwiczeniowe i możesz jej używać jako wirtualny podręcznik.

Przeczytaj więcej o naszych platformach: Platformy e-learningowe do samodzielnej nauki online.

Jeśli jeszcze nie wiesz czy chcesz się uczyć języka angielskiego, zajrzyj tutaj: Jakich języków obcych warto się uczyć?

Wybierz właściwy dla Ciebie poziom kursu!

By poznać swój poziom językowy, rozwiąż nasz darmowy test poziomujący, lub weź udział w naszym profesjonalnym audycie językowym!

Wybierz odpowiedni dla Twojego wieku kurs online języka angielskiego General English
Dostosuj kurs językowy do swojego wieku i zacznij naukę już dziś!

Samodzielna nauka języka angielskiego online
z jedną z naszych platform e-learningowych

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną i umiesz zachować dyscyplinę, możesz wybrać samodzielną naukę języka angielskiego, na jednej z naszych platform edukacyjnych online. Platformy oferują wiele ciekawych ćwiczeń językowych na różnych poziomach zaawansowania. Dzięki nauce na platformie możesz na bierząco kontrolować swoje wyniki w nauce, a także organizować sobie lekcje w dowolnym miejscu i czasie! Oprócz tradycyjnych platform z zadaniami językowymi, w swojej ofercie posiadamy także takie, które oferują naukę języka angielskiego poprzez oglądanie, czytanie i rozmowę z komputerem, dzięki czemu możesz udoskonalić swój poziom językowy na każdej płaszczyźnie. 

Więcej informacji o poszczególnych platformach e-learningowych znajdziesz klikając w wybrany przycisk.

Dowiedz się jak skutecznie motywować się do samodzielnej nauki języka online, bez wychodzenia z domu

Jeśli zależy Ci na samodzielnej nauce języka angielskiego i nie wiesz jak się zmotywować, przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł, który pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele. Spaw, żeby nauka języka angielskiego była przyjemnością!

Już teraz przeczytaj o tym, jak skutecznie motywować się do nauki języka obcego.

Nauka samodzielna VS z wykwalifikowanym lektorem
języka angielskiego w szkole językowej

Jeśli lubisz poznawać nowych ludzi i rozmowa jest dla Ciebie bardzo ważna, warto pomyśleć o zajęciach z nauczycielem. Możesz wybrać czy wolisz naukę stacjonarnie, w jednej z naszych szkół w Warszawie, czy online, w swoim domowym zaciszu. Lektor dobierze dla Ciebie odpowiedni tok nauczania i zwróci szczególną uwagę na to, z czym masz problemy. Dodatkowo będzie nieocenionym wsparciem, gdy napotkasz problemy lub pojawią się wątpliwości co do pewnych zagadnień czy tematów poruszanych na zajęciach. Nie można też zapomnieć o korzyściach nauki z nauczycielem, takich jak ćwiczenia swojego akcentu i płynności wymowy oraz rozumienia ze słuchu. Na zajęciach grupowych takie ćwiczenia będą jeszcze cenniejsze, ponieważ będziesz nie tylko wsłuchiwać się w poprawny lub autentyczny akcent lektora, ale również w wymowę swoich kolegów i koleżanek, którzy dopiero zaczynają przygodę z językiem.

Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z nauki samodzielnej vs z nauczycielem

Jeżeli już wybierzesz naukę samodzielną, a w czasie wykonywania zadań na platformie napotkasz problemy, możesz wypróbować nasze 25-minutowe korepetycje, w czasie których lektor odpowie na wszystkie nurtujące cię pytania, lub wyjaśni niezrozumiałe zagadnienia. Nie musisz zapisywać się na cały kurs, możesz wybrać krótkie lekcje i korzystać z nich do woli.

Przygotowanie lektorów w naszej szkole językowej do nauki języka angielskiego - General English

Aby upewnić się, że nasi nauczyciele są jak najlepiej przygotowani, organizujemy odpowiednie szkolenia, które uzupełniają ich wiedzę metodologiczną. Na sam koniec kursu, praca każdego nauczyciela jest oceniania, zarówno przez naszych metodyków jak i Ciebie, poprzez ankiety satysfakcji z zajęć. Warto zaznaczyć, że metody nauczania są dobierane indywidualnie, w zależności od potrzeb studentów. Lektor korzysta z takich rozwiązań, aby zajęcia były ciekawe i angażujace. Poza podręcznikiem wiodącym korzystają z licznych materiałów dodatkowych takich jak m.in. gry językowe, quizy, fiszki, nagrania audio i wideo, artykuły, strony internetowe oraz aplikacje. Wszystko po to, by zajęcia były jak najbardziej efektywne.

Po ukończeniu kursu dostajesz dokument, który zawiera informacje o postępach w zakresie poszczególnych sprawności językowych. Znajduje się tam również komentarz od lektora, poświadczający nabyte przez Ciebie umiejętności.

Jeśli szukasz kursu językowego, który poszerzy Twoje słownictwo w kontekście biznesowym i pozwoli Ci zabłysnąć na rynku pracy, koniecznie zapoznaj się z naszymi kursami Business English! 

Nauka języka angielskiego - kurs General English dla dzieci online lub stacjonarnie

Jeżeli rozważasz zapisanie swojego dziecka na kurs języka angielskiego online lub stacjonarnie – jesteś we właściwym miejscu! Mamy w swojej ofercie zajęcia, które pomogą rozwinąć skrzydła Twojej pociechy. Zapewnią jej możliwość poznania kultury i zwyczajów obcego kraju. Dodatkowo znajomość języka angielskiego otworzy Twojemu dziecku drogę do dostania się na wymarzone studia na polskiej lub zagranicznej uczelni. Dzięki temu będzie miało zapewniony dobry start i być może w przyszłości zapragnie uczyć się innych języków obcych!

Zastanawiasz się, czy zapisać swoje dziecko na kurs językowy General English? Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z wczesnej nauki języka angielskiego u dzieci.

Chcesz zainwestować w przyszłość swojego dziecka? Sprawdź dostępne kursy i wybierz ten, który będzie najlepszy!

Dalej nie wiesz czy chcesz się uczyć języka angielskiego?
Zapisz się na darmową lekcję próbną!  *dotyczy lekcji próbnej na kursie grupowym  Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

  Szkoła języków obcych Cambridge School of English i Akademia Cambridge 

  Warszawa Ul. Widok 10/LU1 – Centrum

  Zapisy: tel. 22 397 86 27 lub 601 920 293, mail: office@cambridge.com.pl

  pl_PLPolish

  Popup

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Już wychodzisz?

  Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

  Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

      Dołącz do newslettera!

   Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.