Platformy e-learningowe do samodzielnej nauki online

Szkoła językowa Cambridge School of English stworzyła własne narzędzie do skutecznej i wygodnej nauki języków obcych online – Wirtualną Klasę. Dzięki naszej platformie będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach angielskiego a także uczyć się innych języków obcych.

Wirtualna Klasa to forma lekcji online (platforma edukacyjna) – od dziś możesz uczyć się języków obcych w elastycznych godzinach dopasowanych do Twojego planu dnia, a co najważniejsze bez wychodzenia z domu. Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze, przy tym możesz korzystać z wielu dodatkowych funkcji, które zostały zaprojektowane tak, by nauka języka obcego nie była monotonna.

W ofercie mamy zajęcia indywidualne, grupowe oraz formułę blended learning, która cieszy się coraz większą popularnością. Grupy zajęciowe są niewielkie, liczą od 3 do maksymalnie 8 osób. Dzięki temu każdy z Kursantów może brać czynny udział w zajęciach i szybko zauważa postępy.

Zajęcia online prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, dla których jakość nauczania oraz atrakcyjność merytoryczna zajęć idą w parze.

Nasi lektorzy prowadzą lekcje z uwzględnieniem wszystkich aspektów językowych, dlatego na zajęciach rozwijane są wszystkie kluczowe kompetencje oraz umiejętności: słownictwo, gramatyka, wymowa, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, pisanie oraz mówienie. Dzięki zajęciom na naszej platformie online (platforma edukacyjna) szybko zauważysz przyrost wiedzy.

Dlaczego warto wybrać platformę online Cambridge School of English?

Crown

Lekcje bez wychodzenia z domu

Crown

Możliwość rozmowy z Twoim lektorem online

Crown

Wiele dostępnych funkcji i udogodnień (połączenie wideo, możliwość udostępniania ekranu oraz plików/prezentacji i wiele innych)

Crown

Nauka indywidualna lub w małych grupach

Crown

Profesjonalna i wykwalifikowana kadra lektorska

Crown

Różne profile kursów do wyboru np. język ogólny, biznesowy lub specjalistyczny (np. medyczny, prawniczy), przygotowanie do egzaminów

Crown

Przystępna cena - już od 44 zł za 25 min

Nauka angielskiego online poprzez autentyczne wideo i artykuły

Sensations English, 3 razy w tygodniu, udostępnia nowe filmy lub artykuły, na których opierają się lekcje. Wszystkie materiały są autentyczne i aktualne. Do każdego wideo dołączona jest dodatkowo transkrypcja.

Wszystkie filmy, artykuły oraz ćwiczenia dostosowane są do Twojego poziomu językowego. 

Użytkownik, dopiero zaczynający swoją przygodę z angielskim, będzie miał inne doznania od tego znającego język lepiej. Osoby początkujące, odtwarzając film, usłyszą głos lektora/ki, mówiący powoli i bardzo wyraźnie. Natomiast odbiorca na zaawansowanym poziomie znajomości języka usłyszy autentyczne audio osób wypowiadających się naturalnym akcentem, jak również wszelkie dźwięki otoczenia. Natomiast, artykuły zostają zróżnicowane poprzez użyte w nich słownictwo, konstrukcje gramatyczne i długość tekstu.

Po więcej informacji kliknij tutaj.

Nauka wymowy angielskiej online z pomocą komputera

Platforma Speakingo wykorzystuje innowacyjną technologię rozpoznawania mowy w celu ułatwienia nauki prowadzenia swobodnych rozmów po angielsku. Za pomocą nowoczesnej techniki użytkownik może uczyć się języka oraz prowadzenia konwersacji, poprzez rozmowę z własnych komputerem.

Komputer może zadawać pytania, a także na nie odpowiadać, co ułatwia i uatrakcyjnia naukę online.

 

Jest to świetna platforma dla tych, którzy zaczynają przygodę z językiem angielskim lub dla tych chcących poćwiczyć i zyskać pewność siebie w rozmowach z drugą osobą.

 

 

Przygotuj się do egzaminu certyfikującego

CAMBRIDGE EXAM 

 

Jest to nasza międzynarodowa platforma edukacyjna, przygotowująca do wybranego egzaminu językowego online. Można tutaj przygotować się nie tylko do zdania certyfikatu z języka angielskiego (np. TOEIC, IELTS czy Bright English), lecz także z czterech innych języków:

 

  • francuskiego (DELF, DALF, TCF);
  • hiszpańskiego (Bright Español, DELE);
  • niemieckiego (Bright Deutsch, WiDaF);
  • chińskiego (HSK).

 

Platforma pozwala na dokładne śledzenie swojego rozwoju, dzięki statystykom i analizom  postępów. 

Użytkownik wybiera, jaki egzamin chce zdawać i na jakim poziomie. Później rozwiązuje przykładowe testy i zapoznaje się z dokładnymi wymaganiami do zdania danego certyfikatu oraz z autentycznymi warunkami egzaminacyjnymi. 

Cambirdge Exam posiada zadania spersonalizowane do konkretnego egzaminu. Dzięki temu użytkownik oswaja się z konkretnymi typami ćwiczeń i uczy się je efektywnie rozwiązywać. Na platformie dostępne są również testy próbne, które są skonstruowane na wzór prawdziwych. Dzięki temu student ma szansę zobaczyć ile czasu może poświęcić na daną sekcję, lub stworzyć strategię ich rozwiązywania. Istnieje również możliwość stworzenia planu nauki, który będzie uwzględniał datę egzaminu.

Samodzielna nauka języka obcego

Platforma edukacyjna Multikurs jest idealna zarówno do nauki indywidualnej, jak i z nauczycielem. Posiafda możliwość drukowania podręcznika, list słów i dialogów, przydających się do nauki stacjonarnej w klasie

Na platformie Multikurs możliwa jest nauka języka angielskiego, jak i innych języków obcych (włoski, hiszpański, niemiecki, francuski, japoński, chiński, arabski, norweski, niderlandzki).

Strona obejmuje różnego rodzaju gry, ćwiczenia i filmy wideo, które pozwalają poznać oraz utrwalić nowe zwroty. Podczas kursu użytkownik nie tylko otrzymuje pełne bogactwo słówek, zwrotów czy zdań, lecz także praktyczne oraz przydatne narzędzie do ćwiczenia umiejętności pisania, czytania czy wymowy.

Multikurs składa się z: 

  • bazy słówek, zwrotów i zdań, które nagrane zostały przez native speakerów, a ich znaczenie zobrazowane jest na zdjęciach;
  • wideo z przykładami użycia słów i wyrażeń;
  • interaktywnych ćwiczeń i gier;
  • praktycznych i przydatnych narzędzi do ćwiczenia wymowy i szlifowania angielskiego akcentu;
  • systemu motywującego do nauki: ustawienie celu dnia, raport tygodniowy i rywalizacja ze znajomymi;

 

Dzięki komponentowi “Multisłówka” zyskasz możliwość nauki i utrwalenia ponad 16 000 słów i zwrotów (powiększasz zasób słownictwa, słuchasz i powtarzasz poprawną wymowę).

 

Więcej informacji możesz otrzymać wysyłając e-mail lub kontaktując się telefonicznie:

e-mail: office@cambridge.com.pl

Tel.: 601 920 293
Tel.: 534 322 497

Platforma edukacyjna / E-learning i zajęcia online z lektorem Zajęcia na odległość – połączenie e-learningu (platforma edukacyjna) i zajęć online prowadzonych przez lektora. Zapraszamy do naszej wirtualnej klasy w szkole językowej o niemal 30–letniej tradycji, w której uczyło się już ponad 100 000 Słuchaczy – pracowników firm, instytucji państwowych, uczelni oraz studentów indywidualnych.