Platforma edukacyjna / E-learning i zajęcia online z lektorem

Zajęcia na odległość – połączenie e-learningu (platforma edukacyjna) i zajęć online prowadzonych przez lektora. Zapraszamy do naszej wirtualnej klasy w wirtualnej szkole językowej o niemal 30–letniej tradycji, w której uczyło się już ponad 100 000 Słuchaczy – pracowników firm, instytucji państwowych, uczelni, słuchaczy indywidualnych.

Szkoła językowa Cambridge School of English stworzyła własne narzędzie do skutecznej i wygodnej nauki języków obcych online – Wirtualną Klasę. Dzięki naszej platformie będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach angielskiego a także uczyć się innych języków obcych.

Wirtualna Klasa to forma lekcji online (platforma edukacyjna) – od dziś możesz uczyć się języków obcych w elastycznych godzinach dopasowanych do Twojego planu dnia, a co najważniejsze bez wychodzenia z domu. Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze, przy tym możesz korzystać z wielu dodatkowych funkcji, które zostały zaprojektowane tak, by nauka języka obcego nie była monotonna.

W ofercie mamy zajęcia indywidualne, grupowe oraz formułę blended learning, która cieszy się coraz większą popularnością. Grupy zajęciowe są niewielkie, liczą od 3 do maksymalnie 8 osób. Dzięki temu każdy z Kursantów może brać czynny udział w zajęciach i szybko zauważa postępy.

Zajęcia online prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, dla których jakość nauczania oraz atrakcyjność merytoryczna zajęć idą w parze.

Nasi lektorzy prowadzą lekcje z uwzględnieniem wszystkich aspektów językowych, dlatego na zajęciach rozwijane są wszystkie kluczowe kompetencje oraz umiejętności: słownictwo, gramatyka, wymowa, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, pisanie oraz mówienie. Dzięki zajęciom na naszej platformie online (platforma edukacyjna) szybko zauważysz przyrost wiedzy.

Dlaczego warto wybrać platformę online Cambridge School of English?

Lekcje bez wychodzenia z domu

Możliwość rozmowy z Twoim lektorem online

Wiele dostępnych funkcji i udogodnień (połączenie wideo, możliwość udostępniania ekranu oraz plików/prezentacji i wiele innych)

Nauka indywidualna lub w małych grupach

Profesjonalna i wykwalifikowana kadra lektorska

Różne profile kursów do wyboru np. język ogólny, biznesowy lub specjalistyczny (np. medyczny, prawniczy), przygotowanie do egzaminów

Przystępna cena - już od 44 zł za 25 min

Więcej informacji możesz otrzymać wysyłając e-mail lub kontaktując się telefonicznie:

e-mail: office@cambridge.com.pl

Tel.: 601 920 293
Tel.: 534 322 497

English school Warsaw, English language school Warsaw, English language courses in Warsaw, English classes