https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży - nauka języka angielskiego w Wakacje 2024

Cambridge School of English wraz z Biurem Turystyki Aktywnej Kompas zaprasza na autorski program językowy. Tym razem organizujemy turnusy na malowniczych Mazurach, gdzie nauce sprzyjać będą promienie słońca oraz piękne widoki. Będzie to czas zabawy i relaksu, które wypełniać będzie nauka języka angielskiego.

Co wyróżnia nasze kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży?

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Nasze kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży to niepowtarzalne połączenie przygody oraz aktywności fizycznej z nauką języków obcych w przyjaznych, wakacyjnych warunkach.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Nauka języka angielskiego odbywa się poprzez zabawę, teatr, przygodę, śpiew oraz aktywne uczestnictwo w programie obozu.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Starannie wybrane lokalizacje słynące z malowniczych widoków – w wakacje 2024 obozy będą odbywały się na Mazurach (w Ośrodku Perkoz oraz Ośrodku GIM Ostrowo).

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Wykwalifikowana i profesjonalna kadra z mnóstwem interesujących pomysłów na urozmaicenie nauki. Przeczytaj więcej o naszych nauczycielach!

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Używania języka obcego podczas codziennych zajęć – nie tylko na zajęciach programowych, ale i podczas zabaw integracyjnych oraz słonecznych kąpieli.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Nowoczesne metody nauczania – nauka języka angielskiego opierać się będzie na najnowszych założeniach metodyczno-dydaktycznych z naciskiem na komunikację, która ma za zadanie zmotywować Uczestników do konwersacji w danym języku oraz przełamanie barier w mówieniu.

Kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży by Cambridge School of English

Razem z biurem turystyki aktywnej Kompas, już ponad 12 lat realizujemy dla Was autorski program językowy “Kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży – nauka języka angielskiego”. Tym razem spotykamy się na Mazurach, gdzie nauce sprzyjać będą promienie słońca oraz piękne widoki. Będzie to czas zabawy i relaksu, połączony z nauką języka angielskiego. Przygotowaliśmy dla Was warsztaty twórcze, zabawy i quizy oraz możliwość przeniesienia się w najróżniejsze anglojęzyczne zakątki. To wszystko pozwoli Wam bliżej poznać kulturę amerykańską oraz brytyjską i odkryć ten niesamowity świat. 

Zapraszamy uczestników w wieku 9 – 14 lat.

Nauka języka angielskiego w Wakacje 2024 - Program obozu

Program realizowany będzie przez doświadczonych i wykwalifikowanych native speakerów, a podział na grupy odbędzie się z uwzględnieniem wieku Uczestników i poziomu zawansowania w znajomości języka angielskiego.

Umiejętności językowe rozwijać będziemy dzięki specjalnie przygotowanym materiałom audiowizualnym oraz interesującym ćwiczeniom. Skupimy się głównie na doskonaleniu zdolności mówienia w języku angielskim oraz umiejętności słuchania ze zrozumieniem. Dodatkowo podszlifujemy umiejętności krytycznego czytania, kreatywnego pisania form użytkowych i selekcji informacji. Naszym ogólnym celem będzie sprawienie, aby Uczestnicy zyskali pewność siebie w skutecznej komunikacji w języku angielskim.

Wartym uwagi pozostaje fakt, że kontakt z językiem angielskim nie będzie ograniczał się do 90-minutrowych sesji. Obozowe życie to przede wszystkim dobra zabawa, przeróżne quizy, gry terenowe i zespołowe, dyskoteki, wycieczki itp. Udział naszych lektorów w zajęciach będzie nieodłącznym elementem każdego dnia. Dzięki temu nasi Uczestnicy będą mieli okazję w praktyczny sposób porozumiewać się w języku angielskim na co dzień.

Poniżej przedstawiamy zakres tematyczny materiału realizowanego na obozie:

Getting to know each other

Odkryjemy zupełnie nowe, interesujące fakty na swój temat. Przygotujcie się na quizy, zagadki, rebusy i łamigłówki. Nauczymy się mówić o pasjach, czy sposobach spędzania wolnego czasu. Każdy Uczestnik obozu będzie miał okazję stworzyć kreatywny projekt o sobie, swojej rodzinie, zainteresowaniach, talentach i wielu innych interesujących szczegółach. Na podstawie zebranych wiadomości stworzymy grupowego bloga, który będzie na bieżąco uaktualniany. Brzmi ekscytująco!

Visiting Great Britain

Nasi lektorzy zabiorą Was na wycieczkę do Wielkiej Brytanii. Przy aromatycznej herbacie Earl Grey i maślanych ciasteczkach porozmawiamy o najsłynniejszych brytyjskich zabytkach. Zastanawialiście się kiedykolwiek na jakie tematy uwielbiają gawędzić Brytyjczycy? Rozwiążemy quiz dotyczący wysp brytyjskich, następnie zagramy w gry komunikacyjne, dzięki którym utrwalimy zdobytą wiedzę. Uczestnicy wcielą się też w rolę słynnego detektywa – Sherlocka Holmesa i będą musieli stawić czoła rozwikłaniu niezwykłej tajemnicy, w którą zamieszana jest sama Królowa Elżbieta II! Podołacie temu wyzwaniu?

Tasting the USA

Zapraszamy do Stanów Zjednoczonych! W ramach kuchennych rewolucji Uczestnicy stworzą zdrową wersję restauracji z typowym fast foodem, a także opracują konstytucję idealnego kraju. British or American English? Czy jesteście w stanie rozpoznać akcenty, słówka i struktury? Sprawdzimy to! Przeniesiemy się do Hollywood, sprawdzimy kogo spotkać można na słynnej Alei Gwiazd. Zagramy w football amerykański i wcielimy się w rolę ławy przysięgłych. Sami ocenicie czy podejrzany jest winny czy niewinny! To będzie twardy orzech do zgryzienia!

Movie time

poznamy gatunki filmowe, opowiemy o słynnych filmach i kreskówkach. Będziemy opisywać ulubionych aktorów oraz postacie. Przygotujemy ranking filmowy oraz przyznamy wspólnie nagrody i wyróżnienia w wybranych przez siebie kategoriach. Jako aktorzy wcielimy się w krótkie role według przygotowanych wspólnie scenariuszy.

Comic Project

Kursanci stworzą gramatyczny komiks, w którym zaprezentują zasady gramatyczne, struktury, ciekawe powiedzonka, idiomy poznane podczas wszystkich dni obozu językowego. Bohaterami komiksu będą Uczestnicy i ich przygody. Przed przystąpieniem do projektu czeka Was ekscytująca powtórka zasad gramatycznych – przygotujcie się na mnóstwo gier i quizów okraszonych śmiechem i świetną zabawą. Będzie o co walczyć!

Animals around the world

Zapoznamy się z nazwami zwierząt, budową ich ciała, miejscem zamieszkania oraz rodzajami pożywienia. Będziemy rozwiązywać zagadki i quizy związane ze zwierzętami. Przygotujemy projekt opisujący wymyślone przez nas zwierzę – opiszemy jego wygląd oraz niezwykłe umiejętności, namalujemy plakat przedstawiający jego wizerunek.

Strefa PRZYGODY – atrakcje czekające na dzieci w Ośrodku Perkoz

 • Kajaki. Wakacyjna wyprawa po jeziorze Plusznym Wielkim, którego widok z lotu ptaka bardziej przypomina Amazonię niż Mazury.
 • Rowery wodne. Wycieczki po jeziorze to nie tylko relaks, ale również super obozowa integracja.
 • Pontony. Zawody na przepłynięcie określonej odległości w jak najkrótszym czasie. 
 • Zabawy wodne, piłka wodna i doskonalenie umiejętności pływania. 
 • Baloniada. Rozgrywka za pomocą balonów wypełnionych wodą
 • Bubble Battle. Specjalny magazynek (wiadro z wodą), naboje (gąbki), odrobina piany i super zabawa!
 • Ślizg wodny. Specjalna mata do jazdy na brzuchu i nie tylko!
 • Paintball pneumatyczny. Emocjonująca rozgrywka pomiędzy Uczestnikami korzystający z innowacyjnych markerów pneumatycznych.  Podczas zajęć zapewniamy specjalne ubranie, maski ochronne, markery i kulki z farbą.
 • Archery Tag. Gra zespołowa, gdzie uczestnicy strzelając z łuków i chroniąc się za przeszkodami terenowymi próbują pokonać przeciwną drużynę. Oczywiście strzały są zakończone miękkimi i bezpiecznymi gąbkami, a uczestnicy są wyposażeni w maski.
 • Leśny survival. Podstawowe techniki przetrwania, budowa szałasu, tropienie, stosy ogniskowe i orientacja w terenie.
 • Zajęcia INO. Nauka posługiwania się mapą i kompasem, czyli wstęp do pierwszych imprez na orientację. 
 • Zajęcia z pierwszej pomocy

 

 

Strefa PRZYGODY – atrakcje czekające na dzieci w Ośrodku GIM Ostrowo

 • Park Linowy czyli przygoda na wysokościach
 • Archery Tag – to gra zespołowa, gdzie uczestnicy strzelając z łuków i chroniąc się za przeszkodami terenowymi próbują pokonać przeciwną drużynę. Oczywiście strzały są zakończone miękkimi i bezpiecznymi gąbkami, a uczestnicy są wyposażeni w maski.
 • Disc Golf. Połączenie klasycznego golfa z latającym dyskiem. Teren rozgrywek nie ma znaczenia. Specjalny  Disc Golf Basket Target pozwala rzucać wszędzie gdzie tylko masz ochotę.
 • Piłka nożna i siatkówka plażowa
 • Zajęcia team building
 • Wycieczka rowerowa do Jastrzębiej Góry – Lisi Jar, Gwiazd Północy, jastrzębski deptak, klify.
 • Tajniki survivalu – co trzeba wiedzieć i umieć podczas biwaków (i nie tylko )
 • Akcja ratunkowa – szkolenia z udzielania pierwszej pomocy
 • Latarnia Morska w Rozewiu – dowiemy się, jakie pełni funkcje 
 • Port we Władysławowie – zobaczymy jeden z najprężniej działających portów rybackich naszym kraju
 • Kąpiele w morzu 
 • Gry planszowe, karciane i towarzyskie podczas błogiego plażingu
 • Wycieczka na Hel – spacer piaszczystym wybrzeżem i szlakiem militarnym, Fokarium – Stacja Morskiego Instytutu Oceanografii z sympatycznymi fokami, szerokie piaszczyste plaże, wąski pas ziemi pomiędzy zatoką a morzem – magiczne miejsce i raj polskich windsurferów i kitesurferów. 
 • Baloniada – rozgrywka za pomocą balonów wypełnionych wodą
 • Bubble Battle – specjalny magazynek (wiadro z wodą), naboje (gąbki), odrobina piany i super zabawa!
 • Ślizg wodny – specjalna mata do jazdy na brzuchu i nie tylko! Dla wszystkich, którzy nie boją się zmoczyć… jeszcze bardziej 

Ponadto w programie:

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Ogniska z pieczeniem kiełbasek i szantami;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Wieczorne kino letnie;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Imprezy taneczne;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Kultowe gry planszowe, karciane i towarzyskie;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Dyskoteka obozowa.

Na zakończenie obozu prowadzący wręczą Uczestnikom specjalne certyfikaty. Przekonacie się, że zabawa może rozwijać, język nie zna granic, a obóz językowy może być wspaniałą przygodą. 🙂

Cennik i terminy obozów:

06/07/2024 - 17/07/2024 18/07/2024 - 29/07/202 30/07/2024 - 10/08/2024

3499
 • Ośrodek Perkoz Każdy chce w wakacje odpocząć od szkolnych ławek. Równocześnie wakacje to dobry czas żeby podszkolić się z języków…niekoniecznie za granicą. A może połączymy naukę języka pod okiem native speakerów z przygodą i wakacyjną zabawą na Mazurach? Brzmi jak plan idealny! Obóz językowo-przygodowy na Mazurach to świetny pomysł! Połączymy naukę z zasłużonym odpoczynkiem i integracją. Poznamy smak przygody i nacieszymy się letnim słońcem. Zapraszamy do naszej ekipy!

06/07/2024 - 17/07/2024 18/07/2024 - 29/07/2024 30/07/2024 - 10/08/2024

3499
 • Ośrodek Perkoz Chcesz poprawić swój angielski pod okiem native speakera? Szukasz okazji, aby poznać fajnych ludzi? Obóz językowo-przygodowy na Mazurach to świetny pomysł! Połączymy naukę z zasłużonym odpoczynkiem i integracją. Poznamy smak przygody i nacieszymy się letnim słońcem. Zapraszamy do naszej ekipy!

18/07/2024 - 29/07/2024 30/07/2024 - 10/08/2024

3199
 • Ośrodek GIM Ostrowo Każdy chce w wakacje odpocząć od szkolnych ławek. Równocześnie wakacje to dobry czas żeby podszkolić się z języków…niekoniecznie za granicą. A może połączymy naukę języka pod okiem native speakerów z przygodą i wakacyjną zabawą nad morzem? Brzmi jak plan idealny! Obóz językowo-przygodowy nad morzem to świetny pomysł! Połączymy naukę z zasłużonym odpoczynkiem i integracją. Poznamy smak przygody i nacieszymy się letnim słońcem. Zapraszamy do naszej ekipy!

Wyżywienie

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna się obiadokolacją, a kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

 • Ośrodek Perkoz:
  Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów oraz ratownika WOPR, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.
 • Ośrodek GIM Ostrowo:
  Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów oraz ratownika WOPR, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

Cena nie zawiera

 • Dojazdu, dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej)
 • Wyjazdy do Ośrodka Perkoz:
  • Park Linowy Hardcore – 120 zł
  • 100 dodatkowych kulek paintballowych – 35 zł 
  • galeria najlepszych zdjęć – 39 zł
  • przygodowy pakiet obozowy – 150 zł
 • Wyjazd do Ośrodka GIM Ostrowo
  • przejażdżka szybką motorówką po Bałtyku – 100 zł
  • turystyczny rejs statkiem – 100 zł
  • Ocean Park we Władysławowie – 100 zł
  • wycieczka do Gdańska – 130 zł
  • galeria najlepszych zdjęć – 39 zł
  • przygodowy pakiet obozowy – 150 zł

Co ze sobą zabrać na Kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży?

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę (sztormiak).

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Strój kąpielowy/kąpielówki, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę).

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, klapki, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Własny bidon na wodę.

Najczęściej zadawane pytania

Zapisz swoje dziecko na nasze Kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży - nauka języka angielskiego w Wakacje 2024 już dziś!

office@cambridge.com.pl lub pod tel: 601 920 293.

Jeśli nie chcesz wysyłać swojego dziecka na wyjazd na nasze kolonie językowe dla dzieci i młodzieży, to posiadamy także inne możliwości zapewnienia mu atrakcji w trakcie wakacji. Zapraszamy na nasze półkolonie językowe, czyli znów – nauka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży!

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.