https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży - nauka języka angielskiego w Wakacje 2022

Cambridge School of English wraz z Biurem Turystyki Aktywnej Kompas zaprasza na autorski program językowy. Tym razem organizujemy 4 turnusy* na malowniczych Mazurach, gdzie nauce sprzyjać będą promienie słońca oraz piękne widoki. Będzie to czas zabawy i relaksu, które wypełniać będzie nauka języka angielskiego.

*Miejsca na termin pierwszego turnusu zostały już wyprzedane!

Co wyróżnia nasze kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży?

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Nasze kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży to niepowtarzalne połączenie przygody oraz aktywności fizycznej z nauką języków obcych w przyjaznych, wakacyjnych warunkach.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Nauka języka angielskiego odbywa się poprzez zabawę, teatr, przygodę, śpiew oraz aktywne uczestnictwo w programie obozu.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Starannie wybrane lokalizacje słynące z malowniczych widoków – w wakacje 2022 obozy będą odbywały się na Mazurach (w ośrodku wypoczynkowym Piecki).

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Wykwalifikowana i profesjonalna kadra z mnóstwem interesujących pomysłów na urozmaicenie nauki. Przeczytaj więcej o naszych nauczycielach!

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Używania języka obcego podczas codziennych zajęć – nie tylko na zajęciach programowych, ale i podczas zabaw integracyjnych oraz słonecznych kąpieli.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Nowoczesne metody nauczania – nauka języka angielskiego opierać się będzie na najnowszych założeniach metodyczno-dydaktycznych z naciskiem na komunikację, która ma za zadanie zmotywować Uczestników do konwersacji w danym języku oraz przełamanie barier w mówieniu.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Paintball pneumatyczny, Archery Tag, wycieczki kajakami, team building, elementy przetrwania - Survival, orienteering i terenoznawstwo, zajęcia twórcze, zajęcia z pierwszej pomocy i szereg innych.

Kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży by Cambridge School of English

Razem z biurem turystyki aktywnej Kompas, już ponad 11 lat realizujemy dla Was autorski program językowy “Kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży – nauka języka angielskiego”. Tym razem spotykamy się na Mazurach, gdzie nauce sprzyjać będą promienie słońca oraz piękne widoki. Będzie to czas zabawy i relaksu, połączony z nauką języka angielskiego. Przygotowaliśmy dla Was warsztaty twórcze, zabawy i quizy oraz możliwość przeniesienia się w najróżniejsze anglojęzyczne zakątki. To wszystko pozwoli Wam bliżej poznać kulturę amerykańską oraz brytyjską i odkryć ten niesamowity świat. 

Zapraszamy uczestników w wieku 9 – 14 lat.

Nauka języka angielskiego w Wakacje 2022 - Program obozu

Program realizowany będzie przez doświadczonych i wykwalifikowanych native speakerów, a podział na grupy odbędzie się z uwzględnieniem wieku Uczestników i poziomu zawansowania w znajomości języka angielskiego.

Umiejętności językowe rozwijać będziemy dzięki specjalnie przygotowanym materiałom audiowizualnym oraz interesującym ćwiczeniom. Skupimy się głównie na doskonaleniu zdolności mówienia w języku angielskim oraz umiejętności słuchania ze zrozumieniem. Dodatkowo podszlifujemy umiejętności krytycznego czytania, kreatywnego pisania form użytkowych i selekcji informacji. Naszym ogólnym celem będzie sprawienie, aby Uczestnicy zyskali pewność siebie w skutecznej komunikacji w języku angielskim.

Wartym uwagi pozostaje fakt, że kontakt z językiem angielskim nie będzie ograniczał się do 90-minutrowych sesji. Obozowe życie to przede wszystkim dobra zabawa, przeróżne quizy, gry terenowe i zespołowe, dyskoteki, wycieczki itp. Udział naszych lektorów w zajęciach będzie nieodłącznym elementem każdego dnia. Dzięki temu nasi Uczestnicy będą mieli okazję w praktyczny sposób porozumiewać się w języku angielskim na co dzień.

Poniżej przedstawiamy zakres tematyczny materiału realizowanego na obozie:

Getting to know each other

Odkryjemy zupełnie nowe, interesujące fakty na swój temat. Przygotujcie się na quizy, zagadki, rebusy i łamigłówki. Nauczymy się mówić o pasjach, czy sposobach spędzania wolnego czasu. Każdy Uczestnik obozu będzie miał okazję stworzyć kreatywny projekt o sobie, swojej rodzinie, zainteresowaniach, talentach i wielu innych interesujących szczegółach. Na podstawie zebranych wiadomości stworzymy grupowego bloga, który będzie na bieżąco uaktualniany. Brzmi ekscytująco!

Visiting Great Britain

Nasi lektorzy zabiorą Was na wycieczkę do Wielkiej Brytanii. Przy aromatycznej herbacie Earl Grey i maślanych ciasteczkach porozmawiamy o najsłynniejszych brytyjskich zabytkach. Zastanawialiście się kiedykolwiek na jakie tematy uwielbiają gawędzić Brytyjczycy? Rozwiążemy quiz dotyczący wysp brytyjskich, następnie zagramy w gry komunikacyjne, dzięki którym utrwalimy zdobytą wiedzę. Uczestnicy wcielą się też w rolę słynnego detektywa – Sherlocka Holmesa i będą musieli stawić czoła rozwikłaniu niezwykłej tajemnicy, w którą zamieszana jest sama Królowa Elżbieta II! Podołacie temu wyzwaniu?

Tasting the USA

Zapraszamy do Stanów Zjednoczonych! W ramach kuchennych rewolucji Uczestnicy stworzą zdrową wersję restauracji z typowym fast foodem, a także opracują konstytucję idealnego kraju. British or American English? Czy jesteście w stanie rozpoznać akcenty, słówka i struktury? Sprawdzimy to! Przeniesiemy się do Hollywood, sprawdzimy kogo spotkać można na słynnej Alei Gwiazd. Zagramy w football amerykański i wcielimy się w rolę ławy przysięgłych. Sami ocenicie czy podejrzany jest winny czy niewinny! To będzie twardy orzech do zgryzienia!

Movie time

poznamy gatunki filmowe, opowiemy o słynnych filmach i kreskówkach. Będziemy opisywać ulubionych aktorów oraz postacie. Przygotujemy ranking filmowy oraz przyznamy wspólnie nagrody i wyróżnienia w wybranych przez siebie kategoriach. Jako aktorzy wcielimy się w krótkie role według przygotowanych wspólnie scenariuszy.

Comic Project

Kursanci stworzą gramatyczny komiks, w którym zaprezentują zasady gramatyczne, struktury, ciekawe powiedzonka, idiomy poznane podczas wszystkich dni obozu językowego. Bohaterami komiksu będą Uczestnicy i ich przygody. Przed przystąpieniem do projektu czeka Was ekscytująca powtórka zasad gramatycznych – przygotujcie się na mnóstwo gier i quizów okraszonych śmiechem i świetną zabawą. Będzie o co walczyć!

Animals around the world

Zapoznamy się z nazwami zwierząt, budową ich ciała, miejscem zamieszkania oraz rodzajami pożywienia. Będziemy rozwiązywać zagadki i quizy związane ze zwierzętami. Przygotujemy projekt opisujący wymyślone przez nas zwierzę – opiszemy jego wygląd oraz niezwykłe umiejętności, namalujemy plakat przedstawiający jego wizerunek.

Wycieczki po jeziorze kajakiem – Pod okiem instruktorów i ratowników WOPR Uczestnicy zwiedzać będą jezioro Wągiel. Wszystkie zajęcia na wodzie odbywają się w kamizelkach ratunkowych.

Paintball pneumatyczny – rozgrywka pomiędzy Uczestnikami. Podczas zajęć zapewniamy specjalne ubranie, maski ochronne, markery i kulki z farbą
(100 sztuk na Uczestnika).

Archery Tag – Zajęcia z nagrodami dla najlepszych łuczników. 

Orienteering i terenoznawstwo – Jak odnaleźć właściwą drogę w lesie? Nie zawsze jest to proste. A jednak! Wystarczy tylko posiąść umiejętność posługiwania się mapą i kompasem, nauczyć się znaków topograficznych, rysować mapy i oceniać odległości w terenie. Gdy Uczestnicy nabiorą wprawy czekać na nich będą dzienne i wieczorne zawody na orientację.

Elementy survivalu – Obozowicze poznają kilka podstawowych tajników przetrwania zarówno w teorii, jak i w praktyce.  Na specjalnych zajęciach postaramy się odpowiedzieć na pytania – jak poradzić sobie w trudnych warunkach. Jak rozpalić ognisko bez pomocy zapałek? Z czego zbudować  szałas i jak zabezpieczyć żywność przed zwierzętami?

Zawody sportowe – w zdrowym ciele – zdrowy duch! Będą konkurencje zespołowe i indywidualne, turniej siatkówki plażowej, konkursy i przeszkody do pokonania, a najlepsi zostaną nagrodzeni medalami.

Gry i zabawy terenowe – Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w grach i zabawach terenowych, wykorzystując umiejętności, których nauczą się w trakcie obozu. Za pomocą mapy i kompasu oraz specjalnych wskazówek postarają się odkryć to, co czeka za rogiem.

Zajęcia integracyjne – Specjalność działu team-building przenieśliśmy na obozy dla Dzieci i Młodzieży. Uczestnicy dzięki zabawom integrują się, poznają, zdobywają do siebie zaufanie. Umiejętnie przeprowadzone podczas obozu zajęcia pozwalają zaowocować przyjaźniom, które mają szansę przetrwać przez wiele lat.

Zajęcia z pierwszej pomocy – Uczestnicy naucza się jak postępować podczas wypadków i wzywać pomoc.

Plażowanie i kąpiele w jeziorze – Ośrodek posiada własną prywatną plażę. Zabawy w wodzie, piłka wodna i doskonalenie umiejętności pływania to tylko niektóre z propozycji. Kąpielisko jest strzeżone przez ratowników WOPR.

Ponadto w programie:

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Ogniska z pieczeniem kiełbasek i szantami;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Wieczorne kino letnie;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Imprezy taneczne;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Kultowe gry planszowe, karciane i towarzyskie;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Dyskoteka obozowa.

Na zakończenie obozu prowadzący wręczą Uczestnikom specjalne certyfikaty. Przekonacie się, że zabawa może rozwijać, język nie zna granic, a obóz językowy może być wspaniałą przygodą. 🙂

Cennik i terminy obozów:

09.07. - 20.07.2021

2999
  • Program językowy połączony z zajęciami żeglarskimi

21.07. - 01.08.2021

2999
  • Program językowy połączony z zajęciami żeglarskimi

02.08. - 13.08.2021

2999
  • Program językowy połączony ze sportami wodnymi

Wyżywienie

Cztery domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Wszystkie posiłki przygotowywane są w ośrodku. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów oraz ratownika WOPR, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

Cena nie zawiera

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dodatkowe atrakcje – za dopłatą:

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie - 70 zł.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

przygodowy pakiet obozowy – 100 zł.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

galeria najlepszych zdjęć z obozu – 29,90 zł.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

dodatkowe 100 kulek paintballowych – 30 zł. zł.

Co ze sobą zabrać na Kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży?

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę (sztormiak).

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Strój kąpielowy/kąpielówki, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę).

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, klapki, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Własny bidon na wodę.

Najczęściej zadawane pytania

Zapisz swoje dziecko na nasze Kolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży - nauka języka angielskiego w Wakacje 2022 już dziś!

office@cambridge.com.pl lub pod tel: 601 920 293.

Jeśli nie chcesz wysyłać swojego dziecka na wyjazd na nasze kolonie językowe dla dzieci i młodzieży, to posiadamy także inne możliwości zapewnienia mu atrakcji w trakcie wakacji. Zapraszamy na nasze półkolonie językowe, czyli znów – nauka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży!

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.