https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Nauka języka angielskiego online i innych języków obcych online (150+ języków) dla dzieci, dla młodzieży, dla dorosłych i firm dzięki aplikacji uTalk

Posiadamy nowy model subskrypcji! Wykup dostęp do naszej platformy raz i nieograniczenie korzystaj z nauki 150+ języków na czas nieokreślony

Szkoła języków obcych Cambridge School of English – kursy językowe i nauka języka angielskiego online dla dzieci, dla młodzieży, dla dorosłych i firm dzięki aplikacji do nauki języków obcych online – uTalk.

Aplikacja naszej szkoły umożliwia poznanie nowych języków od zera. Odnajdzie się w niej każda początkująca osoba, zaczynająca dopiero przygodę z nowym językiem, a także średniozaawansowana, która chce nabyć nową wiedzę lub utrwalić już posiadaną.

Ta aplikacja do nauki języków obcych online oferuje naukę 150+ języków obcych poprzez angażujące i profesjonalnie opracowane zadania.

Już teraz, skorzystaj z najnowszego modelu subskrypcji naszej platformy e-learningowej i ucz się 150+ języków obcych z nielimitowanym dostępem czasowym! Możesz uczyć się języka obcego teraz, za rok, a nawet za 10! Dowolnie zmieniaj języki, których chcesz się uczyć i poznawaj nawet najmniej popularne z nich razem z nami!

Co najważniejsze – aby korzystać i uczyć się poprzez uTalk nie musisz mówić w języku angielskim (czy innym języku obcym). Istnieje tutaj ponad 20 000 kombinacji językowych, dzięki czemu jest to tak świetne rozwiązanie dla pasjonatów języków obcych.

Dodatkowo posiadamy, od strony stowarzyszenia E=mc22 000 kuponów na 3-miesięczną, darmową naukę języka polskiego dla osób przybywających z Ukrainy. Szczególnie dla osób najbardziej potrzebujących. Więcej informacji znajdziesz poniżej w sekcji Pomoc dla Ukrainy.

Cambridge School of English podpowiada jak rozpocząć używanie aplikacji

Aby rozpocząć swoją naukę języka obcego online, wystarczy wybrać jedną z dostępnych u nas opcji: 

  • 1 język na 1 rok (nauka dowolnego języka obcego przez jeden rok – następnie istnieje możliwość wybrania innego języka)
  • 1 język na czas nieokreślony
  • POLSKI na 1 rok (Specjalna edycja dla osób z Ukrainy do nauki języka “POLSKIEGO”)
  • 150+ języków na czas nieokreślony

Na podany przez Ciebie adres e-mail przyznany zostanie wykupiony dostęp do aplikacji do nauki języków obcych online – uTalk. Jedyne, co dzieli Cię jeszcze od nauki to ściągnięcie aplikacji na dowolne urządzenie i gotowe! Możesz zacząć swoją przygodę z tą wyjątkową aplikacją do nauki języków obcych online. 

Narzędzie to jest dostosowane do każdego typu urządzenia, dlatego możesz pobrać je na telefon, tablet, laptop czy komputer. Wybór zależy od Twoich preferencji i wygody.

Aplikacja jest intuicyjna i estetyczna, więc każdy bez problemu się w niej odnajdzie.

Nauka języka angielskiego i innych języków obcych online - aplikacja do nauki języków w ofercie Cambridge School of English

Na platformie znajdziesz materiał na 180 godzin nauki na każdy miesiąc, 2500 przydatnych słów i zwrotów oraz ponad 60 tematów do każdego języka.
Wszystko zaprojektowane jest tak, aby ścieżka nauki była jak najbardziej efektywna. Poziom trudności zwiększa się z każdym kolejnym zadaniem. Dzięki temu jesteś w stanie monitorować swoje postępy i nie zostaniesz przytłoczony/a nadmiarem informacji na różnych etapach nauki.
Ta wyjątkowa aplikacja do nauki języków obcych online skupia się na aktywizacji różnych obszarów mózgu, poprzez oddziaływanie na różne zmysły. Wszystkie zadania posiadają zdjęcia odpowiadające nowemu słownictwu, pomagające skojarzyć obraz ze słowem. Dostępne zadania pozwalają rozwijać umiejętność słuchania, czytania, mówienia, a także pamięć – często wszystko na raz, w przyjemny i ciekawy sposób!

Jak wyglądają lekcje w tej wyjątkowej aplikacji do nauki języków obcych online?

Każdy temat zawiera jest przedstawiany w ciekawy i przystępny sposób. Lekcje zaczynają się od praktycznej części, a później aplikacja umożliwia wykonanie kolejnych zadań, które stopniowo stają się coraz trudniejsze.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Phrases Practice. Jest to rozgrzewka przed właściwą częścią nauki. To część, w której uczniowie mają szansę na przećwiczenie nowego słownictwa. Dzięki temu możesz sprawdzić, które słowa są dla Ciebie prostsze, a z którymi masz problem. Po kliknięciu na wybrane słowo czy frazę, usłyszysz głos native speakera, pojawiający się razem z tematycznym obrazkiem, ułatwiającym zapamiętanie. Transkrypcja w Twoim własnym języku pomoże Ci poznać znaczenie nowych słów.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Easy game. W tej części zostaną Ci przedstawione 4 zdjęcia, z których musisz wybrać jedno, odpowiadające temu, co mówi native speaker na słyszanym przez Ciebie nagraniu. W tej części najważniejsze jest uważne słuchanie, które doprowadzi Cię do zdobycia maksymalnej ilości punktów, bez których nie będziesz mógł pójść dalej.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Speaking game. Jest to etap, który polega na nagraniu własnego głosu. Nagrywasz swoje audio, wypowiadając do mikrofonu słowa pojawiające się na ekranie. Następnie pojawia się gra z wybieraniem zdjęć, taka sama jak wcześniej, lecz tym razem wybierasz obrazki na podstawie własnego głosu. Dzięki temu wymagane jest dokładne wsłuchanie się w wypowiedź. To ćwiczenie pomoże Ci także rozpoznać co w swojej wymowie możesz poprawić. Jednocześnie powoli burzysz swoją barierę językową i budujesz pewność siebie w mówieniu w obcym języku!

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Hard Game. W tej części znów musisz przyporządkować zdjęcia do słyszanych słów. W tej części (w przeciwieństwie do Easy Game) każda runda pokazywanych obrazków i audio jest coraz trudniejsza.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Memory Game. To najtrudniejsza aktywność w aplikacji uTalk. Musisz nie tylko wiedzieć, które ze zdjęć będzie pasowało w wypowiadanego słowa, ale także, gdzie znajduje się ono na ekranie, ponieważ będziesz widzieć je jedynie przez chwilę, zanim karta z nim się odwróci. Dopiero, gdy obrazki będą zasłonięte, usłyszysz głos native speakera, który należy dopasować. Zaczynasz od dwóch kart ze zdjęciami, a liczba ta stopniowo się powiększa. To ćwiczenie sprawdza, na ile dobrze poznałeś nowe słownictwo, ponieważ musisz naprawdę znać znaczenie słów, podczas gdy nie masz wiele czasu na ich tłumaczenie.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Recall Game. To część na powtórzenie wszystkiego, czego się nauczyłeś. Jednak, podczas gdy poprzednie gry polegały głównie na słuchaniu, ta skupia się na mówieniu, które aktywizuje inne części mózgu. Podane zostają słowa lub frazy, które następnie wypowiadasz do mikrofonu i porównujesz się do nagrania native speakera.

Niektóre tematy w aplikacji zostały przygotowane na podstawie filmów wideo. Będziesz widział na ekranie mówiących native speakerów, wypowiadających krótkie frazy i prowadzących dialogi. Następnie zagrasz w serię gier, które będą wymagać od Ciebie wypowiadania nowo poznanego słownictwa do mikrofonu.

Aplikacja do nauki języków obcych, a faktyczna nauka języka angielskiego i innych języków obcych online

Nasza szkoła języków obcych poprzez aplikację uTalk pozwala na naukę ponad 150 języków obcych online w Twoim własnym języku, dzięki 20 000+ kombinacjom językowym. Możesz uczyć się popularnych języków, takich jak niemiecki, francuski czy hiszpański, aż po mało znane języki, np. asamski, cziczewa, gudźaracki, a nawet starożytny grecki!

Aplikacja stworzona została przez naukowców, badaczy oraz lingwistów, a udział w jej tworzeniu wzięło ponad 1000 native speakerów. Wspierają ją także organizacje non-profit takie, jak Aajege, Culture Vannin czy Ladino 21. Dzięki temu wszystkiemu uTalk jest niezwykle kompleksową, merytoryczną i profesjonalną aplikacją edukacyjną do nauki języków obcych.

Jest to doskonały sposób nauki online w połączeniu z nauką z lektorem. Będzie to idealne uzupełnienie Twoich zajęć, a do tego będziesz mieć możliwość uzyskania pomocy lektora w zadaniach, które Ci nie idą. Dzięki metodzie blended-learning (nauczyciel + platforma e-learningowa) efektywność nauki znacznie wzrasta i przyśpiesza!

Zacznij przygodę ze swoim wymarzonym językiem obcym dzięki tej nowoczesnej aplikacji do nauki języków obcych online, którą oferujemy w naszej szkole językowej Cambridge School of English!

Z uTalk – do którego dostęp oferuje nasza szkoła językowa Cambridge School of English – nauka języka angielskiego i innych języków obcych, staje się przyjemną, ciekawą i rozwijającą podróżą.

Kliknij poniższy przycisk i rozpocznij poznawanie nowego języka obcego!

Pomoc dla Ukrainy - bezpłatna nauka języka polskiego online

Oferowane przez nas 2000 kuponów dostępu na 3-miesięczną darmową naukę języka polskiego w aplikacji uTalk ma być pomocą dla najbardziej potrzebujących osób, by ich obecność tutaj była mniej stresująca – dzięki mniejszym problemom komunikacyjnym. To ma pomóc w aklimatyzacji m.in. dzieci, które często są zmuszone iść do szkoły, gdzie nie znają języka polskiego.

Żeby uzyskać dostęp wystarczy napisać na nasz mail: ukraine@cambridge.pl. W mailu należy podać imię i nazwisko, wiek dziecka.

Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z takiej pomocy, możesz przekazać mu informację, razem z adresem e-mail.

 

Platformy e-learningowe uzupełniające naukę języka angielskiego

Platformy e-learningowe to coraz popularniejsze rozwiązanie nauki języków. Zapoznaj się z tymi, które mamy w ofercie i rozpocznij naukę już dziś:

SpeakingGo – to bardzo prosta w użyciu platforma, które pomoże Ci udoskonalić twoją angielską wymowę, ale też nauczy konkretnych zwrotów i wyrażeń, poprzez rozmowę z komputerem.

Cambridge AI Speech Tutor– nasze innowacyjne narzędzie, które pomoże zlokalizować ci konkretne dźwięki nad których wymową musisz popracować. Wpisujesz zdanie/słowo, którego wymowę chcesz wyćwiczyć i nagrywasz swoją wypowiedź, sztuczna inteligencja natychmiast przekierowuje cię do raportu w którym całe zdanie jest podzielone na konkretne fonemy z przydzielonymi im wynikami procentowymi, wskazującymi na jak dobrze został wypowiedziany dany dźwięk. Jeśli jesteś ciekaw_ jak działa program, bądź chcesz go wypróbować, możesz to zrobić za darmo przez jeden dzień! Skorzystaj ze specjalnego rabatu -100% na hasło: Cambridge-AI-100 i wypróbuj nasze nowe, innowacyjne narzędzie już dziś. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni wariant długości dostępów (1 day trial), dodasz do koszyka, a w nim, w odpowiednim okienku, wpiszesz wyżej podany kod.

Cambridge Exam– platforma, która przygotuje Cię do zdania wymarzonego certyfikatu językowego (nie tylko z angielskiego, ale również innych języków obcych), dzięki urozmaiconym ćwiczeniom, bazującym na prawdziwym egzaminie.

Jeśli chcesz potwierdzić poziom swojej znajomości angielskiego, zapoznaj się z naszym Certyfikatem językowym Cambridge School of English. Zaświadczy on o Twoim poziomie językowym i będzie świetnym atutem podczas szukania pracy i przy chęci dostania się na uczelnię polską!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

 

 

 

 

 

 

 

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.