Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu
BRIGHT English online

Cambridge School of English

Chcesz zdać test BRIGHT Englishaby rozpocząć studia lub objąć nowe stanowisko?

BRIGHT English to uznawany w wielu krajach na całym świecie egzamin, który sprawdza poziom znajomości języka angielskiego. Uzyskany certyfikat jest niezwykle przydatny dla osób chcących objąć wyższe stanowisko lub starających się o pracę za granicą. Wykorzystywany jest również przez uczelnie wyższe do oceny kompetencji językowych.

Możemy sprawić, że Twoje szkolenie będzie łatwiejsze i skuteczniejsze, bez względu na to, jak trudny cel sobie wyznaczyłeś. Dzięki różnorodnym trybom treningowym doświadczysz rzeczywistych warunków egzaminacyjnych i odpowiednio przygotujesz się na ten wielki dzień.

Osiągnij swój wymarzony wynik BRIGHT English!

Zdaj test BRIGHT English wykorzystując

Crown

Przykładowe ćwiczenia – uzyskaj dostęp do 15 godzin szkoleniowych i 1800 pytań egzaminacyjnych;

Crown

Testy BRIGHT English Practice – trenuj w rzeczywistych warunkach testowych, wykonując 3 próbne ćwiczenia, po 1 godzinie;

Crown

Arkusze dotyczące gramatyki i słownictwa – przejrzyj główne tematy egzaminów, korzystając z naszych przydatnych arkuszy;

Crown

Spersonalizowane śledzenie – obserwuj swoje postępy dzięki statystykom;

Crown

Rozwiązanie z wieloma urządzeniami – ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu.

3 miesiące pełnego dostępu i login do naszej międzynarodowej platformy edukacyjnej, aby przygotować się do egzaminu online:

Crown

karty do nauki słownictwa i gramatyki,

Crown

śledzenie postępu,

Crown

48 przykładowych ćwiczeń,

Crown

15 godzin szkoleniowych,

Crown

3 testów praktycznych,

Crown

plan nauki, uwzględniający datę egzaminu.

Ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu.

Darmowy login próbny, aby przetestować kursy - Free Trial version

Pragniemy poinformować Państwa, że przed zakupem kursu mają Państwo możliwość przetestowania kilku naszych wybranych kursów językowych przez Internet w wersji próbnej (IELTS, FCE lub BRIGHT English). Pozwoli to Państwu na zapoznanie się z konstrukcją oraz zawartością takiego kursu.

To rozwiązanie z pewnością umożliwi wybór optymalnego kursu.

Wystarczy, że zalogują się państwo do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:

https://auth.cambridge-exam.courses/login

Username : demo@cambridge-exam.courses

Password : global1

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego (office@cambridge.com.pl) z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

Cambridge School of English to szkoła językowa z niemal 30-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.

Zapraszamy serdecznie do Naszego Sklepu Online!

Kurs BRIGHT English online to jeden z wielu testów dostępnych na internetowej platformie www.brightlanguage.com. BRIGHT Language od ponad 20 lat pomaga firmom w ocenie umiejętności językowych pracowników. Test BRIGHT jest jednym z licznych standardowych narzędzi stosowanych do oceny znajomości języka w firmach międzynarodowych. Wiele z nich wykorzystuje tego rodzaju testy w celach rekrutacyjnych, a także do organizacji i budżetowania kursów językowych. Testy językowe BRIGHT przeprowadzane online są przydatne dla szkół wyższych podczas współpracy edukacyjnej oraz współpracy z lokalnymi pracownikami. Testy BRIGHT są stosowane do oceny znajomości 11 różnych języków i wykorzystywane przez firmy oraz uczelnie w ponad 80 krajach. My skupiamy się jednak na teście z języka angielskiego, czyli BRIGHT English.

Testy BRIGHT są wykorzystywane:

Crown

w procesach rekrutacyjnych/do realizacji usług rekrutacyjnych dla kadry kierowniczej,

Crown

do realizacji usług w zakresie zasobów ludzkich w dziedzinie edukacji,

Crown

podczas rekrutacji i przydzielania nauczycieli do szkół międzynarodowych,

Crown

w celu rekrutacji personelu przez agencje zatrudnienia,

Crown

do realizacji profesjonalnych usług kadrowych i rekrutacyjnych.

BRIGHT Language współpracuje z wieloma instytucjami, szkołami biznesowymi oraz firmami językowymi na całym świecie.

Testy BRIGHT zostały przygotowane w celu sprawdzenia poziomu znajomości danego języka u osób, dla których język ten nie jest językiem rodzimym.

W Stanach Zjednoczonych BRIGHT Language współpracuje z uczelniami wyższymi i biurami rozwoju pracowników, aby wspomagać English for Speakers of Other Languages (ESOL), czyli kursy dla osób, dla których angielski nie jest językiem ojczystym.

Wiele uczelni wyższych wykorzystuje testy BRIGHT nie tylko do oceniania zdolności językowych, ale także do zwiększania umiejętności komunikacyjnych w miejscu pracy. Są one przeprowadzane wśród kandydatów ubiegających się o pracę w fabrykach, magazynach, biurach, urzędach, służbie zdrowia hotelarstwie i wielu innych branżach.

BRIGHT Language oferuje narzędzie do zarządzania zasobami ludzkimi, które jest proste i niezawodne w szybkiej i skutecznej ocenie poziomu językowego pracowników. To pozwala na:

Crown

tworzenie i personalizacje platform internetowych odpowiednich dla danej organizacji,

Crown

przypisywanie testów z ich kodami dostępu przez administratorów, w dowolnym momencie,

Crown

uzyskanie natychmiastowych wyników,

Crown

dostęp do ogólnych statystyk firmy.

Interfejs został przetłumaczony na 14 różnych języków, co umożliwia dostęp do wyników i testu w rodzimym języku zdającego.

Test trwa od 45 do 60 minut i składa się z 2 części:

Crown

gramatyka i struktury,

Crown

mówienie.

Każda z nich zawiera 60 pytań. Po ukończeniu testu kandydat otrzymuje natychmiastowy dostęp do wyników, w skali od 0 (całkowicie początkujący) do 5 (dwujęzyczny).

Warto też wspomnieć, że istnieje test BRIGHT Level A, który jest dostosowany do sprawdzenia i precyzyjnego określenia niższych poziomów zaawansowania języka angielskiego, od A1 do A2+.

Wiele międzynarodowych korporacji, takich jak Total, BNP Paribas, The Safran Group, Manpower, PricewaterhouseCoopers i NATO wybrało już BRIGHT Language jako narzędzie referencyjne, zarówno w procesie rekrutacji, jak i podczas szkoleń. Ich liczba stale wzrasta. Poszerza się również oferta narzędzi referencyjnych i sprawdzających.

Osiągnij swój wymarzony wynik BRIGHT English!