https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Egzamin i certyfikat z języka angielskiego Cambridge A2 Key Beginner (KET) jest testem sprawdzającym Twoje umiejętności na poziomie podstawowym. Nasza szkoła językowa daje Ci możliwość zdobycia certyfikatu, który będzie kolejnym krokiem w kierunku Twojego rozwoju!
Czym jest certyfikat z języka angielskiego Cambridge English A2 Key Beginner (KET) dla osób na podstawowym poziomie?

KET to pierwszy z serii egzaminów Cambridge English Qualifications, które są przeznaczone dla osób na podstawowym poziomie znajomości języka. Poziom egzaminu to A2 w skali CEFR, a sprawdza on, czy potrafisz posługiwać się językiem angielskim tak, by  przekazywane informacje były zrozumiałe i przyniosły oczekiwany skutek. 

Certyfikat KET sprawdza umiejętności z zakresu:

 • zadawania i odpowiadania na prostsze pytania, 
 • rozumienia ogłoszeń i instrukcji 
 • streszczenia poznanego przekazu

 

Korzyści jakie da Ci kurs przygotowanie, egzamin i certyfikat z języka angielskiego Cambridge English A2 Key Beginner (KET) dla osób na podstawowym poziomie

 • Rozwiniesz swoje umiejętności językowe i zaczniesz się posługiwać językiem na co dzień
 • Jest to dobry początek na ścieżce rozwoju w szkolnictwie czy w pracy
 • Poznasz podstawowe sformułowania potrzebne do komunikacji 
 • Zrobisz kolejny krok w stronę Twojego rozwoju

Jak wygląda przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online KET w naszej szkole językowej?

Nasza szkoła językowa poprowadzi Cię na drodze do otrzymania certyfikatu KET. Samodzielne przygotowanie jest trudne, ponieważ nie zawsze znasz odpowiedź na każde pytanie. Oddaj się w ręce specjalistów! Nasi lektorzy znają konstrukcję egzaminu KET. Pomogą Ci w zadaniach skonstruowanych pod ten egzamin. Część ustna odgrywa kluczową rolę. Jak najlepiej ćwiczyć do egzaminu ustnego? Odpowiedź jest prosta – z lektorem.

Zapisz się na kurs przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online - certyfikat z języka angielskiego Cambridge English A2 Key Beginner (KET) dla osób na podstawowym poziomie już dziś:

office@cambridge.com.pl lub pod numerem telefonu 22 6223019.

Przygotuj się do egzaminu z języka angielskiego -
z Cambridge Online Tutor!

Jeżeli chcesz samodzielnie, skutecznie i efektywnie przygotować się do dowolnego egzaminu certyfikacyjnego z języka angielskiego, poznaj naszą platformę e-learningową – Cambridge Online Tutor!

Dzięki naszej platformie przygotujesz się do następujących egzaminów językowych: KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, TOEIC, LanguageCert, YLE – STARTERS, YLE – MOVERS oraz YLE – FLYERS!

Zrobisz to z pomocą zróżnicowanych, ciekawych i stymulujących ćwiczeń stworzonych przez praktykujących nauczycieli z dyplomami DELTA! Uzyskasz dostęp do arkuszy dotyczących słownictwa i gramatyki, funkcji śledzenia swoich własnych postępów oraz stworzonych przez egzaminatorów Cambridge ESOL materiałów egzaminacyjnych – testów próbnych “mock exams”, dzięki którym zapoznasz się z formułą egzaminu, typami zadań oraz nauczysz się zarządzać czasem w jego trakcie.

Na platformie dostępna jest jej wersja przeznaczona specjalnie dla najmłodszych użytkowników w przypadku kursów przeznaczonych dla nich, np. kursów z serii YLE. Zawiera ona bogaty zestaw zabawnych i edukacyjnych gier, które nie tylko angażują dzieci, lecz także przekształcają naukę języka angielskiego online w niezwykle przyjemną zabawę – tworząc kursy w formie EDUTAINMENT!

Nauka bez ograniczeń dzięki naszej ofercie Premium “VALUE”!

Cambridge Online Tutor to nie tylko przygotowanie do egzaminów, ale wiele więcej!

Dzięki naszej platformie e-learningowej opanujesz każdy poziom językowy – od początkującego poziomu A1 do najwyższego zaawansowania językowego – C2. Będziesz miał okazję zapoznać się nie tylko z językiem ogólnym, ale także z innymi odmianami – z językiem biznesowym oraz specjalistycznym dla konkretnych branż!

Wraz z naszą platformą do nauki online zyskasz możliwość poznania ponad 6000 działów językowych!

W ich kontekście, za pomocą różnorodnych, angażujących i ciekawych ćwiczeń stworzonych przez certyfikowanych nauczycieli i egzaminatorów rozwiniesz wszystkie obszary umiejętności językowych!

Wraz z zakupem dostępu uzyskujesz dostęp do całej platformy, do wszystkich kursów na niej obecnych – niech Twoja nauka nie ma limitu!

Połącz naukę z Cambridge Online Tutor z kursem tradycyjnym - i rozpocznij naukę w formule blended-learning!

Połącz samodzielną naukę i utrwalanie wiadomości we własnym tempie z pomocą platformy e-learningowej z zajęciami z pomocą lektora  – i zacznij uczyć się w najbardziej efektywny, szybki i skuteczny sposób! 

Już teraz wypróbuj Cambridge Online Tutor za darmo!

Zarejestruj się na https://tutor.cambridgeschool.online/ i wykonaj bezpłatny test poziomujący.

Po tym zostanie aktywowany dla Ciebie 3-dniowy, bezpłatny okres próbny!

Szkoła języków obcych Cambridge School of English Warszawa: indywidualne lekcje i kursy językowe, korepetycje, lekcje indywidualne i nauka języka angielskiego dla seniorów – angielski z dojazdem, kursy dla egzamin gimnazjalne z angielskiego dla młodzieży lub kursy maturalne (Warszawa)

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.