https://cambridge.pl
Skocz do treści
Polski
Angielski

Egzamin i certyfikat z języka angielskiego Cambridge A2 Key Beginner (KET) jest testem sprawdzającym Twoje umiejętności na poziomie podstawowym. Nasza szkoła językowa daje Ci możliwość zdobycia certyfikatu, który będzie kolejnym krokiem w kierunku Twojego rozwoju!
Czym jestcertyfikat z języka angielskiego Cambridge English A2 Key Beginner (KET) dla osób na podstawowym poziomie?

KET to pierwszy z serii egzaminów Cambridge English Qualifications, które są przeznaczone dla osób na podstawowym poziomie znajomości języka. Poziom egzaminu to A2 w skali CEFR, a sprawdza on, czy potrafisz posługiwać się językiem angielskim tak, by  przekazywane informacje były zrozumiałe i przyniosły oczekiwany skutek. 

Certyfikat KET sprawdza umiejętności z zakresu:

 • zadawania i odpowiadania na prostsze pytania, 
 • rozumienia ogłoszeń i instrukcji 
 • streszczenia poznanego przekazu

 

Korzyści jakie da Ci kurs przygotowanie, egzamin i certyfikat z języka angielskiegoCambridge English A2 Key Beginner (KET) dla osób na podstawowym poziomie

 • Rozwiniesz swoje umiejętności językowe i zaczniesz się posługiwać językiem na co dzień
 • Jest to dobry początek na ścieżce rozwoju w szkolnictwie czy w pracy
 • Poznasz podstawowe sformułowania potrzebne do komunikacji 
 • Zrobisz kolejny krok w stronę Twojego rozwoju

Jak wygląda przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online KET w naszej szkole językowej?

Nasza szkoła językowa poprowadzi Cię na drodze do otrzymania certyfikatu KET. Samodzielne przygotowanie jest trudne, ponieważ nie zawsze znasz odpowiedź na każde pytanie. Oddaj się w ręce specjalistów! Nasi lektorzy znają konstrukcję egzaminu KET. Pomogą Ci w zadaniach skonstruowanych pod ten egzamin. Część ustna odgrywa kluczową rolę. Jak najlepiej ćwiczyć do egzaminu ustnego? Odpowiedź jest prosta – z lektorem.

Zapisz się na kurs przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online - certyfikat z języka angielskiego Cambridge English A2 Key Beginner (KET) dla osób na podstawowym poziomie już dziś:

office@cambridge.com.pl lub pod numerem telefonu 22 6223019.

Szkoła języków obcych Cambridge School of English Warszawa: indywidualne lekcje i kursy językowe, korepetycje, lekcje indywidualne i nauka języka angielskiego dla seniorów – angielski z dojazdem, kursy dla egzamin gimnazjalne z angielskiego dla młodzieży lub kursy maturalne (Warszawa)

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.