https://cambridge.pl
Przejdź do treści
baner przygotowanie online do egzaminów certyfikowanych / kurs maturalny

Kursy przygotowujące do egzaminów online - Kursy maturalne w Warszawie online i z dojazdem, matura z języka angielskiego, egzamin ósmoklasisty, kursy FCE, CAE, CPE, BEC, LCCI, IELTS, TOEFL, egzaminy Cambridge i korepetycje oraz inne przedmioty szkolne

Egzaminy do których przygotowujemy w Cambridge - FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, BEC i inne.

Programy kursów, których celem jest przygotowanie do egzaminów językowych, przygotowane i realizowane są przez naszych najlepszych nauczycieli oraz metodyków (w tym wykwalifikowanych native speakers i lektorów polskich, wśród których są egzaminatorzy profesjonalnych instytucji egzaminacyjnych).

Kursy przygotowujące do egzaminów językowych cieszą się dużym zainteresowaniem. Nasze grupy szkoleniowe są niewielkie, co umożliwia poświęcenie czasu każdemu uczestnikowi kursu (maksymalnie 8 osób na grupę).

Podczas zajęć korzystamy z licznych materiałów szkoleniowych i arkuszy egzaminacyjnych. Umożliwia to poznanie budowy egzaminu oraz przydatnych do jego wypełnienia strategii. W trakcie kursu przeprowadzamy również próbne egzaminy, po to, aby odwzorować sytuacje egzaminacyjne. Kursy przygotowujące do FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, BEC są zawsze ukierunkowane na rozwój kompetencji, sprawdzanych podczas konkretnego egzaminu.

Kurs egzaminacyjny ma na celu:

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Utrwalenie wiedzy z zakresu gramatyki na adekwatnym poziomie (w zależności od wybranego egzaminu);

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Rozszerzenie i utrwalenie słownictwa;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zapoznanie ze strukturą danego egzaminu, wymogami formalnymi, rodzajami zadań oraz technikami egzaminacyjnymi;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Doskonalenie zdolności komunikacji w różnorodnych sytuacjach egzaminacyjnych oraz w życiu codziennym;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Rozwój najbardziej istotnych umiejętności z zakresu wypowiedzi ustnych i pisemnych;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Doskonalenie pisania różnych typów tekstów o charakterze formalnym i nieformalnym.

Dla naszych Słuchaczy zdających maturę z języka angielskiego przygotowaliśmy specjalne kursy maturalne w Warszawie i online (matura podstawowa oraz rozszerzona z angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego, rosyjskiego).

Nasze kursy mają starannie opracowany program nauczania, zgodny z oficjalnymi wymogami formalnymi na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. W ofercie naszej szkoły znajdują się również kursy przygotowujące do egzaminów z innych przedmiotów (matematyka, historia, geografia, WOS, biologia).

Kurs maturalny kładzie nacisk na przygotowanie merytoryczne oraz naukę technik zdawania egzaminu. Zapewniamy przygotowanie pod okiem wykwalifikowanej kadry, monitorowanie postępów w nauce, a także informację zwrotną (feedback) oraz próbne testy maturalne.

W okresie wakacyjnym oferujemy intensywne kursy językowe, przygotowujące do egzaminów maturalnych (kursy maturalne dla osób które przygotowują się do egzaminu w sierpniu).

Cambridge School of English od wielu lat przeprowadzają kursy przygotowujące do egzaminów  specjalistycznych takich jak: LCCITOEFL, SEFIC, BEC, ILEC, ICFE i wielu innych!

Szkoła języków obcych Cambridge School of English Warszawa: indywidualne lekcje i kursy językowe, korepetycje, lekcje indywidualne i nauka języka angielskiego dla seniorów – angielski z dojazdem, kursy dla egzamin gimnazjalne z angielskiego dla młodzieży lub kursy maturalne (Warszawa)

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.