Kursy przygotowujące do egzaminów online - Kursy maturalne w Warszawie i online, Matura z angielskiego, kursy FCE, CAE, CPE, BEC, LCCI, IELTS, TOEFL, Egzaminy Cambridge i inne przedmioty)

Egzaminy Cambridge - FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, BEC i inne

Programy kursów, których celem jest przygotowanie do egzaminów językowych przygotowane i realizowane są przez naszych najlepszych nauczycieli oraz metodyków, w tym wykwalifikowanych native speakers i lektorów polskich wśród których są egzaminatorzy profesjonalnych instytucji egzaminacyjnych.

Kursy przygotowujące do egzaminów językowych cieszą się dużym zainteresowaniem uczestników. Grupy szkoleniowe są niewielkie, co umożliwia poświęcenie czasu każdemu uczestnikowi kursu.

Podczas zajęć korzystamy z licznych materiałów szkoleniowych i arkuszy egzaminacyjnych, umożliwia to poznanie budowy egzaminu oraz przydatnych strategii. W trakcie kursu przeprowadzamy również próbne egzaminy, tak aby odwzorować sytuacje egzaminacyjne. Kursy przygotowujące do FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, BEC są zawsze ukierunkowane na rozwój kompetencji sprawdzanych podczas konkretnego egzaminu.

Celem kursów egzaminacyjnych jest

utrwalenie wiedzy z zakresu gramatyki na adekwatnym poziomie (w zależności od wybranego egzaminu);

rozszerzenie i utrwalenie zakresu słownictwa;

zapoznanie ze strukturą danego egzaminu, wymogami formalnymi, rodzajami zadań oraz technikami egzaminacyjnymi;

doskonalenie umiejętności sprawnego komunikowania się w różnorodnych sytuacjach egzaminacyjnych oraz z życia codziennego;

rozwój umiejętności wyboru najbardziej istotnych aspektów wypowiedzi ustnych i pisemnych;

doskonalenie umiejętności pisania różnych typów tekstów o charakterze formalnym i nieformalnym.

Dla słuchaczy zdających maturę z języka angielskiego przygotowaliśmy specjalne kursy maturalne w Warszawie i online (matura z angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego, rosyjskiego).

Nasze kursy mają starannie opracowany program nauczania zgodny z oficjalnymi wymogami formalnymi na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. W ofercie naszej szkoły znajdują się również kursy przygotowujące do egzaminów z innych przedmiotów (matematyka, historia, geografia, WOS, biologia).

Kurs maturalny kładzie nacisk na przygotowanie merytoryczne oraz naukę technik zdawania egzaminu. Zapewniamy przygotowanie pod okiem wykwalifikowanej kadry, monitoring postępów w nauce oraz próbne testy maturalne.

W okresie wakacyjnym oferujemy intensywne kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych (kursy maturalne dla osób które przygotowują się do egzaminu w sierpniu).

Cambridge School of English i Akademia Cambridge od wielu lat  przeprowadza  kursy przygotowujące do egzaminów  specjalistycznych takich jak: LCCI, TOEFL, SEFIC, BEC, ILEC, ICFE i wiele innych.

Cennik

Szkoła języków obcych Cambridge School of English Warszawa: indywidualne lekcje i kursy językowe, korepetycje, lekcje indywidualne i nauka języka angielskiego dla seniorów – angielski z dojazdem, kursy dla egzamin gimnazjalne z angielskiego dla młodzieży lub kursy maturalne (Warszawa)