https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Efektywna i atrakcyjna nauka języka angielskiego oraz innych języków obcych w Cambridge School of English

Efektywna i atrakcyjna nauka języka angielskiego oraz innych języków obcych

Nasza szkoła – Cambridge School of English – jest profesjonalną placówką językową o ugruntowanej pozycji na rynku.

Działamy od 1991 roku, a nasza oferta skupia się wokół najwyższej jakości świadczonych usług.

Oferujemy kursy językowe, zarówno języka angielskiego, jak i innych języków obcych oraz różnorodne szkolenia zarówno online jaki i stacjonarnie.

Efektywna i atrakcyjna nauka - edutainment

W naszej szkole stawiamy na naukę języka metodą edutainment, czyli uczenie się poprzez rozrywkę, zabawę i przyjemne doświadczenia. Wierzymy, że procesowi poznawania i utrwalania języka powinny towarzyszyć pozytywne emocje i zaangażowanie w omawiany temat. Dlatego staramy się, by nasi słuchacze mogli rozwinąć swoje umiejętności językowe poprzez kreatywną pracę, przyjemne przeżycia z nami i ciekawe oraz angażujące zajęcia. Nasza, pełna pomysłów i doświadczenia, kadra stara się się zarażać wszystkich swoją ogromną pasją do języków obcych.

Ogromny wybór kursów języka angielskiego oraz innych języków obcych

Z nami możesz wybrać odpowiedni dla siebie kurs, wybierając z szerokiego wachlarza wariantów. Możesz uczyć się online, z lektorem (native speakerem lub nie), samodzielnie, stacjonarnie, indywidualnie, grupowo… Mamy naprawdę wiele rozwiązań! Nieważne w jakim jesteś wieku, uczymy wszystkie grupy wiekowe! Nie musisz też brać udziału w zajęciach sam_ – możesz skorzystać z lekcji dla duetów czy dla rodziny.
Masz możliwość wybrania kursu z zakresu, który Cię interesuje – mamy m.in. zajęcia języka ogólnego, biznesowego, specjalistycznego, czy tematyczne lekcje i kursy egzaminacyjne.

Dowolna formuła zajęć, w której czujesz się najlepiej

Możemy Ci zaproponować uczenie się bezpośrednio z naszymi wysokiej klasy lektorami, którzy posiadają międzynarodowe certyfikaty uprawniające do nauki języków obcych, lata praktyki oraz głowy pełne pomysłów!, lata praktyki oraz głowy pełne pomysłów! Masz szansę uczyć się z native speakerem, albo z lektorem polskim  – a nawet naprzemiennie z jednym i drugim…

Zajęcia mogą być prowadzone stacjonarnie (z dojazdem do klienta bądź w jednej z naszych szkół) lub zdalnie – poprzez platformy typu Wirtualna Klasa, Zoom, Skype.

Jeżeli wolisz samodzielną naukę online, jesteśmy w stanie zaproponować Ci szereg naszych platform edukacyjnych, które doskonale przygotują Cię do osiągnięcia swoich celów językowych. Obecnie w ofercie posiadamy aż 5 różnych platform e-learningowych.

Nie musisz też wcale decydować się na jedną z tych opcji, ponieważ możemy je połączyć. W takim wypadku korzystasz z metody blended-learning, czyli nauki hybrydowej, łączącej samodzielną naukę poprzez narzędzia online z zajęciami bezpośrednio z lektorem.

 

Efektywna i atrakcyjna nauka języka angielskiego oraz innych języków obcych dla każdej grupy wiekowej

W Cambridge School of English jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi edukacyjne dla każdej grupy wiekowej. Uczymy zarówno dzieci (już od wieku 2-3 lat), młodzież, studentów, dorosłych, a także seniorów. Dla nas nigdy nie jest za późno ani za wcześnie na naukę języka!

 

Nasze kursy i szkolenia językowe przygotowują do różnych celów

Posiadamy kursy z języka ogólnego (General English), który przygotowuje do używania języka angielskiego w różnych sytuacjach komunikacyjnych. Jednak w naszej ofercie znajdują się też takie szkolenia z zakresu języka Business English, który używany jest w świecie biznesowym, a także zajęcia z angielskiego specjalistycznego (m.in. dla lekarzy, nauczycieli, marketerów). Mamy również ogromny wybór zajęć, które przygotują Cię do zdania międzynarodowych certyfikatów językowych, w tym m.in. IELTS, CAE, TOEFL, TEFL, CPE, BEC, BULATS i wiele innych, a to jedynie angielski! Tak, ponieważ masz także szansę przygotować się z nami do egzaminów z innych języków. Przygotowujemy do egzaminów HSK, TCF, DELF, DELE czy WiDaF.

 

Efektywna i atrakcyjna nauka języka angielskiego i innych języków obcych

W naszej szkole nie uczymy jedynie angielskiego, uczymy także innych języków.

Poza angielskim posiadamy w swojej ofercie także kursy z języka: niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, chińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.

To jednak nie wszystko. Wymienionych języków można uczyć się albo z lektorami albo poprzez platformę. Za pomocą e-learningu jednak można się u nas uczyć też arabskiego, japońskiego, norweskiego czy niderlandzkiego!

 

Indywidualna lub grupowa nauka - stacjonarnie lub online

W Cambridge School of English możesz uczyć się indywidualnie, metodą 1:1 z lektorem albo poprzez zajęcia grupowe. Posiadamy także możliwość nauki w duetach oraz rodzinnie.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

Nasi nauczyciele są absolwentami renomowanych uczelni, a wielu z nich, dzięki dodatkowym studiom, ma specjalizacje z innych dziedzin np.: nauczanie początkowe, pedagogika, translatoryka, bankowość, finanse, handel, medycyna, inżynieria, prawo, informatyka i wiele innych. Pozwala to na połączenie wiedzy językowej i merytorycznej oraz na prowadzenie zaawansowanych szkoleń językowych, z zakresu języka specjalistycznego. Nasi nauczyciele we współpracy ze szkołą dbają o ciągły rozwój, a kwalifikacje naszych lektorów podnoszone są w ramach regularnie odbywających się warsztatów, szkoleń i seminariów. Nasza szkoła widzi potrzebę ciągłej aktualizacji kompetencji zawodowych, związanej m.in. z rozwojem technologicznym, technikami nauczania, nowymi materiałami i pomocami dydaktycznymi.

Wraz z zapisaniem się na jeden z naszych kursów otrzymujesz dostęp do naszej biblioteki cyfrowej, a także wiele materiałów wspomagających Twoją edukację językową.

Nasz własny certyfikat językowy Cambridge School of English

Certyfikat Cambridge School of English jest dokumentem potwierdzającym znajomość języka, który przydać Ci się może zarówno w pracy czy na studiach. Jest pod tym względem mocno uniwersalny i odpowiedni do zdawania w każdym wieku. Rozpoznawany przez wiele szkół i firm w Warszawie i w całej Polsce. Możesz go uzyskać z jednego z wybranych języków, na dowolnym poziomie. W ofercie znajdziesz języki: angielski, francuski, włoski, chiński, hiszpański i niemiecki. Certyfikat Cambridge School of English wydawany jest na podstawie wyników audytu językowego i rozmowy poziomującej z naszym metodykiem. Testy pisemne i ustne i kompleksowo sprawdzają najważniejsze kompetencje językowe.


Przedmiotem oceny audytu są następujące kompetencje:

● sprawność mówienia i rozumienia ze słuchu;

● znajomość struktur leksykalnych;

● umiejętności komunikacyjne;

● poprawność gramatyczna.


Organizujemy audyty językowe dla firm jak i osób prywatnych. Aby zdać egzamin, należy wypełnić test online, a później odbyć rozmowę z naszym metodykiem, który ostatecznie podejmuje decyzję czy egzamin jest zdany i jaki jest wynik końcowy oraz poda uzasadnienie oceny Twoich umiejętności.

Jesteśmy doceniani na rynku nauczania języków obcych

Zostaliśmy laureatami wielu konkursów i plebiscytów m.in. Jakość Roku 2008, Lider Przedsiębiorczości 2017 czy Orły Edukacji 2012, 2020 i 2021.

Najwyższy poziom naszych usług edukacyjnych został potwierdzony przyznaniem placówce  akredytacji Mazowieckiego Kuratora Oświaty na szkolenia z języka angielskiego. Tym samym nasza  szkoła dołączyła do elitarnego grona organizacji, dla których satysfakcja klientów jest priorytetem.

Wśród tych, którzy nam zaufali znajdują się m.in.: Polska Agencja Prasowa, Narodowy Fundusz Zdrowia, Sąd Rejonowy dla Warszawy Wola, Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o. czy Narodowy Bank Polski.

Jeśli myślisz o rozpoczęciu satysfakcjonującej i angażującej przygody językowej – jesteśmy dla Ciebie! Zapisz się na jeden z naszych kursów już dziś!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.