DON QUIJOTE - szkoła języka hiszpańskiego z tradycjami

Przewodnimi wartościami szkoły są: jakość, innowacyjność i partnerstwo. Placówka oferuje ponad 30-letnie doświadczenie w nauczaniu hiszpańskiego połączone z nowoczesnymi metodami edukacyjnymi. Istotna jest także szeroko zakrojona współpraca z innymi instytucjami. Uczniowie mogą wybierać spośród szeregu destynacji w Hiszpanii (Alicante, Barcelona, Granada, Madryt, Malaga, Marbella, Salamanca, Sewilla, Teneryfa, Walencja), jak i w Ameryce Łacińskiej (ArgentynaBoliwiaChileDominikanaEkwadorKolumbiaKostarykaKubaMeksykPeru). Każde z tych miejsc posiada niepowtarzalną atmosferę, zaś w każdym dostępnym kraju język hiszpański brzmi nieco inaczej. Odkryj jego różnorodność z nami!

Warunki nauki i zamieszkania

Szkoła języka hiszpańskiego zapewnia bardzo dobre warunki do zdobywania wiedzy. Grupy zajęciowe są małe, średnio 4-osobowe (max 8 osób). Uczniowie pochodzą z 80 krajów świata, a zatem z pewnością poznacie nowych przyjaciół z różnych krańców globu.

Możliwe jest stworzenie w pełni spersonalizowanego programu – wybranie kilku miast, uczestnictwo w ciekawych zajęciach dodatkowych, prywatne lekcje i najdogodniejsza forma zakwaterowania nieopodal szkoły. Do wyboru mamy:

Crown

Rodzinę goszczącą – doskonała opcja dla tych, którzy pragną używać hiszpańskiego także w domu. Mieszkając u rodziny najłatwiej poznać codzienne życie w obcym kraju i odkrywać jego bogata kulturę;

Crown

Akademik – pobyt w akademiku ułatwi nawiązanie nowych znajomości z uczniami szkoły, którzy również podzielają pasję do hiszpańskiego;

Crown

Apartament studencki – da większą niezależność i pozwoli szybko stać się częścią lokalnej społeczności;

Crown

Hotel – szkoła pomaga w wyborze i dokonaniu rezerwacji dla kursantów, którzy preferują prywatne kwatery.

Wszystkie miejsca zamieszkania są położone w pobliżu szkoły i dobrze skomunikowane z centrum miast, co sprzyja poznawaniu kultury i najważniejszych zabytków.

 

Akredytacje i jakość usług

Don Quijote nawiązał współpracę ze 120 organizacjami, by zapewnić kursantom naukę na najwyższym poziomie. Do instytucji, które udzieliły szkole akredytacji należą najważniejsze podmioty w Hiszpanii i na świecie.

Crown

Instytut Cervantesa to jedna z najbardziej rozpoznawanych podmiotów, nadających międzynarodowe certyfikacje. Wyróżnione placówki cechować się muszą wysoką jakością nauczania, dążeniem do ciągłego samodoskonalenia, posiadaniem wykwalifikowanej kadry, jak i gwarantowaniem uczniom szeregu udogodnień. Akredytacją taką pochwalić się mogą placówki w Barcelonie, Madrycie, Salamance, Walencji, na Teneryfie i w Santo Domingo de Heredia (Kostaryka), Playa del Carmen (Meksyk), Quito (Ekwador).

Crown

FEDELE (Federación Española de Asociaciones de Escuelas de Español para Extranjeros) zrzesza hiszpańskie placówki zasłużone dla nauki hiszpańskiego jako języka obcego. Do organizacji należą szkoły w Barcelonie, Madrycie, Walencji i na Teneryfie.

Crown

Madrycka Izba Handlowa to prestiżowa instytucja, która gwarantuje wysoką jakość prowadzonych przez szkołę kursów przygotowujących do egzaminu z hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym. Chodzi tu zarówno o świetnie przygotowaną kadrę, jak i korzystanie z wciąż aktualizowanych, atrakcyjnych pomocy dydaktycznych.

Na przestrzeni lat, we współpracy z uczelniami z Ameryki i Europy, szkoła Don Quijote stworzyła kursy idealnie dopasowane do międzynarodowych standardów. Zatem odbywając zajęcia u naszego partnera możliwe jest jednoczesne uzyskanie zaliczenia z uczelni.

Opinie studentów o kursach angielskiego

Tradycyjna szkoła języka hiszpańskiego Don Quijote wieloletnim partnerem Cambridge School of English

Oferujemy szeroki wachlarz kursów języka hiszpańskiego:

  • intensywne (do wyboru 15, 20, 25 lub 30 godzin zajęć/tydzień);
  • przygotowanie do egzaminów (DELE 20 i 30 godzin/tydzień, SIELE, egzamin Madryckiej Izby Handlowej);
  • specjalistyczne (lekcje indywidualne 10 i 20 zajęć, zajęcia pół-indywidualne, Premium 25/30 godzin/tydzień – zajęcia grupowe oraz lekcje indywidualne w mniejszym wymiarze czasu);
  • hiszpański dla os. 50+;
  • szkolenia dla nauczycieli;
  • hiszpański dla pracowników służby zdrowia;
  • kurs bożonarodzeniowy;
  • zajęcia dodatkowe – salsa/flamenco.
 

Dla dzieci i młodzieży oferujemy program junior, dla osób w wieku 14-18 lat oraz letnie obozy językowe z hiszpańskim/angielskim. Wyjazdy wakacyjne dedykowane są dla uczestników w wieku 5-17 lat. Zajęcia odbywają się w wymiarze 20h/tydzień. Nastolatkowie do wyboru mają, oprócz lekcji językowych, liczne zajęcia sportowe (np. nurkowanie, jeździectwo), wycieczki czy warsztaty (np. teatr, taniec nowoczesny, wystąpienia publiczne). Absolwenci szkół średnich i studenci z pewnością zainteresują się programem Gap Year, kursami uniwersyteckimi, zajęciami dla stażystów i wolontariuszy.

Miejscowości w ofercie to: Barcelona, Malaga, Marbella Las Chapas/Centro/Elviria, Madryt, Salamanka, Walencja.

Na kurs można też pojechać całą rodziną, niezależnie od poziomu znajomości hiszpańskiego.

 

Nie zwlekaj, znajdź kurs dla siebie, a my dopełnimy za Ciebie wszelkich formalności! Napisz do nas office@cambridge.com.pl lub zadzwoń (22) 622 30 19.

Szkoła języków obcych Cambridge School of English Warszawa: indywidualne lekcje i kursy językowe, korepetycje, lekcje indywidualne i nauka języka angielskiego dla seniorów – angielski z dojazdem, kursy dla egzamin gimnazjalne z angielskiego dla młodzieży lub kursy maturalne (Warszawa)