https://cambridge.pl
Przejdź do treści
podstrona pet

Egzamin i certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) jest testem sprawdzającym Twoje umiejętności na poziomie średniozaawansowanym. W naszej szkole językowej możesz sprawdzić się, na ile jesteś gotów do zdania certyfikatu PET! 
 

Czym jest certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych?

Cambridge English Certyfikat B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych jest drugim pod względem zaawansowania egzaminem w serii egzaminów Cambridge English. Certyfikat B1 Preliminary (PET) pokazuje, że posiadasz umiejętność posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach życia codziennego, a jego zdanie sprawi, że będziesz czuć się pewniej, np. na wakacjach za granicą. 

Certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych sprawdza czy umiesz:

 • czytać proste podręczniki i artykuły w języku angielskim
 • pisać listy i e-maile na codzienne tematy
 • robić notatki ze spotkania
 • wykazywać świadomość opinii i nastroju w mówionym i pisanym języku angielskim

Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego online na poziomie średniozaawansowanym B1 dla egzaminu z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary PET

B1 w skali CEFR widnieje jako poziom średniozaawansowany. Na tym poziomie posługujesz się językiem sprawnie w przypadku rozmów dotyczących życia codziennego, czyli tematów dotyczących pracy, szkoły, czasu wolnego itd. Potrafisz poradzić sobie w większości sytuacji komunikacyjnych, które mogą się zdarzyć w czasie podróży w regionie, gdzie mówi się danym językiem. Umiesz także tworzyć proste, spójne wypowiedzi ustne lub pisemne na tematy w języku angielskim, które są Ci znane, lub Cię interesują. Potrafisz także opisywać doświadczenia, zdarzenia, nadzieje, marzenia i zamierzenia, krótko uzasadniając bądź wyjaśniając swoje opinie i plany.Korzyści jakie da Ci kurs przygotowanie, egzamin i certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych

 • Rozwiniesz swoją umiejętność komunikowania się w języku angielskim w praktycznych zadaniach i sytuacjach.
 • Zdobędziesz cenną kwalifikację i wiedzę. 
 • Poprawisz swoje perspektywy pracy, nauki i podróży.

Przygotuj się do egzaminu z języka angielskiego -
z Cambridge Online Tutor!

Jeżeli chcesz samodzielnie, skutecznie i efektywnie przygotować się do dowolnego egzaminu certyfikacyjnego z języka angielskiego, poznaj naszą platformę e-learningową – Cambridge Online Tutor!

Dzięki naszej platformie przygotujesz się do następujących egzaminów językowych: KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, TOEIC, LanguageCert, YLE – STARTERS, YLE – MOVERS oraz YLE – FLYERS!

Zrobisz to z pomocą zróżnicowanych, ciekawych i stymulujących ćwiczeń stworzonych przez praktykujących nauczycieli z dyplomami DELTA! Uzyskasz dostęp do arkuszy dotyczących słownictwa i gramatyki, funkcji śledzenia swoich własnych postępów oraz stworzonych przez egzaminatorów Cambridge ESOL materiałów egzaminacyjnych – testów próbnych “mock exams”, dzięki którym zapoznasz się z formułą egzaminu, typami zadań oraz nauczysz się zarządzać czasem w jego trakcie.

Na platformie dostępna jest jej wersja przeznaczona specjalnie dla najmłodszych użytkowników w przypadku kursów przeznaczonych dla nich, np. kursów z serii YLE. Zawiera ona bogaty zestaw zabawnych i edukacyjnych gier, które nie tylko angażują dzieci, lecz także przekształcają naukę języka angielskiego online w niezwykle przyjemną zabawę – tworząc kursy w formie EDUTAINMENT!

Nauka bez ograniczeń dzięki naszej ofercie Premium “VALUE”!

Cambridge Online Tutor to nie tylko przygotowanie do egzaminów, ale wiele więcej!

Dzięki naszej platformie e-learningowej opanujesz każdy poziom językowy – od początkującego poziomu A1 do najwyższego zaawansowania językowego – C2. Będziesz miał okazję zapoznać się nie tylko z językiem ogólnym, ale także z innymi odmianami – z językiem biznesowym oraz specjalistycznym dla konkretnych branż!

Wraz z naszą platformą do nauki online zyskasz możliwość poznania ponad 6000 działów językowych!

W ich kontekście, za pomocą różnorodnych, angażujących i ciekawych ćwiczeń stworzonych przez certyfikowanych nauczycieli i egzaminatorów rozwiniesz wszystkie obszary umiejętności językowych!

Wraz z zakupem dostępu uzyskujesz dostęp do całej platformy, do wszystkich kursów na niej obecnych – niech Twoja nauka nie ma limitu!

Połącz naukę z Cambridge Online Tutor z kursem tradycyjnym - i rozpocznij naukę w formule blended-learning!

Połącz samodzielną naukę i utrwalanie wiadomości we własnym tempie z pomocą platformy e-learningowej z zajęciami z pomocą lektora  – i zacznij uczyć się w najbardziej efektywny, szybki i skuteczny sposób! 

Już teraz wypróbuj Cambridge Online Tutor za darmo!

Zarejestruj się na https://tutor.cambridgeschool.online/ i wykonaj bezpłatny test poziomujący.

Po tym zostanie aktywowany dla Ciebie 3-dniowy, bezpłatny okres próbny!

Jak wygląda przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online PET w naszej szkole językowej?

Przykładowy certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych możesz uzupełnić online w naszej szkole językowej! 

Zasoby dydaktyczne przygotowujące do egzaminu zostały dostarczone przez Innova Press – brytyjskiego wydawcę ELT, którego misją jest promowanie innowacji w edukacji językowej. Innova Press specjalizuje się w publikowaniu materiałów przygotowujących do testów i ćwiczeń opartych na najnowszych badaniach w zakresie edukacji językowej, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb ucznia. 

Skuteczne ćwiczenia pomogą Ci na osiągnięcie zamierzonych wyników i sprawdzą Twoją gotowość do testu! Zmierz swoje postępy i sprawdź umiejętności przed przystąpieniem do prawdziwego egzaminu!

Już teraz wypróbuj nasze przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online i sprawdź się!

 

Zapisz się na kurs przygotowanie do certyfikatu językowego PET z angielskiego online - certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych już dziś:

office@cambridge.com.pl lub pod numerem telefonu 22 6223019.

Szkoła języków obcych Cambridge School of English Warszawa: indywidualne lekcje i kursy językowe, korepetycje, lekcje indywidualne i nauka języka angielskiego dla seniorów – angielski z dojazdem, kursy dla egzamin gimnazjalne z angielskiego dla młodzieży lub kursy maturalne (Warszawa)

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.