https://cambridge.pl
Skip to content
Polish
English
podstrona pet

Egzamin i certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) jest testem sprawdzającym Twoje umiejętności na poziomie średniozaawansowanym. W naszej szkole językowej możesz sprawdzić się, na ile jesteś gotów do zdania certyfikatu PET! 
 

Czym jestcertyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych?

Cambridge English Certyfikat B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych jest drugim pod względem zaawansowania egzaminem w serii egzaminów Cambridge English. Certyfikat B1 Preliminary (PET) pokazuje, że posiadasz umiejętność posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach życia codziennego, a jego zdanie sprawi, że będziesz czuć się pewniej, np. na wakacjach za granicą. 

Certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych sprawdza czy umiesz:

 • czytać proste podręczniki i artykuły w języku angielskim
 • pisać listy i e-maile na codzienne tematy
 • robić notatki ze spotkania
 • wykazywać świadomość opinii i nastroju w mówionym i pisanym języku angielskim

Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego online na poziomie średniozaawansowanym B1 dla egzaminu z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary PET

B1 w skali CEFR widnieje jako poziom średniozaawansowany. Na tym poziomie posługujesz się językiem sprawnie w przypadku rozmów dotyczących życia codziennego, czyli tematów dotyczących pracy, szkoły, czasu wolnego itd. Potrafisz poradzić sobie w większości sytuacji komunikacyjnych, które mogą się zdarzyć w czasie podróży w regionie, gdzie mówi się danym językiem. Umiesz także tworzyć proste, spójne wypowiedzi ustne lub pisemne na tematy w języku angielskim, które są Ci znane, lub Cię interesują. Potrafisz także opisywać doświadczenia, zdarzenia, nadzieje, marzenia i zamierzenia, krótko uzasadniając bądź wyjaśniając swoje opinie i plany.Korzyści jakie da Ci kurs przygotowanie, egzamin i certyfikat z języka angielskiegoCambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych

 • Rozwiniesz swoją umiejętność komunikowania się w języku angielskim w praktycznych zadaniach i sytuacjach.
 • Zdobędziesz cenną kwalifikację i wiedzę. 
 • Poprawisz swoje perspektywy pracy, nauki i podróży.

Jak wygląda przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online PET w naszej szkole językowej?

Przykładowy certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych możesz uzupełnić online w naszej szkole językowej! 

Zasoby dydaktyczne przygotowujące do egzaminu zostały dostarczone przez Innova Press – brytyjskiego wydawcę ELT, którego misją jest promowanie innowacji w edukacji językowej. Innova Press specjalizuje się w publikowaniu materiałów przygotowujących do testów i ćwiczeń opartych na najnowszych badaniach w zakresie edukacji językowej, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb ucznia. 

Skuteczne ćwiczenia pomogą Ci na osiągnięcie zamierzonych wyników i sprawdzą Twoją gotowość do testu! Zmierz swoje postępy i sprawdź umiejętności przed przystąpieniem do prawdziwego egzaminu!

Już teraz wypróbuj nasze przygotowanie do certyfikatu językowego z angielskiego online i sprawdź się!
Zapisz się na kurs przygotowanie do certyfikatu językowego PET z angielskiego online - certyfikat z języka angielskiego Cambridge B1 Preliminary (PET) dla średniozaawansowanych już dziś:

office@cambridge.com.pl lub pod numerem telefonu 22 6223019.

Cambridge School of English Warsaw foreign language school: individual lessons and language courses, tutoring, individual lessons and learning English for seniors - English with transport, courses for middle school English exam for young people or matura courses (Warsaw)

en_GBEnglish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Are you going out?

Try our new tool to learn correct English pronunciation in two versions, original / extended on our global site for free for 1 day.

Join the newsletter and get a code!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.