https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Korzyści pracy jako korepetytor

Kobieta udzielająca korepetycji językowych, ciesząca się z korzyści pracy online

We współczesnym świecie znajomość języka angielskiego jest niezwykle ważna. Osoby posługujące się nim biegle zyskują większe możliwości na rynku pracy, łatwiej przychodzi im porozumiewanie się z ludźmi za granicą, mogą w oryginale oglądać filmy i seriale w języku angielskim, wyłapując przy tym wszystkie żarty, które giną w tłumaczeniu. Jeśli udało Ci się opanować język angielski, dobra robota! Możesz się jednak zastanawiać, co ze swoimi umiejętnościami robić dalej. Dlaczego nie miał_byś spróbować teraz nauczać innych? Dobrze przecież wiesz, z czym wiąże się cały proces nauki. Jakie korzyści zyskasz jako lektor języka, czy nadajesz się, by wykonywać tę pracę, jak możesz uzyskać odpowiednie kwalifikacje? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w dalszej części artykułu.

Paddle your own canoe - o możliwości podróży bez rezygnacji z pracy

Marzysz o zwiedzeniu całego świata? Chcesz pojechać na Malediwy, do Korei Południowej albo zwiedzić Somalię? Tylko skąd wziąć na to pieniądze? Pracując na pełen etat w biurze, nie możesz przecież nagle rzucić wszystkiego i wyjść, żeby pojechać na drugi koniec świata. A co jeśli możesz? Takie korzyści niesie za sobą zawód korepetytora, który umożliwia dostosowanie godzin i schematu pracy do własnego trybu życia. Jako lektor języka obcego, możesz samodzielnie decydować o tym, jak długo chcesz pracować danego dnia. Jeśli dodatkowo postanowisz udzielać kursów w formie on-line, zyskasz możliwość prowadzenia zajęć z dowolnego miejsca na świecie. Już nie będziesz przywiązany do biurka w klimatyzowanej przestrzeni open-space. Od teraz możesz pracować nie wychodząc z domu – bez względu na to, gdzie akurat znajduje się Twój dom! Dowiedz się więcej o nauce języka obcego online!

We, the people - o pracy z innymi ludźmi

Czy uważasz się za osobę otwartą, lubisz przekazywać wiedzę i łatwo nawiązujesz nowe znajomości? Jeśli na wszystkie lub któreś z tych pytań odpowiedział_ś „tak”, praca lektora językowego może być właśnie dla Ciebie! Pracując jako korepetytor, masz stały kontakt z innymi ludźmi. Relacja lektor – uczeń nie zawsze jest łatwa i wymaga od obu stron okazania dużo zaufania i szacunku. Wiąże się jednak z ogromną satysfakcją, którą zyskujesz, dostrzegając postępy nauczanych przez Ciebie osób. Dziel się wiedzą, jaką posiadasz i nawiązuj nowe znajomości. Każde spotkanie jest szansą nie tylko na to, aby nauczyć innych czegoś nowego – często pozwoli także poszerzyć Twoje własne horyzonty. Pamiętaj, że praca korepetytora także dla Ciebie będzie szansą na częstszy kontakt z językiem, którego uczysz. Jeśli nie będziesz pewn_ danego zagadnienia, możesz nas poprosić o pomoc – dzięki naszym 25-minutowym e-korepetycjom. Początki korepetytora mogą być ciężkie, dlatego nie bój się prosić nas o pomoc z konkretnym materiałem! Z radością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci spojrzeć na zagadnienie z innej strony.

The floor is yours - o odpowiednim przygotowaniu

Jeśli czytasz ten tekst dalej, najprawdopodobniej podobają Ci się możliwości, które można zyskać wykonując zawód korepetytora, wiesz też, że świetnie sprawdzisz się w tej roli. Pozostaje jednak pytanie: jak się do tego odpowiednio przygotować? Z pomocą przychodzą kursy oferowane przez szkołę Cambridge School of English. W swojej ofercie posiadamy szkolenia przygotowujące do zdania certyfikatu TEFL – Teaching English as a Foreign Language. Oferujemy kurs online na naszej globalnej platformie dydaktycznej – teflonline.uk.com. Znajdziesz tam teksty, materiały audio i wideo, a także interaktywne ćwiczenia i testy, dzięki którym dowiesz się jak przekazywać swoją wiedzę – poznasz metody i techniki nauczania. Po ukończeniu kursu zyskasz odpowiednie kwalifikacje, by prowadzić merytoryczne i interesujące zajęcia, a także zyskasz gotowe materiały, które możesz wykorzystać do prowadzenia swoich własnych korepetycji. Zapisz się na kurs już dziś!

Więcej dowiesz się na naszej stronie: Cambridge School of English TEFL

Zalety wczesnego startu nauki języka obcego:

Jeśli rozważasz naukę dzieci w wieku szkoły podstawowej i chcesz poznać podstawę programową, aby udzielać odpowiednich korepetycji, zapoznaj się z naszą platformą e-learningową Squla! To narzędzie pomagające uczniom z każdym przedmiotem w szkole podstawowej, opracowane na bazie aktualnej podstawy programowej. Poznając ćwiczenia, z jakimi w szkole muszą mierzyć się dzieci, będziesz wiedział_ jak dobrać odpowiednie materiały do ich efektywnej nauki.

Zapisz się już dzisiaj i poznaj podstawę programową języka angielskiego, aby udzielać idealnych korepetycji!

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

 

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.