https://cambridge.pl
Skocz do treści
Język angielski biznesowy Business English nauka języka angielskiego i innych języków obcych online w szkole językowej

Business English, czyli język angielski specjalistyczny - biznesowy. Nauka języka angielskiego biznesowego w szkole językowej online

Kobieta uczestnicząca w kursie Business English online i odnosząca sukcesy w pracy

Jesteś osobą, która chce poprawić swoje umiejętności językowe z zakresu tematyki biznesowej? Na codzień posługujesz się biznesową odmianą języka angielskiego i chcesz rozbudować swoje słownictwo?

Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Kursy Business English prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania w skali CEFR, więc na pewno znajdziesz kurs idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o kursach Business English lub zacznij naukę już teraz!

Jak przebiegają zajęcia Business English w naszej szkole językowej?

Staramy się, aby nasze kursy były jak najbardziej efektywne i zróżnicowane, dlatego nasi lektorzy wykorzystują różne metody nauczania. Dzięki korzystaniu z wielu źródeł i różnych sposobów nauczania na wielu płaszczyznach zagadnień językowych, równomiernie rozwiniesz wszystkie swoje umiejętności językowe. Lekcje prowadzone są w języku angielskim po to, by osiągnąć jak najlepsze efekty, w możliwie jak najkrótszym czasie. Nasi nauczyciele posiadają kwalifikacje uprawniające do nauczania języków obcych (wykształcenie wyższe kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne) oraz doświadczenie zarówno przy prowadzeniu zajęć indywidualnych, jak i grupowych. Dodatkowo lektorzy dołożą wszelkich starań, żeby lekcje przebiegały w przyjaznej i komfortowej atmosferze. 

Po ukończeniu zajęć wszyscy uczestnicy otrzymują dokument poświadczający nabyte umiejętności. Dodatkowo lektorzy przygotowują informację o postępach w zakresie poszczególnych sprawności językowych. 

Wzbogać swoje CV i wyjdź na przeciw swojej konkurencji na rynku pracy, zapisując się na nasz kurs Business English. 

Po co jest mi potrzebny język angielski biznesowy - Business English?

Ukończenie kursu Business English pozwoli Ci rozmawiać o sprawach zawodowych w środowisku międzynarodowym. Bez problemu przeprowadzisz konwersacje, negocjacje i korespondencję mailową na tematy służbowe. Oprócz tego zniknie Twój stres przed prezentacjami w języku angielskim, a zrozumienie tekstów i konwersacji branżowych nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Pnij się po drabinie kariery i zacznij kurs Business English!

Jeśli jednak jeszcze nie pracujesz w środowisku międzynarodowym, kurs Business English także będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. W obecnych czasach, praktycznie w każdym miejscu pracy wymagana jest znajomość języka angielskiego. Umiejętności językowe związane z daną branżą na pewno będą wielkim atutem podczas rozmów kwalifikacyjnych. Zaskocz swojego rekrutera i zostaw w tyle konkurencję!

Specjalistyczny Business English w Twojej branży - Skill Pills czyli nauka języka angielskiego biznesowego online

Chcesz uczyć się języka angielskiego, który skupia się na słownictwie typowym dla Twojej branży? Wypróbuj nasze Skill Pills English Master Class! Są to kursy odbywające się w niewielkiej grupie (od 2 do 6 osób) z lektorem, które skupiają się na tematyce związanej z konkretną branżą.

Kursy językowe Skill Pills przeznaczone są dla wszystkich, którzy marzą o rozpoczęciu swojej kariery w konkretnej branży, lub chcą nadać jej rozpędu, dzięki nauce języka angielskiego.

Kursy języka angielskiego w pracy (Kursy języka angielskiego specjalistycznego) - kursy i nauka specjalistycznego języka angielskiego dla różnych zawodów online

Skill Pills English Master Class

Jeśli chcesz sprawdzić, jakim zawodom oferujemy specjalistyczną naukę języka angielskiego, koniecznie przeczytaj o naszych kursach Skill Pills.

Podstawowa znajomość języka angielskiego (General English)

Zanim zaczniesz swoją przygodę z Business English, musisz opanować język angielski ogólny – General English na poziomie B1. Bez znajomości języka na tym poziomie będzie Ci ciężko  zrozumieć tematykę omawianą na kursach Business English.

Dzięki kursom z tematyki General English nauczysz się prowadzić rozmowę w codziennych sytuacjach oraz będziesz prawidłowo używać konstrukcji gramatycznych. Ponadto, przyswoisz umiejętność poprawnego tworzenia maili, listów i innych form pisemnych, a także nauczysz się słuchać ze zrozumieniem native speakerów.

Przeczytaj więcej o General English.

Poprzedni
Następny

Nie wiesz jaki jest Twój poziom języka angielskiego lub innego języka obcego?

Wykonaj przygotowany przez nas, darmowy test poziomujący. Test pomoże Ci określić poziom języka angielskiego, a po jego wykonaniu będziesz wiedzieć czy potrzebujesz lekcji z General English, czy możesz od razu zapisać się na kurs Business English!

Wykonanie go zajmie tylko kilka minut, a wyniki dostaniesz na swoją skrzynkę mailową, od razu po zakończeniu testu.

Sprawdź także inne kursy językowe w naszej szkole i zainwestuj w siebie!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych: cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.