https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Nowoczesne kursy języka angielskiego biznesowego - ucz się Business English dzięki pakietom symulacyjnym!

kursy Business English

Nauka poprzez symulacje – kursy Business English w Cambridge School of English

Nauka Business English to klucz do sukcesu w dzisiejszym zglobalizowanym środowisku biznesowym. Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim otwiera drzwi do szerszego rynku pracy oraz umożliwia efektywną współpracę z partnerami oraz wspólnikami z różnych krajów. Pozwala na swobodne poruszanie się w międzynarodowym środowisku biznesowym, zrozumienie specjalistycznego słownictwa oraz negocjowanie warunków transakcji. Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w miejscu pracy buduje pewność siebie i zwiększa szanse na awans zawodowy. Bez względu na branżę, umiejętność posługiwania się Business English staje się coraz bardziej istotna dla osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu.

Już dzisiaj i Ty rozpocznij naukę języka angielskiego biznesowego – nie poprzez zwykłe, tradycyjne kursy, ale dzięki naszym symulacjom biznesowym!

Czym jest Online Business Simulation?

Opracowany przez Cambridge School of English, szkołę językową online, we współpracy z EDUardo Business Simulation, nasz zestaw symulacji biznesowych jest innowacyjnym podejściem do nauki angielskiego w kontekście zawodowym. To połączenie rozwijania umiejętności językowych z praktycznymi kompetencjami zawodowymi. Symulacje tworzą wrażenie realnego środowiska pracy, wzmacniając w ten sposób zrozumienie zagadnień językowych w kontekście biznesowym.

Symulacje pomogą Ci oswoić się z rzeczywistymi sytuacjami zawodowymi, umożliwiając głębsze zrozumienie ich mechanizmów i wspierając wykonywanie obowiązków zawodowych.

Nasz kurs Business English online – Pakiet symulacji biznesowych w języku angielskim to niepowtarzalna propozycja. Każda symulacja zawiera unikalne materiały, w tym bazę wiedzy, artykuły, raporty, wykresy, wideo i wiele więcej,  umożliwiające wgłębienie się w temat i praktyczne wcielenie się w role, co przyczynia się do osiągnięcia najlepszych rezultatów.

W naszej szkole dostępne jest kilka wariantów pakietów – każdy z nich skupiony na innym zagadnieniu związanym z pracą w przedsiębiorstwie. 

                          Czytaj dalej, by poznać każdy z naszych pakietów!

Nowoczesne kursy języka angielskiego biznesowego - ucz się Business English dzięki pakietom symulacyjnym!

Kursy Business English online - Symulacje biznesowe - Przedsiębiorczość

Nasz pakiet symulacji biznesowych dotyczący przedsiębiorstwa pomoże Ci w opanowaniu umiejętności językowych i zawodowych koniecznych do podjęcia pozycji lidera w firmie. Udoskonalisz swoje zdolności przywódcze, analityczne oraz marketingowe. Opanujesz na poziomie zaawansowanym język angielskie biznesowy, poznając terminologię, zwroty, wyrażenia charakterystyczne dla Twojego zawodu.

Ten pakiet składa się z 4 modułów symulacyjnych!

W każdym z nich wcielisz się w postać przedsiębiorcy oraz otrzymasz konkretne zadanie, do którego wypełnienia będziesz dążył przez cały kurs. W jednej z symulacji będziesz musiał zarządzać zespołem, przeprowadzać rekrutacje; w innej będziesz zarządzał firmą medyczną przez pierwszy rok jej istnienia z celem wprowadzenia na rynek nowego produktu i osiągnięcia sukcesu, w kolejnej będziesz zarządzał przedsiębiorstwem w branży spożywczej. W jeszcze jednej symulacji Twoim zadaniem będzie stworzenie i przedstawienie prezentacji dla grupy potencjalnych inwestorów.

Nasz kurs Business English Online – Przedsiębiorczość rozwinie Twoje umiejętności językowe oraz zawodowe – zauważysz postęp w następujących dziedzinach: przywództwo, planowanie działalności gospodarczej, zarządzanie finansami / zarządzanie zasobami, zarządzanie zasobami ludzkimi / analityka, marketing B2C. Nauczysz się oceniać sytuację na rynku, reagować na zmiany na nim, wprowadzać na niego nowe produkty, zapoznasz się z mechanizmami marketingu internetowego, jak analizować raporty w języku angielskim biznesowym…oraz wiele innych, przydatnych umiejętności.

Nowoczesne kursy języka angielskiego biznesowego - ucz się Business English dzięki pakietom symulacyjnym!

Kurs Business English online - Symulacje biznesowe - Zarządzanie zasobami ludzkimi

Jeżeli pracujesz w dziale HR, jesteś liderem zespołu, zajmujesz się rekrutacją nowych pracowników, bądź pracujesz jako kierownik oddziału w banku – ten pakiet symulacji biznesowych będzie dla Ciebie idealny!

W ramach tego pakietu uzyskasz dostęp do 2 modułów symulacji. W jednej z nich staniesz się liderem zespołu, który wprowadza na rynek internetowy sklep sprzedający bilety na wydarzenia sportowe. W tej symulacji rozwiniesz swoje umiejętności menedżerskie, będziesz przeprowadzał rekrutację, zarządzał zadaniami dla personelu, terminami i projektami.

W drugiej symulacji wcielisz się w rolę kierownika oddziału w banku – Twoim zadaniem będzie decydowanie o zadaniach dla Twojego personelu, jednocześnie utrzymując zadowolenie klientów, pracowników oraz osiągając swoje cele sprzedażowe.

Dzięki kursowi języka angielskiego biznesowego dla branży HR rozwiniesz swoje umiejętności językowe oraz zawodowe – nauczysz się podejmować strategiczne i operacyjne decyzje w swoim zespole lub oddziale oraz  jak zarządzać potencjałem personelu i zwiększyć jego wydajność.

Nowoczesne kursy języka angielskiego biznesowego - ucz się Business English dzięki pakietom symulacyjnym!

Kurs Business English online - Symulacje biznesowe - Zrównoważony rozwój

Jeżeli jesteś osobą zajmującą się zawodowo zrównoważonym rozwojem, zaangażowaną w zieloną transformację swojej firmy, pragnącą sprawić, by Twoja działalność stała się bardziej przyjazna środowisku – dołącz do nas i dowiedz się, jak nasze kursy Business English Online mogą Ci w tym pomóc.

W symulacji dostępnej w tym pakiecie wcielisz się w rolę menedżera firmy produkującej ubrania. Twoim wyzwaniem staje się przeprowadzenie w przedsiębiorstwie zielonej transformacji, przy jednoczesnym zachowaniu rentowności firmy i osiąganiu sukcesów na rynku. Będziesz podejmował decyzje dotyczące wyboru surowców – konwencjonalnych, lub ekologicznych, optymalizacji produkcji w celu zmniejszenia wpływu na środowisko, tworzenia nowych, zrównoważonych produktów. Będziesz także zarządzał strategią marketingową swojej firmy. 

Dzięki naszym symulacjom biznesowym poznasz język angielski specjalistyczny dla ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju – zaznajomisz się z potrzebną  terminologią, zwrotami oraz wyrażeniami. Rozwiniesz swoje umiejętności i wiedzę zawodową w następujących dziedzinach: zielona transformacja, ochrona środowiska, ekologia, greenwashing, zarządzanie cyklem życia produktu, zrównoważona firma.

Nowoczesne kursy języka angielskiego biznesowego - ucz się Business English dzięki pakietom symulacyjnym!

Kurs języka angielskiego biznesowego online - symulacja biznesowa - Zrozumienie finansów firmy oraz zarządzanie kapitałem

Jako osoba zajmująca się finansami firmy, umiejętność posługiwania się językiem angielskim biznesowym jest bardzo ważna w Twojej pracy. Dlatego stworzyliśmy pakiet symulacji biznesowych specjalnie dla tego elementu zarządzania przedsiębiorstwem. Razem z nami nauczysz się używać języka angielskiego swobodnie i poprawnie w każdej sytuacji zawodowej.

Nasz pakiet składa się z 4 modułów symulacji. W każdej z nich wcielisz się w kierownika innego przedsiębiorstwa, w różnej sytuacji finansowej: produkującego projektory do telefonów komórkowych, produkującego sztućce dla ekskluzywnych restauracji, produkującego produkty spożywcze oraz przedsiębiorstwa wirtualnego.

Rozwiniesz swoje umiejętności w następujących obszarach: finanse i rachunkowość, sprawozdania finansowe w języku angielskim, finansowanie, płynność finansowa, zarządzanie produkcją, zarządzanie kryzysem i zmianą oraz kapitał obrotowy.

Nasze pakiety symulacji biznesowych w języku angielskim to jedyny i najlepszy sposób na poznanie Business English, oparty na odgrywaniu realnych sytuacji zawodowych w bezpiecznym środowisku!

Jeżeli chciałbyś jeszcze lepiej przygotować się do wykonywania Twojej pracy, zajrzyj na naszą stronę o nauce języka angielskiego specjalistycznego! Nasze kursy Business English dla konkretnych branż to idealny sposób na przygotowanie się do korzystania z języka angielskiego w środowisku pracy!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.