https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Zasadź swoje drzewo, zapisując się na kurs (online lub stacjonarny) z języka obcego

Zasadź swoje drzewo ucząc się angielskiego lub innego języka obcego online w szkole językowej w Warszawie

Drzewo jest symbolem spokoju, mądrości rodziny, siły, zdrowia, rozwoju, a także, co najważniejsze, życia! Dzięki zakupowi produktu w naszym sklepie z opcją zasadzenia drzewa przyczyniasz się do przedłużenia życia naszej planety, zmniejszenia skutków deforestacji, stworzenia nowych domów dla dzikich zwierząt, jak również do zwiększenia zatrudnienia w Ghanie. 

Cambridge School of English współpracuje z organizacją Click a Tree, która zajmuje się sadzeniem drzew w Ghanie. Dzięki temu Możesz rozwinąć swoje umiejętności językowe poprzez kurs języka obcego i posadzić swoje drzewo, które będzie rozwijać się razem z Tobą. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak nauka języka obcego może pomóc ekosystemowi, czytaj dalej.

Nasze środowisko czeka na pomoc

Pomimo swojej ogromnej wagi dla ekosystemu, drzewa podlegają masowej wycince, a mapa świata staje się coraz bardziej uboga w zielone tereny.

Według World Bank między 1990, a 2016 rokiem świat stracił 1,3 mln kilometrów kwadratowych lasów – to więcej niż terytorium Południowej Afryki! Przez ostatnie 50 lat ok. 17% największego lasu deszczowego na świecie – Amazonii (zwanej Zielonymi płucami Ziemi) – zostało zniszczonych przez działalność człowieka.

Czym jest Click a tree?

Click a tree jest firmą aktywnie walczącą ze zmianami klimatycznymi poprzez sadzenie drzew. Dzięki inicjatywie nie tylko ratuje planetę, ale też buduje siedliska dla dzikich zwierząt oraz tworzy miejsca pracy z pełnoetatowym dochodem dla lokalnych społeczności Ghany.

Firma ta chce stworzyć z sadzenia drzew dobry nawyk i naturalną aktywność, za którą będzie wdzięczna Matka Natura. Nie tylko my czerpiemy z tego korzyści – wraz z większą ilością drzew i lasów pojawiają się siedliska dla wielu zwierząt, w tym zagrożonych wyginięciem. Ponadto Click a tree nie współpracuje z wolontariuszami, tylko zatrudnia do sadzenia miejscową ludność. Firma walczy dzięki temu z głodem, ubóstwem i bezrobociem.

Sadzenie drzew i nauka języka angielskiego online w szkole językowej w Warszawie

Jak mogę wspomóc inicjatywę sadzenia drzew?

Cambridge School of English przyłączyła się do Click the Tree jako firma, co oznacza, że każdy z naszych klientów ma realny wpływ na zmianę sytuacji środowiskowej.

Wystarczy, że decydując się na zakup kursu językowego na naszej stronie internetowej wybierzesz opcję sadzenia drzewa wraz z zakupem.

Certyfikat za pomoc planecie

Zasadź swoje drzewo zapisując się na kurs języka

Kiedy już zasadzisz drzewo, otrzymasz od nas swój własny, indywidualny certyfikat, który będzie potwierdzeniem Twojego wkładu w ratowanie środowiska naturalnego.

Dostajesz także 3% zniżki na swoje kolejne zakupy na naszej stronie

Sadzenie drzew - pomoc dla ekosystemu - pomoc dla nas samych

Drzewa, które układają się w wielkie lasy, są potrzebne człowiekowi do życia. Jesteśmy od nich w wielkim stopniu zależni. Co dają nam nasi zieleni przyjaciele?

1. Wytwarzają tlen 
2. Regulują obieg wody
3. Są ważnym siedliskiem dzikiej przyrody
4. Poprawiają jakość gleby
5. Zapobiegają erozji gleby
6. Są źródłem pożywienia
7. Zwalczają negatywne skutki hałasu
8. Walczą z negatywnymi skutkami nadmiernego oświetlenia
9. Walczą ze zmianami klimatu
10. Zapewniają pracę

Sadzenie drzew i rozwój językowy

Aby pomóc walczyć ze zmianami klimatycznymi potrzeba wiele. Możesz się przyczynić do tej walki sadząc drzewo, a jednocześnie zadbać o własny rozwój językowy.

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.