https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy języka angielskiego dla managerów - Kursy języka angielskiego biznesowego

Kursy języka angielskiego dla managerów

Ucz się Business English w Cambridge School of English!

Managerowie powinni umieć posługiwać się językiem angielskim, ponieważ jest to narzędzie kluczowe do skutecznej komunikacji w globalnym środowisku biznesowym. Angielski jest językiem międzynarodowym, używanym w kontaktach z partnerami, klientami i zespołami z różnych krajów. Umiejętność płynnej komunikacji pozwala na efektywne zarządzanie projektami, prowadzenie negocjacji oraz wymianę pomysłów ze współpracownikami i partnerami.

 Dodatkowo, zdolność do zrozumienia dokumentów i materiałów w języku angielskim poprawia dostęp do wiedzy i trendów branżowych. To umożliwia menadżerom skuteczne podejmowanie decyzji i osiąganie sukcesu w dynamicznym środowisku międzynarodowym.

Sprawdź nasze kursy języka angielskiego dla managerów - Kursy języka angielskiego biznesowego!

szkolenia dla firm business english

Kursy języka angielskiego dla managerów - Business English

Nasze standardowe kursy języka angielskiego biznesowego to idealny sposób na naukę języka biznesowego dla każdego pracownika tej branży, w tym osób na stanowiskach kierowniczych. 

Znajomość Business English okaże się przydatną umiejętnością w wielu sytuacjach, da Ci wiele możliwości rozwoju Twojej ścieżki zawodowej – może stać się podstawą do uzyskania awansu lub rozpoczęcia pracy w międzynarodowej korporacji lub nawet za granicą!

Na naszych zajęciach nauczysz się poprawnych konstrukcji gramatycznych, poznasz słownictwo, terminologię, zwroty i wyrażenia charakterystyczne dla Twojego zawodu. Szczególny nacisk nakładamy na umiejętności skutecznej komunikacji – nauczysz się tworzyć i przedstawiać prezentacje, prowadzić negocjacje biznesowe w języku angielskim – bez stresu, pewnie i poprawnie.

Nasz zespół to metodycy, dbający o przebieg każdego kursu – tworzący personalne plany nauki, wprowadzający nowoczesne i skuteczne techniki w naukę naszych podopiecznych, lektorzy – osoby wykwalifikowane w pracy z dorosłymi, posiadający oprócz wiedzy językowej także kwalifikacje dodatkowe z dziedziny – w tym przypadku, są to osoby posiadające doświadczenie pracy w branży biznesowej.

Nasze kursy to niepowtarzalna swoboda wyboru!

Dobierz typ kursu – standardowy, intensywny, weekendowy, konwersacyjny, jego harmonogram, temat, godzinę, lektora (native-speaker bądź lektor polski)… Twój kurs, plan nauki, tematyka zależą tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich indywidualnych potrzeb – ucz się tego, czego chcesz, kiedy chcesz! 

kursy języka angielskiego dla managerów

Kursy egzaminacyjne - Business English

By Twoje umiejętności mogły być realnie przydatne w Twoim życiu zawodowym, na przykład przy poszukiwaniu nowej pracy, musisz posiadać dowód swojego poziomu. Takim poświadczeniem są certyfikaty językowe.

W Cambridge School of English oferujemy bardzo szeroką ofertę w kategorii kursy egzaminacyjne Business English – z nami przygotujesz się do takich egzaminów jak TEFL, IELTS, CAE, CPE, BCE, TOEIC, Linguaskill. LanguageCert… i do wielu innych!

Jeżeli więc aspirujesz do odgrywania kluczowej roli menedżera w firmie – posiadanie certyfikatu językowego jest dla Ciebie koniecznością!

Nasze kursy angielskiego dla managerów egzaminacyjne Business English kompleksowo i skutecznie przygotują Cię do każdego z wcześniej wymienionych egzaminów językowych. Za pomocą autorskich materiałów dydaktycznych – zadań, ćwiczeń, notatek, filmików – zapoznasz się ze wszystkimi zagadnieniami występującymi na egzaminie i je wyćwiczysz. Za pomocą tworzonych przez certyfikowanych egzaminatorów ‘mock exams’ – testów próbnych’ nie tylko jeszcze dodatkowo powtórzysz informacje wymagane na egzaminie, ale także zapoznasz się z jego formułą, typami zadań oraz nauczysz się w jego trakcie gospodarować czasem. Już nic się nie zaskoczy na właściwym egzaminie!

Nasze kursy egzaminacyjne odbywają się głównie w formule blended-learning – czyli poprzez połączenie zajęć z lektorem z nauką na naszej platformie stworzonej specjalnie dla osób uczących się do egzaminów językowych – Cambridge-Exam.courses.

Dzięki naszej platformie e-learningowej uzyskujesz dostęp do wszystkich wcześniej wymienionych materiałów dydaktycznych, możesz też sam śledzić swój postęp! 

Uzyskujesz także dostęp do indywidualnego planu nauki, uwzględniającego termin Twojego egzaminu.

Już teraz wypróbuj Cambridge-Exam.courses za darmo!

Wystarczy, że zalogują się Państwo do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:
 https://auth.cambridge-exam.courses/login
 Używając poniższych danych:
Username : demo@cambridge-exam.courses
Password : global1

Kursy języka angielskiego specjalistycznego - Business English w branży

W ramach naszych wspaniałych Kursów Business English w branży organizowane są także kursy dla menedżerów – czyli dla przedsiębiorców.

Nasze kursy języka angielskiego specjalistycznego, które na pewno zainteresują menedżerów i osoby aspirujące na tą pozycję to między innymi: Angielski do prezentacji, Angielski na spotkaniach i negocjacjach, Angielski do telefonowania i wysyłania e-maili, Umiejętności pisania w języku angielskim oraz Angielski dla dyrektorów finansowych, menedżerów i specjalistów pracujących w finansach z ambicjami. W trakcie każdego z tych kursów rozwiniesz inne umiejętności, przydatne w Twoim zawodzie. 

Nasze kursy języka angielskiego specjalistycznego – Business English w branży to sposób na rozwój nie tylko językowy, ale także zawodowy! Rozwijaj swoje umiejętności zawodowe za pomocą ćwiczeń praktycznych, prowadzenia negocjacji, przedstawiania prezentacji – to wszystko z pomocą wykwalifikowanego lektora! Nasi lektorzy ESP często, poza wykształceniem językowym i pedagogicznym, posiadają także dodatkowe kwalifikacji – w tym przypadku menedżerskie. Dzięki temu, nasi lektorzy z łatwością rozumieją rynek i warunki, w których pracują nasi klienci – co znacznie ułatwia porozumienie i współpracę.

Nasze kursy języka angielskiego specjalistycznego w branży to także zajęcia pełne swobody wyboru – sam wybierz termin ich startu, harmonogram, temat, czas trwania, lektora…  Stwórz kurs taki, który będzie pasował do Ciebie i do Twoich osobistych potrzeb!

Nasze kursy języka angielskiego specjalistycznego w branży to sposób na rozwój zawodowy.

Szkolenia dla firm Business English

Szkolenia dla firm w Cambridge School of English

Zapewnij swojemu zespołowi najlepsze przygotowanie do korzystania z języka angielskiego biznesowego ramach Waszej działalności!

Wśród naszych zadowolonych klientów są m.in. Coca-Cola HBC Polska Sp. z o., Nestle Polska S.A., Ministerstwo Finansów, Linux Polska, organizacja “Frontex” Unii Europejskiej i  wiele innych!

Jeśli oni wszyscy nam zaufali – ty także możesz!

kursy języka angielskiego biznesowego

Online Business Simulation - Innowacyjne kursy języka angielskiego biznesowego!

Nasza nowoczesna inicjatywa edukacyjna, oferująca naukę języka biznesowego i specjalistycznego za pomocą Pakietów Symulacji Biznesowych we współpracy z EDUardo Business Simulation, ma na celu jednoczesny rozwój umiejętności językowych i zawodowych w bezpiecznym, pozbawionym stresu otoczeniu. W ramach tych pakietów wcielisz się w różne role, takie jak menedżer, przedsiębiorca czy właściciel firmy, stając przed ciekawymi wyzwaniami i celami. Każda symulacja dostarcza unikalnych materiałów, takich jak wideo, artykuły, statystyki, wykresy czy raporty, tworząc realistyczne i rozwijające doświadczenie. Nasze Pakiety Symulacji Biznesowych stanowią wyjątkową okazję do testowania umiejętności zawodowych oraz języka angielskiego w bezpiecznym środowisku, pozbawionym konsekwencji!

Umiejętności, które rozwiniesz w ramach Online Business Simulation są bardzo przydatne w zawodzie managera – rozwiniesz swoje umiejętności przywódcze, zwiększysz swoje rozumienie zrównoważonego rozwoju i zarządzania finansami w firmie, oraz będziesz miał okazję rozwinąć swoje umiejętności w zarządzaniu zasobami ludzkimi (HR).

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.