https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy języka angielskiego zaawansowanego i specjalistycznego online

Kursy języka angielskiego zaawansowanego i specjalistycznego

Ucz się języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Cambridge School of English!

Poziomy C1 i C2 to najwyższe stopnie umiejętności językowych w skali CEFR (Europejski System Opisu Kształcenia Językowego). Osoby posiadające te poziomy są w stanie swobodnie porozumiewać się w większości sytuacji, zarówno w codziennych rozmowach, jak i w bardziej wymagających kontekstach zawodowych czy akademickich. Osoby na tych poziomach posiadają duży zasób słownictwa, używają wszystkich konstrukcji gramatycznych poprawnie, rozumieją konteksty i niuanse wypowiedzi. 

Osoby na poziomach C1 i C2 posługują się swobodnie również językiem specjalistycznym i Business English – czyli angielskim biznesowym, pomagającym znacznie w osiąganiu skucesów zawodowych.

Jeśli Ty też chcesz osiągnąć ten poziom umiejętności językowych - czytaj dalej i poznaj nasze kursy języka angielskiego zaawansowanego i specjalistycznego online poziom C1 i C2 CEFR!

Dzięki naszym nowoczesnym metodom nauczania, administrowanym i wdrażanym przez stale monitorujący kursy i lektorów zespół metodyków, przyswajanie nowych umiejętności i zagadnień językowy będzie szybkie i przyjemne! 

W naszej szkole językowej stosujemy różnorodne metody, w tym niezwykle skuteczne: bezpośrednia i naturalna. Te techniki opierają się na wyłącznym używaniu w procesie nauki języka angielskiego, bez konieczności wspomagania się tłumaczeniem na język ojczysty. Dzięki nim nasze umiejętności językowe rozwijają się bardzo szybko, szczególnie zdolność do swobodnej komunikacji w języku obcym – a także do swobodnego posługiwania się językiem specjalistycznym i biznesowym w realnych sytuacjach zawodowych!

Jak rozpoznać swój poziom językowy?

Czasami nie jesteśmy pewni, na jakim poziomie są nasze umiejętności językowe. W takiej sytuacji możesz skorzystać z pomocy Cambridge School of English! Nasi doświadczeni metodolodzy oferują niezawodne usługi audytu językowego, który pomoże określić Twój poziom języka. Po zakończeniu audytu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności. Alternatywnie, możesz także wypróbować nasz bezpłatny test poziomujący, aby dowiedzieć się, jaki kurs będzie odpowiedni dla Twojego poziomu językowego! Może odpowiednie dla Ciebie będą właśnie kursy języka angielskiego zaawansowanego i specjalistycznego online poziom C1 i C2!

kursy indywidualne online dla zaawansowanych

Kursy języka angielskiego zaawansowanego i języka specjalistycznego - kursy indywidualne online

Nauka indywidualna online to sposób edukacji, który zapewnia ogromne możliwości personalizacji kursów. Nasze kursy indywidualne online umożliwiają elastyczny wybór harmonogramu zajęć, terminów, poziomu i tematu, dostosowanego do Twoich preferencji. Nasz wykwalifikowany lektor, wspierany przez metodologów, pomoże Ci osiągnąć Twój indywidualny cel językowy w najszybszy i najbardziej efektywny sposób – niezależnie od jego charakteru.

Poza tym jest to najwygodniejszy sposób nauki – z własnego domu, bez konieczności dojeżdżania. Dzięki tej formule dostęp do edukacji językowej mają wszyscy – bez znaczenia na miejsce zamieszkania.

W naszej ofercie znajdziesz kursy języka biznesowego i specjalistycznego w formule zajęć indywidualnych online, które pomogą Ci opanować terminologię, zwroty, gramatykę zaawansowaną. Dzięki doświadczonemu lektorowi, innowacyjnym metodom nauczania i autorskim materiałom dydaktycznym, osiągniesz swoje cele językowe!

Dodatkowo, nasze kursy dają dostęp do wspaniałych platform e-learningowych, umożliwiających naukę w formule “blended-learning”. Nasze intuicyjne i przyjazne aplikacje pozwalają na samodzielną naukę języka na każdym poziomie – także tych najwyższych, we własnym tempie, z możliwością monitorowania postępów, także przy wsparciu nauczyciela, jeśli platforma e-learningowa jest częścią kursu tradycyjnego.

Dzięki naszym platformom e-learningowym rozwiniesz różne aspekty swoich umiejętności językowych! Z Cambridge Online Tutor będziesz miał możliwość zapoznania się ze wszystkimi zagadnieniami językowymi – także z językiem biznesowym i specjalistycznym! W Cambridge AI Speech Tutor z pomocą sztucznej inteligencji nauczysz się poprawnej wymowy w języku angielskim w wybranym przez Ciebie akcencie: australijskim, amerykańskim lub brytyjskim, a dzięki Cambridge-Exam.courses przygotujesz się do prawie każdego egzaminu certyfikacyjnego!

 Nasze platformy stanowią doskonałe narzędzie do samodzielnej pracy nad umiejętnościami językowymi – dla każdego!

Kursy egzaminacyjne online dla zaawansowanych i specjalistów

Kursy egzaminacyjne dla zaawansowanych i specjalistów

Egzaminy językowe to bardzo ważne dokumenty, których zdanie skutkuje uzyskaniem konkretnego certyfikatu, poświadczającego o poziomie językowym. Szczególnie ważne te certyfikaty stają się dla osób na poziomach C1 i C2, ponieważ posiadanie dowodu takich umiejętności językowych może być niezwykle przydatne w procesie m.in. rekrutacji na studia zagraniczne, w poszukiwaniu pracy w kraju czy za granicą. Egzaminy takie jak np. CAE, CPE, Linguaskill, TEFL czy BRIGHT English uznawane są przez różne instytucje, organizacje, szkoły i uczelnie na całym świecie jako dowody umiejętności językowych. Jeżeli więc planujesz wyjazd i studia lub pracę za granicą, zdobycie takiego certyfikatu może się okazać konieczne.

Przygotuj się do certyfikatu w naszej szkole językowej Cambridge School of English!

Nasze kursy egzaminacyjne to wspaniały sposób na  kompleksowe przygotowanie się do wyzwania, jakim jest egzamin. W trakcie kursu zapoznasz się ze wszystkimi zagadnieniami, z którymi spotkasz się na teście. 

Nauka na naszych kursach egzaminacyjnych odbywa się poprzez zajęcia warsztatowe z lektorem – z pomocą jego oraz materiałów dydaktycznych stworzonych przez certyfikowanych egzaminatorów poznasz gramatykę, słownictwo, konstrukcje zdaniowe potrzebne do zdania egzaminu, udoskonalisz swoją wymowę i umiejętności komunikacyjne.

Nauka do egzaminów odbywa się także za pośrednictwem naszych platform e-learningowych – zwłaszcza naszej wyspecjalizowanej platformy Cambridge-Exam.courses (w przypadku niektórych egzaminów platformą e-learningową jest Cambridge Online Tutor).

Dzięki tej platformie i bogatej kolekcji materiałów dydaktycznych, opracowanych przez certyfikowanych egzaminatorów, będziesz gotowy do pomyślnego zdania egzaminu. Indywidualnie dostosowana ścieżka nauki, oparta na Twoim osobistym celu językowym, pozwoli Ci osiągnąć jak najwyższy wynik!

Platforma zawiera również wiele “mock exams” – testów próbnych, które pozwolą Ci zapoznać się z formatem egzaminu i nauczą Cię zarządzać czasem podczas samego egzaminu – nic już Cię nie zaskoczy!

Istnieje także możliwość wykupienia jednego “mock exam” do konkretnego egzaminu – by jeszcze powtórzyć konstrukcję egzaminu, i sprawdzić swoje przygotowanie!

Już teraz wypróbuj Cambridge-Exam.courses za darmo!

Wystarczy, że zalogują się Państwo do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:
 https://auth.cambridge-exam.courses/login
 Używając poniższych danych:
Username : demo@cambridge-exam.courses
Password : global1
Kursy języka specjalistycznego dla konkretnych branż online

Kursy języka angielskiego specjalistycznego dla konkretnych branż

Na naszych kursach języka angielskiego wybierzesz jeden z wielu tematów, opartych na konkretnych branżach i kompetencjach zawodowych. Jeżeli jesteś lekarzem, prawnikiem, przedsiębiorcą, logistykiem, pracujesz w marketingu, zarządzaniu zasobami ludzkimi, w bankowości, inżynierii, lotnictwie, sektorze energetycznym…i wielu innych zawodach – dzięki naszym kursom ESP Masterclasses poznasz specjalistyczną terminologię i zwroty, a także dowiesz się jak wykorzystywać je i swoją wiedzę i doświadczenie w praktyce – w realnych, biznesowych sytuacjach.  Celem kursu jest praca nad swobodą w używaniu języka angielskiego w pracy oraz na udoskonaleniu umiejętności komunikacji zwłaszcza w kontekście zawodowym.

Nasi lektorzy to osoby z doświadczeniem nie tylko w nauczaniu języka angielskiego, ale posiadające także dodatkowe kwalifikacje i doświadczenie w biznesie – dzięki temu potrafią w najlepszy, realny i namacalny sposób przekazywać wiedzę w dziedzinie. Doceniają oni i biorą pod uwagę w trakcie prowadzenia zajęć także Twoje doświadczenia zawodowe.

Nasze kursy języka angielskiego specjalistycznego dla konkretnych branż to także kursy indywidualne online – taka formuła zajęć zapewnia wygodę, komfortowe warunki warsztatów oraz swobodę w konfiguracji Twojego kursu – wyboru harmonogramu, terminu zajęć, ich poziomu, tematu… Każdy kursant jest inny – ma inne potrzeby i cele. Dlatego też każdy kurs jest inny – program nauki zawsze dostosowywany jest do Ciebie i Twoich potrzeb!

Dzięki umiejętności swobodnego korzystania z języka specjalistycznego otworzysz się na nowe możliwości zawodowe – takie jak praca na emigracji czy awans na wyższe stanowisko!

Pakiety symulacji biznesowych

Innowacyjny sposób na naukę języka biznesowego - Pakiety symulacji biznesowych!

Nasza nowoczesna propozycja nauki języka biznesowego i specjalistycznego, czyli Pakiety symulacji biznesowych, stworzone razem z EDUardo Business Simulation, zostały stworzone by rozwijać Twoje umiejętności językowe i zawodowe w tym samym czasie, w bezpiecznym i bezstresowym środowisku. W ramach takiego pakietu wcielasz się w różne role – menedżera, przedsiębiorcy, właścicieli różnych firm z wieloma ciekawymi zadaniami i celami. Każda symulacja składa się unikalnych materiałów – video, artykułów, statystyk, wykresów, raportów… i wielu innych – po to, aby doświadczenie było jak najbardziej realistyczne i rozwijające. 

Nasze Pakiety Symulacji Biznesowych to jedyny sposób na przetestowanie swoich umiejętności zawodowych i języka angielskiego biznesowego w bezpiecznych warunkach, bez konsekwencji!

Oto nasze pakiety:

 

Wybierz jeden z nich i zacznij ćwiczyć i rozwijać się – zawodowo i językowo!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.