https://cambridge.pl
Przejdź do treści
Indywidualne zajęcia językowe - Prywatne lekcje języka angielskiego dla przedszkolaków, dzieci, nastolatków, dorosłych oraz dla firm. Online, z dojazdem do kursanta lub w szkole językowej Cambridge School of English.

Indywidualne zajęcia językowe - Prywatne lekcje języka angielskiego dla przedszkolaków, dzieci, nastolatków, dorosłych oraz dla firm.
Online, z dojazdem do kursanta lub w szkole językowej
Cambridge School of English.

korepetycje

Indywidualne lekcje z języka angielskiego online oraz innych języków obcych dla wszystkich grup wiekowych (przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, nastolatków i dorosłych) to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby w 100% wykorzystać czas poświęcany na zajęcia językowe.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jakie korzyści płyną z idywidualnych zajęć językowych, oferowanych przez Cambridge School of English lub sprawdź nasze kursy, dedykowane dla osób, przygotowujących się do egzaminów językowych!

Zajęcia indywidualne organizowane przez szkołę językową Cambridge School of English to:

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Nie tylko język angielski, ale również inne języki obce hiszpański, włoski, niemiecki, rosyjski, szwedzki, norweski, koreański i inne.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zajęcia zarówno z języka angielskiego ogólnego, jak i biznesowego oraz specjalistycznego (język obcy z zakresu prawa, logistyki, handlu, marketingu, reklamy).

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Elastyczność w wyborze startu, godzin trwania i dni kursu językowego.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Indywidualny dobór częstotliwości spotkań uwzględniający dyspozycyjność kursanta.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Program nauczania stworzony w oparciu o potrzeby językowe kursanta.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Możliwość zorganizowania lekcji w siedzibie szkoły, online lub z dojazdem do kursanta.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zajęcia z native speakerem lub non-native speakerem.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Materiały dydaktyczne wliczone w cenę zajęć.

Dzieci w wieku przedszkolnym odkrywają świat z wielkim zaangażowaniem i energią. Warto w tym okresie wykorzystać ich naturalną potrzebę poznawania świata, dziecięcą ciekawość i rozpocząć naukę języków obcych. Umożliwi to poznanie języka angielskiego oraz innych języków obcych za pomocą gier, zabaw, w przyjemnej atmosferze.

Wykwalifikowana kadra lektorska prowadzi zajęcia w sposób dostosowany do wieku najmłodszych kursantów, tj. wykorzystując piosenki, rymowanki, zadając zadania ruchowe, oraz czytając bajki w języku obcym. Podczas zajęć indywidualnych cała uwaga prowadzącego skoncentrowana jest na dziecku, lektor czuwa nad poprawną wymową, intonacją, akcentem, przygotowuje materiał w sposób, który utrwala znane słownictwo i wyrażenia oraz w odpowiednim dla danego dziecka tempie wprowadza nowy materiał. Nasze kursy językowe pozwalają nie tylko zwiększyć zasób słownictwa najmłodszych Słuchaczy, ale przede wszystkim uczyć ich odpowiedniej struktury pełnych zdań.

Rodzice dzieci są na bieżąco informowani o postępach ich pociech, ich mocnych oraz słabych stronach, osiągnięciach i sukcesach.

Jeśli rozważasz odświeżenie dawno nieużywanego języka, bądź rozpoczęcie nauki nowego języka w sposób, który w 100% będzie skoncentrowany na Twoich potrzebach językowych prywatne lekcje to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Wspólnie z lektorem prowadzącym zajęcia przygotowany zostanie indywidualny program kursu, nakreślona zostanie ścieżka rozwoju językowego, a postępy będą regularnie monitorowane przez nauczyciela prowadzącego oraz wykwalifikowanych metodyków szkoły językowej Cambridge School of English. Program zajęć może być na bieżąco modyfikowany, szczególnie cenione jest to przez rodziców dzieci, które muszą przygotować się do kartkówek, testów oraz olimpiad językowych, zrozumieć określone zagadnienia gramatyczne lub nauczyć się słownictwa z danego zakresu. Elastyczne podejście lektora cenią również osoby dorosłe, które mogą wspólnie z nauczycielem przygotować się do rozmowy o pracę, wygłoszenia prezentacji, negocjacji w języku angielskim.

Umiejętność posługiwania się językiem angielskim lub innymi językami obcymi w środowisku pracy swobodnie i poprawnie staje się coraz częściej koniecznością. Firmy kierują swoje oferty na rynek międzynarodowy i potrzebują pracowników, którzy potrafią porozumieć się z zagranicznymi klientami oraz kontrahentami. Pracownicy chcą uczyć się intensywnie, efektywnie i skupić się na indywidualnych potrzebach językowych. Zajęcia 1:1 w szkole językowej Cambridge School of English zapewnią dostosowanie programu kursu języka obcego do indywidualnych potrzeb danego pracownika, branży, w której wykorzystuje język angielski bądź inny język obcy. Indywidualne podejście, dogodna lokalizacja lub zajęcia online, analiza potrzeb i określenie celu zapewnią sukces na polu zawodowym. Nasi kursanci instytucjonalni uczą się języka ogólnego, rozwijając zasób słownictwa i struktur gramatycznych. Równie często decydują się na naukę języka specjalistycznego z zakresu prawa, logistyki, ekonomii, zarządzania zasobami ludzkimi, medycyny i szeregu innych. Szkolenia z zakresu języka specjalistycznego organizowane są na wszystkich poziomach zaawansowania i uwzględniają fachową bibliografię oraz materiały własne kursanta, jeśli jest taka potrzeba. Dotychczas realizowaliśmy wiele szkoleń ukierunkowanych na rozwój komunikacji w miejscu pracy dla specjalistów z różnych dziedzin i branż.

Szkoła językowa Cambridge School of English oferuje zajęcia indywidualne nie tylko w Warszawie, ale również w innych miastach na terenie Polski lub online. Od wielu lat organizujemy kursy, korepetycje, prywatne zajęcia i lekcje indywidualne z języka angielskiego dla nastolatków, dzieci w wieku szkolnym, przedszkolaków, dorosłych oraz firm online lub na terenie całej Polski. Nasi nauczyciele dostępni są od poniedziałku do niedzieli w wygodnej dla Państwa lokalizacji lub online.

Najczęściej zajęcia z dojazdem odbywają się w biurze lub domu kursanta lub online, lekcje indywidualne mogą odbywać się w mniej formalnej atmosferze – na przykład w kawiarni. Cena zajęć uwzględnia dojazd lektora oraz materiały dydaktyczne. Uczniowie decydujący się na zajęcia online lub z dojazdem mogą wybrać optymalny dla siebie wariant zajęć, zarówno pod względem godziny, dnia oraz częstotliwości zajęć.

Od wielu lat z powodzeniem organizujemy zajęcia z dojazdem w innych miastach na terenie Polski (Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź i inne) lub online.

Skorzystaj już dziś z naszej oferty!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Szkoła języków obcych Cambridge School of English i Akademia Cambridge 

Warszawa Ul. Widok 10/LU1 – Centrum

Zapisy: tel. 22 397 86 27 lub 601 920 293, mail: office@cambridge.com.pl

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.