Indywidualne zajęcia językowe i lekcje indywidualne i prywatne języka angielskiego dla przedszkolaków, dzieci, nastolatków, dorosłych oraz dla firm online lub z dojazdem do kursanta z Cambridge School of English.

Indywidualne lekcje z języka angielskiego online oraz innych języków obcych dla wszystkich grup wiekowych (przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, nastolatków i dorosłych) to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby w 100% wykorzystać czas zajęć. 

Zajęcia indywidualne online lub z dojazdem organizowane przez Cambridge School of English to:

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

nie tylko język angielski, ale również hiszpański, włoski, niemiecki, rosyjski, szwedzki, norweski, koreański i inne.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia zarówno z języka ogólnego, jak i biznesowego oraz specjalistycznego (język obcy z zakresu prawa, logistyki, handlu, marketingu, reklamy, HR);

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

elastyczność w wyborze godzin i dni kursu;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

indywidualny dobór częstotliwości spotkań uwzględniający dyspozycyjność kursanta;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

program nauczania stworzony w oparciu o potrzeby językowe kursanta;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

możliwość zorganizowania lekcji w siedzibie szkoły, online lub z dojazdem do kursanta;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia z native speakerem lub non- native speakerem;

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

materiały dydaktyczne w cenie zajęć.

Dzieci w wieku przedszkolnym odkrywają świat z wielkim zaangażowaniem i energią. Warto w tym okresie wykorzystać ich naturalną potrzebę poznawania świata, dziecięcą ciekawość i rozpocząć naukę języków obcych. Umożliwi to poznanie języka angielskiego oraz innych języków obcych za pomocą gier, zabaw, w przyjemnej atmosferze.

Wykwalikowana kadra lektorska prowadzi zajęcia w sposób dostosowany do wieku najmłodszych kursantów, tj. wykorzystując piosenki, rymowanki, zadając zadania ruchowe, oraz czytając bajki w języku obcym. Podczas zajęć indywidualnych cała uwaga prowadzącego skoncentrowana jest na dziecku, lektor czuwa nad poprawną wymową, intonacją, akcentem, przygotowuje materiał w sposób, który utrwala znane słownictwo i wyrażenia oraz w odpowiednim dla danego dziecka tempie wprowadza nowy materiał. Nasze kursy pozwalają nie tylko zwiększyć zasób słownictwa najmłodszych słuchaczy, ale przede wszystkim uczyć odpowiedniej struktury pełnych zdań.

Rodzice dzieci są na bieżąco informowani o postępach ich pociech, ich mocnych oraz słabych stronach, osiągnięciach i sukcesach.

Jeśli rozważasz odświeżenie dawno nieużywanego języka, bądź rozpoczęcie nauki nowego języka w sposób, który w 100% będzie skoncentrowany na Twoich potrzebach językowych prywatne lekcje to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Wspólnie z lektorem prowadzącym zajęcia przygotowany zostanie indywidualny program kursu, nakreślona zostanie ścieżka rozwoju językowego, a postępy będą regularnie monitorowane przez nauczyciela prowadzącego oraz metodyków Cambridge School. Program zajęć może być na bieżąco modyfikowany, szczególnie cenione jest to przez rodziców dzieci, które muszą przygotować się do kartkówek, testów oraz olimpiad językowych, zrozumieć określone zagadnienia gramatyczne lub nauczyć się słownictwa z danego zakresu. Elastyczne podejście lektora cenią również osoby dorosłe, które mogą wspólnie z nauczycielem przygotować się do rozmowy o pracę, wygłoszenia prezentacji, negocjacji w języku angielskim.

Praca, rodzina, obowiązki, zainteresowania, rozwój osobisty – osoby dorosłe muszą pogodzić wiele aspektów w codziennym życiu, przez co uczęszczanie na kursy grupowe, gdzie dni i godziny zajęć są stałe, może okazać się niemożliwe. W Cambridge School of English wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych kursantów i oferujemy dużą rozpiętość terminów zajęć, a także wariant zajęć z dojazdem do kursanta.

Dla osób, którym napięty grafik nie pozwala na regularne uczestnictwo w kursach grupowych, oferujemy zajęcia indywidualne w dogodnym czasie, miejscu oraz częstotliwości dopasowanej do aktualnych możliwości i potrzeb.

Umiejętność posługiwania się językiem angielskim lub innymi językami obcymi w środowisku pracy swobodnie i poprawnie staje się coraz częściej koniecznością. Firmy kierują swoje oferty na rynek międzynarodowy i potrzebują pracowników, którzy potrafią porozumieć się z zagranicznymi klientami oraz kontrahentami. Pracownicy chcą uczyć się intensywnie, efektywnie i skupić się na indywidualnych potrzebach językowych. Zajęcia 1:1 w Cambridge School of English zapewnią dostosowanie programu kursu języka obcego do indywidualnych potrzeb danego pracownika, branży, w której wykorzystuje język angielski bądź inny język obcy. Indywidualne podejście, dogodna lokalizacja lub online, analiza potrzeb i określenie celu zapewnią sukces na polu zawodowym. Nasi kursanci instytucjonalni uczą się języka ogólnego, rozwijając zasób słownictwa i struktur gramatycznych. Równie często decydują się na naukę języka specjalistycznego z zakresu prawa, logistyki, ekonomii, zarządzania zasobami ludzkimi, medycyny i szeregu innych. Szkolenia z zakresu języka specjalistycznego organizowane są na wszystkich poziomach zaawansowania i uwzględniają fachową bibliografię oraz materiały własne kursanta, jeśli jest taka potrzeba. Dotychczas realizowaliśmy wiele szkoleń ukierunkowanych na rozwój komunikacji w miejscu pracy dla specjalistów z różnych dziedzin i branż.

Cambridge School of English oferuje zajęcia indywidualne nie tylko w Warszawie, ale również w innym miastach na terenie Polski lub online. Od wielu lat organizujemy kursy, korepetycje, prywatne zajęcia i lekcje indywidualne z języka angielskiego dla nastolatków, dzieci w wieku szkolnym, przedszkolaków, dorosłych oraz firm online lub na terenie całej Polski. Nasi nauczyciele dostępni są od poniedziałku do niedzieli w wygodnej dla Państwa lokalizacji lub online.

Najczęściej zajęcia z dojazdem odbywają się w biurze lub domu kursanta lub online, lekcje mogą odbywać się w mniej formalnej atmosferze – na przykład w kawiarni. Cena zajęć uwzględnia dojazd lektora oraz materiały dydaktyczne. Uczniowie decydujący się na zajęcia online lub z dojazdem mogą wybrać optymalny dla siebie wariant zajęć, zarówno pod względem godziny, dnia oraz częstotliwości zajęć.

Od wielu lat z powodzeniem organizujemy zajęcia z dojazdem w innych miastach na terenie Polski (Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź i inne) lub online.

Kontakt

Informacji na temat kursów, zajęć, lekcji indywidualnych i korepetycji oraz odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania udzielamy pod numerem telefonu.

Telefon: 22-622-30-19 lub kom. 601-920-293

Mail: office@cambridge.com.pl