Półkolonie językowe - Intensywne warsztaty języka angielskiego dla dzieci i młodzieży - szkoła językowa Cambridge School of English

Cam20bridge22//

W naszej szkole wiemy jak ważny jest rozwój językowy od najmłodszych lat. Jeżeli chcesz zadbać o zdolności językowe swojego dziecka, szkoła językowa Cambridge School of English oferuje wyjątkowe W Cambridge School of English wiemy jak ważny jest rozwój językowy od najmłodszych lat. Jeżeli chcesz zadbać o zdolności językowe swojego dziecka, półkolonie językowe, które oferuje nasza szkoła językowa, będą idealnym wyborem.

Organizujemy zarówno półkolonie letnie, w okresie wakacji, jak i półkolonie zimowe, przypadające na czas ferii.

Czym są nasze Półkolonie językowe - Intensywne warsztaty języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Półkolonie językowe – Intensywne warsztaty języka angielskiego dla dzieci i młodzieży – szkoła językowa Cambridge School of English to intensywne warsztaty językowe dla dzieci, odbywające się w kilku turnusach podczas wakacji letnich i ferii zimowych. Na zajęciach w trakcie półkolonii językowych Cambridge School of English, nauka angielskiego łączy się z zabawą – zapomnij o nudzie!

Co zapewniamy podczas naszych półkolonii

– Twórcze zajęcia językowe, rozwijające nie tylko wiedzę i umiejętności, ale też kreatywność Twojego dziecka! Wykorzystujemy muzykę, zabawy ruchowe, plastykę i gry planszowe w trakcie nauki.

– Niewielkie grupy umożliwiające odpowiednie dostosowanie poziomu zajęć oraz maksimum uwagi dla dzieci i indywidualne podejście.

– Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych non-native speakerów oraz native speakerów – osoby, które mają głowy pełne pomysłów!

– Materiały do zajęć kreatywnych.

Wycieczki do atrakcyjnych warszawskich muzeów.

– Naukę o kulturze krajów anglojęzycznych!

Zapoznaj się ze szczegółowymi programami półkolonii językowych i zapewnij najlepszy rozwój językowy swojemu dziecku już teraz. Zapisz dziecko na Półkolonie językowe – Intensywne warsztaty języka angielskiego dla dzieci i młodzieży – szkoła językowa Cambridge School of English

FAQ

Czy zajęcia odbywają się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego?
Tak. Sale, w których odbywają się zajęcia będą regularnie wietrzone i dezynfekowane. Przed wejściem do sali, dzieci i nauczyciele zostaną poddani pomiarowi temperatury. Dla uczestników dostępne będą płyny dezynfekujące w salach, a w sekretariacie szkoły będzie można również odebrać jednorazowe rękawiczki. Liczba osób na zajęciach nie będzie wyższa niż 9 uczestników.

Czy dziecko może mieć przy sobie sprzęt elektroniczny?
Tak, dziecko może mieć przy sobie telefon i inny sprzęt elektroniczny, jednak nie będzie mogło z niego korzystać w trakcie zajęć.

Czy należy dać dziecku kieszonkowe?
Nie ma potrzeby dawać dziecku wysokiego kieszonkowego – w trakcie zajęć dzieciom zapewniany jest posiłek – dwudaniowy obiad i podwieczorek.

Czy dzieci mają zapewnioną wodę do picia?
Tak, woda jest dostępna przez cały czas w salach dydaktycznych.

Czy można zapisać na warsztaty dziecko, będące w trakcie specjalnej diety?
Tak. W takim wypadku prosimy o kontakt z naszym biurem.

Czy w poniedziałek rano w biurze są kolejki?
Tak, kolejki się zdarzają – szczególnie na kilka minut przed rozpoczęciem pierwszego dnia warsztatów, dlatego zachęcamy by przyjść tego dnia trochę wcześniej.

Czy menu posiłków jest dostępne wcześniej?
Tak, tygodniowy jadłospis znajduje się w biurze szkoły i na tablicy na korytarzu.

Czy program zajęć jest taki sam w każdym tygodniu?
Program zajęć jest modyfikowany, by zajęcia były twórcze, zróżnicowane i interesujące. Dokładamy wszelkich starań, żeby w każdym tygodniu program był urozmaicany.

Na jakie godziny zaplanowane są wyjścia?
Uczestnicy zajęć zwykle wychodzą na zajęcia dodatkowe między 11:00 a 11:30. Szczegółowy harmonogram dostępny jest w biurze szkoły oraz na korytarzu.

Czy dziecko powinno mieć ze sobą przybory plastyczne?
Szkoła zapewnia przybory plastyczne potrzebne do zajęć kreatywnych. Sporadycznie prosimy o przyniesienie konkretnych przedmiotów, jednak informujemy o tym z minimum 48-godzinnym wyprzedzeniem.

Czy rodzic musi osobiście odprowadzić dziecko na zajęcia i odebrać z nich?
Tak, dziecko powinno być przyprowadzane i odprowadzane przez rodzica lub prawnego opiekuna. Jeżeli rodzic lub opiekun chce upoważnić inną osobę dorosłą do odebrania dziecka, powinien dostarczyć do biura pisemną zgodę z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i numerem dowodu tożsamości osoby upoważnionej.

Czy można otrzymać fakturę za udział w zajęciach?
Tak. Wówczas należy podać dane do faktury w trakcie rejestracji uczestnika. Fakturę można odebrać w biurze szkoły.

Czy dziecko otrzymuje pamiątkowy dyplom po zakończeniu zajęć?
Tak, każdy uczestnik dostaje pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za uczestnictwo w zajęciach.