https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Półkolonie językowe - Intensywne warsztaty języka angielskiego dla dzieci i młodzieży - szkoła językowa Cambridge School of English

Cam20bridge22//

W naszej szkole wiemy jak ważny jest rozwój językowy od najmłodszych lat. Jeżeli chcesz zadbać o zdolności językowe swojego dziecka, szkoła językowa Cambridge School of English oferuje wyjątkowe W Cambridge School of English wiemy jak ważny jest rozwój językowy od najmłodszych lat. Jeżeli chcesz zadbać o zdolności językowe swojego dziecka, półkolonie językowe, które oferuje nasza szkoła językowa, będą idealnym wyborem.

Organizujemy zarówno półkolonie letnie, w okresie wakacji, jak i półkolonie zimowe, przypadające na czas ferii.

Czym są nasze Półkolonie językowe - Intensywne warsztaty języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Półkolonie językowe – Intensywne warsztaty języka angielskiego dla dzieci i młodzieży – szkoła językowa Cambridge School of English to intensywne warsztaty językowe dla dzieci, odbywające się w kilku turnusach podczas wakacji letnich i ferii zimowych. Na zajęciach w trakcie półkolonii językowych Cambridge School of English, nauka angielskiego łączy się z zabawą – zapomnij o nudzie!

Co zapewniamy podczas naszych półkolonii

– Twórcze zajęcia językowe, rozwijające nie tylko wiedzę i umiejętności, ale też kreatywność Twojego dziecka! Wykorzystujemy muzykę, zabawy ruchowe, plastykę i gry planszowe w trakcie nauki.

– Niewielkie grupy umożliwiające odpowiednie dostosowanie poziomu zajęć oraz maksimum uwagi dla dzieci i indywidualne podejście.

– Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych non-native speakerów oraz native speakerów – osoby, które mają głowy pełne pomysłów!

– Materiały do zajęć kreatywnych.

Wycieczki do atrakcyjnych warszawskich muzeów.

– Naukę o kulturze krajów anglojęzycznych!

Zapoznaj się ze szczegółowymi programami półkolonii językowych i zapewnij najlepszy rozwój językowy swojemu dziecku już teraz. Zapisz dziecko na Półkolonie językowe – Intensywne warsztaty języka angielskiego dla dzieci i młodzieży – szkoła językowa Cambridge School of English

FAQ

Czy zajęcia odbywają się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego?
Tak. Sale, w których odbywają się zajęcia będą regularnie wietrzone i dezynfekowane. Przed wejściem do sali, dzieci i nauczyciele zostaną poddani pomiarowi temperatury. Dla uczestników dostępne będą płyny dezynfekujące w salach, a w sekretariacie szkoły będzie można również odebrać jednorazowe rękawiczki. Liczba osób na zajęciach nie będzie wyższa niż 10 uczestników.

Czy dziecko może mieć przy sobie sprzęt elektroniczny?
Tak, dziecko może mieć przy sobie telefon i inny sprzęt elektroniczny, jednak nie będzie mogło z niego korzystać w trakcie zajęć.

Czy należy dać dziecku kieszonkowe?
Nie ma potrzeby dawać dziecku wysokiego kieszonkowego – w trakcie zajęć dzieciom zapewniany jest posiłek – dwudaniowy obiad i podwieczorek.

Czy dzieci mają zapewnioną wodę do picia?
Tak, woda jest dostępna przez cały czas w salach dydaktycznych.

Czy można zapisać na warsztaty dziecko, będące w trakcie specjalnej diety?
Tak. W takim wypadku prosimy o kontakt z naszym biurem.

Czy w poniedziałek rano w biurze są kolejki?
Tak, kolejki się zdarzają – szczególnie na kilka minut przed rozpoczęciem pierwszego dnia warsztatów, dlatego zachęcamy by przyjść tego dnia trochę wcześniej.

Czy menu posiłków jest dostępne wcześniej?
Tak, tygodniowy jadłospis znajduje się w biurze szkoły i na tablicy na korytarzu.

Czy program zajęć jest taki sam w każdym tygodniu?
Program zajęć jest modyfikowany, by zajęcia były twórcze, zróżnicowane i interesujące. Dokładamy wszelkich starań, żeby w każdym tygodniu program był urozmaicany.

Na jakie godziny zaplanowane są wyjścia?
Uczestnicy zajęć zwykle wychodzą na zajęcia dodatkowe między 11:00 a 11:30. Szczegółowy harmonogram dostępny jest w biurze szkoły oraz na korytarzu.

Czy dziecko powinno mieć ze sobą przybory plastyczne?
Szkoła zapewnia przybory plastyczne potrzebne do zajęć kreatywnych. Sporadycznie prosimy o przyniesienie konkretnych przedmiotów, jednak informujemy o tym z minimum 48-godzinnym wyprzedzeniem.

Czy rodzic musi osobiście odprowadzić dziecko na zajęcia i odebrać z nich?
Tak, dziecko powinno być przyprowadzane i odprowadzane przez rodzica lub prawnego opiekuna. Jeżeli rodzic lub opiekun chce upoważnić inną osobę dorosłą do odebrania dziecka, powinien dostarczyć do biura pisemną zgodę z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i numerem dowodu tożsamości osoby upoważnionej.

Czy można otrzymać fakturę za udział w zajęciach?
Tak. Wówczas należy podać dane do faktury w trakcie rejestracji uczestnika. Fakturę można odebrać w biurze szkoły.

Czy dziecko otrzymuje pamiątkowy dyplom po zakończeniu zajęć?
Tak, każdy uczestnik dostaje pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za uczestnictwo w zajęciach.

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.