https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Jakie są plusy nauki z lektorem polskim?

Nauka angielskiego online z lektorem polskim w szkole językowej

Pomimo tego, że nauka z pomocą native speakera stała się w ostatnim czasie bardzo popularna i modna – nie można dyskredytować zajęć z lektorem mówiącym w naszym rodzimym języku. 

Korzyści nauki z lektorem polskim

Podobne doświadczenia

Lektor polski też musiał nauczyć się akcentu, gramatyki i pisowni. Wie jakie wyrażenia mogą być trudne dla ucznia i może pokazać metody oraz nauczyć ,,trików’, które pozwolą sobie z nimi poradzić. Lektor polski ma za sobą własne doświadczenie nauki, którym może się z Tobą podzielić. Na podstawie własnego doświadczenia i kwalifikacji taki nauczyciel z całą pewnością będzie potrafił, dobrać do Ciebie odpowiedni tok lekcji.


Możliwość mówienia po polsku

Lektor polski zna ten język w stopniu natywnym. Jeśli czegoś nie rozumiesz, bądź nie umiesz powiedzieć, możesz zawsze zwrócić się do niego w języku polskim i prosić o przetłumaczenie wyrazu lub wyrażenia na język polski. W ten sposób zachowujesz i komfort i robisz postępy w nauce. Umożliwia to również naukę osobom, które zaczynają przygodę z językiem obcym od początku.

Co ważne – taki nauczyciel będzie wiedział, które zagadnienia gramatyczne lub fonetyczne są szczególnie problematyczne dla Polaków, i nad którymi trzeba dłużej popracować, by osiągnąć efekt. Dodatkowo zyskasz wybór: konstrukcje gramatyczne, słownictwo, fonetyka itp., mogą być wyjaśnione w Twoim języku lub w języku, którego się uczysz.

Jak widać, polscy lektorzy mają wiele do zaoferowania, a nauka z nimi może przynieść naprawdę świetne efekty.Jeśli szukasz dla siebie kursu z lektorem polskim – zajrzyj na stronę i sprawdź naszą ofertę!

Szkoły językowe Warszawa, kursy językowe, kursy maturalne (Warszawa), szkolenia językowe dla firm z dojazdem lub online, kursy języka angielskiego stacjonarne (Warszawa) lub online, angielski z Native Speakers, szkoła językowa Warszawa Kurs językowy - angielski dla dzieci - angielski dla młodzieży - angielski dla dorosłych szkolenia językowe dla firm - kursy językowe dla firm - kurs język angielski Warszawa kursy wyjazdowe - wyjazdy językowe Anglii - Native Speaker - blended learning - e-learning - angielski online - wirtualna klasa - kursy i nauka języka angielskiego online - szkoły językowe Warszawa

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.