Intensywne warsztaty języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, czyli półkolonie zimowe z Cambridge School of English - Ferie 2022

Dzieci uczące się języka angielskiego stacjonarnie w Warszawie na półkoloniach zimowych w szkole języków obcych 2022

Chcesz żeby Twoje dziecko spędziło czas ferii zimowych przyjemnie a jednocześnie produktywnie? W takim razie półkolonie zimowe w Cambridge School of English będą świetnym rozwiązaniem. Jest to idealne połączenie zabawy i nauki języka angielskiego stacjonarnie w centrum Warszawy!

Tylko do końca grudnia 2021 – warsztaty w promocyjnej cenie! Liczba miejsc ograniczona.

Intensywne warsztaty językowe dla dzieci i młodzieży - podstawowe informacje i terminy

Nasze półkolonie zimowe mają postać intensywnych warsztatów językowych dla dzieci i młodzieży w wieku 4-13 lat i są prowadzone w centrum Warszawy, na ulicy Widok 10/1. 

W tym roku odbywają się w liczbie aż 2 turnusów!

Bezpieczeństwo podczas warsztatów językowych

Uczestnicy są dobierani w małe, maksymalnie ośmioosobowe grupy, w podobnym wieku. Umożliwia to dostosowanie programu do indywidualnych zainteresowań i poświęcenie odpowiednio dużo uwagi każdemu kursantowi. 

 

Zajęcia będą odbywały się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Sale lekcyjne będą na bieżąco wietrzone oraz dezynfekowane. Przed wejściem do sali, dzieci oraz nauczyciele zostaną poddani pomiarowi temperatury ciała. W sali będą znajdować się płyny do dezynfekcji rąk oraz powierzchni. Liczba osób w sali nie będzie przekraczała 9 osób. W sekretariacie Szkoły dostępne będą także jednorazowe rękawiczki oraz maseczki.

Nauka języka angielskiego przez zabawę dla dzieci i młodzieży - Ferie 2022

Nasze zimowe warsztaty to doskonałe połączenie dobrej zabawy i nauki języka angielskiego. Stawiamy na to, by uczeniu się języka, towarzyszyła wesoła atmosfera, pełna ciekawych aktywności. Po tych feriach Twoje dziecko pozna inny sposób nauki języka – zamiast siedzenia z nosem w książce, będzie śpiewało, bawiło się, grało w gry i spędzało świetnie czas! 

Zajęcia są prowadzone w języku angielskim z wykorzystaniem piosenek, wierszyków, gier oraz elementów artystycznych i teatralnych, co w naturalny sposób rozwija potencjał twórczy uczestników. Podczas wszystkich tych aktywności nasi doświadczeni lektorzy będą komunikować się w języku angielskim i w naturalny sposób przemycać nowe słówka oraz zwroty.

Każdy uczestnik półkolonii otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa w naszych intensywnych warsztatach językowych.

Tylko do końca grudnia 2021 warsztaty językowe w promocyjnej cenie! Liczba miejsc ograniczona!

Co przygotowaliśmy dla Twojego dziecka na tegoroczne ferie z Cambridge?

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zajęcia z native speakerem

Twoje dziecko będzie miało szansę osłuchać się z naturalnym akcentem, pochodzącym z kraju anglojęzycznego (Kanady, Wielkiej Brytanii, Australii czy Stanów Zjednoczonych). Dzięki temu będzie mogło poprawić swoje umiejętności wymowy.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zwiedzanie muzeów

Muzea to jeden z najlepszych sposobów by poznać historię i dziedzictwo własnego kraju. Planujemy wycieczki do Warszawskich muzeów, gdzie dzieci będą mogły dowiedzieć się wielu ciekawostek a później, w szkole, zaimponować, swoją wiedzą, nauczycielom oraz koleżankom i kolegom.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Projekty plastyczne i kreatywne

Twoja pociecha obudzi u nas swoją artystyczną duszę! Będziemy przygotowywać własne maski i dekoracje na bal karnawałowy, tworzyć rzeźby z gliny oraz poznawać tajniki sztuki origami.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zajęcia kulinarne

Na naszych warsztatach językowych Twoje dziecko może poczuć się, jak prawdziwy szef kuchni!

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Tworzenie gier planszowych i komiksów

Dzieci będą miały okazję puścić wodze fantazji i rozwinąć swoją kreatywność, podczas tworzenia własnej gry planszowej czy komiksu. Co stworzyłaby Twoja pociecha?

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Angielskie karaoke

Będziemy razem śpiewać po angielsku! Dzieci wcielą się w gwiazdy z estrady i będą zachwycać widownię na naszych wspólnych koncertach.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Tematyczne zajęcia językowe

Twoje dziecko będzie mogło poznać słownictwo i ciekawostki z wielu obszarów tematycznych. W programie mamy m.in: kraje anglojęzyczne, sporty zimowe, dinozaury czy kosmos!

Nasi lektorzy

Uczestnicy będą pod opieką naszych lektorów języka angielskiego, którzy, poza odpowiednim przygotowaniem, odznaczają się ogromną kreatywnością i cierpliwością. Są to doświadczeni lektorzy polscy z naszego kraju oraz native speakerzy pochodzący z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Australii lub Kanady.Liczba miejsc jest mocno ograniczona, więc już teraz zarezerwuj miejsce dla swojej pociechy na jednym z naszych turnusów!

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.