https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Intensywne warsztaty języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, czyli półkolonie zimowe z Cambridge School of English

Chcesz żeby Twoje dziecko spędziło czas ferii zimowych przyjemnie a jednocześnie produktywnie? W takim razie półkolonie zimowe w Cambridge School of English będą świetnym rozwiązaniem. Jest to idealne połączenie zabawy i nauki języka angielskiego stacjonarnie w centrum Warszawy!

Intensywne warsztaty językowe dla dzieci i młodzieży - podstawowe informacje i terminy

Nasze półkolonie zimowe mają postać intensywnych warsztatów językowych dla dzieci i młodzieży w wieku 6-13 lat i są prowadzone w centrum Warszawy, na ulicy Widok 10/1. 

W tym roku odbywają się w liczbie aż 2 turnusów!

Bezpieczeństwo podczas warsztatów językowych

Uczestnicy są dobierani w małe, maksymalnie ośmioosobowe grupy, w podobnym wieku. Umożliwia to dostosowanie programu do indywidualnych zainteresowań i poświęcenie odpowiednio dużo uwagi każdemu kursantowi. 

 

Zajęcia będą odbywały się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Sale lekcyjne będą na bieżąco wietrzone oraz dezynfekowane. Przed wejściem do sali, dzieci oraz nauczyciele zostaną poddani pomiarowi temperatury ciała. W sali będą znajdować się płyny do dezynfekcji rąk oraz powierzchni. Liczba osób w sali nie będzie przekraczała 9 osób. W sekretariacie Szkoły dostępne będą także jednorazowe rękawiczki oraz maseczki.

Nauka języka angielskiego przez zabawę dla dzieci i młodzieży

Nasze zimowe warsztaty to doskonałe połączenie dobrej zabawy i nauki języka angielskiego. Stawiamy na to, by uczeniu się języka, towarzyszyła wesoła atmosfera, pełna ciekawych aktywności. Po tych feriach Twoje dziecko pozna inny sposób nauki języka – zamiast siedzenia
z nosem w książce, będzie śpiewało, bawiło się, grało w gry i spędzało świetnie czas! 

Zajęcia są prowadzone w języku angielskim z wykorzystaniem piosenek, wierszyków, gier oraz elementów artystycznych i teatralnych, co
w naturalny sposób rozwija potencjał twórczy uczestników. Podczas wszystkich tych aktywności nasi doświadczeni lektorzy będą komunikować się
w języku angielskim i w naturalny sposób przemycać nowe słówka oraz zwroty.

Każdy uczestnik półkolonii otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa w naszych intensywnych warsztatach językowych.

 

Nasz program - ferie 2023

 • Spotkania z native speakerem

  W trakcie trwania każdego turnusu odwiedzi nas native speaker języka angielskiego, z którym będziemy mogli porozmawiać na temat kraju z którego pochodzi oraz poćwiczyć oryginalny akcent.

 • Warsztaty Teatralne

  Wspólnie przygotujemy krótki scenariusz i za pomocą dostępnych rekwizytów wcielimy się w różne role. Odgrywanie dialogów w krótkich scenkach pozwoli nam na ćwiczenie płynności i poprawności wypowiedzi ustnych oraz intonacji i akcentu.

 • Zajęcia Muzyczne

  Za pomocą wierszy, rymowanek, łamaczy językowych i piosenek w przyjemny sposób będziemy ćwiczyć zawiłości angielskiej wymowy. Wcielimy się w gwiazdy estrady i samodzielnie lub w zespołach weźmiemy udział w karaoke.

 • Zajęcia dotyczące kultury i tradycji krajów anglojęzycznych

  Zapoznamy się z ciekawostkami dotyczącymi różnych krajów anglojęzycznych, dowiemy się o ich zwyczajach oraz interesujących miejscach i ludziach z nimi związanych.

 • Origami

  Wspólnie nauczymy się precyzyjnej sztuki składania papieru aby stworzyć wspaniałe trójwymiarowe dzieła. Podczas tych zajęć będziemy ćwiczyć swoją cierpliwość, logiczne myślenie i koncentrację, a także zdolności manualne..

 • Eko sztuka

  Na zajęciach plastycznych powstaną projekty ze...śmieci, takich jak rolki po papierze toaletowym czy zakrętki od butelek. Wykorzystamy wszystkie pokłady swojej kreatywności żeby dać pozornie niepotrzebnym przedmiotom nowe życie i stworzyć z nich coś pięknego.

 • Tematyczne zajęcia językowe

  Utrwalimy sobie słownictwo związane z wakacjami oraz podróżowaniem. Poćwiczymy uzyskiwanie i udzielanie informacji o położeniu miejsc i ludzi oraz popracujemy z mapą.

 • Planszówki

  Gry planszowe ćwiczą koncentrację, logiczne myślenie oraz pamięć, a także umiejętność panowania nad emocjami. Ponadto uczą pracy zespołowej, czekania na swoją kolej oraz przegrywania 🙂 Przede wszystkim jednak grając będziemy się świetnie razem bawić!

 • Zajęcia kulinarne

  Poznamy nazwy produktów spożywczych oraz technik przyrządzania różnych dań, przygotowujemy przepisy na smakowite potrawy oraz samodzielnie przygotujemy proste i smaczne przekąski, mniam 🙂

 • Tworzenie gier i komiksów

  Wymyślimy i opracujemy reguły naszej własnej gry planszowej w języku angielskim a następnie własnoręcznie wykonamy planszę, pionki i inne akcesoria. Przygotujemy także krótkie kreatywne historyjki obrazkowe z zabawnymi dialogami.

 • Wycieczki

  Odwiedzimy kilka atrakcyjnych lokalizacji w Warszawie gdzie poszerzymy swoją wiedzę o historii, sztuce i kulturze. Każda wizyta w muzeum otwiera na świat, pozwala zdobyć ciekawe informacje o otaczającym na świecie, pokazuje szerszy punkt widzenia oraz uczy wrażliwości na piękno i estetykę co umożliwimy uczestnikom naszych warsztatów 🙂

Nasi lektorzy

Uczestnicy będą pod opieką naszych lektorów języka angielskiego, którzy, poza odpowiednim przygotowaniem, odznaczają się ogromną kreatywnością i cierpliwością. Są to doświadczeni lektorzy polscy z naszego kraju oraz native speakerzy pochodzący z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Australii lub Kanady.

Liczba miejsc jest mocno ograniczona, więc już teraz zarezerwuj miejsce dla swojej pociechy na jednym z naszych turnusów!

Ferie z językiem angielskim - Intensywne zimowe warsztaty językowe dla dzieci w wieku 6-13 lat

Ferie zimowe dobiegły końca, a wraz z nimi zakończyły się intensywne zimowe warsztaty językowe Cambridge School of English. Uczestnicy aktywnie ćwiczyli swój angielski w praktyce podczas atrakcyjnych zajęć kulturalnych, ruchowych oraz artystycznych.

Dziewczynka podczas ferii zimowych na warsztatach językowych

W trakcie każdego z dwóch tygodniowych turnusów nasi podopieczni pod okiem wykwalifikowanych lektorów i wychowawców zapoznali się
z ciekawostkami dotyczącymi Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Australii.
Ponadto uczestnicy ćwiczyli słownictwo związane z kosmosem, dinozaurami, zdrowym żywieniem oraz sportami i aktywnościami zimowymi. Dużo humoru i pozytywnej energii wprowadziły językowe łamańce oraz karaoke. Podczas zajęć kreatywnych dzieci i młodzież przygotowali maski karnawałowe i origami, lepili z gliny, zaprojektowali również własne gry planszowe i komiksy.

Zainteresowaniem cieszyły się również zorganizowane przez nas wycieczki. Uczestnicy odwiedzili: Muzeum Kolejnictwa, Centrum Pieniądza Narodowego Banku Polskiego, zwiedzili Stadion Narodowy oraz wzięli udział w warsztatach przeprowadzonych przez Panie z Muzeum Archeologicznego.

Chłopiec na warsztatach językowych podczas ferii zimowych
Prace plastyczne podczas warsztatów językowych dla dzieci

Czas spędzony w Cambridge School of English w trakcie ferii był dla uczestników naszych warsztatów nie tylko okazją do poprawy umiejętności językowych, ale także możliwością rozwijania swoich pasji, kreatywności, zdolności manualnych oraz nawiązywania nowych znajomości z rówieśnikami. 

Uczestnicy warsztatów wrócili już do swoich szkolnych obowiązków, a zespół Cambridge School of English rozpoczął opracowywanie równie interesującego programu na warsztaty letnie, które rozpoczną się pod koniec czerwca i będą trwały przez całe wakacje.

Przypominamy, że harmonogram zajęć może ulec zmianie w zależności od wieku uczestników w grupie, warunków atmosferycznych i innych losowych okoliczności – jednak gwarantujemy zapewnienie innych atrakcyjnych zajęć dla dzieci tak, aby czas został spędzony efektywnie i przyjemnie!

Serdecznie zapraszamy do nas również w lato! 

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

 

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.