https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy języka angielskiego dla średniozaawansowanych - poziomy B1 i B2

kursy językowe dla średniozaawansowanych

Ucz się języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym B1 i B2 w szkole językowej Cambridge School of English!

Poziom języka angielskiego średniozaawansowany (B1-B2) to etap, na którym uczniowie zdobywają solidne podstawy oraz zaczynają korzystać z bardziej złożonych struktur językowych. Osoby na tym poziomie potrafią płynnie porozumiewać się w codziennych sytuacjach, wyrażać swoją opinię i swoje zdanie. Posługują się bogatym słownictwem i rozumieją ogólny sens tekstu pisanego i mówionego, choć mogą napotykać trudności w zrozumieniu bardziej zaawansowanych wypowiedzi. Ich umiejętności pisemne pozwalają na tworzenie prostych esejów i listów. Wciąż jednak pracują nad pewnością w posługiwaniu się językiem, poprawnością gramatyczną i zwięzłością w wyrażaniu myśli. Osoby na poziomie B2 mogą także zacząć  posługiwać się językiem angielskim biznesowym, bardzo użytecznym w świecie zawodowym. Jeżeli i Ty chcesz pracować nad swoimi umiejętnościami i je doskonalić, nasze kursy językowe w Cambridge School of English to idealna opcja dla Ciebie. Razem z nami podniesiesz swoje umiejętności na wyższy poziom i osiągniesz swój indywidualny cel językowy! 

Czytaj dalej, by poznać bliżej nasze kursy języka angielskiego dla średniozaawansowanych i wybrać ten, który jest dla Ciebie najlepszy!

Dzięki nowoczesnym metodom nauczania, które są zarządzane i wdrażane przez stale monitorujący kursy zespół metodyków oraz lektorów, zdobywanie nowych umiejętności językowych i omawianie zagadnień – nawet tych najtrudniejszych – staje się szybkie i przyjemne!

Niektórymi z używanych przez nas technik nauczania są metody bezpośrednia i naturalna – zakładające korzystanie w procesie nauczania tylko z języka angielskiego, bez roli wspomagającej języka ojczystego. Dzięki tej metodzie nauka języka wymaga od kursanta dodatkowej kreatywności i wysiłku i sprawia, że korzystanie z języka angielskiego staje się dla niego łatwiejsze i bardziej komfortowe.  Dzięki tym metodom nauka jest szybsza i bardziej efektywna. Kursant staje się swobodny w komunikacji w języku obcym.

Jak rozpoznać swój poziom językowy?

Bywa, że trudno jest ocenić własny poziom umiejętności językowych. W takiej sytuacji warto skorzystać ze wsparcia Cambridge School of English. Nasi doświadczeni metodycy oferują swoją pomoc w postaci niezawodnego audytu językowego, który pomoże określić Twój obecny poziom językowy. Po przeprowadzeniu audytu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje aktualne zdolności językowe. Alternatywnie, istnieje możliwość skorzystania z naszego darmowego testu poziomującego, aby dowiedzieć się, który kurs będzie najodpowiedniejszy dla twoich umiejętności językowych! Może będą to właśnie nasze kursy języka angielskiego dla średniozaawansowanych – poziomy B1 i B2!

kursy językowe dla średniozaawansowanych

Kursy języka angielskiego dla średniozaawansowanych - poziomy B1 i B2 - kursy indywidualne online

Nauka w trybie indywidualnym ma bardzo wiele plusów. Pozwala na dostosowanie poziomu, tematu i tempa nauki do osobistych potrzeb kursanta oraz na wykorzystywanie metod nauki najbardziej skutecznych dla konkretnej osoby. Dzięki stałemu i bezpośredniemu kontaktowi z nauczycielem kursantowi łatwiej jest komunikować jego potrzeby, a lektor może w pełni skupić się na nich, oraz na obszarach wiedzy i umiejętności kursanta, które wymagają dodatkowej uwagi i pracy. Wszystkie te cechy prowadzą do szybszego i efektywniejszego przyswajania wiedzy i rozwijania umiejętności językowych przez uczniów. 

Dodatkową i bardzo istotną korzyścią jest możliwość dostosowania harmonogramu, zajęć, terminów, poziomu i tematu do własnych potrzeb i preferencji. W Cambridge School of English chcemy zapewnić Ci jak największą dowolność, która pozwoli Ci osiągnąć Twój własny cel językowy!

Dzięki spersonalizowanemu trybowi nauki, skutecznym metodom nauczania, doświadczonemu lektorowi, autorskim i interesującym materiałom dydaktycznym poznasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym!

Nasze kursy indywidualne online posiadają także możliwość nauki w formule blended-learning poprzez dostęp do naszych wspaniałych platform e-learningowych!

 

Dzięki naszej wszechstronnej platformie do nauki języka angielskiego Cambridge Online Tutor masz możliwość nauki wszystkich zagadnień i umiejętności językowych, w tym oprócz języka ogólnego – także języka biznesowego, i dla osób zaawansowanych – języka specjalistycznego. Dzięki możliwości śledzenia postępu, do której ma dostęp także Twój nauczyciel, będziesz mógł skupić się na zagadnieniach sprawiających Ci najwięcej problemów oraz będziesz – poprzez otrzymywanie informacji zwrotnej o Twoim progresie – dodatkowo zmotywowany do nauki! Nasza platforma pełna jest ciekawych materiałów dydaktycznych, filmików, artykułów, zadań, nagrań, dzięki którym Twoja nauka będzie przyjemna i skuteczna.

 

Nasze innowacyjne narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję to idealny sposób na udoskonalenie wymowy w języku angielskim w wybranym przez Ciebie akcencie – brytyjskim, amerykańskim lub australijskim. Umiejętność poprawnej wymowy jest kluczowa dla skutecznej komunikacji w języku obcym w każdej sytuacji – codziennej, jak i zawodowej.

Dzięki Cambridge AI Speech Tutor w komfortowym środowisku poprawisz swoją wymowę, rozwijając także umiejętności komunikacyjne.

Nasze platformy e-learningowe mogą stanowić także niezależny od kursu tradycyjnego, samodzielny sposób na naukę języka angielskiego i rozwój umiejętności językowych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych platformach e-learningowych, kliknij w link poniżej:

kursy językowe dla średniozaawansowanych

Kolejny sposób na poprawę wymowy - kursy British Master i American Master!

Jeżeli potrzebujesz intensywnego kursu wymowy w języku angielskim w jednym z dwóch akcentów – brytyjskim lub amerykańskim – nasze kursy British Master i American Master to idealna opcja dla Ciebie! 

Podczas lekcji prowadzonych przez native-speakerów oswoisz się z autentycznym brzmieniem języka w wybranym akcencie – brytyjskim lub amerykańskim. Poznasz zapis fonetyczny w języku angielskim, nauczysz się korzystać ze słowników wymowy, zrozumiesz zależności między pisownią a wymową, zapamiętasz wyjątki ortograficzne oraz różnorodne akcenty. Będziesz ćwiczył umiejętność łączenia wyrazów, wymowę samogłosek oraz rozróżnianie form słabych i mocnych. W trakcie naszych zajęć doskonalisz swoją angielską wymowę, dążąc do osiągnięcia doskonałości!

kursy językowe dla średniozaawansowanych

Kursy językowe dla średniozaawansowanych - Kursy egzaminacyjne

Posiadanie certyfikatu językowego to ważny atut. Świadczy on o umiejętnościach językowych, co może zwiększyć szanse na zatrudnienie oraz awans w karierze. Certyfikat to też dowód wysiłku i zaangażowania w rozwijanie kompetencji. Ułatwia komunikację w międzynarodowym środowisku, otwierając drzwi do podróży i pracy za granicą. Dla studentów to punkt dodatkowy w procesie rekrutacyjnym na uczelnie zagraniczne, certyfikat językowy może być także wymagany w procesie rekrutacji na program Erasmus+. 

Certyfikaty takie jak FCE, LanguageCert, BRIGHT English, B2 First, IELTS… i wiele innych, potwierdzą Twoje umiejętności językowe na odpowiednim poziomie, w tym na poziomie średniozaawansowanym.

By jak najlepiej zdać egzamin, potrzebujesz się do niego przygotować – zrób to z Cambridge School of English i naszymi kursami egzaminacyjnymi!

Gwarantujemy kompleksowe przygotowanie do egzaminu. W trakcie kursu poznasz wszystkie wymagane dla danego egzaminu i jego poziomu zagadnienia – gramatyczne oraz  dotyczące słownictwa, będziesz ćwiczył poprawną wymowę, rozwiniesz swoje umiejętności komunikacyjne, nauczysz się tworzyć formy pisane takie jak eseje czy listy. Dzięki naszym mock exams – testom próbnym, wiernie odzwierciedlającym realia egzaminacyjne zapoznasz się z rodzajami zadań, z jego formułą, nauczysz się jak zarządzać czasem w jego trakcie w najdogodniejszy sobie sposób.

Nauka na dostępne na naszej stronie egzaminy odbywa się z pomocą naszej platformy do nauki online – Cambridge-Exam.courses (bądź, w niektórych przypadkach, Cambridge Online Tutor). Dzięki naszej zaawansowanej, a jednocześnie niezwykle intuicyjnej platformie będziesz mógł powtarzać zagadnienia językowe, ćwiczyć, rozwiązywać jeszcze więcej testów próbnych – mock exams. 

Może ona – tak jak każda nasza platforma e-learningowa – funkcjonować jako niezależny sposób na naukę do egzaminu certyfikacyjnego. Najbardziej skuteczna pozostaje jednak formuła nauki “blended-learning” pozwalająca na wielokrotne powtarzanie i utrwalanie informacji oraz na kontakt z wykwalifikowanym lektorem, prowadzącym ucznia do osiągnięcia sukcesu!

Możliwe jest również zakupienie pojedynczego “mock exam” dla określonego testu, aby dodatkowo przećwiczyć układ egzaminu i ocenić swój poziom przygotowania!

Już teraz wypróbuj Cambridge-Exam.courses za darmo!

Wystarczy, że zalogują się Państwo do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:
 https://auth.cambridge-exam.courses/login
 Używając poniższych danych:
Username : demo@cambridge-exam.courses
Password : global1

Przetestuj naszego “Cambridge Online Tutor” za darmo!

Zarejestruj się na https://tutor.cambridgeschool.online/ na darmowy test poziomu języka angielskiego.
 
Po wykonaniu bezpłatnego testu poziomującego, aktywujemy dla Ciebie 3-dniowy bezpłatny okres próbny!
kursy językowe dla średniozaawansowanych

Kursy językowe dla średniozaawansowanych - Kursy grupowe

Kursy językowe w grupach przynoszą wiele korzyści. Uczestnictwo w grupie umożliwia interakcję z różnymi osobami, co sprzyja praktyce komunikacyjnej. Wspólna nauka motywuje i tworzy atmosferę wsparcia. Grupowe zajęcia rozwijają elastyczność językową, poprzez możliwość wchodzenia w różnorodne interakcje językowe z innymi osobami na podobnym poziomie. Uczniowie wzajemnie się inspirują i korygują, co prowadzi do poprawy umiejętności. Nasze kursy językowe w grupach to idealny sposób na poprawę umiejętności komunikacyjnych i uzyskanie większej swobody językowej dla osób na poziomie średniozaawansowanym.

kursy językowe dla średniozaawansowanych

Kursy Business English dla średniozaawansowanych

Nauka języka biznesowego ma duże znaczenie. Pozwala efektywnie komunikować się w środowisku zawodowym, umożliwiając nawiązywanie relacji i prowadzenie negocjacji z partnerami międzynarodowymi. Doskonalenie umiejętności Business English otwiera drzwi do lepszych perspektyw zawodowych, zwiększa szanse na awans oraz pracę w międzynarodowych korporacjach. Umożliwia swobodne korzystanie z anglojęzycznych materiałów, takich jak raporty czy prezentacje. 

W naszej szkole językowej nauka języka biznesowego odbywa się z pomocą wykwalifikowanych nauczycieli, posiadających także dodatkowe kompetencje biznesowe, dzięki czemu rozumieją oni realia tego rynku. Nasze kursy Business English mają za zadanie nie tylko nauczenie Cię suchej teorii – konstrukcji, gramatyki, zwrotów i terminologii biznesowej – lecz mają na celu także zwiększenie Twojej umiejętności posługiwania się językiem biznesowym w realnych sytuacjach zawodowych. Na kursach będziesz zwiększał swoje kompetencje poprzez prowadzenie negocjacji, przedstawianie prezentacji, wypowiadanie się na dane tematy, konsultację z lektorem.

Dzięki naszym kursom Business English rozwiniesz się zarówno językowo, jak i zawodowo!  

Innym, innowacyjnym sposobem na naukę języka biznesowego proponowanym przez nas we współpracy z EDUardo Business Simulation są nasze pakiety symulacji biznesowych, które pozwalają na wcielenie się w postać przedsiębiorcy. W ten sposób w bezpiecznym środowisku rozwiniesz swoje umiejętności zawodowe i Business English!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.