https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Kursy i nauka języka angielskiego dla początkujących od podstaw online

Kursy i nauka języka angielskiego dla początkujących od podstaw online

Zacznij naukę języka angielskiego od podstaw w Cambridge School of English!

Jeżeli nigdy nie uczyłeś się angielskiego w szkole, bądź jeżeli zapomniałeś wszystkie informacje i chcesz je sobie przypomnieć, a może chciałbyś by Twoje dziecko rozpoczęło naukę języka angielskiego jak najszybciej  – czytaj dalej i poznaj nasze Kursy języka angielskiego dla początkujących od podstaw (poziom A1 i A2 CEFR)!

Razem z nami poznasz język angielski od podstaw!

Dzięki naszym nowoczesnym metodom nauczania, mogącym funkcjonować dzięki małym grupom szkoleniowym, zaangażowaniu i pomocy naszych wykwalifikowanych metodologów poznasz podstawy języka angielskiego szybko i skutecznie!

Niektórymi z metod wykorzystywanych w naszej szkole językowej są pochodzące od siebie, niezwykle skuteczne metoda bezpośrednia i naturalna, które w przeciwieństwie do metody gramatyczno-tłumaczeniowej bazują jedynie na języku angielskim, bez roli wspomagającej języka ojczystego! Dzięki nim w bardzo szybkim tempie wzrastają umiejętności językowe, a zwłaszcza umiejętność komunikacji w języku obcym!

Jak rozpoznać swój poziom językowy?

Czasami sami nie jesteśmy pewni, jaki jest nasz poziom umiejętności językowych. W takiej chwili z pomocą przychodzimy my – Cambridge School of English! Możesz skorzystać z niezawodnych usług naszych metodologów i dokonać audytu językowego, dzięki któremu metodolog określi Twój poziom języka! Dodatkowo, wraz z ukończeniem audytu uzyskasz certyfikat poświadczający Twoje umiejętności językowe! Możesz także rozwiązać nasz bezpłatny test poziomujący i dowiedzieć się, jaki kurs pasuje do Twojego poziomu językowego!

Nasza szkoła językowa to nauka w wielu różnych formułach! Ucz się online, stacjonarnie, w grupie lub indywidualnie - tak, jak Ty chcesz!
kursy języka angielskiego dla dzieci

Kursy języka angielskiego dla początkujących od podstaw - Angielski dla dzieci online

Nauka języka angielskiego w naszej szkole językowej to idealna opcja dla Twojego dziecka!

Zajęcia z naszymi wykwalifikowanymi, doświadczonymi w pracy z dziećmi lektorami to połączenie nauki z zabawą – EDUTAINMENT!

Nauka języka obcego od lat najmłodszych (nawet od wieku 3-4 lat!) rozwija umiejętności językowe, akcent i oswaja dziecko z innym językiem zapobiegając wytworzeniu się bariery językowej w przyszłości. Poza tym, pomaga ona także w ogólnym rozwoju dziecka, jego umiejętności poznawczych i logicznych.

Dzięki naszej nowoczesnej metodologii nauczania nauka pozostaje ciekawa, stymulująca i niezwykle skuteczna.

Nasze kursy dla dzieci odbywają się w małych grupach, co zapewnia najskuteczniejszy proces nauki połączony z zawieraniem przez dzieci relacji i rozwijanie przez nie zdolności komunikacyjnych.

By dowiedzieć się więcej o tym, jak uczymy najmłodszych, kliknij tutaj lub odwiedź naszego bloga!

W naszej ofercie posiadamy także dla wszystkich rodziców propozycję indywidualnych zajęć online dla najmłodszych dzieci Niania Online! W ich trakcie w zabawny sposób nasz nauczyciel będzie uczył Twoje dziecko podstaw języka angielskiego, jednocześnie rozwijając inne umiejętności – ruchowe, manualne, kreatywne czy logiczne.

Niania online to krótkie, 25-minutowe zajęcia, co zapewnia, że Twoje dziecko pozostanie zainteresowane i zaangażowane. Jeżeli jako rodzic potrzebujesz chwili odpoczynku, nasze zajęcia Niania Online to połączenie przyjemnego z pożytecznym!

kursy języka angielskiego dla seniorów

Nauka języka angielskiego dla początkujących od podstaw - Angielski dla seniorów

Jeżeli nigdy nie uczyłeś się języka angielskiego bądź już wszystko zapomniałeś, nasze kursy języka angielskiego dla początkujących to idealna opcja dla Ciebie! Dzięki naszym kursom spełnisz swoje cele językowe – może chcesz nauczyć się języka, by komunikować się ze swoją rodziną mieszkającą za granicą bądź po prostu chciałbyś nauczyć się czegoś nowego? Dokonasz tego wszystkiego razem z nami! 

Nasze grupowe kursy języka angielskiego dla seniorów w Warszawie to wspaniała okazja do poznania osób w podobnym wieku i w podobnej sytuacji i do nauki czegoś nowego!

By dowiedzieć się więcej o naszych kursach dla seniorów, kliknij tutaj, bądź odwiedź naszego bloga!

Jeżeli nie jesteś pewien, jaki kurs jest dla Ciebie właściwy, skontaktuj się z nami przez naszego maila: office@cambridge.com.pl lub telefonicznie: 22 622 30 19!

kursy indywidualne online dla początkujących

Kursy języka angielskiego dla początkujących od podstaw (poziom A1 i A2 CEFR) - kursy indywidualne i online

Nauka indywidualna online to sposób edukacji dający ogrom możliwości związanych z personalizacją kursów. Nasze kursy indywidualne i online pozwalają Ci na wybór harmonogramu zajęć, ich terminu, poziomu, tematu według własnego uznania. Nasz lektor wraz z pomocą metodologów sprawi, że w jak najszybszy i najskuteczniejszy sposób osiągniesz swój indywidualny cel językowy – nie ważne jaki on by był. 

W naszej ofercie posiadamy kursy języka ogólnego dla początkujących, które pomogą Ci poznać język od podstaw w bezpiecznym środowisku i rozwinąć wszystkie umiejętności językowe! Przy pomocy doświadczonego lektora, innowacyjnych metod nauczania, autorskich materiałów dydaktycznych osiągniesz to, czego pragniesz! 

Nasze kursy to także dostęp do wspaniałych platform e-learningowych, dzięki którym rozpoczniesz naukę w formule “blended-learning”! Nasze platformy do nauki samodzielnej online to intuicyjne, przyjazne aplikacje z możliwością nauki języka od podstaw, we własnym tempie, z możliwością monitorowania postępów, także przez nauczyciela, jeśli platforma e-learningowa jest częścią kursu tradycyjnego. 

Nasze platformy mogą jednak stanowić podstawę do samodzielnej pracy nad umiejętnościami językowymi – także dla osób początkujących!

kursy egzaminacyjne dla początkujących

Kursy egzaminacyjne dla początkujących

W Cambridge School of English przygotujesz się do egzaminów językowych dla osób początkujących sprawdzających umiejętności językowe na poziomie A2, takie jak egzaminy dla najmłodszych YLE czy egzamin Cambridge A2 Key, oceniający Twoją znajomość języka w kontekście jego podstaw.

Nauka do egzaminu odbywa się poprzez dostęp do naszej platformy e-learningowej Cambridge-Exam.courses – dzięki niej i zawartym w niej licznym materiałom dydaktycznym, tworzonych przez certyfikowanych egzaminatorów, przygotujesz się do zdania egzaminu. Poprzez zindywidualizowaną drogę nauki, opartą na Twoim osobistym celu językowym, osiągniesz jak najwyższy wynik!

Dzięki zawartych na niej “mock exams” – testów próbnych zapoznasz się z formułą egzaminu i nauczysz się zarządzać czasem w jego trakcie – nic już Cię nie zaskoczy! 

Już teraz wypróbuj Cambridge-Exam.courses za darmo!

Wystarczy, że zalogują się Państwo do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:
 https://auth.cambridge-exam.courses/login
 Używając poniższych danych:
Username : demo@cambridge-exam.courses
Password : global1

Wypróbuj Cambridge Online Tutor już teraz!

Zarejestruj się  na https://tutor.cambridgeschool.online/ na darmowy test poziomu języka angielskiego.

Po wykonaniu bezpłatnego testu poziomujący, aktywujemy dla Ciebie 3-dniowy bezpłatny okres próbny.
kursy grupowe dla początkujących

Grupowe kursy językowe dla początkujących

Nauka języka w małych grupach pod wodzą doświadczonego lektora to świetny sposób na naukę języka angielskiego dla początkujących!

Nasi lektorzy to osoby potrafiące pracować z grupami szkoleniowymi, potrafiące do każdego z uczniów podejść indywidualnie i każdego z nich zachęcić do uczestnictwa w lekcjach poprzez interesujące tematy zajęć i różne, zabawne metody przyswajania wiedzy.

Dodatkowo, zajęcia grupowe dają szansę ćwiczenia komunikacji w parze z osobą na podobnym poziomie językowym. Takie rozwiązanie przynosi wiele korzyści – rozwija relacje, umiejętności komunikatywne w języku obcym i niweluje stres związany z używaniem języka obcego. Szczególnie jest to pożyteczne dla osób początkujących, gdyż pozwala na szybkie przyswojenie języka codziennego i podstawowych wyrażeń, słów, konstrukcji gramatycznych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.