https://cambridge.pl
Przejdź do treści

– Posiadasz anglojęzycznego zięcia lub synową? Zastanawiasz się czy kurs języka angielskiego dla seniorów ułatwi przełamywanie barier?

Marzysz o podróżach, wczasach, wyjazdach? Nie jesteś pewien czy język angielski dla seniorów pomoże Ci w swobodnym poruszaniu się za granicą?

– Pragniesz poznać nowy język obcy, lub udoskonalić znajomość tego, który już znasz jednocześnie miło spędzając czas wolny?

Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie! - Nauka i kursy język angielski dla seniorów online lub z dojazdem!

Młodzi ludzie coraz częściej wyjeżdżają za granicę, poznają sympatie, wychodzą za mąż za osoby z zagranicy i język angielski staje się sposobem na porozumiewanie z codziennym życiu. Na kursie języka angielskiego dla seniorów poznasz podstawy języka i będziesz w stanie nawiązać kontakt z osobami, które nie mówią po polsku, być może z synową bądź zięciem, albo wnukami.

Blended-learning to idealny sposób na poznanie nowego języka – kurs i nauka języka angielskiego dla seniorów online lub z dojazdem w szkole językowej za pomocą metody blended-learning to samodzielna nauka na platformach e-learningowych na prostych i intuicyjnych aplikacjach na telefonie lub komputerze połączona z zajęciami z polskim lektorem lub native speakerem.
Kim jest native speaker?

Jeśli nie wiesz jaki kurs językowy wybrać, możesz skontaktować się z nami! Wystarczy, że napiszesz do nas na adres mailowy: office@cambridge.com.pl 

Pomożemy Ci dostosować kurs pod Twoje potrzeby!

Jeżeli zależy Ci na łatwej komunikacji z zagraniczną rodziną, wypróbuj nasze kursy komunikacyjne, które skupią się na nauce wymowy oraz na swobodnej konwersacji z naszym nauczycielem! Taki język wykorzystasz w praktyce!

Sympatyczna atmosfera, dynamiczni lektorzy z głową pełną pomysłów, ciekawe tematy. Te wszystkie czynniki sprzyjają poznawaniu, lub przypomnieniu sobie dawno nieużywanego języka. Kurs to doskonała okazja również do poznania nowych osób, poprowadzenia ciekawej rozmowy na temat różnic kulturowych, wyjścia z domu i zrobienia sobie przerwy od codziennych obowiązków. Zajęcia prowadzone są w dogodnych dla Państwa godzinach w formule online lub w przyszłości stacjonarnie w świetnej lokacji w centrum Warszawy.

Posiadamy bogatą ofertę – nauka i kursy języka angielskiego dla seniorów online lub z dojazdem w szkole językowej to pewność, że wybierzesz kurs, który idealnie spełni wszystkie Twoje językowe potrzeby! 

Zależy Ci na posługiwaniu się pięknym akcentem brytyjskim, amerykańskim lub australijskim dzięki nauce online, a przy okazji chcesz podszkolić swoją znajomość angielskiego? Zapoznaj się z naszą platformą e-learningową Cambridge AI Speech Tutor – nauka i kursy język angielski dla seniorów online w szkole językowej!

Jeśli zależy Ci na indywidualnej nauce języka angielskiego lub innego języka obcego dla seniorów z nauczycielem lub native speakerem online, to u nas znajdziesz kursy właśnie dla Ciebie! Posiadamy naprawdę bogaty wybór personalizowanych kursów!

Chcesz uczyć się języka obcego online? Poznawać język poprzez czytanie autentycznych artykułów, oglądanie treści wideo, naukę poprawnej wymowy z native speakerami lub z komputerem? Sprawdź nasze platformy e-learningowe!

Osoby na emeryturze dysponują czasem, który można wykorzystać w rozmaity sposób. Jeśli mają Państwo szansę na wyjazd za granicę w ramach wypoczynku, bądź odwiedzin rodziny czy znajomych, dlaczego nie skorzystać z okazji? Kursy Cambridge School of English pomogą Państwu poradzić sobie w codziennych sytuacjach komunikacyjnych, zapytać o drogę, zarejestrować się w hotelu, kupić bilety, zamówić taksówkę, zrobić zakupy itp. Zapiszcie się na kurs już dziś i zaskoczcie rodzinę i znajomych!

– Przygotowujemy do różnych celów i spełniamy językowe marzenia;

– Działamy od 1991 roku, a w nasze kursy wkładamy serce i lata doświadczenia;

– Posiadamy ogromny wybór kursów języka angielskiego oraz innych języków obcych online lub z dojazdem;

– Nasze zajęcia są prowadzone w dowolnej formule, w zależności od potrzeb klienta;

– W naszej szkole językowej pracują najlepsi nauczyciele i Native Speakerzy z całego świata;

– Zostaliśmy laureatami wielu konkursów i zaufało nam już ponad 100 tysięcy osób.

Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, to właśnie znalazłeś/aś idealne rozwiązanie! Cambridge School of English to szkoła językowa, która specjalizuje się w wielu zajęciach online! Z nami nie tylko rozwiniesz swoją ogólną znajomość języka obcego, ale także zrealizujesz marzenia! Odpowiednio wyselekcjonowane przez nas kursy pomogą Ci realizować swoją karierę, wyjechać za granicę, czy to w celu pracy, studiów, czy rekreacyjnym. Z nami efektywnie nauczysz się każdego języka oraz możesz mieć pewność, że zadbamy o to, byś osiągnął każde swoje językowe marzenie! 

Realizacja marzeń zawodowych i osobistych masz na wyciągnięcie dłoni! Poznaj nasze wyjątkowe kursy i wybierz odpowiedni dla siebie!

Dowiedz się więcej!

Poznaj nasze kursy General English!

Dowiedz się więcej!

Poznaj nasze kursy Business English!

Dowiedz się więcej!

Poznaj nasze kursy egzaminacyjne!

Dowiedz się więcej!

Poznaj nasze platformy e-learningowe!

Kursy General English są przeznaczone dla każdego! Możesz zacząć naukę języka obcego od początku, lub kontynuować ją jeśli już kiedyś uczyłeś się danego języka. Dzięki znajomości General English rozwiniesz swoje zdolności komunikacyjne, poznasz odpowiednią gramatykę, nauczysz się posługiwać językiem obcym w praktyce, a nawet poznasz akcent! To idealna nauka dla osoby początkującej jak i średniozaawansowanej. Taki kurs będzie idealny zarówno na prezent, jak i do Twojej nauki! Jeśli nie wiesz jakie kursy językowe wybrać, skontaktuj się z nami! Podpowiemy Ci, który kurs może spełnić Twoje oczekiwania i osiągnąć językowy cel!

Kursy Business English są skierowane do osób, które pragną rozwijać swoją zawodową karierę! Taki kurs będzie idealnym prezentem dla syna bądź córki, by pomóc im się piąć po szczeblach branżowej kariery, a także dla wnuków, którzy studiują i myślą nad podjęciem pracy w konkretnym zawodzie. Business English to nauka nie tylko słownictwa branżowego, które pozwoli na kontakty z pracownikami na arenie międzynarodowej, to także nauka prowadzenia efektownych i angażujących prezentacji, negocjacji, profesjonalnych rozmów telefonicznych czy też maili. Dzięki takiemu kursowi klient nabędzie umiejętności, które pomogą mu w pracy – będzie mógł ubiegać się o awans, pracować za granicą, lub w polskich firmach mających kontakty zagraniczne oraz łatwiej znajdzie pracę, dzięki wzbogaceniu swojego CV.

Certyfikaty językowe są bardzo potrzebne studentom i dorosłym – dzięki wielu korzyściom, które przynoszą, wiele osób decyduje się na ich zdanie. W Cambridge School of English znajdziesz wiele rozwiązań, które pomogą Ci w nauce na różne sposoby! Nie tylko sprawdzimy wiedzę klienta, ale także dokładnie go przygotujemy do zdania egzaminu. U nas znajdziesz nawet test próbny dowolnego egzaminu językowego!
Kurs egzaminacyjny to doskonały prezent! Jeśli nie wiesz jaki kurs może przynieść największe korzyści Twojej rodzinie, skontaktuj się z nami, a z chęcią odpowiemy na wszystkie twoje pytania!

Możesz też przeczytać o certyfikatach językowych na naszej stronie! Jeśli nie wiesz jaki certyfikat wybrać, dowiedz się więcej!

Szukasz czegoś innego? Sprawdź nasze kursy online lub z dojazdem dla wnuków, młodzieży, studentów i dorosłych!

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

   Nasi Kursanci dobierani są w kameralne grupy o bardzo zbliżonym poziomie znajomości języka, dzięki czemu przyswajanie materiału odbywa się szybciej i skuteczniej.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

   Systematyczne organizujemy powtórki materiału w różnorodnej formie – przeprowadzamy gry językowe, quizy i inne ćwiczenia utrwalające wprowadzone słownictwo i struktury gramatyczne. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom zachęcamy słuchaczy do spontaniczności i kreatywności podczas zajęć oraz przełamujemy bariery językowe.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

   Wiemy, że umiejętność mówienia w języku obcym jest kluczowa, dlatego ważną częścią każdej lekcji są dyskusje, negocjacje oraz odgrywanie scenek z życia codziennego.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

   Zajęcia zorganizowane są w taki sposób, aby zapewnić naszym Uczniom wielowymiarową interakcję w trakcie zajęć, dzięki czemu czas przeznaczony na naukę wykorzystujemy do maksimum. Słuchacze wykonują pracę w parach lub niewielkich grupach, a nauczyciel uważnie słucha i na bieżąco poprawia ich błędy.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

   Zajęcia prowadzone są w języku obcym, którego uczy się Kursant. Język polski używany jest w sytuacjach wyjątkowych.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

   Proces weryfikacji poziomu znajomości języka obcego przebiega dwuetapowo – przed rozpoczęciem nauki nasi Uczniowie przystępują do testu poziomującego w formie pisemnej oraz do rozmowy z metodykiem. W trakcie rozmowy uzyskujemy również informacje odnośnie potrzeb językowych oraz oczekiwań Kursantów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Uczniom kurs szyty na miarę.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

   Zajęcia językowe w Cambridge School of English są przemyślane i starannie przygotowane. Wprowadzenie oraz utrwalenie nowego słownictwa oraz struktur gramatycznych odbywa się w sposób angażujący słuchaczy.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

   Skutecznie motywujemy do nauki i regularnie sprawdzamy postępy poczynione prze Słuchaczy w nauce języka poprzez powtórki, prace domowe oraz testy w trakcie semestru i egzaminy końcowe.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

   Nasi nauczyciele nie korzystają jedynie z podręcznika wiodącego, ale przygotowują dodatkowe materiały dydaktyczne. Nierzadko włączają w tok nauki pomoce zaczerpnięte ze źródeł autentycznych, a zatem artykuły, wystąpienia, studium przypadku.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu osobistego (biuro szkoły mieści się przy ul. Widok 10 w centrum Warszawy, za Rotundą), telefonicznego (22 622 30 19) bądź mailowego (office@cambridge.com.pl). Nasz zespół z przyjemnością udzieli wyczerpujących informacji na temat kursów dla seniorów. 

Szkoła języków obcych Cambridge School of English Warszawa: indywidualne lekcje i kursy językowe, korepetycje, lekcje indywidualne i nauka języka angielskiego dla seniorów - angielski z dojazdem, kursy dla egzamin gimnazjalne z angielskiego dla młodzieży lub kursy maturalne (Warszawa)

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.