https://cambridge.pl
Przejdź do treści
Angielski dla dzieci

Zajęcia języka angielskiego online lub z dojazdem dla najmłodszych w Cambridge School of English koncentrują się na rozwoju umiejętności językowych u dzieci  i budowaniu motywacji do nauki języka już w bardzo wczesnym wieku (3-4 lata).

Traktujemy naszą pracę, a zatem nauczanie języków jako bardzo ważny element wykształcenia i rozwoju każdego dziecka oraz sposób na wartościowe i rozwijające spędzanie czasu.

Zainteresowanie i entuzjazm naszych młodszych kursantów podtrzymujemy poprzez wykorzystanie odpowiednich do wieku metod oraz gier i zabaw językowych. Ćwiczymy pamięć naszych najmłodszych słuchaczy poprzez wykorzystywanie mnemotechnik. Dzięki temu nauka języka angielskiego jest nie tylko skuteczna, ale również przyjemna. Koncentrujemy się na komunikacji, ale również rozwijamy pozostałe kompetencje językowe. Stopniowo program nauczania wzbogacany jest o szerszy zasób słownictwa, trudniejsze struktury oraz elementy umożliwiające rozwój poszczególnych umiejętności językowych na coraz wyższych poziomach zaawansowania.

Sprawdź, dlaczego warto zapisać dziecko na kurs języka angielskiego!

Zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci do kontaktu z biurem szkoły Cambridge School of English. W razie potrzeby mogą Państwo porozmawiać z metodykiem szkolnym, który chętnie udzieli informacji na temat metodologii pracy z dziećmi wykorzystywanej w Cambridge School of English, a w toku kursu również z nauczycielem prowadzącym.

Angielski dla dzieci od podstaw online lub z dojazdem do domu - W jaki sposób uczymy naszych najmłodszych uczniów?

Poniżej krótki opis zasad, które wdrażamy podczas nauczania języka angielskiego i pracy z najmłodszymi uczestnikami kursów języków obcych w Cambridge School of English

 • Bezpieczna atmosfera

  Zależy nam na tym, żeby dziecko kojarzyło naukę języka obcego z miłą i bezpieczną atmosferą oraz miało jak najwięcej możliwości do aktywnego udziału w zajęciach.

 • Kreatywność

  Prowadzimy zajęcia pomysłowo, dynamicznie i przede wszystkim z ogromnym entuzjazmem.

 • Gry i zabawy

  Wykorzystujemy wiele gier edukacyjnych, zabaw ruchowych, muzycznych i plastycznych.

 • Aktywność

  Śpiewamy, tańczymy, rymujemy, słuchamy opowiadań oraz bajek.

 • Prace manualne

  Uczymy z wykorzystaniem prac manualnych - nauka języka angielskiego poprzez działanie (farby, masa solna, plastelina, kredki).

 • Zapamiętywanie

  Wykorzystujemy kolorowe obrazki, plansze, układamy puzzle, budujemy z klocków.

 • Sceny i sztuki teatralne

  Bawimy się w teatr, rozbudzamy wyobraźnię. Nasi uczniowie oglądają przedstawienia kukiełkowe, odgrywają rozmaite scenki i krótkie sztuki teatralne.

 • Rozwijanie mówienia i słuchania

  Koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Intensywne warsztaty i półkolonie językowe dla dzieci w wieku 6-13 lat

Podczas gdy dzieci mają przerwę od szkoły, Cambridge School of English przygotowuje półkolonie, czyli intensywne warsztaty językowe, w wakacje jak i w ferie. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-13 lat i prowadzone są w jednej z naszych siedzib w centrum Warszawy. 

Czym są półkolonie językowe w naszej szkole językowej? 

Previous slide
Next slide
Angielski dla dzieci od podstaw online - zajęcia, kurs i nauka języka angielskiego dla dzieci online i z dojazdem do domu​

Półkolonie językowe w Cambridge są to pełne aktywności warsztaty językowe, odbywające się w jednej z naszych siedzib w centrum Warszawy. 

Podczas półkolonii dzieci nie siedzą z nosem w książce od angielskiego, zamiast tego tworzą projekty artystyczne, śpiewają, odgrywają scenki teatralne i grają w gry planszowe. Wszystkie aktywności prowadzą nasi doświadczeni native speakerzy, po angielsku. Dlatego na naszych warsztatach uczestnicy dobrze się bawią i jednocześnie uczą się języka angielskiego, doskonalą rozumienie ze słuchu, przełamują barierę językową i uczą się nowych słówek czy wyrażeń. Półkolonie z Cambridge to niebywała okazja dla Twojego dziecka na utrwalenie czy przypomnienie języka angielskiego, spędzenie czasu wolnego w aktywny oraz produktywny sposób, poznanie nowych znajomych, a przede wszystkim, na świetną zabawę!

Sprawdź, czemu warto uczyć dzieci języków obcych już od najmłodszych lat!

Chcesz wiedzieć więcej o naszych intensywnych warsztatach językowych? Kliknij jeden z poniższych linków!

Indywidualne zajęcia dla dzieci - Niania Online

Nasze indywidualne zajęcia językowe dla dzieci online Wirtualna Niania, przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat, to połączenie nauki języka angielskiego, rozwoju umiejętności poznawczych Twojego dziecka z zabawą, grami, piosenkami, rymowankami i układami tanecznymi. Nauczyciel stosuje różnorodne techniki i metody, aby pokazać, że nauka języka obcego może być przyjemna. Podczas lekcji wykorzystywane są różnego rodzaju pomocne materiały edukacyjne, które mają na celu zaangażowanie uczniów, pobudzenie ich naturalnej ciekawości oraz zachęcenie do nauki języka angielskiego. To pozwala nawet tym dzieciom, które nie mają wcześniejszego doświadczenia z językiem angielskim, szybciej przystosować się do jego nauki, przełamać bariery językowe i zacząć się komunikować.

Zajęcia odbywają się indywidualnie, co daje możliwość dostosowania ich planu, poziomu i tematyki do umiejętności i osobistych preferencji każdego małego ucznia.

Nasi nauczyciele to doświadczeni w pracy z najmłodszymi pedagodzy, posiadający wiele kreatywnych i zabawnych sposobów na przekazywanie wiedzy językowej najmłodszym. 

Niech Twoje dziecko produktywnie i zabawnie spędza wolny czas! Zapisz je już teraz!

Oferujemy następujące lekcje angielskiego
dla najmłodszych online lub z dojazdem

Indywidualne kursy języka angielskiego dla dzieci online lub z dojazdem do domu

Kurs i nauka języka angielskiego dla dzieci online lub z dojazdem w systemie weekendowym

Metodyka nauczania

The TPR method (Total Physical Responce) – metoda TPR

Metoda ta zakłada reagowanie ciałem na poszczególne polecenia. We wczesnych fazach rozwoju umiejętności językowych, lektor komunikuje się z uczniami wydając polecenia. Zrozumienie ich uczniowie demonstrują swoim ruchem i odpowiednią reakcją. Proste instrukcje powtarzane są tak długo, aż uczniowie utrwalą sobie, w jaki sposób mają na nie reagować. Początkowo nie wymaga się od ucznia powtarzania poleceń. W miarę postępów w nauce, uczniowie starają się samodzielnie wydawać polecenia. Nauka angielskiego z wykorzystaniem tej metody zapewnia wiele zabawy i większe zaangażowanie ze strony uczniów.

The Story-line method - metoda story-line​

Istota tej metody polega na prezentowaniu dzieciom prawdziwej lub fantastycznej historyjki, w której poruszane są zagadnienia dotyczące różnorodnych sytuacji, które dzieci spotykają w codziennym życiu. Ośrodkiem metody jest fabuła (story), której akcja toczy się w danej grupie w ciągu kilku dni, zaś uczniowie są bohaterami historii i odgrywają w niej różne role. Głównym założeniem jest samodzielność oraz aktywność uczniów. Jedną z największych korzyści metody Storyline jest ogromna pomysłowość i zaangażowanie dzieci, co motywuje je do nauki języka. Kursy angielskiego dla dzieci w oparciu o tę metodę umożliwiają również rozwinięcie umiejętności pracy w zespole.

The Natural approach – metoda naturalna

Metoda ta wykorzystuje techniki naśladujące proces uczenia się języka ojczystego przez dziecko. Zadaniem lektora jest stwarzanie sytuacji umożliwiających uczniom osłuchanie się z językiem i zrozumienie danej wypowiedzi. Lektor komunikuje się z dziećmi w języku obcym, jednocześnie wspomagając swoje wypowiedzi gestem, mimiką czy ruchem ciała. Lektor powtarza swoje słowa i opisuje czynności w sposób przypominający komunikowanie się w języku ojczystym. Dzięki tej metodzie nauka angielskiego dla dzieci przebiega w sposób naturalny, dzieci mają możliwość zanurzenia w języku obcym w naturalnej sytuacji komunikacyjnej.

Co nas wyróżnia?

Angielski dla dzieci w  Cambridge School of English to:

Nauka angielskiego prowadzona wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów (Native Speakers i lektorów polskich).

Nauka angielskiego oparta o autorski programy nauczania. Gwarantujemy opiekę metodyczną. Programy nauczania spełniają wymagania określone w CEFR (Common European Framework of Reference) i uwzględniają metody nauczania dostosowane do wieku uczestnika.

Nauczyciel w toku pracy z uczniem koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego ucznia i niewielkie grupy.

Nauka odbywa się przez zabawę, ciekawe gry językowe, piosenki zagadki oraz projekty tematyczne samodzielnie przygotowywane przez dzieci.

Materiały do nauki wzbogacamy o nowoczesne pomoce multimedialne.

Postępy w nauce są stale monitorowane poprzez sporządzanie indywidualnych raportów semestralnych.

Kurs i nauka języka angielskiego dla dzieci, angielski dla dzieci i najmłodszych online, szkoła językowa, kursy językowe i nauka angielskiego dla dzieci, najmłodszych i przedszkolaków w Warszawie, Native Speaker, kurs języka angielskiego dla dzieci Warszawa, kursy stacjonarne, angielski dla najmłodszych, kursy językowe dla dzieci.

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.