https://cambridge.pl
Przejdź do treści
Kursy językowe dla studentów

Kurs języka angielskiego dla studentów

Marzysz o studiach za granicą? Planujesz studiować w języku angielskim? Chcesz poświadczyć znajomość języka obcego i znaleźć dobrą pracę? A może szykujesz się do wyjazdu w ramach wymiany studenckiej Erasmus?

Nie ważne jaki jest powód, nasza szkoła językowa jest w stanie spełnić te i wiele innych celów, jakie sobie stawiasz! Mamy dla Ciebie kursy językowe z języka angielskiego, ale także innych języków obcych, jak np. kursy języka hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego, chińskiego czy francuskiego! Na każdym poziomie zaawansowania! Możesz uczyć się języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego, a także przygotowywać się do zdania certyfikatów językowych. 

Czytaj dalej, bo to nie wszystko!

Studia za granicą, certyfikat do studiowania za granicą, wymiana studencka i praktyki

Chcesz studiować w Anglii, Francji, Hiszpanii, Stanach  Zjednoczonych, Kanadzie, we Włoszech, a może w Norwegii? Cudownie! Studiowanie za granicą to ogromna przygoda, ale też wielkie szanse na przyszłość w pracy zawodowej. Do tego masz szansę zawrzeć nowe znajomości i nabyć pewności siebie. 

Aby wyjechać na zagraniczną uczelnię, potrzebujesz certyfikatu, który ta honoruje. Najczęściej sprawdzisz to bez problemu na stronie uczelni. 

Oferujemy Ci kursy egzaminacyjne (przygotowanie do certyfikatu) online i stacjonarnie, które pozwolą Ci idealnie przygotować się do certyfikatu językowego, a później wyjechać na całe studia za granicę! 

A może planujesz wyjazd na Erasmusa? W kwalifikacji także pomogą Ci zdane certyfikaty językowe, które zakwalifikują Cię wyżej w rankingu do wyjazdu. Pamiętaj też, że w ramach Erasmusa można wyjeżdżać na praktyki zagraniczne. Firmy chętniej przyjmują kandydatów posiadających poświadczenie znajomości języka. 

Jeśli planujesz Erasmus z językiem angielskim – tutaj znajdziesz tekst, który przybliży Ci certyfikaty z języka angielskiego, jakie warto zdać do wyjazdu. 

Studia za granicą, certyfikat do studiowania za granicą, wymiana studencka i praktyki Erasmus czy cokolwiek innego – nie ważne co z tego jest Twoim celem. Pomożemy Ci osiągnąć każdy z nich!

Przygotowanie do certyfikatu z języka angielskiego online jest u nas dostępne na dwóch platformach e-learningowych: Cambridge Online Tutor oraz Cambridge Exams. Na Cambridge Exams przygotujesz się również do certyfikatów z języka francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i chińskiego.

Angielski da studentów

Kursy językowe dla studentów do pracy, certyfikaty językowe potrzebne do pracy w kraju lub za granicą

Kursy językowe dla studentów

Każdy z nas chce mieć satysfakcjonującą i dobrą pracę. Świetnie, że myślisz o tym już na studiach! Wcześniej pisaliśmy o certyfikatach językowych. Także w pracy przydadzą Ci się egzaminy językowe. Na studiach normalne jest, że nie masz jeszcze wiele doświadczenia. Certyfikat językowy daje Ci bazę i poświadcza Twoje umiejętności posługiwania się obcą mową, co jest na wagę złota na dzisiejszym rynku pracy.

Warto posiadać certyfikaty języka ogólnego, takie jak, np. z angielskiego, IELTS czy TOEFL. Mogą być one brane pod uwagę podczas rekrutacji do pracy w międzynarodowej firmie lub poza krajem. 

Jeśli marzy Ci się pracować w biznesie – certyfikat LCCI lub BEC są dla Ciebie!

Do certyfikatów biznesowych idealnie przygotuje Cię nasza platforma do nauki języka angielskiego online all-in – Cambridge Online Tutor.  Możesz także skorzystać z naszych kursów języka biznesowego (Business English) indywidualnie lub w grupie, z lektorem polskim czy native speakerem.

Jeśli zależy Ci na języku angielskim, używanym w konkretnej branży – zapraszamy na nasz kurs języka angielskiego biznesowego dla młodych specjalistów! Znajdziesz na nim m.in. język angielski dla prawników, lekarzy, logistyków, inżynierów, HRowców i wielu, wielu, WIELU innych zawodów!

Znając język obcy na 100% łatwiej będzie Ci starać się o posadę w międzynarodowych firmach lub poza granicami kraju, ale także rekrutować na staże i praktyki!

Kurs egzaminacyjny, przygotowujący do egzaminu i certyfikatu TEFL (Teaching English as a Foreign Language) online dla studentów - korepetycje online, praca w trakcie podróży, studenci korepetytorzy

Jeżeli zastanawiasz się nad studiami za granicą, albo nawet w kraju, a nie masz czasu na dojazdy, albo nie widzisz się w pracy biznesowej – również mamy dla Ciebie rozwiązanie! Jest nim certyfikat TEFL, który upoważnia Cię do nauki języka angielskiego osoby, dla których nie jest to język ojczysty. Dodatkowo, wszystko online! Możesz leżeć na plaży w Brazylii lub pić herbatę w londyńskiej kawiarni i prowadzić lekcje online dla uczniów w Chinach, Dubaju czy innych zakątkach świata.

Nie dość, że daje to naprawdę niezłe zarobki, to jeszcze zdobywasz doświadczenie, świetne np. na studia pedagogiczne czy filologiczne. Poza tym, masz źródło dochodu, które na studiach jest ogromnym skarbem! Do tego omijają Cię dojazdy do pracy i do domu, więc dużo prościej będzie Ci dopasować pracę do harmonogramu zajęć. Zapobiegnie to niepotrzebnym nieobecnościom na wykładach. 

Egzamin TEFL i związane z nim możliwości zarobkowe będą też świetnie się sprawdzać poza studiami, np. na wakacjach. Jest to dobre rozwiązanie dla podróżniczych dusz, ponieważ mogą oddawać się zwiedzaniu, nie martwiąc się o dochód. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat egzaminu TEFL, wejdź na naszą międzynarodową stronę, albo przeczytaj o tym na naszej stronie polskiej i zapisz się, jeśli już Cię to zainteresowało!

Kursy językowe dla studentów

Jak nauczyć się mówić płynnie po angielsku samemu? - Kursy językowe online dla studentów

Kursy językowe online dla studentów

Jeżeli wybierasz się za granicę, ogromnie ważna będzie komunikacja. Nie ma szans tego uniknąć – nie pojedziesz do innego kraju bez konieczności komunikacji. Chociażby od samego początku, jak wydostanie się z lotniska czy zakwaterowanie, rozmowa w języku obcym będzie Ci towarzyszyć. Pewnie, że możesz korzystać z aplikacji dostępnych na rynku, które tłumaczą, co mówisz do dyktafonu, na inny język, by rozmówca zrozumiał o co chodzi. Bądźmy jednak szczerzy – te narzędzia nie zawsze się sprawdzają. Nie wszystkie tłumaczą w 100% dobrze, ale głównie chodzi o to, że jest to rozwiązanie doraźne. Na dłuższą metę lepiej sprawdza się znajomość języka. 

Najbezpieczniejszym językiem obcym do wybrania jest język angielski. Masz niemal gwarancję, że tam, gdzie pojedziesz, będziesz w stanie dogadać się po angielsku. 

Czasami jednak to nie samo zrozumienie przekazu, czy zasób językowy jest problemem, a bariera językowa. To często prawdziwe utrapienie. Wstyd przed popełnieniem gafy językowej, czy po prostu własnym akcentem, uniemożliwia swobodną komunikację, a także zawieranie międzynarodowych znajomości. Jeżeli chcesz przeczytać więcej o barierze językowej i o tym, jak ją pokonać – zajrzyj na naszego bloga

Nauka poprawnej wymowy amerykańskiej języka angielskiego online.

Samodzielna nauka poprawnej wymowy online

Zdobądź wymarzoną pracę, wygłoś świetną prezentację lub rozmawiaj bez problemu z obcokrajowcami dzięki wypracowaniu poprawnego, czystego akcentu! Cambridge AI Speech Tutor to innowacyjne narzędzie, które  umożliwia naukę poprawnego akcentu online, bez potrzeby angażowania drugiej osoby. Narzędzie bardzo dokładnie analizuje wypowiadane zdania, słowa, a nawet poszczególne dźwięki i ocenia je w postaci procentów. W wersji standardowej możesz uczyć się podstawowego akcentu angielskiego, a w rozszerzonej - angielskiego, amerykańskiego i australijskiego!

Kursy egzaminacyjne (przygotowanie do certyfikatu językowego) dla studentów

Nasza szkoła językowa to m.in. kursy egzaminacyjne, przygotowujące do certyfikatów językowych, z różnych języków, na każdym poziomie zaawansowania!

Przygotujesz się u nas nie tylko do egzaminów z języka angielskiego, ale także hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego czy chińskiego! 

Możesz odbyć przygotowanie do certyfikatu językowego w grupie albo indywidualnie. Wybór trybu nauki należy zupełnie do Ciebie. Twoja nauka języka angielskiego lub innych języków obcych może odbywać się online, stacjonarnie lub metodą blended learning!

Oto certyfikaty, które możesz zdać u nas:

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Certyfikat językowy z języka angielskiego: IELTS, FCE, CAE, CPE, TOEFL, TOEIC, SEFIC, BULATS, PET, KET, BRIGHT English, Pipplet FLEX, CLOE, LanguageCert

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Certyfikat językowy z języka hiszpańskiego: DELE, BRIGHT Espanol

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Certyfikat językowy z języka francuskiego: TCF, DELF, DALF

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Certyfikat językowy z języka niemieckiego: WiDaf, Bright Deutsch, TELC

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Certyfikat językowy z języka chińskiego: HSK

Kursy językowe dla studentów - zajęcia, kurs i nauka języka angielskiego lub innych języków obcych dla studentów, kursy egzaminacyjne (przygotowanie do certyfikatu) online i stacjonarnie

Kursy egzaminacyjne online - przygotowanie do certyfikatu z języka angielskiego i innych języków obcych dla studentów

Nasze kursy językowe dla studentów – zajęcia, kurs i nauka języka angielskiego lub innych języków obcych dla studentów, kursy egzaminacyjne (przygotowanie do certyfikatu) online i stacjonarnie to kursy w formule, jaką sobie wymarzysz. Jeżeli zależy Ci na nauce na platformie e-learningowej, to w dobre miejsce trafiłaś/trafiłeś! Nasza szkoła językowa zapewnia świetne platformy, z którymi nauka języka angielskiego i innych języków obcych 

Nauka języka angielskiego online dla dzieci, młodzieży, dorosłych, szkół i firm - platforma edukacyjna Cambridge Online Tutor

Nauka języka angielskiego i przygotowanie do certyfikatu all-in

W naszej szkole językowej nie znamy ograniczeń. Platforma e-learningowa Cambridge Online Tutor to nie tylko kursy egzaminacyjne (przygotowanie do certyfikatu) online, ale także zajęcia, kurs i nauka języka angielskiego lub innych języków obcych dla studentów! Przyznajemy Ci dostęp do nieograniczonej ilości kursów z języka angielskiego, skąd możesz wybierać do woli! 

Jeden próbny test (mock exam) z języka angielskiego, przygotowujący do certyfikatu językowego - jak przygotować się do certyfikatu z angielskiego

Przykładowe arkusze egzaminów językowych online

Chcesz sprawdzić, jak wygląda egzamin językowy, zanim do niego podejdziesz? Świetnie! W takim razie oferujemy platformę e-learningową, na której znajdziesz kilka takich przykładowych egzaminów. Dzięki temu możesz sprawdzić się, czy jesteś gotów, a może musisz nad czymś jeszcze popracować. Dodatkowo wiesz, co czeka Cię na właściwym zdawaniu certyfikatu, co sprawi, że nie będziesz się aż tak stresować.

Kursy językowe dla studentów - zajęcia, kurs i nauka języka angielskiego lub innych języków obcych native speaker lub lektor polski

Nasza szkoła językowa nie oferuje tylko platform e-learningowych. Przede wszystkim skupiamy się na zajęciach z lektorami! Nasza kadra to starannie wybierani, najlepsi nauczyciele z wyższym wykształceniem filologicznym i/lub lingwistycznym. Nasi nauczyciele są absolwentami renomowanych uniwersytetów i uczelni, wielu z nich dzięki dodatkowym fakultetom ma specjalizacje w różnych dziedzinach. Są to lektorzy polscy oraz native speakerzy. Jeśli zależy Ci  na przygotowaniu do egzaminu, nauczeniu się poprawnej wymowy, polepszeniu swojej gramatyki czy słownictwa, albo na czymkolwiek innym – zapraszamy na Kursy językowe dla studentów – zajęcia, kurs i nauka języka angielskiego lub innych języków obcych dla studentów, kursy egzaminacyjne (przygotowanie do certyfikatu) online i stacjonarnie.

Kursy językowe dla studentów - zajęcia, kurs i nauka języka angielskiego General English i Business English

U nas możesz uczyć się zarówno języka angielskiego ogólnego (General English), jak i biznesowego (Business English) czy specjalistycznego. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich dalszych planów! Możesz uczyć się i Business i General English z naszymi lektorami, ale także na naszej platformie e-learningowej Cambridge Online Tutor!

Przetestuj naszego “Cambridge Online Tutor” za darmo!

Zarejestruj się na https://tutor.cambridgeschool.online/ na darmowy test poziomu języka angielskiego.

Klikając „Take the Test”, a po zarejestrowaniu się tam i wykonaniu bezpłatnego testu poziomu, aktywujemy dla Ciebie 3-dniowy bezpłatny okres próbny.

Kursy językowe dla studentów - zajęcia, kurs i nauka języka angielskiego lub innych języków obcych dla studentów, kursy egzaminacyjne (przygotowanie do certyfikatu) online i stacjonarnie

Chcesz poprawić swoją wymowę? Uczyć się mniej popularnych języków, jak np. zulu albo xhosa, czy starożytny grecki? Może zależy Ci na polepszeniu komunikacji anglojęzycznej? Albo chcesz, by nauka języka dodatkowo dostarczała Ci wiedzy o świecie? Wszystko to, i jeszcze więcej, znajdziesz u nas!

Wszystko zapewnią Ci nasze kursy językowe dla studentów – zajęcia, kurs i nauka języka angielskiego lub innych języków obcych dla studentów, kursy egzaminacyjne (przygotowanie do certyfikatu) online i stacjonarnie

Zdobądź wymarzoną pracę, wygłoś świetną prezentację lub rozmawiaj bez problemu z obcokrajowcami dzięki wypracowaniu poprawnego, czystego akcentu!

Cambridge AI Speech Tutor to innowacyjne narzędzie, które  umożliwia naukę poprawnego akcentu online, bez potrzeby angażowania drugiej osoby. Narzędzie bardzo dokładnie analizuje wypowiadane zdania, słowa, a nawet poszczególne dźwięki i ocenia je w postaci procentów. W wersji standardowej możesz uczyć się podstawowego akcentu angielskiego, a w rozszerzonej – angielskiego, amerykańskiego i australijskiego!

Cambridge Online Tutor to innowacyjna platforma e-learingowa, przeznaczona dla dzieci, młodzieży, dorosłych, szkół, nauczycieli oraz firm, która idealnie uzupełnia tradycyjną wersję kursów online z języka angielskiego ogólnego (General English) oraz języka angielskiego biznesowego (Business English) z lektorem. Platforma pomaga także w przygotowaniach do zdobycia certyfikatów z języka angielskiego.
Platforma zawiera ponad 6000 zadań w języku angielskim, na poziomach od A1 do C2 w skali CEFR, co pozwala na swobodną naukę na każdym etapie zaawansowania, od podstawowego do zaawansowanego. 

Chcesz uczyć się różnych języków? Może jakieś popularne, typu francuski, niemiecki lub hiszpański? A może wolisz te mniej znane, jak zulu, wietnamski, szwedzki lub czeski, czy niemal zapomniane, jak łacina albo starożytny grecki?

uTalk to aplikacja, która umożliwia naukę ponad 150+ języków obcych, do poziomu B1+. Dzięki profesjonalnie przygotowanym materiałom, już od pierwszych dni Twoja nauka języka obcego będzie na najwyższym poziomie. Treści i materiały zostały opracowane w ciekawy oraz angażujący sposób.

Stresuje Cię jeszcze rozmowa z obcokrajowcami, albo z kimkolwiek w języku angielskim? Ucz się najpierw w komforcie swojego domu!

SpeakinGo jest platformą edukacyjną, dzięki której uczysz się nie tylko angielskiego online, ale też poprawnej wymowy. Nauka na platformie polega na prowadzeniu dialogu z komputerem, on ci zadaje pytania, a ty mu odpowiadasz i odwrotnie. Jeśli system nie zrozumie sam sobie odpowie na pytanie. Przez ciekawe rozmowy, interesujące grafiki i zarówna tekst wypowiadany przez narzędzie oraz jego polskie tłumaczenie, nauka staje się przyjemna oraz interaktywna.

Nauka przez oglądanie inspirujących filmów czy czytanie ciekawych artykułów o aktualnych o aktualnych wydarzeniach, obyczajach i kulturze krajów porozrzucanych na naszej planecie? Pewnie, że tak!

Sensations English to platforma, która zadowoli każdego, kto lubi uczyć się poprzez czytanie i oglądanie ciekawych materiałów. Każde z nich są dostosowane do 5 poziomów znajomości języka angielskiego, a po przyswojeniu ich użytkownik ma do wypełnienia kilka krótkich ćwiczeń pomagających utrwalić wiedzę.

Angielski dla studentów – Kursy General English

Kursy angielskiego dla studentów, którzy chcieliby rozwijać umiejętności z zakresu komunikacji w ramach języka ogólnego. Na zajęciach koncentrujemy się na poszerzaniu słownictwa, kształceniu umiejętności rozumienia tekstu mówionego oraz wypowiadania się w języku angielskim. Dbamy również o rozwój pozostałych kompetencji językowych, takich jak: pisanie, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem. Zajęcia prowadzone są w formule grupowej lub indywidualnej. W toku kursu realizujemy podręcznik lub wykorzystujemy autorskie materiały dydaktyczne.

General English - Kurs standardowy w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z
lektorem polskim

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z
Native Speakerem

General English - Kurs intensywny w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia 3-5 razy w tygodniu, liczba godzin zależna od preferencji klienta; zajęcia z lektorem polskim lub Native Speakerem (zazwyczaj jedno spotkanie trwa 90- 135 minut)

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia weekendowe (zazwyczaj w bloku 3 – 4 lekcje x 60 minut)

General English - Kurs w trybie indywidualnym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

częstotliwość zajęć oraz harmonogram ustalane są na podstawie preferencji Kursanta. Program nauczania opracowywany jest z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz celów językowych.

Angielski dla studentów – Kursy Business English

Kursy angielskiego z zakresu Business English przeznaczone są dla osób, którym zależy na pogłębieniu zagadnień biznesowych oraz komunikacji w firmie ustnej i pisemnej w anglojęzycznym środowisku pracy. Kurs ten jest przeznaczony również dla osób, które wiążą swoją przyszłość z językiem obcym, studiami lub pracą za granicą. Na zajęciach koncentrujemy się na poszerzaniu zasobu słownictwa o aspekty biznesowe i specjalistyczne, doskonalimy praktyczne umiejętności, typu: negocjacje, zabieranie głosu w dyskusji, prezentacje. Kurs z zakresu języka biznesowego prowadzony jest na poziomie A2- C2 w skali CEFR.

Business English - Kurs standardowy w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z
lektorem polskim

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z
Native Speakerem

Business English - Kurs intensywny w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia 3-5 razy w tygodniu, liczba godzin zależna od preferencji klienta; zajęcia z lektorem polskim lub Native Speakerem (zazwyczaj jedno spotkanie trwa 90- 135 minut)

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia weekendowe (zazwyczaj w bloku 3 – 4 lekcje x 60 minut)

Platformy e-learningowe uzupełniające naukę angielskiego

W naszej ofercie posiadamy również platformy edukacyjne, które uzupełniają kursy językowe, jak również mogą być używane indywidualnie do samokształcenia lub uzupełnienia wiedzy. Więcej informacji o poszczególnych platformach e-learningowych znajdziesz klikając w wybrany przycisk.

Kursy IELTS (International English Language Testing System) przeznaczone są dla osób, które chciałyby studiować bądź pracować za granicą i potrzebują certyfikatu potwierdzającego ich znajomość języka angielskiego (egzamin IELTS).

Dostępne są dwa warianty egzaminu (do wyboru):

  • IELTS Academic (dla osób planujących zagraniczne studia);
  • IELTS General Training (dla osób pragnących zdobyć doświadczenie zawodowe w kraju anglojęzycznym).

Na zajęciach, poza zapoznaniem ze strukturą poszczególnych komponentów egzaminu IELTS, doskonaleniem strategii egzaminacyjnych, kursanci poszerzają zasób słownictwa, pracują z różnorodnymi materiałami – artykułami z gazet, recenzjami, fragmentami powieści i opowiadań, autentycznymi nagraniami oraz materiałami wizualnymi.

IELTS - Kurs standardowy w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 minut, zajęcia z lektorem polskim lub Native Speakerem

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zajęcia w weekend – 3 lekcje x 60 minut w bloku, zajęcia prowadzone przez lektora polskiego lub Native Speakera

IELTS - Kurs intensywny w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia 3-5 razy w tygodniu, liczba jednostek dydaktycznych zależna od preferencji klienta (z reguły jedno spotkanie trwa 135 minut); zajęcia z lektorem polskim lub Native Speakerem

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia weekendowe w blokach z lektorem polskim lub Native Speakerem (z reguły zajęcia w soboty i niedziele po 180 minut)

IELTS - Kurs w trybie indywidualnym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

częstotliwość zajęć oraz harmonogram ustalane są na podstawie preferencji Kursanta. Program nauczania opracowywany jest z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz celów językowych.

Kursy angielskiego dla studentów przygotowujące do egzaminu FCE zostały stworzone z myślą o osobach, które chciałyby zdać egzamin FCE, potwierdzający ich znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (upper intermediate) w skali CEFR.

Na zajęciach, poza zapoznaniem się ze strukturą poszczególnych komponentów egzaminu FCE, doskonaleniem strategii egzaminacyjnych, wypełnianiem i analizą arkuszy egzaminacyjnych, kursanci poszerzają zasób słownictwa i gramatyki oraz pracują nad rozwojem wszystkich umiejętności językowych.

Kurs FCE - Kurs standardowy w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z lektorem polskim

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z Native Speakerem

Kurs FCE - Kurs intensywny w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia 3-5 razy w tygodniu, liczba jednostek dydaktycznych zależna od preferencji klienta (z reguły jedno spotkanie trwa 135 minut); zajęcia z lektorem polskim lub Native Speakerem

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia weekendowe w blokach z lektorem polskim lub Native Speakerem (z reguły zajęcia w soboty i niedziele po 180 minut)

FCE- Kurs w trybie indywidualnym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

częstotliwość zajęć oraz harmonogram ustalane są na podstawie preferencji Kursanta. Program nauczania opracowywany jest z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz celów językowych.

Kursy angielskiego dla studentów przygotowujące do egzaminu CAE zostały opracowane z myślą o osobach, którym zależy na oficjalnym potwierdzeniu znajomości języka angielskiego na poziomie C1 (advanced).

Posiadanie certyfikatu CAE na niektórych uczelniach jest podstawą do zwolnienia z egzaminu językowego. Egzamin ten jest również uznawany przez wielu pracodawców jako certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Na zajęciach, poza zapoznaniem się ze strukturą poszczególnych części składowych egzaminu CAE, doskonaleniem strategii egzaminacyjnych, wypełnianiem i analizą arkuszy egzaminacyjnych, kursanci poszerzają zasób słownictwa i gramatyki oraz pracują nad rozwojem wszystkich umiejętności językowych.

Kurs CAE - Kurs standardowy w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z lektorem polskim

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z Native Speakerem

Kurs CAE - Kurs intensywny w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia 3-5 razy w tygodniu, liczba jednostek dydaktycznych zależna od preferencji klienta (z reguły jedno spotkanie trwa 135 minut); zajęcia z lektorem polskim lub Native Speakerem

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia weekendowe w blokach z lektorem polskim lub Native Speakerem (z reguły zajęcia w soboty i niedziele po 180 minut)

CAE- Kurs w trybie indywidualnym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

częstotliwość zajęć oraz harmonogram ustalane są na podstawie preferencji Kursanta. Program nauczania opracowywany jest z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz celów językowych.

Kursy angielskiego dla studentów przygotowujące do egzaminu CPE zostały stworzone z myślą o osobach, które chciałyby przystąpić do egzaminu na poziomie C2 w skali CEFR. Niektóre uczelnie wyższe honorują certyfikat CPE (zdany egzamin CPE) i na jego podstawie zwalniają z konieczności uczestnictwa w lektoracie z języka angielskiego. Egzamin ten jest również uznawany przez wielu pracodawców jako certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie zbliżonym do poziomu Native Speakera.

Kurs CPE - Kurs standardowy w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z lektorem polskim

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z Native Speakerem

Kurs CPE - Kurs intensywny w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia 3-5 razy w tygodniu, liczba jednostek dydaktycznych zależna od preferencji klienta (z reguły jedno spotkanie trwa 135 minut); zajęcia z lektorem polskim lub Native Speakerem

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia weekendowe w blokach z lektorem polskim lub Native Speakerem (z reguły zajęcia w soboty i niedziele po 180 minut)

CPE- Kurs w trybie indywidualnym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

częstotliwość zajęć oraz harmonogram ustalane są na podstawie preferencji Kursanta. Program nauczania opracowywany jest z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz celów językowych.

Kursy angielskiego dla studentów przygotowujące do egzaminów wymaganych przez daną uczelnię wyższą (na przykład egzaminów końcowych). Organizujemy kursy przygotowujące do egzaminów na wszystkich poziomach zaawansowania.

W toku szkolenia pracujemy nad zagadnieniami testowanymi podczas egzaminu i przygotowujemy kursanta do każdej z jego części.

Kurs standardowy w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z lektorem polskim

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z Native Speakerem

Kurs intensywny w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia 3-5 razy w tygodniu, liczba jednostek dydaktycznych zależna od preferencji klienta (z reguły jedno spotkanie trwa 135 minut); zajęcia z lektorem polskim lub Native Speakerem

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia weekendowe w blokach z lektorem polskim lub Native Speakerem (z reguły zajęcia w soboty i niedziele po 180 minut)

Kurs w trybie indywidualnym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

częstotliwość zajęć oraz harmonogram ustalane są na podstawie preferencji Kursanta. Program nauczania opracowywany jest z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz celów językowych.

Kursy angielskiego dla studentów, którzy myślą o studiach w języku angielskim, bądź studiach za granicą i chcą rozwinąć swoją znajomość języka angielskiego w konkretnym zakresie tematycznym.

Kurs standardowy w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z lektorem polskim

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut z Native Speakerem

Kurs intensywny w trybie grupowym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia 3-5 razy w tygodniu, liczba jednostek dydaktycznych zależna od preferencji klienta (z reguły jedno spotkanie trwa 135 minut); zajęcia z lektorem polskim lub Native Speakerem

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

zajęcia weekendowe w blokach z lektorem polskim lub Native Speakerem (z reguły zajęcia w soboty i niedziele po 180 minut)

Kurs w trybie indywidualnym

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

częstotliwość zajęć oraz harmonogram ustalane są na podstawie preferencji Kursanta. Program nauczania opracowywany jest z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz celów językowych.

Osoby zainteresowane zapisaniem się na kursy angielskiego dla studentów – General English, Business English, Kursy IELTS, Kursy FCE, Kursy CAE, Kursy CPE, kursy przygotowujące do egzaminów na uczelniach oraz Kursy Studying in English proszone są o kontakt z biurem.

JĘZYK ANGIELSKI DLA STUDENTÓW, KURSY ANGIELSKIEGO DLA STUDENTÓW, KURS GENERAL ENGLISH, KURS BUSINESS ENGLISH, KURS IELTS, KURSY ENGLISH FOR SPECIAL PURPOSES

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.