https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Wirtualna klasa, blended learning i angielski lekcje online - Kurs językowy i nauka języka angielskiego Online

Wirtualna klasa – co to jest ?

Wirtualna klasa to miejsce, gdzie zajęcia zdalne odbywają się w czasie rzeczywistym, dzięki transmisji internetowej (zwanej również live streaming). Kursanci mogą aktywnie uczestniczyć w zajęciach językowych będąc w dowolnym miejscu w Polsce lub nawet na świecie. Utrudnienia związane z dotarciem pod wskazany adres przestają istnieć. Live streaming, czyli połączenie technologii i nauki języków obcych, cieszy się dużą popularnością w Cambridge School of English.

Wirtualna klasa umożliwia zorganizowanie każdego kursu spośród wielu opisanych na stronie Cambridge School of English. Dzięki wygodnej i intuicyjnej platformie internetowej CambridgeSchool.online możesz brać udział w lekcjach w czasie rzeczywistym, mając kontakt z zarówno wykładowcą, jak i innymi uczestnikami. Wystarczy, że zalogujesz się na platformie w wyznaczonym czasie, a lekcja online rozpocznie się.

Jeśli trudno oszacować Ci twój poziom zaawansowania języka obcego, wystarczy wejść na stronę https://cambridge.pl/testy-poziomujace, rozwiązać test poziomujący w formie online. Do dyspozycji są również metodycy Cambridge School of English, którzy przeprowadzają weryfikację poziomu języka obcego w formie pisemnej lub ustnej, a także służą pomocą w wyborze odpowiedniego kursu językowego. Metodycy Cambridge School of English oferują również ustnej testy poziomujące w formie rozmowy telefonicznej po uprzednim umówieniu się.

Nauka języka angielskiego online - blended learning i angielski lekcje online – na czym to polega?

Kurs lub nauka języka angielskiego online i wirtualna klasa to idealne rozwiązanie dla osób, dla których dotarcie na lekcje języka angielskiego do wyznaczonego miejsca jest utrudnione lub niemożliwe, ale również dla tych, którzy chcą uczyć się w dogodnych dla siebie warunkach np.: w zaciszu własnego domu. Jedyne czego potrzebujesz to połączenie z Internetem, mikrofon, głośnik lub słuchawki oraz kamera. Wirtualna klasa wykorzystuje platformę internetową CambridgeSchool.online, dzięki czemu można wykonywać interakcje nie tylko z lektorem, ale i z całą klasą. Warto dodać, że kursy języka angielskiego online prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli (non-native speakers oraz native speakers). Kurs języka angielskiego online lub innego języka obcego odbywający się na platformie CambridgeSchool.online to różnorodne ćwiczenia pogłębiające znajomość języka obcego w zakresie wszystkich umiejętności językowych, ale również interakcja i dyskusje z lektorem oraz pozostałymi uczestnikami. Dzięki live streamingowi kursant na ekranie monitora widzi wszystko to, co prowadzący zapisuje na tablicy. Platforma CambridgeSchool.online charakteryzuje się przejrzystym i przyjaznym układem zarówno dla nauczycieli, jak i uczestników szkolenia. Jest tu miejsce przeznaczone na obraz z kamery, listę uczestników, okno czatu i prezentacji. Istnieje również możliwość wgania własnego pliku PowerPoint bezpośrednio do okna prezentacji. Tablica interaktywna oraz ankiety to narzędzia pomocne w przyswajaniu i utrwalaniu języka obcego.

Kursy językowe OnlineNauka nigdy nie była łatwiejsza! Wirtualna klasa wymaga jedynie chęci oraz motywacji do pracy i nauki.

Kurs językowy lub języka angielskiego online w wirtualnej klasie i blended learning

Szkoła języków obcych Cambridge School of English oferuje swoim klientom wiele różnorodnych kursów online języka obcego na różnych poziomach zaawansowania. Mamy w ofercie kursy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego oraz szkolenia, które przygotowują do egzaminów lub umożliwiają uzyskanie certyfikatów. Wirtualna klasa pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności językowe w innowacyjnej formie jaką jest nauka języka online i blended learning.

Szkoła językowa Cambridge School of English gwarantuje wykwalifikowanych i zaangażowanych trenerów językowych. Wirtualna klasa pozwala na realny przyrost wiedzy i zaobserwowanie postępów w nauce. Dzięki funkcji live streaming nauczyciel może na bieżąco kontrolować pracę uczestnika oraz udzielać informacji zwrotnej. Wszystkie materiały dydaktyczne są wyświetlane bezpośrednio na platformie internetowej CambridgeSchool.online. Dzięki tablicy interaktywnej, możliwości wgrywania plików audio, prezentacjom, materiałom autentycznym nauka zdalna ma charakter dynamiczny i motywujący do zgłębiania wiedzy. Oznacza to, że działa bardzo podobnie do kursów stacjonarnych, a dodatkowe atuty czyli nauka języka online daje nam komfort korzystania z niego w dowolnym miejscu.

Blended learning, Kursy językowe i języka angielskiego Online w wirtualnej klasie, angielski lekcje online

Wirtualna klasa oznacza naukę jakiej jeszcze nie było!

Filozofia Cambridge School of English to We care – Zależy nam – motywujemy do nauki!

Zapisz się już dziś! Do grup można dołączyć w dowolnym momencie!

Szkoła języków obcych Cambridge School of English Warszawa:

Ul. Widok 10/LU1 – Centrum

Zapisy: tel. 22 397 86 27 bądź 601 920 293

Mail: office@cambridge.com.p

English school Warsaw, English language school Warsaw, English language courses in Warsaw, English classes

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

 



    Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.