https://cambridge.pl
Skocz do treści

Kursy języka angielskiego w pracy (Kursy języka angielskiego specjalistycznego)

Kursy języka angielskiego w pracy (Kursy języka angielskiego specjalistycznego)

Kursy języka angielskiego specjalistycznego online w szkole językowej - Master Class

Master Class, czyli kursy języka angielskiego specjalistycznego online w szkole językowej, przeznaczone są dla firm nastawionych na sukces, a także dla osób prywatnych, które chcą wykorzystać swój potencjał, związany z osiąganiem wyznaczonych celów edukacyjnych oraz biznesowych.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć czym są kursy języka angielskiego oraz dla jakich branży je oferujemy lub zapisz się już teraz!

Czym są nasze kursy Master Class - Kursy języka angielskiego specjalistycznego online

Kursy języka angielskiego specjalistycznego online odbywają się w relaksującej i bezstresowej atmosferze, tworząc przyjazne, zachęcające i pozbawione presji środowisko uczenia się. Podczas kursów możesz odkrywać swój potencjał i doskonalić umiejętności w bezpiecznym środowisku,bez odczuwania negatywnych komentarzy z powodu ewentualnych błędów popełnionych podczas szkolenia. Na kursach Master Class skupiamy się na tym, aby pomóc Ci z powodzeniem wykorzystać wiedzę i umiejętności w rzeczywistych, biznesowych sytuacjach. Zajęcia koncentrują się głównie na wybranym temacie, a także na poprawie komunikacji werbalnej i zwiększeniu swobody podczas posługiwania się językiem angielskim, z naciskiem na umiejętność posługiwania się nim w realnym środowisku pracy.

Twoje priorytety są naszymi priorytetami, a zajęcia Master Class są zorientowane na Twój cel! Każdy kurs języka angielskiego specjalistycznego jest starannie i precyzyjnie dostosowany do indywidualnych wymagań i koncentruje się na wybranym przez Ciebie temacie. Dodatkowo, aby dać Ci jak największą swobodę podczas nauki, podzieliliśmy kurs na 6 lekcji po 25 minut, które odbywają się dwa razy dziennie. Dzięki temu masz pełną swobodę i możesz wybrać kiedy dołączyć, a sam cały kurs możesz zrealizować w kilka dni lub nawet kilka tygodni, w przypadku nagłego braku czasu.

Podczas kursu Master Class nasi nauczyciele będą pomagać Ci osiągnąć wyznaczone cele. Oprócz tego podkreślą Twoje mocne strony i dostosują tryb nauki do Twoich idywidualnych potrzeb. Będą także starannie korygować błędy, żeby pokazać Ci postępy w nauce oraz opracują dla Ciebie strategię porozumienia się z innymi podczas rozmów w realnych sytuacjachNasi nauczyciele to utalentowani edukatorzy, często powiązani ze środowiskiem biznesowym więc praca z nimi przyniesie Ci wiele satysfakcji i na pewno będzie efektywna!

Język angielski biznesowy, kurs angielskiego i innych języków obcych premium, zajęcia języka obcego, szkoła językowa warszawa, nauka języka angielskiego i innych języków obcych online, angielski specjalistyczny, angielski dla specjalistów i profesjonalistów

Specyfikacja kursów języka angielskiego specjalistycznego
Master Class

Język kursów:

Angielski, polski, oraz inne języki obce.

Grupa docelowa:

Każdy, kto jest chętny i może uczestniczyć w zajęciach.

Nauczyciel:

Native speaker lub Non-Native Speaker z wysokimi kwalifikacjami i specjalizacją w zakresie konkretnych tematów biznesowych.

Rodzaj kursu:

Wszystkie rodzaje kursów są możliwe: standardowe i intensywne, weekendowe i te w pełnym wymiarze - w dowolnych godzinach

Wartość dodatkowa:

Małe grupy o wysokiej elastyczności i statusie priorytetowym. 

Minimalny poziom języka, aby uczestniczyć w kursie:

B1 lub wyższy

Długość:

Zależnie od tematu.

Wielkość grupy:

Minimalnie 2, maksymalnie 6 uczestników.

Lokalizacja:

Dowolna lokalizacja naszej szkoły lub lokalizacja klientów.

Catering:

Nie, z wyjątkiem wody oraz kawy lub herbaty. Może być zorganizowany catering za dodatkową opłatą.

Cena za lekcję:

W zależności od tematu, lokalizacji i nauczyciela ceny mogą się różnić.

Dodatkowe narzędzia:

Dla każdego uczestnika, który wykupi u nas cały, 6-lekcyjny kurs - dodajemy darmowy, miesięczny dostęp do platformy poprawiającej angielską wymowę Cambridge AI Speech Tutor. 

*Ceny nie obejmują kosztów wynajmu w specjalnych lokalizacjach (z wyjątkiem lokalizacji naszej szkoły językowej) oraz wyżywienia.

Co sprawia, że kursy języka angielskiego specjalistycznego w naszej szkole językowej są klasy "premium"?

Nasze kursy premium:
Indywidualna ocena pod kątem osobistych celów i potrzeb, na podstawie testu kwalifikacyjnego
Nasze kursy premium:
Wygodne godziny poranne i późno-popołudniowe ​
Nasze kursy premium
Kursy weekendowe, kursy dzienne, kursy intensywne - do wyboru
Nasze kursy premium:
Certyfikat ukończenia - Premium Graduation Certificate od Cambridge School of English
Nasze kursy premium:
Bezpłatny dostęp do naszej platformy e-learningowej przez cały czas trwania kursu​
Nasze kursy premium:
Małe grupy zaczynające się od 2 do 6 osób
*Aby lekcja mogła się odbyć, musi być co najmniej 2 uczestników, jeśli nie - 24 godziny wcześniej, lekcja zostanie odwołana. W razie potrzeby można również zorganizować lekcje na podstawie indywidualnego harmonogramu, rozpoczynając w czasie, który będzie odpowiadał całej grupie.​
Nasze kursy premium:
Możliwość nadrobienia zajęć w innej grupie
Poprzedni
Następny

 

Nasi wykwalifikowani nauczyciele – native speakerzy lub non-native speakerzy pomogą Ci osiągnąć wyznaczone cele, w jak najkrótszym czasie dając wszystkie narzędzia, niezbędne do szybkiego, sprawnego i skutecznego podnoszenia umiejętności językowych. Udzielą także profesjonalnej porady, jak przyswoić zdobytą wiedzę i wykorzystać nowe kompetencje. 

Platformy e-learningowe do nauki języków obcych uzupełniające naukę języka angielskiego online

Platformy e-learningowe to coraz popularniejsza forma nauki języków obcych. Dzięki elastyczności oraz możliwości dopasowania zadań do swojego poziomu językowego, są idealnym uzupełnieniem tradycyjnych kursów językowych. W swojej ofercie posiadamy platformy e-learningowe rozwijające zarówno umiejętności pisania i czytania, jak i słuchania oraz ćwiczenia swojego akcentu.

Zapoznaj się i spraw, żeby Twoja nauka była jeszcze efektywniejsza!

Połącz platformy e-learingowe z kursem języka angielskiego specjalistycznego i stań się prawdziwym Masterem w swojej branży!

Platforma zapewnia ćwiczenia rozwijające gramatykę, słownictwo, pisanie w języku obcym i rozumienie ze słuchu. Skupia się na umiejętności wypowiadania się oraz rozmawiania

Nauka z pomocą autentycznych wideo i artykułów z całego świata oraz bogatych zestawów rozmaitych zadań. Przy tym każda lekcja dostosowana jest do 5 poziomów zaawansowania językowego (od poziomu A1 do poziomu C1). 

Innowacyjne narzędzie, wykorzystujące sztuczną inteligencję, które zostało stworzone, by umożliwić naukę poprawnego angielskiego akcentu online, bez potrzeby angażowania drugiej osoby, np. lektora.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Szkoła języków obcych Cambridge School of English i Akademia Cambridge 

Warszawa Ul. Widok 10/LU1 – Centrum

Zapisy: tel. 22 397 86 27 lub 601 920 293, mail: office@cambridge.com.pl

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.