https://cambridge.pl
Przejdź do treści

– Marzysz o rozwijaniu swojej biznesowej kariery w Polsce i na arenie międzynarodowej dzięki Business English

– Pragniesz poznać nowy język obcy, lub udoskonalić znajomość tego, który już znasz?

– Chcesz rozwinąć znajomość General English?

– Rozważasz pracę lub wyjazd za granicę?

– Planujesz zdanie certyfikatu językowego poprzez angielski dla dorosłych online?

– Chcesz znacznie podnieść swoje kompetencje zawodowe dzięki poznaniu nowego języka?

Chcesz nauczyć się języka, który przyda Ci w wielu różnych sytuacjach, nie tylko zawodowych, ale i osobistych…?

Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Marzysz o rozwijaniu swojej biznesowej kariery w Polsce i na arenie międzynarodowej dzięki Business English? Rozważasz pracę lub wyjazd za granicę i zdać certyfikat językowy? Sprawdź angielski dla dorosłych online lub z dojazdem

Z nami staniesz się prawdziwym profesjonalistą w swoim zawodzie nie tylko w języku ojczystym… Ale też w języku obcym!

Nie ważne, czy chcesz pracować za granicą, czy w Polsce w dużej firmie, która ma kontakty międzynarodowe. Pomożemy Ci uatrakcyjnić Twoje CV, podpowiemy ci, które egzaminy językowe warto zdać by wyjechać w sprawach branżowych za granicę, jakie kursy Business English warto wybrać oraz jak wykorzystać znajomość języka obcego w zawodzie!

Dowiedz się jakie egzaminy językowe są honorowane w biznesie i spełniaj marzenia na arenie międzynarodowej! Dzięki certyfikatowi zmniejsz swoją konkurencyjność na rynku pracy i odnoś sukcesy podczas zagranicznych kontraktów!

Poznaj nasze kursy Business English i dowiedz się o korzyściach jakie Ci przyniosą w Twoim zawodzie! Zyskaj możliwość pracy za granicą i miej pewność, że poradzisz sobie z każdym językowym wyzwaniem czekającym na Ciebie w pracy!

Sprawdź nasze wyjątkowe kursy języka angielskiego dla dorosłych w szkole językowej – Premium ESP Master Class (Angielski do zadań specjalnych) i dowiedz się jak posługiwać się obcym językiem w Twojej pracy!

Pragniesz poznać nowy język obcy, lub udoskonalić znajomość tego, który już znasz w szkole językowej online? Poznaj język angielski dla dorosłych online lub z dojazdem, który przyda Ci w wielu różnych sytuacjach, nie tylko zawodowych, ale i osobistych!

Zawsze marzyłeś o tym, żeby poznać jakiś język obcy? A może chcesz podszkolić swoją znajomość angielskiego, mówić z pięknym akcentem amerykańskim, brytyjskim lub australijskim? Z nami nauczysz się każdego języka obcego! Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na naukę, a satysfakcja z wyników, jakie osiągniesz zostanie z Tobą do końca życia!

Jeśli chcesz zacząć naukę nowego języka, to rozpoczniesz od poziomu A0 – jeśli dalej nie wiesz, jak wolisz się uczyć, czy samodzielnie na platformie e-learningowej czy z nauczycielem online, a może wybrać metodę blended-learning, dowiedz się więcej zanim zdecydujesz!
Dowiedz się też, jaki język do nauki warto wybrać!

Jeśli chcesz kontynuować swoją naukę języka obcego dzięki nauce i kursom językowym dla dorosłych, ale od dawna nie sprawdzałeś/aś swojego poziomu wiedzy, warto wykonać bezpłatny test poziomujący na naszej stronie! Dzięki temu w dobry sposób określisz od jakiego momentu warto zacząć lub wznowić naukę!

Jeśli zależy Ci na indywidualnej nauce języka angielskiego lub innego języka obcego dla dorosłych z nauczycielem lub native speakerem online, to u nas znajdziesz kursy właśnie dla Ciebie! Posiadamy naprawdę bogaty wybór personalizowanych kursów!

Zależy Ci na posługiwaniu się pięknym akcentem brytyjskim, amerykańskim lub australijskim dzięki nauce online, a przy okazji chcesz podszkolić swoją znajomość angielskiego? Zapoznaj się z naszą platformą e-learningową Cambridge AI Speech Tutor!

Chcesz uczyć się języka obcego online? Poznawać język poprzez czytanie autentycznych artykułów, oglądanie treści wideo, naukę poprawnej wymowy z native speakerami lub z komputerem? Sprawdź nasze platformy e-learningowe!

Dowiedz się dlaczego wybrać kursy i naukę - język angielski dla dorosłych online lub z dojazdem w szkole językowej Cambridge School of English!

– Przygotowujemy do różnych celów i spełniamy językowe marzenia;

– Działamy od 1991 roku, a w nasze kursy wkładamy serce i lata doświadczenia;

– Posiadamy ogromny wybór kursów języka angielskiego oraz innych języków obcych online lub z dojazdem;

– Nasze zajęcia są prowadzone w dowolnej formule, w zależności od potrzeb klienta;

– W naszej szkole językowej pracują najlepsi nauczyciele i Native Speakerzy z całego świata;

– Zostaliśmy laureatami wielu konkursów i zaufało nam już ponad 100 tysięcy osób.

Szkoła Językowa Cambridge School of English pomoże Ci spełnić swoje marzenia poprzez język angielski dla dorosłych online!

Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, to właśnie znalazłeś/aś idealne rozwiązanie! Cambridge School of English to szkoła językowa, która specjalizuje się w wielu zajęciach online! Z nami nie tylko rozwiniesz swoją ogólną znajomość języka obcego, ale także zrealizujesz marzenia! Odpowiednio wyselekcjonowane przez nas kursy pomogą Ci realizować swoją karierę, wyjechać za granicę, czy to w celu pracy, studiów, czy rekreacyjnym. Z nami efektywnie nauczysz się każdego języka oraz możesz mieć pewność, że zadbamy o to, byś osiągnął każde swoje językowe marzenie! 

Realizacja marzeń zawodowych i osobistych masz na wyciągnięcie dłoni! Poznaj nasze wyjątkowe kursy i wybierz odpowiedni dla siebie!

Wyjątkowa, różnorodna nauka i kursy językowe - język angielski dla dorosłych online w naszej szkole językowej!

Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, to właśnie znalazłeś/aś idealne rozwiązanie! Cambridge School of English to szkoła językowa, która specjalizuje się w wielu zajęciach online! Z nami nie tylko rozwiniesz swoją ogólną znajomość języka obcego, ale także zrealizujesz marzenia! Odpowiednio wyselekcjonowane przez nas kursy pomogą Ci realizować swoją karierę, wyjechać za granicę, czy to w celu pracy, studiów, czy rekreacyjnym. Z nami efektywnie nauczysz się każdego języka oraz możesz mieć pewność, że zadbamy o to, byś osiągnął każde swoje językowe marzenie! 

Realizacja marzeń zawodowych i osobistych masz na wyciągnięcie dłoni! Poznaj nasze wyjątkowe kursy i wybierz odpowiedni dla siebie!

Dowiedz się więcej!

Poznaj nasze kursy General English!

Kursy General English online

Kursy General English są przeznaczone dla osób, które chciałyby rozwijać umiejętności z zakresu komunikacji w ramach języka ogólnego. Na zajęciach koncentrujemy się na poszerzaniu słownictwa, kształceniu umiejętności rozumienia tekstu mówionego oraz wypowiadania się w języku angielskim. Nie pomijamy kwestii związanych z doskonaleniem z umiejętności pisania i słuchania. Nauczyciel prowadzący stymuluje uczestników szkolenia do aktywnego udziału w zajęciach, zabierania głosu w dyskusjach, przygotowywania projektów. Uczniowie pracują w grupach, w parach i indywidualnie. Kursy General English to również możliwość powtórzenia zasad i struktur gramatycznych. Zajęcia z zakresu języka ogólnego prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania w skali CEFR (A1- C2).

Dowiedz się więcej!

Poznaj nasze kursy egzaminacyjne!

Kursy egzaminacyjne online

Certyfikat językowy to świetne zwieńczenie Twojej nauki języka obcego, ale co ważniejsze, jest przydatny, a czasem wręcz konieczny do dalszego rozwoju (czy to na studiach czy w pracy).

W zależności od kraju, wymagania co do potwierdzenia znajomości języka będą inne. Warto zawsze sprawdzić na oficjalnych stronach danego kraju, jaki certyfikat i na jakim poziomie jest tam wymagany, ale też spytać przyszłego pracodawcę o uznawane dokumenty w firmie. Jeśli nie wiesz jaki certyfikat wybrać, dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Poznaj nasze kursy Business English!

Kursy Business English online

Kursy Business English przeznaczone są dla osób, które chciałyby rozwijać umiejętności z zakresu komunikacji w ramach języka angielskiego biznesowego online lub stacjonarna. Na zajęciach koncentrujemy się na poszerzaniu słownictwa ogólnego o elementy języka biznesowego, między innymi z zakresu negocjacji, prezentacji, HR, zarządzania i obsługi klienta. Kursanci mają możliwość zabierania głosu w dyskusjach, odgrywają scenki, wykonują rozmowy telefoniczne, przeprowadzają rozmowy rekrutacyjne, przygotowują prezentacje, sporządzają określone pisma przydatne w życiu zawodowym.

Dowiedz się więcej!

Poznaj nasze platformy e-learningowe!

Kursy na platformach e-learningowych online

Cambridge School of English ma w swojej ofercie kilka platform e-learningowych. Każda z nich jest wyjątkowa. Odkryj odpowiednią dla Ciebie platformę do nauki języków obcych online. Wybierz odpowiednią platformę dla siebie: 
Cambridge Online Tutor;
uTalk;
Cambridge EXAM;
Cambridge AI Speech Tutor;
Speakingo.

Kursy języka angielskiego specjalistycznego (branżowego) dla dorosłych - nauka języka angielskiego biznesowego online w szkole językowej

Chcesz podnieść swoje kompetencje zawodowe? Pragniesz pracować za granicą lub w firmie z kontraktami międzynarodowymi? Chcesz być profesjonalistą, który wyróżni się wśród tłumu innych kandydatów? 

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Kursy i nauka, język angielski dla dorosłych online lub z dojazdem: Kursy języka angielskiego w pracy (Kursy języka angielskiego specjalistycznego) – kursy i nauka specjalistycznego języka angielskiego dla różnych zawodów koncentrują się głównie na wybranej branży, a także na poprawie komunikacji werbalnej z dodatkowym naciskiem na umiejętność posługiwania się językiem angielskim w specyficznym, rzeczywistym środowisku pracy. Kurs języka angielskiego specjalistycznego online w naszej szkole językowej będzie dostosowany specjalnie pod Twoje potrzeby!

Stań się prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie dzięki nauce języka angielskiego biznesowego online!

Szukasz czegoś innego? Sprawdź nasze kursy online lub z dojazdem dla dzieci, młodzieży, studentów i seniorów!

Nauka języka angielskiego dla dorosłych online lub stacjonarny - jak uczymy w Cambridge School of English?

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Nasi Kursanci dobierani są w kameralne grupy o bardzo zbliżonym poziomie znajomości języka, dzięki czemu przyswajanie materiału odbywa się szybciej i skuteczniej.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Systematyczne organizujemy powtórki materiału w różnorodnej formie – przeprowadzamy gry językowe, quizy i inne ćwiczenia utrwalające wprowadzone słownictwo i struktury gramatyczne. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom zachęcamy słuchaczy do spontaniczności i kreatywności podczas zajęć oraz przełamujemy bariery językowe.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Wiemy, że umiejętność mówienia w języku obcym jest kluczowa, dlatego ważną częścią każdej lekcji są dyskusje, negocjacje oraz odgrywanie scenek z życia codziennego.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zajęcia zorganizowane są w taki sposób, aby zapewnić naszym Uczniom wielowymiarową interakcję w trakcie zajęć, dzięki czemu czas przeznaczony na naukę wykorzystujemy do maksimum. Słuchacze wykonują pracę w parach lub niewielkich grupach, a nauczyciel uważnie słucha i na bieżąco poprawia ich błędy.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zajęcia prowadzone są w języku obcym, którego uczy się Kursant. Język polski używany jest w sytuacjach wyjątkowych.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Proces weryfikacji poziomu znajomości języka obcego przebiega dwuetapowo – przed rozpoczęciem nauki nasi Uczniowie przystępują do testu poziomującego w formie pisemnej oraz do rozmowy z metodykiem. W trakcie rozmowy uzyskujemy również informacje odnośnie potrzeb językowych oraz oczekiwań Kursantów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Uczniom kurs szyty na miarę.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Zajęcia językowe w Cambridge School of English są przemyślane i starannie przygotowane. Wprowadzenie oraz utrwalenie nowego słownictwa oraz struktur gramatycznych odbywa się w sposób angażujący słuchaczy.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Skutecznie motywujemy do nauki i regularnie sprawdzamy postępy poczynione prze Słuchaczy w nauce języka poprzez powtórki, prace domowe oraz testy w trakcie semestru i egzaminy końcowe.

Crown- szkoła języka angielskiego, obcego online i stacjonarnie w Warszawie

Nasi nauczyciele nie korzystają jedynie z podręcznika wiodącego, ale przygotowują dodatkowe materiały dydaktyczne. Nierzadko włączają w tok nauki pomoce zaczerpnięte ze źródeł autentycznych, a zatem artykuły, wystąpienia, studium przypadku.

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

cambridge.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego office@cambridge.com.pl również w przypadku, gdy w danym momencie w naszym sklepie internetowym nie jest dostępny kurs, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż nowe kursy w Cambridge School of English rozpoczynają się wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

 

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

     Dołącz do newslettera!

    Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.