https://cambridge.pl
Przejdź do treści

Szkoła językowa dla najmłodszych – Kursy językowe i nauka angielskiego dla dzieci poprzez rozrywkę w Cambridge School of English!

kursy językowe i nauka angielskiego dla dzieci szkoła językowa kursy języka angielskiego dla najmłodszych

Szkoła językowa dla najmłodszych - Kursy językowe i nauka angielskiego dla dzieci poprzez rozrywkę w Cambridge School of English!

Nauka języka angielskiego w dzisiejszym świecie to bardzo ważna część edukacji dziecka, spowodowana w dużej części przez amerykanizację kultury, globalizację wielu branż i ogólnego rynku pracy oraz przez wynikającej z  migracji potrzebę umiejętności komunikacji w więcej niż jednym języku. Dzisiejsze dzieci mają możliwość nauki języka dla początkujących, od lat najmłodszych – i ta nauka wcale nie musi być nudna!

Czytaj dalej, by dowiedzieć się  jak my w  szkole językowej Cambridge School of English uczymy naszych najmłodszych podopiecznych – przez zabawę!

Poznaj nasz sposób na naukę języków dla najmłodszych – Edutainment!

Nasza szkoła języka angielskiego i innych języków obcych Cambridge School of English posiada ogromną liczbę kursów dla dzieci. Uczymy dzieci już w wieku 3-4 lat, gdyż wierzymy, że zapoznanie dziecka z językiem obcym w tak wczesnym wieku pozwoli mu na swobodny, płynny i naturalny rozwój – podobny i równoległy do rozwoju jego języka ojczystego. Nauka języka angielskiego w Cambridge School of English to sposób na efektywne i przyjemne spędzenie czasu – jednocześnie pełne rozrywki jak i rozwijające nie tylko umiejętności językowe, ale także zdolności logicznego myślenia i funkcje poznawcze.

Nasi nauczyciele – wykwalifikowani w kontaktach z dziećmi pedagodzy – to osoby doświadczone, które potrafią dobrać, dla każdej grupy wiekowej, właściwy sposób na przyswojenie materiału. W szkole Cambridge School of English kursy oraz zajęcia językowe i nauka angielskiego dla dzieci odbywają się poprzez aktywności skutecznie podtrzymujące zainteresowanie naszych uczniów w każdej grupie wiekowej – nauka w naszej szkole językowej realizowana jest przez zabawę, ciekawe gry językowe, piosenki, zagadki oraz projekty tematyczne samodzielnie przygotowywane przez dzieci.

kursy językowe i nauka angielskiego dla dzieci szkoła językowa kursy języka angielskiego dla najmłodszych

Kursy językowe dla początkujących i nauka angielskiego dla dzieci - inwestycja na przyszłość!

Wczesne rozpoczęcie nauki języka obcego stanie się dla Twojego dziecka wspaniałą podstawą pod dalsze możliwości rozwoju, a także będzie ułatwieniem w późniejszych fazach jego edukacji – dziecko znające podstawy języka obcego będzie mogło skupić się na innych płaszczyznach edukacji, z którymi mogłoby mieć problem.

Nasze kursy językowe i nauka angielskiego dla dzieci w Cambridge School of English to także sposób na wpłynięcie na jeszcze bardziej odległą przyszłość – związaną z nauczaniem wyższym czy nawet perspektywami zawodowymi Twojego dziecka. Już dzisiaj bowiem język angielski jest bardzo doceniany na rynku pracy i daje dużo możliwości rozwoju – można tylko przypuszczać, że jego znaczenie jeszcze bardziej wzrośnie w następnych latach.

Dlatego też nasze kursy języka angielskiego dla najmłodszych są pewną inwestycją na jego przyszłość – rozwijają bowiem nie tylko umiejętności językowe, ale także te związane z ogólnym rozwojem dziecka.

Kursy językowe i nauka angielskiego dla dzieci w szkole językowej Cambridge School of English - poznaj korzyści!

 • Rozwój pamięci, logicznego myślenia i umiejętności poznawczych u dziecka;
 • Inwestycja na przyszłość – lepsze perspektywy zawodowe oraz możliwość podjęcia nauki na uczelni zagranicznej;
 • Łatwiejsza nauka języka w szkole, związana ze wcześniejszym poznaniem i przyswojeniem podstaw języka obcego;
 • Łatwiejsza nauka właściwego akcentu i wymowy u dzieci – spowodowana jest nie do końca wykształconym aparatem mowy, dzięki czemu dziecku łatwiej jest przyswoić obcy akcent;
 • Brak skrępowania u najmłodszych będzie skutkował późniejszą pewnością w używaniu języka obcego i zapobiegnie wytworzeniu się bariery językowej;
 • Używanie języka angielskiego w praktyce na zajęciach pomoże w robieniu tego samego w przyszłości – w szkole czy w trakcie komunikacji z osobami obcojęzycznymi.

Dlaczego Kursy językowe i nauka angielskiego dla dzieci w Cambridge School of English to najlepsza opcja dla Twojego dziecka?

W Cambridge School of English wierzymy, że najlepszy sposób na naukę – zwłaszcza dla najmłodszych – to nauka przez zabawę (Edutainment!). Nasi pedagodzy to osoby ciepłe, potrafiące nawiązywać indywidualne kontakty z dziećmi i umiejące przekazywać wiedzę w różnych formach rozrywki. 

Nasze kursy języka angielskiego dla dzieci to:

 • Bezpieczna atmosfera – nasi lektorzy sprawiają, że nauka języka angielskiego kojarzy się dzieciom w przyszłości tylko z dobrymi emocjami, dbają o dobrą atmosferę między dziećmi i zwracają uwagę na ich stan i samopoczucie.
 • Kreatywność –  każde zajęcia, każdy temat przeprowadzany jest tak, by ujął uwagę najmłodszych uczniów – dlatego jest kolorowo, rozrywkowo i kreatywnie!
 • Gry i zabawy – czyli najlepszy sposób na utrzymanie zainteresowania naszych pociech! Dzięki ciekawym i ekscytującym grom i zabawom, Twoje dziecko nie będzie się nudziło – a jednocześnie dowie się czegoś nowego i będzie się rozwijało!
 • Ćwiczenie pamięci – ta bardzo ważna część rozwoju malucha to bardzo istotny element naszych kursów, dzięki którym zapamiętywanie stanie się dla Twojego dziecko łatwiejsze.
 • Prace manualne – rozwijający kreatywność i zdolności manualne  sposób na naukę to recepta na sukces i zainteresowanie każdego malucha!
 • Aktywność – nasze kursy to nie tylko aktywności umysłowe, ale też fizyczne! Taniec i śpiew – według nas to wspaniały sposób na naukę najmłodszych!
 • Scenki teatralne – na naszych kursach Pańskie dzieci rozwiną swoją wyobraźnię do granic możliwości – poprzez oglądanie, odtwarzanie i tworzenie własnych scenek teatralnych!
 • Rozwój podstawowych umiejętności językowych – a mianowicie mówienia i słuchania – w trakcie zajęć nasi lektorzy skupią się na tym by jak najlepiej rozwinąć umiejętności mówienia i słuchania Pańskich pociech – co pomoże nie tylko w rozwoju ich umiejętności językowych, ale także w ogólnym rozwoju ich umysłów.
 • Wiele możliwości konfiguracji kursów – nasza szkoła językowa Cambridge School of English skupia się na tym, by jak najlepiej służyć każdemu klientowi – dlatego też każdy nasz kurs, dla każdej grupy wiekowej, posiada wiele wariantów – online, z dojazdem, indywidualnie, grupowo, tradycyjnie czy z uwzględnieniem platform e-learningowych. Jesteśmy skupieni na tym, by zapewnić jak najlepszy i najdogodniejszy sposób nauki każdej osobie, która zdecyduje się na rozwinięcie swoich umiejętności językowych.

Kliknij, by dowiedzieć się więcej o naszych kursach języka angielskiego dla dzieci i zapisać na nie swoje dziecko!

Kursy języka angielskiego dla seniorów w naszej szkole językowej Cambridge School of English

Edutainment do kwadratu - czyli nasze półkolonie językowe letnie dla dzieci i młodzieży w Warszawie!

Wakacje 2023 brzmią jak idealny moment na rozpoczęcie przygody z językiem angielskim dla Twojej pociechy!

W trakcie naszych półkolonii językowych, odbywających się w centrum Warszawy, Twoje dziecko kreatywnie i aktywnie spędzi czas, jednocześnie poznając język angielski, poznając nowych ludzi i różne ciekawe miejsca w stolicy, przybliżające im piękną kulturę oraz historię miasta i naszego kraju. 

Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej o naszych półkoloniach językowych!

Poznaj nasze kursy ESP Masterclass!

Dowiedz się więcej o naszych kursach!

Jeśli interesują Cię ciekawostki językowe, zaobserwuj nasze social media!

Tagi:

Dodaj komentarz

pl_PLPolish

Popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Już wychodzisz?

Wypróbuj nasze nowe narzędzie do nauki poprawnej wymowy angielskiej w dwóch wersjach, oryginalnej i rozszerzonej na naszej globalnej stronie za darmo przez 1 dzień.

Dołącz do newslettera i otrzymaj kod!

   Dołącz do newslettera!

  Uzupełnij dane i otrzymuj najnowsze informacje na temat kursów i kuponów rabatowych na kursy językowe.